Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
wrota wyobrażni / 2007-11-10 13:15 / portfel / Poznań na +
Pozdrawaim gospodarza i wszystkich gości. Mamy spokojny wekend czas poświęcić siebie rodzinie dzisiaj inwestuje w ich uśmiechy będzie hossa . Jeszcze raz pozdrawiam udanego dnia
Big Lebowski / 2007-11-10 13:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. to fakt czas ktory poswiecisz rodzinie beddzie wynagrodzony hossa .. ;-)) Pozdr..
barabaszek / 2007-11-10 13:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień Dobry Gospodarzowi i Forumowiczom.Pozdrawiam wszystkich serdecznie
barabaszek / 2007-11-10 13:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Bigu rozumiem,że cały przyszły tydzień pozostaje bez zmian w scenariuszu i cały czas mam ćwiczyć dt na walorach jak ostatnio doradzałeś?
Big Lebowski / 2007-11-10 13:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dokladnie..z tym ze beda walory mocno skupowane ale kursy sztywno trzymane tzn. nie bedzie wybic , takie walory nalezy takze zbierac..
barabaszek / 2007-11-10 13:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Czyli szukamy dużych obrotów przy małych wahaniach jak dobrze zrozumiałem :-)...czy posiadany przeze mnie w dużej ilości lcc do takich będzie należeć jak myślisz? Na razie obracam 1/5 wszystkich walorów tej spółki robiąc DT odetchnąć jak na razie z powodzeniem całkiem całkiem.
Big Lebowski / 2007-11-10 13:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oczywiscie ze tak lcc to dobry walor i jezeli masz mozliwosc to pmnazaj ilosc akcji ..
Big Lebowski / 2007-11-10 12:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czytalem raport Hutmena - firma o takim potencjale i przy tak sprzyjajacej koniunkturze w branzy - czytaj wysokie ceny metali kolorowych - generuje tak potezne straty , to albo dzieje sie cos niedobrego w firmie albo mamy do czynienia z niekompetencja , arogancja i degrengolada zarzadu.. mysle ze nadchodza czasy znacznych inwestorow fachowcow - znaczni zlotoustni to jednak za malo i inwestorzy przejza na oczy i wyciagna wnioski.. Dla przypomnienia na samo wiesc ze Karkosik wszedl w Hutmen zabijano sie o akcje i placono niewyobrazalna cene za akcje - niby dyskontujac przyszlosc hm.. przyszlosc okazala sie ponura , uwazam ze obecnie mamy ceny akcji wybranych walorow z dobrymi perspektywami i dobrymi zarzadami ze nie ma podstaw do kupownia ktore sa zarzadzane przez ludzi niekompetentnych..
mari / 2007-11-10 15:14 / Achi
prezes którejś z walcowni czy hut wczodzących w skład koncernu pograł sobie w Londynie na kontraktach i ....efekt jak widać (sprawdźcie sobie dokładnie )kiedyś też wierzyłem w Karkosika i już nie wierzę w ludzi przez niego zatrudnianych łącznie z p Kariną.-ale to tylko moje zdanie.Napewno kiedyś tam będzie można na tym dobrze zarobić.
miałem hutmena i byłbym nieźle zarobił na nim gdyby nie wspomniany prezio.
Tak bywa wszystkiego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
barabaszek / 2007-11-10 13:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Pisałem o tej spółce jakieś 2 tygodnie temu (około) z technicznego punktu widzenia (mojego śmiesznego kreślenia) wszystko wskazywało by na to,że tylko brać ale po Twojej ostrożnej wypowiedzi na ten temat i Ślicznookiej dałem sobie spokój (warto się słuchać osób z doświadczeniem hehe) co oczywiście nie przeszkodziło mi ryć w wiadomościach dotyczących spółki ...chciałem wiedzieć dlaczego nie brać i dzięki temu powiększyłem swoją wiedzę...może za jakieś pół roku będę w stanie wnieść jakieś konkrety na to forum...Pozdrawiam
barabaszek / 2007-11-10 13:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Co do innej spółki która była omawiana na forum ,mianowicie Duda...informacje są kompletnie skrajne...z jednej strony wspaniały tak mi sie wydaje akcjonariat z drugiej ..pozbywanie się akcji w olbrzymiej ilości przez rodzinę Duda bardzo niepokojące (zapłacono za certyfikaty ale z drugiej strony przed ogłoszeniem raportu za 3 kw. hmm nie wróży to dobrym wynikom spółki ale może kombinuję za bardzo ...zobaczymy)
Big Lebowski / 2007-11-10 13:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a ja mysle ze duda lada dzien bedzie wedrowac do gory..
Fawelas / 2007-11-10 20:31 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
ale to chyba od Putina bardziej zależy niż od nich....
barabaszek / 2007-11-10 13:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Pod wyniki czy ogólnie masz na myśli?
barabaszek / 2007-11-10 13:35 / portfel / Tysiącznik na forum
No tak..strojenie okien+koniec roku+z takim akcjonariatem ...wyniki na koniec roku muszą być dobre ...nie ma zmiłuj...uczę się ? ;-)
marboru / 2007-11-10 11:33 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj Dude.
Czytam, czytam i widzę, że zbyt wcześnie chyba zacząłem wchodzić w akcje......tragedii nie ma bo straty na poziomie 1,2% mogą być odrobione w sekundę przy dobrym otwarciu - pytanie tylko kiedy Ono nastąpi (odreagowanie).
CentrostalGD - kurs raczej jest broniony w okolicach 10 zł. Myślę, że przy stabilizacji rynku podejdzie dosyć szybko w okolice 11.
Krosno - trzymało się dzielnie w czasie spadków (szczególnie wczoraj), poniedziałek dzień pp - może być ciekawie i nie tak źle....
Jeden i drugi mój Bank również bardzo ok w czasie przeceny........
Zapraszam Bigu do mojego portfela i poproszę o komentarz.
Pozdrawiam serdecznie.....dzisiaj wieczorkiem być może i ja pogiercuję w kręgle.

Miłego dnia.
Big Lebowski / 2007-11-10 11:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. odwiedze Twoj portfel i skomentuje .. co do zbyt wczesnie lub zbyt pozno - to Ci przytocze slowa A.Kostolany ktory powiedzial ze Ci co kupili w samym dolku i sprzedali na samej gorce - klamia.. Pozdr..
marboru / 2007-11-10 12:21 / portfel / "Bankier giełdowy"
parę razy udało mi się tak zrobić...............grając na DT na Toorze - kupić na dołku i sprzedać na górce. traktuję te operacje jako szczęśliwy przypadek raczej.
w każdym bądź razie człowiek non stop się uczy i nabiera doświadczenia.
mam nadzieję, że nauka niejednokrotnie na błędach będzie procentowała w przyszłości.
kilka lekcji dostałem niestety bolesnych..........
...........pokory we mnie wiele - więc myślę, że zostanie ona wynagrodzona.
pozdro raz jeszcze.
Big Lebowski / 2007-11-10 12:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dodam ze to moja trzecia rekomendacja dla Toory dwie poprzednie przewidzialem w 100 % i uwazam ze trzecia takze sie sprawdzi..
Big Lebowski / 2007-11-10 12:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jezeli chodzi o Toore to musisz uwazac - fajnie ze dt udany ale uwazam ze ten walor zjedzie ponizej zlotego.. dt mozna robic takze na dobrych walorach nawet na csg..Pozdr..
Big Lebowski / 2007-11-10 11:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wig- 20 zanotowal spadek - gdyz wiekszosc uwierzyla ze fundusze nie pozwola go skrzywdzic , zarabia sie wieksze pieniadze gdy wystapi moment zaskoczenia - tak wiec zaskoczenie zorganizowano - ostanio ( drobnica ) zachwalala ze tylko spolki z Wigu 20 natomiast male i srednie spolki niewarto hm.. mysle ze wlasnie nalezy obecnie odwrotnie postepowac - gdyz drobnica przeszla tzn. zaleszczyla wig- 20 zostanie wystrzyzona a top spolki mysle ze beda z MIS..
Big Lebowski / 2007-11-10 11:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Doloze jeszcze ze sporo inwestorow uwierzylo ze banki to sila - beda spadki na bankach..
kazelot / 2007-11-10 10:45 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim
Wujku kierowniku,czy prawdą jest,że w przyszłym tygodniu od rana masz to zgrupowanie przed meczem w kręgle z Wietnamem?
Big Lebowski / 2007-11-10 10:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Walter.. wujek kierownik wyslal bajeczke dla Twojej Corki.. na skype.. Wietnam hm.. bardzo mocny przeciwnik ...;-) ale damy rade..
kazelot / 2007-11-10 10:54 / Tysiącznik na forum
Czyli przyszły tydzień ćwiczysz do południa?
Big Lebowski / 2007-11-10 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadza sie caly tydziem mamy zgrupowanie kadry ;-)) , przerobimy wszystke elementy i pomscimy naszych chlopcw za porazke pod Da Nang... ;-))
kazelot / 2007-11-10 11:06 / Tysiącznik na forum
Jeff połączymy się jutro(po szabasie),teraz muszę spadać w betonową dżunglę.Oglądałeś film;Ghost Dog?Jak nie to polecam
kloszard / 2007-11-10 11:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
soundrack do filmu tez dobry
pzdr
kazelot / 2007-11-10 11:06 / Tysiącznik na forum
Dzieki za baję.
Big Lebowski / 2007-11-10 08:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wypowiem sie na temat walut.. USA - mysle ze bedzie usilnie walczyc z recesja - pierwsze jaskulki recesji to wypowiedz szefa Cisko ktory stwierdzil ze instytucje finansowe zostaly dotkniete przez kryzys na rynku nieruchomosci i ograniczaja inwestycje co odbije sie na wynikach przyszlych Cisko - to dopiero poczatek... Dlatego FED bedzie zmuszony do dalszej obnizki stop - inne banki w tym ECB pomimo inflacji bedzie zmuszony na pozostawienie stop bez zmian mysle ze RPP takze bedzie ta droga podazac.. Wniosek jest taki ze musimy sie przystosowac do taniejacego usd drozejacego euro i naszej zlotowki .. Byly balony internetowe , nieruchomosci obecnie mamy balon surowcowy- z ktorego bedzie musialo ujsc powietrze ..Japonia - taniejacy usd - jest dla tego kraju katastrofa i bedzie zmuszona do utrzymywania stop na obecnym poziomie lub powrot do zerowego oprocentowania..
kloszard / 2007-11-10 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
...Dzien mrozny wszystkim...nawet jakis snieg lekko proszy...
Witaj Big...balon surowcowy ...hm..jest jeszcze BRIC, kraje rozwijajace sie,(pisales o blkanach..)....afryka...pewnie bedzie korekta, ale mysle ze trend dlugoterminowy na surowcach bedzie kontynuowany...
...hm..w kazdym razie przelot na wyprzedaze w styczniu do usa pozadany :)
Big Lebowski / 2007-11-10 11:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kloszard ... zakladam jeszcze w tym roku okolo 20% przecene ropy.. Pozdr..
kloszard / 2007-11-10 11:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
o tak...czyli korekta :)....wiesz..smiesza mnie i irytuja tacy ludzie jak Soros ktorzy wieszcza teraz kryzys w usa... teraz... w tym momencie..ciekawe ile ma otwartych shortow na spadek $...
Big Lebowski / 2007-11-10 12:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Soros to spekulant nr:1 na swiecie i jezeli sie wypowiada w sprawach gospodarczych to ma jakis cel i interes... ;-))
kloszard / 2007-11-10 12:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie...Big....pisales o usa...od kolo pol roku zaczalem tam inwestowac...na razie z niezlym skutkiem...apple,sirf, master card byly dobrymi inwestycjami( sprzedalem juz ale na pewno odkupie..)...korzystam z glownych serwisow- morningstar..street...itp....moze masz jakies ciekawe strony, mniej znane..inne sugestie...dzieki...
jeszcze raz dzieki za sloneczna pomoc.. w ogole dziekuje wszystkim z forum...swietnie sie tu pisze :)...masz dobra energie Big... :)
Big Lebowski / 2007-11-10 12:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dzieki.. ale Ty takze tworzysz klimat tego forum i jestes juz jego podstawa , jezeli chodzi o strony hm.. operuje tylko jezykiem niemieckim - nie znam jezyka angielskiego tak wiec podam Ci ciekawy portal niemiecki .. www. cortalconsors.de jest to portal banku BNP Pribas.. Pozdr..
kloszard / 2007-11-10 12:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzieki...pozdr :)
raul / 2007-11-10 09:47 / portfel
Witaj Bigu, no i wy kręglarze :)
Myślę,że to kleine katastrof dla całej wymiany towarów przez ocean. Czy zanim dolar nie wróci na "porządany" poziom nie bedziemy świadkiem przebiegunowienia ? Chińczycy już przebąkują o euro, na razie to straszak, ale DAX sie dziwnie trzyma (jak na poczatek "wojny handlowej") prawda ? Nie wiem czy Sarkozy nie pojechał do Buscha z pewną misją, mission imossible...
Obyś żył w ciekawych czasach, he he...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-10 09:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. nie tylko Sarkozy ale Merkel - z taka sama misja ale mysle ze dla kazdego amerykanina najwazniejsza jest ameryka - dlatego mysle to po prezydencie USA - splynelo.. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-11-10 07:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
sofi4 / 2007-11-10 07:33
E tam....zaraz tam dobry...taki sobie...:)
Big Lebowski / 2007-11-10 07:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jeszcze sie nie skonczyl .. moze byc nawet super... ;-))
pcu22przemo / 2007-11-09 23:06 / portfel
Bigu jak ocenisz informacje o tym że OFE będą mogły inwestować sporo więcej na zagranicznych giełdach.Czy widzisz w tym zagrożenie i czy czasami rynek tej informacji nie odbierze jako sygnału do kolejnej korekty
Big Lebowski / 2007-11-10 07:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oceniam to ze maja sporo pieniedzy i probuja siel na innych rynkach - osobiscie obstawiam ze skutki tego tzn. inwestorzy ktorzy zdecyduja sie na taka inwestycje beda generowac straty tzn. skutki tego beda oplakane..
barabaszek / 2007-11-09 23:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry Wieczór wszystkim :-)
Big Lebowski / 2007-11-09 22:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
kazelot / 2007-11-10 00:03 / Tysiącznik na forum
Dobranoc Jeff.To,że nie chcesz być kojarzony z ''oćcem derechtorem''rozumiem,szanuję i popieram,ale może zostaniesz choć"wujkiem kierownikiem"
Big Lebowski / 2007-11-10 07:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wujkiem kierownikiem wlasne jestem..;-))
5424 / 2007-11-09 22:09 / Fan Linuxa Ubu
jeszcze jedno zauważyłem Europa się konsoliduje i stany powoli przestają decydować arbitralnie o koniunkturze, ostatnio Niemcy byli zieloni, zastanawiam się kiedy Azja pójdzie własną drogą pod przewodnictwem Chin.
5424 / 2007-11-09 22:02 / Fan Linuxa Ubu
Bigu widziałeś dziś Węgry i BUX jako jedyny w Europie był zielony jakiś fenomen, czytam was codziennie mało piszę bo nie mam o czym zastanawiam się kiedy ta histeria się skończy........
marboru / 2007-11-09 22:25 / portfel / "Bankier giełdowy"
Portugalia i Irlandia skończyły również up, tak samo jak Brazylia i Argentyna.
kloszard / 2007-11-09 22:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wreszcie...usa niech sie meczy ...a my ..w gore serca ! :)
w poniedzialek mam nadzieje obcy decydujace starcie...a potem winda do nieba :)
dobranoc wszystkim
Big Lebowski / 2007-11-09 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. histeria sie skonczy gdy USA narusza poziom 13 tys.. beda grac pod stopy ustawione na poziomie 13tys zejda ponizej -nastapi to lada dzien..
Big Lebowski / 2007-11-09 21:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przypadki gdy indexy faluja - jest to bardzo zdrowe zjawisko , porownywalem to do rozlanej wody ktora nastepnie zbiera sie gabka az powierzchnia jest sucha zostaje - tak wlasnie postepuje sie z akcjami zmusic - stopy , inwestorow o slabych nerwach oraz niecierpliwych do wysypania - walorow na rynek po niskiej cenie - wowczas zbiera sie material do suchej powierzchni.. zaznacze ze do konca roku zostalo czasu niewiele i dlatego znaczni postanowili przyspieszyc - zaznaczam ze przechodze na druga strone rynku tzn.. zostaje bykiem .. uczciwie powiem ze to nie jest jeszcze koniec spadkow ale juz uwazam czas napelniac portfolio..
TOMOK / 2007-11-09 21:45 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ba..ni ma za co :-(
Pozdrawiam
Fawelas / 2007-11-09 21:39 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Legiony wojowników na tyłach... daj znak do ataku a ruszymy.
wrota wyobrażni / 2007-11-09 21:01 / portfel / Poznań na +
Witam wszystkich dobrywieczór od razu dodam że mój stary nick pcu22przemo zmieniłem na obecny . Jeszcze raz bigu sorki za poranne fapa miało być śmiesznie wyszło jak wyszło . Myśle że dobrze by było się wam wszystkim przedstawić bo zamierzam za waszym pozwoleniem zagościć u was na dłużej .Jestem pyrką mam 34lata jestem brokerem zawodowo .Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytanie odnośnie ubezpieczeń bo na tym się znam niech piszę pcu22przemo@wp.pl niczego mu nie sprzedam bo nie chcę na was zarabiać ale czasami też chciałbym wam pomóc jak wy mi pomagacie pozdrawiam. ps jest ktoś z Poznania
bohdan77 / 2007-11-10 10:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
znasz sposób na ZUS?? ;)
Gajor / 2007-11-10 01:39 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich
Pytałeś czy ktoś jest z Poznania.
Bardzo mi miło.
Ogólnie to jestem z Poznania, ale obecnie mieszkam niedaleko spółki Swarzędz.
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-11-09 21:16 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
wali od Ciebie szczerością...
Houk
Pozdrawiam
wrota wyobrażni / 2007-11-09 21:31 / portfel / Poznań na +
TOMOK od ciebie też chyba się polubimy pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-09 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. to co bylo rano - zapomniane i nie ma sprawy .. Poznan - w wojsku sluzylem dwa lata w tym miescie.. Pozdrawiam..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy