Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kazelot / 2007-11-08 23:12 / Tysiącznik na forum
Na dobranoc napiszę coś,co mi daje największą siłę jak są spadki i moj portfel traci.
Dzisiaj spojrzałem na moją śpiącą coreczkę,przypomniałem sobie jak się urodziła to uczucie,ktore zna tylko ojciec i poźniejsze miesiące,kiedy moja miłość do niej rosła,aż osiągnęła moment w ktorym myślałem,że bardziej już kochać nie można.
I wiecie co-guzik prawda,kocham ją bardziej każdego dnia i wiem,że jutro to będzie jeszcze bardziej niż dzisiaj.
Tutaj hossa trwa zawsze i na zawsze i nie zamienił bym tego na żadne wzrosty giełdy.....
To tyle
PS Kiedyś pisałem o rowerku("starzy" wiedzą).To był żart.Prędzej zaniosłbym do lombardu własny tyłek niż Jej rowerek
Big Lebowski / 2007-11-09 08:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walter - Coreczka to jest prawdziwy skarb i majatek - inne sprawy sa na dalszym miejscu..Pozdr..
mycioo / 2007-11-09 00:47
Czasem, czytam tu u Biga, (pozdrawiam)
wino skonczyło mi się czas spać, ale;.......
to co napisales to najcenniejsza wypowiedz jaką czytałem tutaj, od dłuższego czasu (nie uraziłem nikogo?? mam nadzieje)
nie wina to wina, ale trunek skłania do refleksji,
pozdrawiam

rowerek, pamietam;
niedługo na samochod trzeba bedzie wymienic, aby tata nie musial córki na uczelnie wozić ;-) swoim
DOBRANOC
kazelot / 2007-11-09 09:08 / Tysiącznik na forum
Mycioo-Giełda jest narzędziem o tego co napisałeś w ostatniej cześci postu.
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-08 22:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
barabaszek / 2007-11-08 22:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Bardzo dziś cichutkie forum coś o tej porze..wnioski ...albo wszyscy są umęczeni dzisiejszą nerwową sesją i poszli już spać albo ślęczą z noskami w ekranie i studiują dzisiejsze notowania w poszukiwaniu spółeczek które się jutro obronią przed dalszymi spadkami...ciekawe która opcja :-)
barabaszek / 2007-11-08 22:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Zapomniałem powiedzieć Bigu,że jak zwykle wziąłem sobie do serca Twoją wypowiedź i korygowałem ceny na spółkach (udało się na trzech) ...bardzo wyczerpujące to DT...aż pot zalewa oczy hehe
Big Lebowski / 2007-11-08 22:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kloszardto dla Ciebie..-Solarworld WKN- 510840 bardzo dobra firma , Solon WKN-747119 takze dobra firma , Q-Cells WKN-555866 super firma , Conergy WKN- 604002 - firma ktora ma obecnie klopoty ale jest takze pierwsza liga - wszystkie te firmy mozesz sprawdzic na www. comdirect.de Pozdr..
Big Lebowski / 2007-11-08 22:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i jeszcze jedno gdybys nie mogl sobie poradzic ze znalezieniem lub z tlumaczeniem to pisz..
kloszard / 2007-11-08 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big..ale jestes express ;-))) ..z tlumaczeniem dam rade..
dzieki !!!!!!!
;-)))
gal / 195.117.130.* / 2007-11-08 22:07
No jak zwykle mnie ponioslo:-)
Big Lebowski / 2007-11-08 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kloszard mistrzem swiata w technice solar sa firmy niemieckie jak chcesz to Ci kilka podam do przegladu..Pozdr..
kloszard / 2007-11-08 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
chetnie..jesli tylko sa gdzies notowane i niedrogie :)
dzieki ..pozdr
barabaszek / 2007-11-08 22:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry Wieczór Gospodarzowi i Forumowiczom.Ja jestem też przekorny jak Big i dzisiaj oprócz ćwiczenia mojej ulubionej spółeczki (czytaj:Hawe) która dała radość odbijania strat na DT to jeszcze dokupiłem sobie Lcc Armata jak zwykle zostawiła w reku koszulę i poszła (uciekła z kursem up co mnie jakoś specjalnie nie martwi bo też mam ją w swoim portfelu ale nie będę się poddawał i ją jeszczę złapię :-)).Na koniec spostrzeżenie które myślę,że zaskoczy większość z Was...spółki z NewConnecta bardzo dobrze sobie poradziły ze skutkami korekty i traciły o wiele mniej niż spółki z głównego parkietu...zadałem wczoraj to pytanie ale bardzo późno wiec spytam raz jeszcze ....czy oprócz mnie ktoś jeszcze gra na NewConnect?
barabaszek / 2007-11-08 22:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Czyżbym był jedyną osobą która uczestniczy w grze na NC na całe forum? ...o kurcze...czy nasi grają jakieś b.ważne spotkanie na którymś z kanałów i wszyscy oglądają i tylko ja nic nie wiem i zostałem sam na forum ;-(
pklark / 2007-11-08 22:57 / portfel / -
Witam -byłem na NC zapakowany dośc mocno w WDM -spólke która COS sensownego robi,z perspektywami ,nie-wydmuszke ale po stracie 12 % odpusciłem.......obserwuje ten rynek i tą spólke i twierdze ,że tam bedzie jeszcze można zarobić..........
barabaszek / 2007-11-08 23:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Myśle podobnie i dlatego cały czas jestem w tej spółce ustawiony na longa (choc nie raz mnie korciło aby ją zbyć ;-) ale to taka moja twierdza cierpliwości )
Gajor / 2007-11-09 01:26 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich
Na NC jestem od dłuszego czasu.
Jedyna spółka jaka mi została to właśnie WDM.
Podobnie jak ty nieraz chciałem się jej pozbyć.
Obecnie doś długo uklepuje obecną +- cene.
Pewnie wkońcu by ruszyła, ale wiadomo poważne spadki chłoną wszystko.
Pozdrawiam
kloszard / 2007-11-08 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj barabaszek...przygladalem sie NC..kiedys na Ceto niezle zarobilem na simple wiec mam sentyment :)... ale szczerze mowiac nie widze nic mocno atrakcyjnego...i jak napisal Big- duzo przecen na glownym parkiecie...... tak naprawde to chetnie bym cos wprowadzil na NC tylko nie mam na razie atrakcyjnego pomyslu he he
pzdr i powodzenia :)
Big Lebowski / 2007-11-08 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. na to wyglada ze jestes pionierem ... ;-))
barabaszek / 2007-11-08 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu ! Nie spojrzałeś przychylnym okiem ani razu na NC ?
Big Lebowski / 2007-11-08 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z tego co wiem to Malgosia tam operowala - uwazam ze tyle dobrych spolek jest przecenionych ze jest co wybierac na wigach..
barabaszek / 2007-11-08 22:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgadzam się z Tobą w 100% nie mniej myślę,że warto "rzucić okiem" na coś takiego http://stooq.pl/n/?f=135872&search=wroc%B3awski+dom+maklerski
gal / 195.117.130.* / 2007-11-08 21:53
I zdarzyl sie cud :-)
EMR100 / 2007-11-08 21:52 / portfel / Walczący z wilkami
Witam nie chce zapeszyc ale ameryka sie odrabia, moze w jaks stopniu uda nam sie odrobic straty??.Nadzieja to matka głu... hahha
Pozdrawiam
marboru / 2007-11-08 21:29 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Bigu
patrzyłeś na wyniki Krosna?
gdyby nie ogólne spadki była by gitara...
Big Lebowski / 2007-11-08 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Krosno ostanio dobrze sie zachowywalo, tak wiec dzis na wzrost nie mozna bylo liczyc..
marboru / 2007-11-08 21:51 / portfel / "Bankier giełdowy"
trochę złapałem b. tanio dzisiaj, dzień skończyły na + więc może jazda pod pp.......oby.
Fawelas / 2007-11-08 21:28 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
cos te Amerykany zaczynają się ogarniać :-)
Big Lebowski / 2007-11-08 21:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak jak pisalem ponizej Cisco - wysmienite wyniki ale szef firmy stwierdzil ze kryzys na rynku nieruchomosci uderzyl w instytucje finansowe co przeklada sie na zmniejszenie zamowien w Cisco - dlatego po wypowiedzi szefa Cisco akcje traca na wartosci - 10%..
anonim_03 / 2007-11-08 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cisco nie mam ... ale te obietnice mniejszych zysków od paru kwartałów już mnie nudzą ;-) Z jednej strony istnieje zagrożenie recesji a z drugiej: kupuj gdy się krew leje.

Pod nieobecność riskiego jestem ostatnim optymistą
TOMOK / 2007-11-08 21:31 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ja jeszcze ostatnie małe pytanie Big do Ciebie i Tych z dużo większym stażem...jakie jest prawdopodobieństwo, że w czasie / to pierwsza cześć pytania tzn. w jakim czasie pi razy okok / będziemy tu pisać...rzeczy typu ale mi dziś...Interferie skoczyły...dziś mam 5 % up / choć to może zły przykład hihi /...czy koniungtura giełdy przewiduje to?
Pozdrawiam ciepło
Big Lebowski / 2007-11-08 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehe .. Tomaszku zaniedlugo spolki beda rosly wybiorczo.. a to oznacza jedne beda rosly inne staly lub beda sie obsuwac.. Pozdr..
TOMOK / 2007-11-08 21:57 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no to wiem które obsuną się...
jedną znam...będzie w grupię obsuwającej jak nic...zresztą...ona nic innego nie robi...
taki ma wykres od dłuższego czasu:
\
\
\
\
Spokojnej nocki i dzięki za poświęcony czas...
Pozdrawiam
pcu22przemo / 2007-11-08 20:44 / portfel
Bigu interesuje mnie dlaczego w twoim portfelu są same spółki z gpw Czy to oznacza że inne rynki cię nie interesują np Rosja czy może coś innego
Big Lebowski / 2007-11-08 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rosja uwazam mocno byla grana - obecnie uwazam ze najlepszy kierunek inwestycji to kraje balkanskie..jezeli myslisz o Rosji to pomysl o najlepszej firmie jaka ostanio tam byla Yukos i co z niej zostalo..w przyszlym roku przejde z czescia kapitalu na Dow..
kloszard / 2007-11-08 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dobry wieczor Big..wszystkim.....hm..nagle sie wszyscy obudzili ze $ spada ...od kilku dobrych lat...hm...zabawne jest tez to, ze od chyba 2001 wszyscy zarabiaja najwieksze pieniadze poza usa...oczywiscie kapitalizacja usa ma znaczenie, ale jak tylko zacznie sie przebijac mysl ze usa schodzi na dalszy plan...w koncu to jeden ze skutkow globalizacji....w kazdym razie lopata w dt-lonie ...za chwile trzeba bedzie enter wymienic :)
pzdr
Big Lebowski / 2007-11-08 21:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kloszard - mysle ze usd mamy obecnie efekt stadny - tak wiec za kilka miesiecy nastapi odwrocenie trendu.. tak mi sie wydaje..
kloszard / 2007-11-08 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zgadzam sie...:-)
Big...interesujesz sie dow...jesli..masz cos na swojej liscie z firm solarnych..takich jak FSLR na przyklad...
pzdr
Big Lebowski / 2007-11-08 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mistrzem swiata w tej dziedzinie sa niemieckie firmy jak chcesz to moe Ci kilka podac.. Pozdr..
TOMOK / 2007-11-08 21:04 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
wrócę jeszcze do dzisiejszej sesji jeśli można...
przygotowany na ostre zjazdy...ciut "rozczarowałem się"...
w niepojęty dla mnie sposób jakoś ożyło wszystko...i do tej pory nie wiem dlaczego?
Można wytłumaczyć to?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-08 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przedwczoraj byly ostre zjazdy - codziennie tak nie bywa zawsze sa przerwy dzisiaj byla przerwa.. Tomaszku nie spiesz sie z zakupami.. Pozdr..
TOMOK / 2007-11-08 21:13 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nawet mnie dziś nic a nic nie korciło...bardziej patrzyłem by coś tam ciąć...ale jest wsztstko pod kontolą...prócz...
INTERFERIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hihihi sorki tylko to mnie męczy nic więcej
Pozdrawiam ciepło
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-08 20:28
Ben sie nie popisal podczas przemowienia ,us obral S.
Big Lebowski / 2007-11-08 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czy Ben czy inny powod - taki proces tak czy owak by nastapil..
Big Lebowski / 2007-11-08 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wypowiem sie teraz moze o walutach tzn. o jenie japonskim - bardzo dobry specjalista i analityk ktorego cenie - wypowiedzial sie ze jen jest w trendzie wzrostowym w stosunku do usd i pradopodobnie w krotkim czasie osiagnie cene 102jpy- za usd.. i do tego mysle nalezy sie przygotowac .. dzisiaj widzialem reklame na n-tv gdzie pokazywano B. Franklina na 100usd z obandazowana glowa i poobijanego hm.. uwazam ze amerykanie nic sobie z tego nie robia..
TOMOK / 2007-11-08 20:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
witam wszystkich...zadarzają się takie chwile, że nie mamy nic do powiedznia nie?
Mam tę chwilę ;-) może obudzę się...
Pozdrawiam
Fawelas / 2007-11-08 20:36 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witaj, a co tu mówić, teraz u większości żal, smutek, strach, ktoś się załamał bo mu wszystkie jego plany w łeb wzieły, jakiś pan Czesio obiecuje sobie, że jak jeszcze raz go sąsiad na giełdę namówi to mu w ryja da. Ot takie żyzni sabacze......
TOMOK / 2007-11-08 20:43 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
o nie protestuję...nie ma we mnie nic z emocji typu żal / bo do kogo?/ smutek / bo niby czemu smucić się? / strach /bo nie ma się czego bać /
ale najpierw zapytam o dzidzię...choć wiem, że już wszystko ok...
4 spółki w portfelu...
2 z czasów gdy byłem "zimny"...
2 z teraźniejszych...
Dwie pwierwsze...zostają na long...tak postanowiłem.../ w sumie musiałem hihihi/
Dwie kolejne...spokojnie...można...nie stracić można...a może zarobić...
Pozdrawiam ciepło
Fawelas / 2007-11-08 20:49 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
dzidzi mi się dzisiaj gorączkuje .... z wypisu ze szpitala nici..... jeszcze trzeba będzie kolejny tydzień w szpitalu przemęczyć.....mocne nerwy masz .... dobrze Ci to wróży na przyszłość... pozdr
barabaszek / 2007-11-08 21:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Moja córeczka dwa razy lądowała w szpitalu z powodu grypy jelitowej (człowiek myśli,że mu serce pęknie a tu trzeba pocieszać ,zgrywać twardziela i uśmiechać się ,że wszystko jest cacy...ale co robić jak się jest głową rodziny (za pierwszym razem żona nie spała ponad 40 h ...twarda baba ;-))Pozdrawiam i życzę dzieciowi szybkiego powrotu do domku.
TOMOK / 2007-11-08 20:54 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Nie miałem takich przeżyć z moim młodym...choć kiedyś pisałem, że mnie każdy kaszel dzieciaka boli w serduchu...to Ciebie bardziej boli czuję...
:-) będzie ok...
Pozdrawiam ciepło
Big Lebowski / 2007-11-08 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku .. Pozdr..
marssell / 2007-11-08 20:22 / Bywalec forum
big ja już dawniej tutaj na forum pisałem że stany i ich sztucznie ciągnięta do góry waluta to fikcja Stany niczego już nie mają do zaoferowania światu To co oni mają to jest już wszędzie a ich nowe technologie już nikogo nie rajcują bo na świecie bywają lepsze Podsumowując stany idą na boczny tor
pozdrawiam
kloszard / 2007-11-08 21:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jankesi maja najlepsza organizacje procesu uniwersytet- badania - biznes- rynek...na liscie 10 najlepszych uniwerkow na swiecie 7 albo 8 jest z usa...dlatego jeszcze dlugo beda mocno konkurencyjni...
Jarg / 2007-11-08 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo pochopna opinia... żeby nie powiedzieć "...". Może nie w samochodach, pralkach czy suszarkach... ale w badaniach podstawowych, technice kosmicznej, lotniczej czy zaawansowanej elektronice to właśnie Jankesi zdecydowanie wiodą prym... i jeszcze długo tak pozostanie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy