Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-11-06 23:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a teraz kobietom wrogi kawal .;(. idzie erotoman i sadysta i przechodza obok pieknej blondynki - erotoman mowi ech.. taka to za fraki i w krzaki a sadysta dopowiada i skopa ja i skopa.. ;(...
kazelot / 2007-11-06 23:03 / Tysiącznik na forum
Trzy leniwce licytują,który najbardziej leniwy.Pierwszy mówi wczoraj idę ulicą,a tam leży milion dolarów,ale nie chciało mi się podnieść.
Drugi mówi wczoraj idę po plaży,a tam leży goła modelka,rozkłada nogi i mówi przeleć mnie,a mi się nie chciało.
Na to trzeci wczoraj poszedłem na komedie i cały film płakałem.Na to dwaj pozostali pytają:Dlaczego.
Bo usiadłem sobie na jajku i nie chciało mi się wstać
Big Lebowski / 2007-11-06 22:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Amerykanin , rusek i polak - opisuja wlasne historie , amerykanin mowi ze z odleglosci 50m coltem trafia w monete , rusek mowi ze wpija 5l wodki i smialo jedzie autem bez wypadku , polak mowi ze na jego interesie siada w jednym rzedzie 24 wrobelki , po jakims czasie - kazdy troche koryguje wlasne wypowiedzi - amerykanin mowi ze trafia czasem z colta w monete ale z 5 m , rusek mowi ze tez troche przesadzil - wypija tylko 2,5 l wodki i jezdzi autem , polak niesmialo mowie ze tez przesadzil bo mowiil ze siada 24 wrobelki ale przeciez ten ostani tylko na jednej lapce siedzi... ;-))
barabaszek / 2007-11-06 22:35 / portfel / Tysiącznik na forum
A ja jeszcze na przeciw wszystkiemu mając na względzie to o czym mówił ostatnio Big polecę spółeczkę...wiem,że narażam się nie tylko na drwiny ale i poszukiwania przez biura detektywistyczne w ramach odwetu ;-)))) ale co mi tam...wreszcie nie bedziemy sie dawać zwariować....ta spółeczka to Unima 2000 ...proszę bardzo o komentarz Gospodarza.
Big Lebowski / 2007-11-06 22:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To moze byc ciekawa spolka - tak naprawde namawiam forumowiczow do prezentacji spolek opisywania ich zalet i zagrozen i naganiania.. bo po to jest forum .. pisalem juz dawno ze Toora spadnie do 2,40n zl - obecnie zmieniam rekomendacje na 0,90 gr..
Fawelas / 2007-11-06 22:53 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
czytałem ostatnio, że po inwentaryzacji w magazynach 10 tys. felg aluminiowych im zgineło. Tirami to powywozili czy co....
marcinm33 / 2007-11-06 22:47
z całym szacunkiem Bigu, ale jak ta zachęta ma się do Twojego wcześniej prezentowanego stanowiska, że nie będziesz uzasadniał swoich decyzji inwestycyjnych ? pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-06 22:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja nie zachecam i nie opisuje mojich inwestycji - natomiast Ty mozesz..
barabaszek / 2007-11-06 23:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Coś nasz Big jakiś taki rozkojarzony dzisiaj;-)))...przyznaj się dude ile tej czarnej gorzałki już dzisiaj poszło ;-)... i mam nadzieje,że to nie z powodu zbycia Barlinka bo wciąż chcę wierzyć w ten walor hehe
marcinm33 / 2007-11-06 23:02
szkoda, że właściciel portfela nie chce naganiać na spółki opisując ich zalety i wady ... prezentacja forumowiczów bez zdania Biga bedzie niekompletna ...
Big Lebowski / 2007-11-06 23:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
moje opinie o prezentowanych walorach bede wyrazal tylko nie o walorach z mojego portfela..
barabaszek / 2007-11-06 22:38 / portfel / Tysiącznik na forum
PS. nabyłem tą spółeczkę w wysokości 20 akcji na razie hehe ale jutro poostrzę sobie na nią pazurki ...to tak aby nie było,że mam 2k i chcę opylić na wzroście.
Big Lebowski / 2007-11-06 22:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nawet gdybys chcial opylic to jest Twoja sprawa i nie widze w tym niczego zlego ..
kloszard / 2007-11-06 21:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dobry wieczor wszystkim....najlepszy bylby jakis dowcip teraz...bo nastroje na pysk padly...jeszcze ta pogoda..brrrr..w nastroju szalenstwa to chyba zabawie sie w pda pc guarda...wchodzi po 1 gr....choc znajac zycie to zjedzie do 0,1 gr he he ...:)...
Big Lebowski / 2007-11-06 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dwaj radzieccy zule siedza w jednym pokoju jeden pyta drugiego - Misza a kuszal ty pociag ? drugi odpowiada kuszal ja ! na to ten pierwszy mowi oj durny ty durny - eto jest zelezo ! za jakas chwile znowu pyta - Misza a kuszal ty cytrynu? - Misza odpowiada - nie bierij mnie pod ch..ja eto toze zelezo ;-))
kloszard / 2007-11-06 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
he he :-))))
kazelot / 2007-11-06 22:41 / Tysiącznik na forum
Sikają dwaj marynarze:Rusek i Amerykanin.Każdy ukradkiem spogląda na ptaka sąsiada i obaj zauważają,że mają obciętą końcówkę małego i tatuaż o treści:oria.
Zaintrygowany Amerykanin mówi:Zanim straciłem koniec narządu napis na nim brzmiał:Victoria,a u Tiebia szto tawarisz.Na to Rusek z uśmiechem:Mariaki czierwonawa
moria pazdriawliaju mariakaw ciornawa moria.
TOMOK / 2007-11-06 21:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Ostatnimi czasy codzinnie spoglądam na wykres indeksów w USA...
Przekonany jakoś o ich wpływie na naszą giełdę coraz bardziej przekonuję się, że mają się nijak / albo malo / do naszej giełdy...może się mylę..pewnie się mylę...
Obniżki stóp...w USA...też ostatnie pamiętam...i słowo Alleluja/ były też inne...super, no to up itp/...które przeczytałem na forum po przed ostatniej obniżce też utkwiło mi w pamięci...a po tym nic w sumie...
Im dłużej kupuję i sprzedaję akcje / bo inaczej nie chcę tego nazywać...ani ze mnie inwestor ani spekulat...kupujący-sprzedający po prostu/...tym bardziej widzę, że rynek nieobliczalny jest...
Może moja świadomość rynku jest marna...a marna jest...
a może na bardziej świadome kupowanie i sprzedawanie akcji trafiłem z nieodpowiednią porą...
Wiem ponure jakoś...ale co w sercu to na języku...mili...
Pozdrawiam ciepło
rachfalek / 2007-11-06 22:14
tomok czuje sie podobnie jak ty .Nie mam zbyt dlugiego stazy na gpw .A gielda zawsze mi sie kojazyla z inwestowaniem.A jak juz zainwestowalem to nie moge sie do tej pory pozbierac .I teraz juz nie wiem czy mam byc inwestorem czy spekulantem .Kazdego dnia odchodze od kompa z bolaca glowa.Pozdrowienia.J a niby inwestor niby spekulant.
barabaszek / 2007-11-06 22:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Tomok nie ma się czym przejmować...dzisiaj widziałem w tv biznesowej mieszkanka na sprzedaż w Warszawie 140m2 urządzone i wyposażone 2 miejsca w garażu cena.....2,5 mln złotych bo ...dobra lokalizacja ...centrum Warszawy...tak więc nie ma co się poddawać i walczyć z rekinami o trochę okruchów ze stołu dla siebie ;-)))...ja się już pogodziłem,że to taka ściema straszna i chcą Nas maluczkich wycyckać z naszych ciężko uciułanych groszy...ale My się nie damy..będziemy jak bulteriery..jak Tomy Lee Jones w "Ściganym"..Pozdrawiam ciepło...a moje walorki spółeczek które miały bądź ogłoszą dobre wyniki zapadną w krótki(mam nadzieję) sen zimowy i spokojnie poczekają aż się troszkę ociepli
TOMOK / 2007-11-06 22:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ale ja się właśnie nie przejmuję...
odbieram tak rzeczywistość właśnie i to opisuję...
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-11-06 22:08 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
coś nagrabiłem sobie chyba...
Pozdraiam
nasdaq999 / 2007-11-06 21:26 / portfel
Cześć Big+ goście. Może się spodoba...
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=f4bfa8055ed55497d6efe55e178d24bc
Big Lebowski / 2007-11-06 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Indexie - sporo czasu Cie nie widzialem .. Pozdrawiam serdecznie..
nasdaq999 / 2007-11-06 21:34 / portfel
Hej ;)
Marnie jakoś idzie... Ostatnio (wczoraj) w kły na Stali dostałem. Ciężko coś ostatnio.
Także pozdrawiam ;)
Big Lebowski / 2007-11-06 21:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bedzie dobrze Indexie , bedzie dobrze..;-))
marssell / 2007-11-06 20:57 / Bywalec forum
Witam wielkiego biga i szanowne grono forumowiczów Bigu jak w Twoich oczach wyglada spółka impexmet ??
Big Lebowski / 2007-11-06 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jezeli wielki to dude - spolka dobra wyceny ma dobre jeden minus spory pakiet ma Karkosik ale to takze nie musi byc minusem - obecnie jest tanio wydaje nam sie ze taniej byc nie moze a tu jednak - podsumowujac - spolka na longa..Pozdr..
marssell / 2007-11-06 21:18 / Bywalec forum
Po 9 zł będę brał ile się da a narazie skupuje karen. Co sądzisz o karen?? Myślę że niebawem pójdzie do góry
Big Lebowski / 2007-11-06 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co mysle o Karen hm.. musial bym najpierw popracowac na ichnim komputerze.. ;-))
marssell / 2007-11-06 21:57 / Bywalec forum
Myslę że do poziomu 4,20 niebawem kurs wzrośnie i to niebawem albo i nie ale skupuje tą spółeczkę właśnie z tą nadzieją a jak będzie to się okaże


Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji
ps. na mój wirtualny portwel to nie patrz bo on nie ma żadnego odniesienia do rzeczywistości
barabaszek / 2007-11-06 22:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm Bigu szczerze powiedziawszy to przy takich anomaliach może się okazać,że jedno co pewne to ...spekuła...parodia ale nie pozbawiona odrobiny realności ;-))
marssell / 2007-11-06 22:40 / Bywalec forum
barabaszek mówiąc spekuła masz na myśli moją osobę czy też wypowiedź???
nowy71 / 83.22.242.* / 2007-11-06 19:47
Witam jestem nie wtajemniczony kompletnie dostałem info od znajomego uczestnika tego forum że ten Big Lebowski kumaty gość więc pytam.Dzięki rodzinie żony(osoby blisko zarządu) mam możliwość zakupić akcje Centrozapu w cenie 0,1zł(to jest cena nominalna akcji tej spółki) firma kiedyś była notowana na GPW została z tych notowań wykluczona na własne życzenie, teraz złożyła prospekt emisyjny i ma zamiar wrócić na GPW. Wyniki finansowe jakie osiąga spółka są moim skromnym zdaniem dobre udziałowcy ING, NFOŚ, Stalexport więc ok. Moje pytanie jest następujące czy taka cena akcji jest faktycznie preferencyjna, niema jeszcze ceny emisyjnej(na jakiej zasadzie ta cena jest ustalana) w takich klimatach światowych nie liczę na dobry debiut. Serdecznie proszę o opinie wszystkich kto znajdzie czas i ochotę na komentarz a zwłaszcza gospodarza.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-06 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
z tym zastawia´niem i sprzedaza ta - wstrzemiezliwosc wskazana - jedynie mamusie ( tesciowa ) mozna dac w zastaw lub sprzedac ;-)) - inna sprzedaz nie wchodzi w rachube..
Fawelas / 2007-11-06 21:18 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witajcie,
Bigu ja "mamusi" nie oddam !!!! Kto mi będzie obiadki do szpitala przywoził ????? ;-)))) pozdr
Big Lebowski / 2007-11-06 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no chyba ze tak ... ;-)))
Big Lebowski / 2007-11-06 20:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. z tego co czytam ze firma ma szanse powrotu na gielde i jezeli masz taka mozliwosc kupna akcji po cenie nominalnej - to Ci powiem ze masz szanse zrobic interes zycia..przebicie moze byc wielokrotne - pomimo obecnie zlej koniunktury.. Pozdr..
ślicznooka / 2007-11-06 20:14 / Uznany gracz giełdowy
jak to się mówi... sprzedaj dom, samochód, zastaw rodzinę, a potem kupisz sobie wszystkiego x3 :-)))
nowy71 / 83.22.242.* / 2007-11-06 20:28
Dzięki za szybką reakcje no nie myślałem że będziecie to widzieć tak kolorowo. Jutro mam spotkanie w tej sprawie jakie pytania zadać? Skoro już jest złożony prospekt emisyjny to chyba coś wiadomo o cenie? Wartość księgowa spółki na akcje wynosi właśnie 0,1zł a zysk z ostatniego raportu 0,02
http://www.bankier.pl/wiadomosc/CENTROZAP-Jednostkowy-raport-kwartalny-SA-Q-1662277.html

Przedstawiam raport i proszę o podpowiedzi o co pytać wrócę do relacji we czwartek.Dodam jeszcze że w ostatni dzień na GPW jedna akcja kosztowała 0,14.Dzięki i pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-06 20:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jedno podstawowe pytanie powinienes - czy dotycza Cie jakies ograniczenia zakupu - chodzi o to ze chcesz kupic duzo ;-)) i mozliwa data debiutu na gpw.. brac i nie zastanawiac sie ..
barabaszek / 2007-11-06 20:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Mi by przychodziło na myśl tylko jedno pytanie...ile sztuk mogę nabyć ;-)))).Pozdrawiam.PS Obdzwoniłbym jeszcze rodzinkę i znajomych czy nie mają trochę grosza pożyczyć
barabaszek / 2007-11-06 20:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry Wieczór Bigu i Ślicznooka
Big Lebowski / 2007-11-06 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu i Barabaszku..
barabaszek / 2007-11-06 20:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Wykańczają mnie te sesyjki ostatnio muszę przyznać ;-))...dzisiaj pół dnia ślęczałem nad ekranem czekając na odpał Hawe ...i doczekałem się(ma się tą duszyczkę spekulanta he he)...no ale moja szanowna od kilku dni biadoliła abym jej zmywarkę do naczyń podłączył(tez nie miałem co robić tylko kupować hmmm)..no i pojechałem po części aby ten cud podłączyć i jak myślicie co się stało?...zdążyłem akurat na końcówkę heheheh...dobrze,że opchnąłem tylko część i nerwy mi się nie stargały kiedy zobaczyłem,że puściłem je o 0,8zł za mało...a u Was jakieś dzisiaj rewelacje były?
ślicznooka / 2007-11-06 20:23 / Uznany gracz giełdowy
Dobry wieczór Bigu i Barabaszku :-))
ślicznooka / 2007-11-06 20:26 / Uznany gracz giełdowy
pełna kulturka :-))
barabaszek / 2007-11-06 20:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Ślicznooka napisz,że coś aby raźniej jakoś było by humory wisielcze...coś zabawnego aby oderwać myśli od naszej wspaniałej GPW....proszę :-)
ślicznooka / 2007-11-06 21:03 / Uznany gracz giełdowy
Uśmiech ogromniasty posyłam:-))
barabaszek / 2007-11-06 21:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Od razu lepiej :-))))
barabaszek / 2007-11-06 19:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich! Humorki nie wesołe ale i co się tu dziwić...giełda się zachowuje tak jakby małe i średnie spółki miały zaraz zbankrutować i nic nie jest w stanie podnieść ich akcji ..nawet dobre wyniki...i kto by pomyślał,że giełda w Polsce jest nie od wczoraj.Pozdrawiam serdecznie
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-06 19:03
wlasnie msz pokazal dobry raport za 3kw ,ciekawe czy skonczy jak zurawie ktore mialy 400% wzrostu netto,w stosunku analogicznym do poprzed .3kw 2006
pietroo / 2007-11-06 18:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Człowiek z nikąd to jest GOŚĆ!!! Dostałem dzisiaj od niego 2 kartki z jego podróży do Chin.
Naprawdę się tego nie spodziewałem.
Pozdrawiam Go serdecznie
Piotrek
kazelot / 2007-11-06 18:56 / Tysiącznik na forum
To już nie Człowiek znikąd to Człowiek z Chin
Pozdrawiam.A w kręgle tam grają?
człowiek znikąd / 2007-11-06 19:18 / portfel / "Trillium"
tocando las bolas, he he
nie wiem czy grają, ale widziałem coś w rodzaju pokoju notowań - przechodząc ulicą ujrzałem salę w której siedzieli zwykli ludzie (skośni) na drewnianych taboretach i zapisywali coś na karteczkach ołóweczkami - zupełnie jak w klasie szkolnej; zaintrygowany widokiem stanąłem bliżej na progu i oczom moim ukazał się widok całej zarąbistej(ogromnej) ściany pokrytej migoczącymi krzaczkami chińskimi, przeplatanej liczbami - widok ten tak mnie urzekł, że następnego dnia wróciłem na to miejsce z aparatem fotograficznym w celu uwiecznienia - niestety sala w tym dniu była zamknięta.
Big Lebowski / 2007-11-06 16:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja co by nie mowic - wzrostowa na wig 20 .. ;-)) inne wigi sa od macochy i nie ma co liczyc na inne zachowanie , mysle ze prawdziwe spadki dopiero sa przed nami i nalezy sie do tego przygotowac..malo kogo obchodza wyniki czy wskazniki - dt czasem sie uda a czasem niestety ;-)) - mysle ze jedyna szansa to gdy nastapi stan wyprzedania na GPW ale do tego daleka droga..nastroje sa kiepskie kazdy to wie - dodam od siebie niewystarczajaco kiepskie..
TOMOK / 2007-11-06 18:35 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witaj Big i kącikowicze witajcie...
Dziś w strachu pozbyłem się Armatury...zysk minimalny ale zysk...
Ale potem znów kupiłem...
jest ciężko ogólnie...ale czy ktoś mówił, że łatwo będzie?
O i to mi się bardzo podobało:
"znaczni uderzyli w kurs zeby odebrac akcje slabym"
prawda.. święta prawda...mi odebrali...
Pozdrawiam ciepło
wuerka / 2007-11-06 19:19 / Tysiącznik na forum
a później Ty im- jak Rambo :-))
pozdro
TOMOK / 2007-11-06 19:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no....wyrwałem z łap :-)
Pozdrawiam
Slimakko / 2007-11-06 16:55
Jesli moge zadac pytanko panu Big L. odnosnie spolki Ferrum zaowazylem iz posiadasz dosc sporo tegz papiera. Ostatnio pokusilem sie o zakup tego walorka i powiem szczerze ze troszke zaluje. Podgladnolem u ciebie portwel i troche podbudowalomnie na duchu, ale zaczynam sie zastanawiac czy wiesz cos czego ja niewiem czy porostu w niedalekiej przyszlosci powyzsze akcje znikna z twego portwela? dzieki za info
Big Lebowski / 2007-11-06 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pisalem juz w postach ze bede kupowal i sprzedawal bez jakiegokolwiek motywowania - co chcesz zebym Ci napisal zanizanie przed odpalem ;-))
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-06 15:39
i mnie kapnelo pare akcji armaty tyle,ze po 2.40 .Coz lepiej mi idzie zarabianie podczas snu
,jakie to przykre:-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy