Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kuzynx / 2007-11-06 00:57 / Tysiącznik na forum
Witam !
Bigu, niedawno pisales o "korekcinie" , zmieniasz swoje stanowisko ?
Big Lebowski / 2007-11-06 09:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
korekcina do korekciny i wychodzi korekta lub trend..Pozdr..
kazelot / 2007-11-05 23:19 / Tysiącznik na forum
Jeff masz rację po spadkach ludzie stają się mniej rozmowni.Ja zacząłem dzisiaj skracać pozycje.Widzę,że to dobry ruch skoro mądrzejsi ode mnie też to zalecają.Kryzys nieruchomości nie przerodził się w krach bo banki wpompowały ogromne pieniądze żeby do tego nie dopuścić,jednak teraz trzeba będzie długo trawić to piwo,które się naważyło.Tak sadzę.
warren buffet / 2007-11-06 00:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie ma nic gorszego, jak upierac sie przy swoich papierach, zaslaniac buzie palcami i wmawiac sobie ze spolka zaraz odpali..... chora wiara jest niedobra..... trend jest twoim przyjacielem.

bardzo dobrze, chron kapitał.
ślicznooka / 2007-11-05 23:34 / Uznany gracz giełdowy
A ja sądzę, że ludzie zostali solidnie nastraszeni. Po kilku latach hossy każdy czuje bessę przez skórę, a widmo pogłębiania się kryzysu świetnie to potęguje.
I oczywiście zupełnie nie wiadomo o co chodzi z dobrymi danymi makro ze Stanów, wynikami spółek, drapieżnym eksportem, a także naszymi polskimi wskaźnikami. Ale to nie ważne... rynki się pogubiły, gdyż zostały zdezorientowane. Pytanie tylko w jakim celu?
Big Lebowski / 2007-11-06 09:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ludzie sie zapakowali w akcje z mysla o rajdzie i ze fundusze od nich kupia po wyzszych cenach - fundusze kupia po nizszych cenach a sprzedadza ludziom po wyzszych..
Avia / 2007-11-05 23:08
właśnie zastanawiam sie nad pep , czy po tej korekcie cena już jest atrakcyjna?
Fawelas / 2007-11-05 23:50 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
jakie to wszystko zabawne
Ty się zastanawiasz nad wejściem w PEP
ja nad wyjściem....
kazelot / 2007-11-05 23:21 / Tysiącznik na forum
Moim skromnym zdaniem jeszcze czas na wchodzenie po atrakcyjnej cenie.
kazelot / 2007-11-05 23:29 / Tysiącznik na forum
Jeszcze nie czas miało być.Dobranoc
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-05 22:14
a czy jest ktos na kogo nie trzeba uwarzac? chyba Chile nam nie powinno zaszkodzic...chyba..hehe
Big Lebowski / 2007-11-05 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W USA mamy okres jak podczas rewolucji francuskiej - leca glowy szefow bankow i funduszy - musztarda po obiedzie tak to oceniam.. Gielda amerykanska wcale nie zakonczyla sesji na plusie i nie widze powodu do optymizmu - wazniejsze jak zachowaja sie jutro rynki azjatyckie , na GPW mysle ze bez zmian tzn.. zgodnie z trendem - bardzo czesto zapominamy i lekcewazymy - powiedzenie ze trend jest twoim przyjacielem..
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-05 21:56
czy wtedy wszystko rosnie jak na drozdzach? czy tak pokolei i na zmiane ,eh mosi to byc przyjemne ...dla portfela i duszy:-)pisza mi sie takie glupoty ,nie mam co ribic ,popijam piwko
,nie ma ladunkow z praca lipa od paru dni oj zle sie dzieje jak nigdy ...
Big Lebowski / 2007-11-05 21:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Proponuje przywrocic oficjalna nazwe sw. Mkolaja na - Dziadek Mroz i wowczas wszystko jasne ;-))
kloszard / 2007-11-05 22:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
no wlasnie..mrozno...jak zwykle wiekszosc nie miala racji...choc pewnie gdyby nie usa nie byloby tak zle...a teraz jeszcze na chiny trzeba uwazac...
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-05 21:52
znowu? bez sw.mikolaja ?to niesprawiedliwe , jezeli tak bedzie , napisze ogolny protest w imieniu Waszym, rowniez ,nie informujac kacikowiczow o tym:-)) chcialbym przekonac sie co znaczy sila czerwonego gajerka z prezentami pod pacha:-))
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-05 21:48
Malgosiu ,grasz brydrza sportowego?t.z w wilkoszem ,pytaniami o asy poprzez 4 trefl i t p ?
sporo pozapominalem ale gdyby znalazly sie jeszcze 2 osoby byloby super,jest to najlepsza gra karciana w jaka mialem przyjemnosc zarwac nocki przy piwku...zapewne podzielasz moje zdanie.Teraz troszke jestem nieczasowy ale niedlugo sie to zmieni...pozdr.
człowiek znikąd / 2007-11-05 21:50 / portfel / "Trillium"
to tak jak ja - pozostaje z grubsza ustalic detale i docierac sie w grze bo nie ma to jak praktyka. :-)
samuraj jack / 2007-11-05 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witam wszystkich...

dziękuję za kartki z Państwa Środka, sąsiada Kraju Kwitnącej Wiśni

co do giełd - mam opcje serii X, które być może za szybko nabyłem...
liczę na poważny zarobek

pozdrawiam Wszystkich;)
ślicznooka / 2007-11-05 21:32 / Uznany gracz giełdowy
Lisku, z brydżem propozycja wciąż jest otwarta. Jeśli zbierzemy grupę chętnych, to możemy się zorganizować:)
g115 / 2007-11-05 23:05 / portfel
Jeśli potrzebny trzeci lub czwarty, to możecie na mnie liczyć :) Myślę, że nie sprawię zawodu.
Pozdrawiam ciepło
EMR100 / 2007-11-05 21:31 / portfel / Walczący z wilkami
Witam wieczorkiem tak sie ucieszyłem tym ze amerkanie wychodza na zero , ze az mnie wzieło na komentaz.Pozdrawiam i zycze miłego dnia jutro.!!!
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-05 20:45
tez troszke dobralem armaty stala 2.72 wiec nastawilem 2.62 i poszlem lulu ,zlapalo
,czy dobrze hm..ciezko powiedziec patrzac na indexy swiatowe ..pozdr.
Merowin / 2007-11-05 21:14 / Bywalec forum
Witaj liseck ja tez dzisiaj kupilem armaturke, ale nie wytrzymalem cisnienia i sprzedalem z lekka strata, 100% w gotowce.Wole poczekac na lepsze czasy,szkoda zdrowia.
kloszard / 2007-11-05 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dobry wieczor wszystkim...powrot do Polski..marzycielskie widoki z okna...a na miejscu ...prawie zima..na gieldzie..no comments...wyglada to na spadki srednioterminowe....Citi zadalo chyba ostateczny cios...ubralem sie jeszcze dzis w armate..blad pewnie..
Big... pisales cos o konferencji prasowej armaty... ma byc dzis ? ...
pozdrowienia
Big Lebowski / 2007-11-05 20:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kloszard.. podniesienie prognozy bylo , wyniki kwartalne - wszystko super ale na takim rynku jak dzisiaj to o kant mozna rozbic ;-)) Pozdr..
kloszard / 2007-11-05 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak..wiem...a konferencja z hiszpanami...dzis???
Big Lebowski / 2007-11-05 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
konforencja miala byc tzn. podawanie wynikow , podniesienie prognozy i spodziewano sie ze odniosa sie do faktu ze hiszpanie maja obecnie 3,5 % akcji i chca wiecej - ale czy cokolwiek mowili to nie wiem..
kloszard / 2007-11-05 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ok...dzieki..trzeba sie skracac wyglada na to...mikolaj chyba zrobi olewke w tym roku :)
pozdrowienia..
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-05 20:36
to teraz ja cos Ci powiem do zartu.kiedys gralem w jedna gre zwana star-craft na online i mialem nick..merlin..nawet pamietam jeszcze haslo dostepu pozdr..:-)
mari / 2007-11-05 20:30 / Achi
cześć
ale ch..nia dzisiaj .(przynajmniej u mnie)
Big obawiam się że tym razem masz rację(co do tych małych spółek)
Wygląda na to że większość drobnych zajęła już pozycje i czekają na wzrosty.
W takiej sytuacji hm...bo ja wiem.:-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy