Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
anonim_03 / 2007-11-08 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich.
dobre dane: np. wzrost zysków Cisco o 37% jest zakrzykiwany.
dlatego pozostaję optymistą.
Big Lebowski / 2007-11-08 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. wyniki moga byc wysmienita - ale np.. analitycy przewidywali wiecej - nastepuje spadek , wyniki moga byc wysmienite zzgodnie z oczekkiwaniami analitykow lub nawet wiecej - ale np. prognozy sie nie podobaja i wowczas takze masz spadek..
anonim_03 / 2007-11-08 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chciałem zwrócić uwagę że po dobrych wynikach cena spada (normalne ...) i zaraz się pojawiają analitycy że Cisco rozczarował. Potem analitycy z drugiej ręki powtarzają że Cisco rozczarował. Potem forumowicze powtarzają .... i nikt już nie patrzy na rzeczywiste wyniki a na opinie i panika.

w sumie dzicinnie skuteczna metoda by akcje tanio odkupić.
ślicznooka / 2007-11-08 20:19 / Uznany gracz giełdowy
no tak... teraz to Ty jesteś ostatni:-)
pytanie czy ma to jakikolwiek wpływ, praktycznie wszystkie sektory (prócz naturalnie bankowego) notują dwucyfrowy wzrost zysku, a rynki swoje...
anonim_03 / 2007-11-08 20:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jednych interesują spółki innych kursy.
Ci drudzy muszą oddać akcje tym pierwszym ...
ślicznooka / 2007-11-08 20:39 / Uznany gracz giełdowy
prosta prawda, a jakże skomplikowana...
Big Lebowski / 2007-11-08 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
USA - nie proznuje Nasdaq -2,7 % a bylo juz sporo wiecej , u nas byly mniejsze spadki - jak to czlowiekowi duzo do szczescia nie trzeba spadek ponizej 2 % na wigu i juz jest okey , dzisiejsze spadki byly tylko na zlapanie oddechu - jutro cdn.. inne gieldy wezma przyklad z gieldy amerykanskiej i jutro bedzie ciekawy dzien..
marssell / 2007-11-08 19:52 / Bywalec forum
jak nikt nie chce pisać to oznacza że wszyscy szykują się do zwały heheh inaczej jest jak są wzrosty wtedy na forum aż huczy:-))))
wuerka / 2007-11-08 19:50 / Tysiącznik na forum
parę osób jest, ale coś w lodówce grzebią :-))
pcu22przemo / 2007-11-08 18:33 / portfel
Wtam wszystkich nie jestem fachowcem ale to nie znaczy że chcę być pasożytem czekającym na informacje dlatego spróbuje was zainteresować tym może to kogoś uspokoi i podpowie gdzie teraz warto lokować ciekaw jestem też opini Big Lebowskiego na temat tego co tam napisali http://www.investors.pl/uploadedFiles/PubInvFIZ07.10.pdf dziękuje i pozdrawiam
art.pi / 2007-11-08 18:41
Przepraszam że się wtrącę. niedawno rozmawiałem Michałem Słyszem z Investors (co kwartał organizują spotkania z inwestorami obecnymi jak i przyszłymi) i mówił dokładnie to samo co napisane w tym biuletynie. Też to napisałem w jednym z postów. Ale trzeba przyznać, że USA długo pozostaną jeśli nie gospodarką napędzającą wzrosty to przynajmniej rynkiem psychologicznym.
pcu22przemo / 2007-11-08 18:52 / portfel
A co sądzisz o Rosji mają pieniądze i będą mieli coraz więcej ropa w góre generalnie myśle że czas na nich zwrócić uwage
pcu22przemo / 2007-11-08 18:52 / portfel
A co sądzisz o Rosji mają pieniądze i będą mieli coraz więcej ropa w góre generalnie myśle że czas na nich zwrócić uwage
barabaszek / 2007-11-08 18:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich popołudniową porą...mam nadzieję,że dzisiejsza sesja choć w części podbudowała morale i niebo nad Nami przebił jakiś nieśmiały promyk nadziei.Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-11-08 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A teraz kregle mnie wzywaja.;-)). bawcie sie dobrze..
ppprzemo / 2007-11-08 18:28 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam i powodzenia.

Ślicznooka - spróbuj lewy alt+255 zamiast spacji
ślicznooka / 2007-11-08 20:17 / Uznany gracz giełdowy
dzięki, już przykleiłam na super glu:)
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-08 18:09
czytalem ,ze merlin lynch ma maczac u bbc palce wiem o zegu i t d .zanim ruszyl do mialem
go kupic wlasnie mniej wiecej w tej cenie co teraz ponizej 9 zeta ,oczywiscie nie wiem czemu tak sie nie stalo a pozniej..zwial ..Na onecie sa dwie osoby ktore dosc ciekawie
,szczegolowo pisza o bbc (Mnich,Kudlaty),no nic zostaje wydelegowany z dziecmi na spacer przez szefowa ....narka
Fawelas / 2007-11-08 18:05 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witajcie, późno co prawda ale w końcu zdecydowałem się. Jestem misiem... zwijam żagle z bólem ale i nadziejami na lepsze jutro... Na razie chyba trzeba będzie skoczyć do GETIN banku i zamrozić kasę na lokacie. Dalej jednak uważam, że to korekta, w akcje wejdę dopiero wtedy jak już wszystkie trupy z szafy wypadną, wszystkie domy zostaną zlicytowane, a USA zacznie się piąć do góry na fali dobrych wiadomości bo na razie jedna gorsza od drugiej a końca nie widać. Możliwe, że z doskoku coś przyatakuje ale małymi kwotami, dziś już nic nie jest pewne.... Niestety nie mogę o sobie powiedzieć dziecko hossy.... szkoda.... może za parę lat .... chyba w tej mi się nie uda..... Zostawiam sobie tylko drobny ułamek portfela, jedną spółkę która totalnie zawiodła i jedną co do której mam bardzo dużo wiary. W kontrakty się nie bawie bo to nie dla mnie. Niech tam sobie inni zarabiają na spadkach. Kasy dużo nie ubyło ale doświadczenia zdobyłem sporo i to jest pozytywne. Z giełdy nie zniknę NIGDY, to się po prostu stało moim hobby. Mam na nie całe życie. Boję się tylko jednego, że jak się trend odwróci to to forum umrze.... była by to wielka szkoda bo polubiłem je bardzo. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za wasze portfele.
Big Lebowski / 2007-11-08 18:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i jeszcze jedno Fawelas - w mojich wpisach znajdziesz moja skrzynke e-mailowa - namawiam do pisania do mnie prywatnie..Pozdr..
Fawelas / 2007-11-08 18:25 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Dzieki za wszystko, postaram się coś skrobnąć sensownego. Jest dużo fajnych spółek do wzięcia tylko trzeba je wypatrzeć i poczekać bo to jeszcze troszke potrwa.
Big Lebowski / 2007-11-08 18:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Fawelas - nie mozna w finansach nikomu doradzac - ale mysle ze jezeli zrobisz sensowne zakupy pod koniec miesiaca do bedziesz jeszcze w tym roku - usmiechniety i to bardzo- przemysl to jeszcze raz .. nie ma odwrocenia trendu jest strzyzenie owiec .. obecnie uklepywane jest dno - odchodzisz w najgorszym momencie - wielki blad.. przemysl to jeszcze raz , ale mala przerwe okolo 2 tygodni zrob sobie.. Pozdrawiam..
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-08 18:03
tym razem sie nie dam zrobic ...trzymam 50 % gotowki .wyszedlem z zalorzenia ,ze najwyrzej
nie zarobie ta czescia kaski (na razie sie tego trzymam i widze slusznosc w postanowieniu).
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-08 17:57
wlasnie bigu przeczytalem info o kupnie prze czlonka RN barlinka 9000 k po 18.70 31.pazdiernika ....hm...(podaje,bigu to info aby pokrzepic Cie na duchu:-)) .
nigdy nie przymierzalem sie do kupna tej spolki ,moze warto sie zainteresowac...?
sprubuj cos poszperac ....moze ktos ma jakies ciekawe infa?lub asa w rekawie .
pozdr.chiff
Big Lebowski / 2007-11-08 18:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja sie tych akcji nie boje - problem ludzie boja sie wynikow - troche zbyt wczesnie kupilem , tak jak pisalem ludzie boja sie wynikow - dlatego zakupilem dzis akcje ktore mialem do siebie zal ze wypuscilem z reki te akcje BBIC - wlasnie pod wyniki.. Pozdr..
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-08 17:42
bigu ,nawet wyspiarze(starzy panikarze) sa teraz na + .Czy uwarzasz,ze te spadki sa dzielem naszych rodzimych fundow,?.bo jezeli nie Oni tak wywalaja to -pyt. .kowalscy?.
Pierw fundy straszna nastepnie kowalski doklada oni zbieraja taniej bez podbijania zbytnio?.
a moze to My Kowalscy sami gotujemy sobie ten los ktory widac na parkiecie qpw
Big Lebowski / 2007-11-08 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Al .. obecnie mamy okres turbulencji i tak jak pisalem z USA nadejdzie sygnal zaczna mocno na czerwono i zakoncza na plusach - fundy przygotowuja grunt do strojenia okien - czesc walorow nawet dobrych sie pozbywaja - dopiero po tym procesie zaczna ciagnac indexy oraz akcje - kowalscy nie sprzedaja obecnie chyba ze stopy..dodam ze kowalscy zaczna sprzedawac..
doji / 2007-11-08 18:16 / portfel / Bywalec forum
Logiczne to wszystko co piszesz Bigu...tylko nie jest logicznym dla mnie Twoje odmienne zachowanie...nowakiem tez nie jesteś...więc tym bardziej dziw:) Możesz wyjaśnić zwykłemu zjadaczowi chleba to odmienne zachowanie? Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2007-11-08 18:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bo ja zachowuje sie zawsze inaczej jak inni.. przekora jestem ;-)) Pozdr..
doji / 2007-11-08 18:31 / portfel / Bywalec forum
:) No tak Bigu, pewno dobra metoda...tylko prawdziwym przekorą byłbyś jakbyś kupował na wywalce kowalskich skoro ma nastapić...Wielu strike'ów życze =)
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-08 17:31
mieszkalem kiedys 100 km od Frankfurtu prze pare m-cy ,wiem,ze pare osob mieszka za zachodnia granica,powinny kojarzyc Aldzbah,Bikenbah,Fuknstad na pewno zrobilem bledy w pisowni ....
rozumiem i przyjolem do wiadomosci dude ,dz.
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-08 17:12
jeszcze jedno ,mam nadzie ,ze nie urazilem zadnego forumowicza mieszkajacego w Niemczech tymi slowami ,jezeli tak to z gory przepraszam.:P:
Big Lebowski / 2007-11-08 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szwabia - to bardzo piekny kraj i nazwe przytoczona przez Ciebie jest jak najbardziej poprawna..
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-08 17:08
bigu :wczoraj u nas duze spadki u szwabow-0.4 dzis qpw mocno w plecy szwaby na + jak do tej pory,myslalem wczoraj sie wysprzedac ,szkoda,ze tego nie uczynilem ,ciekaw co bedzie jak szkopy zaczna leciec w dol :-(( .pozdr
Big Lebowski / 2007-11-08 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Niemiecka gielda jest naszpikowana wysmienitymi spolkami defensywnymi - i obecnie caly swiat robi zakupy na niemieckiej gildzie lokujac w dobre defensywne akcje - dlatego na Daxie spadkow specjalnych nie zobaczysz..Pozdr..
Big Lebowski / 2007-11-08 16:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja pelna wrazen , jednak uwazam ze prawdziwe wrazenie sa przed nami , pisalem wielokrotnie ze jeden dzien spadkow moze dac wiecej jak wiele dni wzrostu .. USA - czasu nie marnuje - obecnie mamy poczatki sesji na Dow na zielono a koncza na sporych minusach - przelom nastapi gdy bedzie poczatek sesji na sporych minusach a zakonczenie na plusie - wowczas bedzie to sygnalem do zakupow..Na gpw - spadki jeszcze nie zakonczone - nie ludzmy sie ze najgorsze za nami..
decathlonpionki / 2007-11-08 17:00 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
czasem jestem jak pies ogrodnika, ale miło mi to słyszeć bo nie mam nic juz w portfelu:)
pozdro
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy