Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
barabaszek / 2007-11-04 20:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry Wieczór Gospodarzowi i forumowiczom.
5424 / 2007-11-04 20:34 / Fan Linuxa Ubu
jak prognoza na ten tydzień wzrosty czy spadki, jeszcze jedno od kiedy zaczynają się przedświąteczne górki........
TOMOK / 2007-11-04 19:41 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam wieczorkiem...Biga i ekipę...
Mialem ostatniej nocy sny...śniło mi się...i nie ściemniam...notowania śniły mi się...
Były wzrosty...ale...
na pojedyńczych walorach...i miałem ten walor...
Pozdrawiam i nadmieniam, że nie wierzę w sny, czane koty, pająki itp...
Może jutro uwierzę w sny?
Big Lebowski / 2007-11-04 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. powinienes zaczac slowami M.L. King - mialem sen, piekny sen... ;-)) Pozdr..
TOMOK / 2007-11-04 19:56 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
"Dzisiaj miałem piękny sen,
naprawdę piękny sen"
tak się zaczyna piosenka...

"O Victono, moja Victorio!
O Victoria ma! ... "
a tak kończy...

Dżemowo...ciut...i o innej Victorii...ale...pozwoliłem sobie...
chociaż jutro może być...różnie
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-04 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tomaszku.. Dzem to moja muzyka i moj zespol.. Pozdr..
TOMOK / 2007-11-04 20:12 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no wiem...wazelina ze mnie...hihihi
a poważnie...jedną kasetę Dżemu mam w mojej kolekcji tak....kasetę właśnie...i stąd przyszło mi to do głowy...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-04 15:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli na GPW - mialy by nastapic wzrosty nasza gielda musiala by sie odseparowac od gieldy amerykanskiej , wzrost na Dow do przepowiadany przez niektoryc16 tys pkt osobiscie nie obstawiam ani w tym ani w przyszlym roku..amerykanska waluta slabnie z dnia na dzien i np. podane sa zle dane z gospodarki amerykanskiej usd - slabnie - podane sa dobre dane - usd slabnie hm . moze nastapic odwrot inwestorow zagranicznych z rynku amerykanskiego , 17mln domow na wskutek kryzysu na rynku nieruchomosci mozna zakwalifikowac obecnie jako pustostany - dojdzie do tego ze budowanych bedzie znacznie mniej - slaby usd bedzie wspieral amerykanski export ale to jest kilkanascie procent produktu krajowego USA okolo 90 % to popyt wewnetrzny - byc moze teraz troche to sie zmieni - jednak nie na tyle zeby nastapila znaczna poprawa.. nie wyobrazam sobie hossy na Dow bez Citi Banku , Merill Linch , Bear Stearns itp . wiadomo te instytucje finansowe - maja powazne klopoty i zaufanie inwestorow zostalo podwazone i na powrot zaufania potrzeba jednak czasu..
kloszard / 2007-11-04 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dobry wieczor wszystkim...Big...tak....zaufanie na spolkach finansowych to podstawowy problem gieldy w usa...generowaly duze zyski....moze nasdaq przejmie paleczke..hm ......gospodarka usa jednak dalej daje jakos rade...popyt wewnetrzny sie trzyma dzieki zatrudnieniu...dalej to bardzo konkurencyjna i innowacyjna gospodarka..
co do $...mysle ze jednak $ odbije w przyszlym roku...w 2 polowie...a nasza gpw....nie wiem..dziwnie to wyglada, ale mysle ze szukanie rodzynkow to jedyna sensowna taktyka obecnie ...
co do gield swiatowych to gdzies mi mignal jakis artykul dotyczacy podazy pieniadza na swiecie..jakies monstrualne liczby...gdzies to pchane chciwoscia poplynie...chodzilo glownie o chiny...pewnie nowy odcinek w serialu GLOBALIZACJA nasz czeka....pelen niespodzianek...
a tak w ogole to marze juz tylko aby zjesc dobra zupe...barszcz albo rosół :)
kazelot / 2007-11-04 18:25 / Tysiącznik na forum
Czyli co Jeff?Trzeba odpocząć od giełdy.Nie włączać komputera,nie jeździć samochodem do banku,nie odbierać telefonów.....W sumie o taką wolność chłopcy walczyli w Wietkongu...
Big Lebowski / 2007-11-04 18:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nalezy skoncentrowac sie na spolkach - osiusiac indexy i swoje trzeba robic ;-))
Big Lebowski / 2007-11-04 18:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. trzeba dokupic jednej spolki - ktorej to wiesz..
ninek / 2007-11-04 19:59
ja myślę, że pan Big myśli, jak to powiedział "spóleczce na a"
mam nadzieję że tak myśli ...
serdecznie pozdrawam w niedzielny wieczór
bardzo lubie czytać moje ulubione forum

duży szacunek dla gospodarza i pani o pięknych oczach


do pana kazelota

zdaje się że pierwszy był Enki Bilal , w kwestii szacho-boksu oczywiście dawno temu w swoich komiksach, nawet nie przypuszczałem :))

również bardzo serdecznie pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-04 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ninek - Kazelot wie o co mialem na mysli tylko sobie zartuje .. Ps. nie jestem panem jestem dude.. Pozdr..
kazelot / 2007-11-04 23:53 / Tysiącznik na forum
Ja też nie pan,kazelot,albo Walter ;-)
Pozdrawiam Ninek.
kazelot / 2007-11-04 19:05 / Tysiącznik na forum
Rzekłeś Dude.Wiem-Lubawa;-)
Oni doposażają naszych chłopców walczacych........
kazelot / 2007-11-04 11:16 / Tysiącznik na forum
W nocy piękna walka-unifikacja trzech pasow WBA WBC I WBO
Joe "Pride of Wales'"Calzaghe vs Mikkel "Viking Warrior'"Kessler.
Calzaghe niekwestionowanym mistrzem,miałby cztery pasy,ale pas IBF oddał,bo kolidowały mu terminy obron.
Big Lebowski / 2007-11-04 11:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Walter ;-)) napisal bys pare slow o Wietnamie ;)...
kazelot / 2007-11-04 14:19 / Tysiącznik na forum
Jeff,no przecież to logiczne,gdyby nasi chłopcy nie leżeli w okopach pod Peng Lua to nie byłoby ani tej walki,ani żadnej walki.
kazelot / 2007-11-04 14:27 / Tysiącznik na forum
Rwnież takich zabojczych pojedynkow.
http://sport.onet.pl/0,1248744,1634943,,niemiec_pierwszym_mistrzem_w_szacho-boksie,wiadomosc.html
Big Lebowski / 2007-11-04 10:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
marboru / 2007-11-04 10:30 / portfel / "Bankier giełdowy"
hej Bigu
jak myślisz jak w poniedziałek zachowa się kurs Centrostalu?
to już ten moment?
Big Lebowski / 2007-11-04 10:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. trudno powiedziec - mysle ze delikatnie wzrosnie - ale moment jeszcze nie ten..
marboru / 2007-11-04 10:52 / portfel / "Bankier giełdowy"
a jak oceniasz tą wycenę biegłego i niezależnego niby rewidenta?
wydaje się, że obecna cena spółki na parkiecie w stosunku do tej wyceny - bardzo atrakcyjna.
Big Lebowski / 2007-11-04 10:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
najwazniejsza wycena to wycena rynkowa.. rynek trudno ostatni przekonac do akcji - tylko krotkotrwale wyskoki pojedynczych walorow i nastepnie porzucenie akcji nastepuje - marazm..
marboru / 2007-11-04 11:00 / portfel / "Bankier giełdowy"
coś o tym wiem.
skłonność ludzi do inwestycji w tfi zmalała diametralnie.
wg mojej skromnej osoby w październiku saldo tfi jeśli chodzi o cały rynek powinno być per saldo w okolicach 0 bądź na lekkim minusie.
a co do akcji Centka - oby nas pozytywnie zaskoczył w poniedziałek.
TH / 2007-11-03 21:04
witam wszystkich,
a w szczegolnosci gospodarza Big Lebowskiego, Pania Ślicznooka, oraz Pana Kloszarda, powodzenia na wojennej ścieżce... hyhyhy
Big Lebowski / 2007-11-03 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pierwszy wpis ;-)) Witaj .. Pozdrawiam..
TOMOK / 2007-11-03 21:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
też szczególny jestem TH....hihi
życzę sobie powitań...i bez pan oczywiście
Ciepłe pozdro
TH / 2007-11-04 09:36
ponieważ Ciebie postanowiłem powitać w specjalnym odzielnym wpisie ;-)
witaj TOMOK
Big Lebowski / 2007-11-03 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Analitycy rewiduja prognozy dla zlotego - analitycy DB - wyznaczyli w przyszlym roku cene nawet 3,40 zl za euro , ja osobiscie typowalenm w tym roku 3,59 zl za euro - tak wiec najlepsza lokata walutowa obecnie jest nasza zlotowka i nic wiecej..
kloszard / 2007-11-03 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Big..dobry wieczor wszystkim ....wlasnie jezdze po hiszpanii i tak mysle, ze sie zlotowka cos za droga zacznie robic za chwile biorac propozycje nasze dla obcokrajowcow...ale na wakacjach dla nas niezle...calkiem dobrze nawet ..czyli coraz taniej:)
toledo dzis..za duzo turystow...kosciolow.,.za wasko...wszystko oczywiscie stare lacznie ze srednia wieku turystow ..glownie z alemanii :)
za to pogoda wysmienita...
Big Lebowski / 2007-11-03 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mWitaj Kloszard .. wybierz sie na corride i przywiez byka rogi ;-)) jezeli zltowka bedzie mocna to dla polaka wszedzie bedzie tanio.. Pozdr..
kloszard / 2007-11-03 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pewnie sie wybiore..ale najpierw jakies dobre ubezpieczenie wykupie he he :)
no wlasnie..wszedzie tanio...tylko nie w swoim kraju ....
smieszna sytuacja z trasy....pytam sie jakiegos czlowieka z obslugi technicznej po hiszpansku o droge...odpowiada po hiszpansku ze nie jest stad...na odchodnym slysze jak zaczyna rozmawiac...... po polsku ze swoim kierowca.... :)
Big... wszedlem w NYT...ciekawe jak bedzie...mam jeszcze aaple, sirf, mag, bucy, gild...
Big Lebowski / 2007-11-03 21:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bedzie dobrze.. ;-)) jezeli Ci sie nie uda byczych rogow zdobyc to chociaz napij sie byczej krwi ...;
kloszard / 2007-11-03 21:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
bycza krew leje sie codziennie ... :) no dobrze..jest z winogron...ale tez niezla :)
aha...ENAP..podal wyniki... znowu jest dobrze...wiec chyba moge naganiac...to znaczy jeszcze chyba na kupno moze byc( niech wejda PP najpierw do obrotu...) za wczesnie ale spolka perspektywiczna...poprawia wyniki...kierownictwo skupuje akcji od dobrych kilku miesiecy...inwestorzy lubia slowo energia obecnie... :)
Big Lebowski / 2007-11-03 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a ja Ci jako ciekawostke podam ze Armature wchodza hiszpanie maja juz 3,5 % i chca kupic wiecej - mysle ze sporo bedzie mozna sie dowiedziec w poniedzialek..
kloszard / 2007-11-04 15:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Big..dzien dobry wszystkim ..mala sjesta i znowu w miasto...tak ..dzieki za info o Arm...to ciekawe moze byc...pewnie przyszli za rynkiem budowlanym( u nich pewnie tak bylo jakies 15 lat temu...)...swoja droga przydaloby sie ...moze porownanie z firma hiszpanska z branzy...tak a propos wyceny..hm nie wiem...ale na pewno to dobre info przy tym marazmie... :)...
pozdrowienia...
i znowu slonce..i sangria..rioja..cerveza....
jacquesmayol / 2007-11-03 18:55 / portfel / "How deep can you go?"
tutaj ciekawy artykul:
http://biznes.onet.pl/0,1634770,wiadomosci.html

ciekawe czy to tylko propaganda czy faktycznie to moze sie stac faktem :)

Pozdrawiam.
TOMOK / 2007-11-03 18:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam Biga i ekipę...
Portfel to super sprawa...
Ułatwia nam analizę naszych giełdowych poczynań...to na pewno+
ale + jest większy w tym, że zaglądają tam ludzie...
P.S. Namówiłem Krzycha na odpalenie...Krzych ma 47 lat...kiedyś napisał na forum...a gada się z nim...ech...młoda dusza...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-03 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku ;-)) Pozdr..
kazelot / 2007-11-03 18:13 / Tysiącznik na forum
Jeff nie mogę gadać-szabas.Zdzwonimy się jutro.
Walter
pietroo / 2007-11-03 18:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie bądz taki ortodoksyjny :-))
Greedy / 83.23.39.* / 2007-11-03 17:23
dzisiaj w Dzienniku ukazał się artykuł, który na pewno zainteresuje posiadaczy akcji Armatury,a z tego, co czytałem jest ich tutaj sporo, zeskanowałem i wrzuciłem, wystarczy kliknąć raz na obrazek, żeby powiększyć, oto link:

http://img161.imagevenue.com/img.php?image=01560_armata_122_1193lo.jpg
Big Lebowski / 2007-11-03 17:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzieki - uwazam ze to jest super info..Pozdr..
pietroo / 2007-11-03 17:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu,

Chyba teraz powinny jeszcze wzrosnąc akcje Armatury? Ciekawe jakie poziomy mogą osiągnąć?

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-03 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. jakie poziomy hm.. obstawiam wysokie.. ;-)) Pozdr..
pietroo / 2007-11-03 18:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
super by było :-)))))))))
marssell / 2007-11-03 17:20 / Bywalec forum
bigu czego się trzymać???umiarkowanych wrostów czy zdecyddowanych spadków????bo już zgłułem teraz
pietroo / 2007-11-03 18:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
fajny masz portfel :-)) bardzo gruby
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-03 17:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wszyscy sa zagubieni - nalezy szanowac zyski , tzn. zyski realizowac i czychac na okazje..
Big Lebowski / 2007-11-03 16:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich..
gabrik / 2007-11-03 16:31 / portfel / Wierny Forumowicz
moim zdaniem punkt zwrotny na naszym rynku czyli prostymi słowy istotny dołek lub szczyt
pozdrawiam
doji / 2007-11-03 16:46 / portfel / Bywalec forum
Witam. Z czego wynika owa data?
Pozdr.
gabrik / 2007-11-04 01:05 / portfel / Wierny Forumowicz
z analizy czasowej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy