Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-10-30 15:23
czytam ,ze ludzi pozbywaja sie 06 pytam czemu to czynicie....
fam dobra spolka RN kupila 60k okolo pare dni temu....
kloszard / 2007-10-30 18:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sprzedalem...przyznaje sie.. klasyczne sell the news..ale niewykluczone ze jutro odkupie...
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-10-30 14:58
dzien dobry dude,pozdrawiam kacikowiczow :-)
qpw nie rozpiescila nas dzisiaj ,no nic raz daja , innym razem zabieraja,...pozdr
Big Lebowski / 2007-10-30 15:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. ano.. gdyby zarabianie pieniedzy bylo latwe - wiekszosc byla by bogata.. ;-)) Pozdr..
kloszard / 2007-10-30 14:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big...witaj..jesli FED nie podniesie stop we srode ( i ewentualnie wypowie sie za mozliwoscia podniesienia gdyby byla taka mozliwosc..) jakie obstawiasz zachowanie rynku w ciagu do konca roku...
pozdrawienia
Big Lebowski / 2007-10-30 14:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze spolki wybiorczo beda rosly - gdyz nie ma czasu na p****"oly.. nalezy wybierac spolki i na tym sie koncentrowac.. wahania na indexach beda - nalezy wyszukiwac story i rodzynki..Pozdr..
pietroo / 2007-10-30 14:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
JA znalazłem coś takiego na zadane przez kloszarda pytanie.


Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska
(30/10/2007 13:59)
FED bliżej.... rynki niżej

Obniżka stóp przez FED w dniu jutrzejszym nie jest wcale przesądzona, i coraz wyraźniej
część inwestorów zaczyna dostrzegać takie zagrożenie. Atmosferę podgrzał Wall Street
Journal. Greg Ip, który zajmuje się obserwowaniem decyzji Fed-u, napisał w nim, że
amerykańskie władze monetarne wcale nie rozważają cięcia o 50 pkt. bazowych, podobnie
niepewna jest też obniżka nawet o ćwierć punkta. Do niedawna finansiści w USA byli niemal
pewni cięcia przynajmniej o 25 pkt. bazowych. Powoduje to, że sesja w USA już dziś może
zacząć się na minusie, co negatywnie wpływa na rynki europejskie. U nas także nie widać
oznak odwrócenia dziennego trendu. WIG20 jest już poniżej 3900 pkt o 20 pkt, teraz do
tego poziomu dąży grudniowa seria kontraktów FW20Z7 (dzienne minimum - 3908). Przejawem
złego nastroju jest to, że rekordowa z powodów "atmosferycznych" ropa nie działa wcale na
kursy spółek paliwowych.

Jacek Tyszko, 30/10/2007 13:59
kloszard / 2007-10-30 15:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzieki...zobaczymy...
pietroo / 2007-10-30 15:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie ma sprawy.
Jakie spółeczki obserwujesz? Masz coś na oku?
kloszard / 2007-10-30 15:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
krosno..hm...mocne...brak obrotow na razie..ale konsekwentnie sie odkreca...za chwile prawo poboru...famur dzis kupilem...na razie nieduzo...mysle ze alchemia tez bedzie dobra...pemug szacownego gospodarza ...ale nie udalo mi sie dzis dobrac.,..
pietroo / 2007-10-30 15:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też obserwuję Pemug, Alchemii sie trochę boję, bo miała juz duże wybicie
wojtlek / 2007-10-30 12:54
Witam wszystkich,
Bigu, przymierzam się do zakupu akcji FAM-u.( wszedł funusz, zarząd skupuje akcje, spółkę obserwuję od dawna). Czy mógłbym Cię prosić o krotką ocenę moich przymiarek?

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-30 12:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. bardzo dobra firma - jest takze w kregu mojego zainteresowania.. Pozdr..
wojtlek / 2007-10-30 13:02
Dziękuję za opinię. Bigu, a co sądziszo BBIC?? Kiedyś pisałeś, że to Twój fundusz emerytalny.
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-30 13:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wroce do niego..Pozdr..
Tobiaszek / 87.105.190.* / 2007-10-30 10:49
czy ktos wie co sie dzieje z Barlinkiem? dlaczego on leci tan na leb na szyje??

bigu, kiedy bedziesz sprzedawal armature? nie czas juz???

pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-30 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle nad dokupieniem armatury.. Barlinek bedzie mial wzrosty i to spore- cierpliwosc wskazana.. Pozdr..
Bronisław / 2007-10-30 12:06 / portfel / Bywalec forum
Dude wiem, ze nie ma co ufac bezgranicznie analom, ale niedawno była rekomendacja sprzedaj dla barlinek z ceną docelowa w granicach 18. 50 dokłądnie nie pamiętam
Big Lebowski / 2007-10-30 12:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
druga rekomendacja PKO - akumuluj cena 22,50..
Tobiaszek / 87.105.190.* / 2007-10-30 13:00
hmm, ja armature sprzedam jak dojdzie do 2,9, barlinka moze dokupie, moze bede czekal, na pewno nie sprzedam po cenie jaka teraz jest, oprocz tych 2 akcji mam jeszcze oponeo.pl na ktorym juz troszke zarobilem, te akcje tez trzymam :)
pozdrawiam
Bronisław / 2007-10-30 08:16 / portfel / Bywalec forum
Witam Bigu i witam również gości-pozdrawiam-w portfelu został mały pakiecik PEMUGU, magna sprzedana, szukam okazji do zakupu, myślę, ze parę dni i będzie dobra okazja na CSS, pep już i tak trochę drogi, eh
Big Lebowski / 2007-10-30 08:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
kloszard / 2007-10-30 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dobrego dnia wszystkim..nie tylko na gieldzie :)
Fawelas / 2007-10-29 21:23 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witaj Bigu, widziałeś raport PEP? Wiem, że interesujesz się tą spółką tylko nie zdążyłeś się załapać na akcje po satysfakcjonujących Ciebie cenach.
Big Lebowski / 2007-10-29 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. mam sentyment do tej spolki zawsze mialem w portfelu - moze jutro kupie..
kloszard / 2007-10-29 23:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dobry wieczor Big...
gratki i szacun raz jeszcze za armature... dzis zainkasowalem zysk..takie inwestycje lubie najbardziej - szybkie i pokazne :) ..choc wiem, oryginalny nie jestem ...
masz moze zdanie na temat slabosci budowlanych spolek...slyszalem ze wsrod zarzadzajacych nie sa popularne..ze sa zgrane itp...
pozdrowienia
Big Lebowski / 2007-10-30 08:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Budowlanka tak jak inne male i srednie spolki jest w marzmie.. wiele zlego uczynila euforia z Euro 2112 - wielu instytucjonalnych pozbylo sie akcji na wysokich poziomach - rynek musi to odchorowac - potrzeba czasu..
bert / 2007-10-30 09:46 / Bywalec forum
witajcie Kącikowicze,
raport pep'u bardzo dobry a on w dół o co w tym chodzi ?
ślicznooka / 2007-10-30 10:19 / Uznany gracz giełdowy
Diabeł tkwi w szczegółach... zysk netto został solidnie umniejszony przez koszty obsługi długu, które nie zmaleją w następnym kwartale, a z tego co spółka prognozuje, w IV kw nie będzie dochodów z nowosprzedanych projektów, gdyż nie planują takich sprzedawać, w związku z czym kolejny kwartał nie przyniesie prawdopodobnie takiego zysku. A w związku z tym, że spółka nie ma ciągłych przychodów, a jedynie z realizacji danych umów, to akcjonariusze dyskontują potencjalną stratę.... Tak ja to widzę...
bert / 2007-10-30 15:53 / Bywalec forum
ślicznooka ja jeszcze nie kumam tak dobrze raportów , widac to w liczbach czy jest gdzies ukryty ten szczegół, jeżeli możesz to wskazać to będzie kolejna lekcja ...
pietroo / 2007-10-30 10:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
dawno Cię tutaj nie było
pozdrawiam
ślicznooka / 2007-10-30 10:25 / Uznany gracz giełdowy
witaj... kichająca jestem, nie chcę zarażać:-))
pietroo / 2007-10-30 10:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też kicham, ale się zasłaniam :-)))
lisekchgo / 70.219.169.* / 2007-10-29 20:42
ale co jej myszke w zyciu sponiiewierali to Jej tego nie odbiora...ta teraz to pani producent..
lisekchgo / 70.219.169.* / 2007-10-29 20:26
Teresa Orlowska to dobra partnerka?:-)hehe
Big Lebowski / 2007-10-29 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ona teraz to - biznes- woman ;-))
decathlonpionki / 2007-10-29 20:28 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
w biznesie czy prywatnie??:P
decathlonpionki / 2007-10-29 20:28 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
zapomniałem dodać
hehe:)
lisekchgo / 70.219.169.* / 2007-10-29 20:06
...goraco,erkondyszyn pracuje.przebojam sie przez iowa,bylem w omaha nebraska..
2 h temu "stanowy"zrobil mi inspekcje maszyny na wadze...wiedz jutro przymusowy
odpoczynek w domu...obiad,wypoczynek,,troche alkoholu aby sie nie pospac,dzis bede jurny ,czuje moc,cieple nogi...az sie rozmarzylem....chyba powionienem grac w filmach:-))
pozdr.dz za gratki
Big Lebowski / 2007-10-29 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
te filmy hm.. ja gralem nie widze powodow zebys Ty nie gral.. ;-)) hehe pozdr..
Marins / 2007-10-29 20:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Big kiedy są notowane pda Bytomia?
Big Lebowski / 2007-10-29 20:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. niespecjalniesie ta spolka interesowalem to i nie wiem.. poszukaj.. Pozdr..
lisekchgo / 70.219.169.* / 2007-10-29 19:44
witaj big boss,pozdrawiam kacikowiczow:-)
dzien dla mnie udany,wszystkie spolki z poetfela up oprocz06.gratki armaturki ,czailem sie na nia ,ehhh...na tym sie skonczylo...warzne,ze kolka sie kreca w odpowiednia strone
,goracy obiad ma czekac na stole ,tak niewiele a cieszy:-)pozdr.
Big Lebowski / 2007-10-29 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Alfonso Capone..;-)) jaka pogoda w Chicago ? goracy obiad ma czekac ? hm.. widze ze kladziesz odpowiedni nacisk na dyscypline ;-)) tylko tego numeru ze szczekaniem nie wprowadzaj prosze ;-) .. gratuluje wzrostow.. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-10-29 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze obnizka stop mamy juz w cenach akcji - obecnie to tylko fantazje oddzialywuja na rynek - wazne takze co powie BB- zwany helikopter Ben- mysle ze obecnie na sypanie piniedzmi z rekawa nie ma co liczyc , usd mysle ze wyprzedza fakty i odreagowuje nieznacznie azeby po posiedzeniu FEDu wrocic do trendu..
TOMOK / 2007-10-29 18:40 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć Big i ekipa
Dla "średnio" świadomej osoby takiej jak ja...sesja fajna
Parę razy "miska mi się cieszyła" dziś...a skoro tak było śpieszę podzielić się swoją radochą...
Ciekawi mnie 06Magna...w sumie mój zysk na tym walorze jest taki sam jak dywidenda...i gdyby był mniejszy zapewne sprzedałbym już...ale tak wydaje mi się, że mogę poczekać... / w podtekście pytanie co robić? co robić? hihi /
Kupiłem też MNI...i fajnie się obserwuje...spółka chce rosnąć ale...coś/ktoś nie daje jej...tak mi się wydaje...
A Gośka pisz...czy ukatrupiłaś ptaka czy nie hihi
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-29 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomok.. gratuluje sesji.. Pozdr..
ślicznooka / 2007-10-29 18:53 / Uznany gracz giełdowy
Ptak żyje:-) muszę casting na myśliwego przeprowadzić:-))
a w ogóle to gratki, zegknęłam do Twojego portfela - ładnie, bardzo ładnie:)
Big Lebowski / 2007-10-29 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ptaszki uwielbiaja zboze hm.. Malgosiu podlej ptaszkowi - " Pszenicznaja " albo nasza " Zytnia " ...;-))
ślicznooka / 2007-10-29 19:53 / Uznany gracz giełdowy
hahaha, spróbuję, może sama padnie:-))
TOMOK / 2007-10-29 18:59 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
oj nie zawstydzajcie mnie...przecież wiecie jak jest...
a przepis na ptaka jest niżej...ukatrup go...hihi
Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-10-29 19:00 / Uznany gracz giełdowy
skopiowałam sobie, bardzo fajny, dzięki za podrzucenie:)
Big Lebowski / 2007-10-29 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa GPW - idzie sladem innych gield , DAX przebil magiczna cyfre 8000 pkt..inne gieldy takze wzrastaly..Obecnie wszyscy beda czekac na rozstrzygniecie FED - jezeli nie zostana obnizone stopy wowczas rynki czeka realizacja zyskow - zapobiegliwi zrobia ta operacje wczesniej..Mysle ze obecnie mamy masowa ucieczke od usd - pieniadze sa lokowane wszedzie gdzie popadnie tylko nie usd ;-)) - dlatego mamy wzrost innych walut , zlota i surowcow - osobiscie obstawiam spadek ropy w najblizszych dniach o ile nie bedzie politycznych zawirowan na swiecie.. Nasz zloty dla pozbywajacych sie usd - jest atrakcyjna lokata i jest masowo kupowany - taki proces jeszcze potrwa i zloty nadal bedzie sie wzmacnial ..
marcinm33 / 2007-10-29 17:21
Witam :) mam do Ciebie Bigu pytanie, czy Twoim zdaniem warto po ostatnich tak dynamicznych wzrostach wartości akcji Armatury S.A. je w najbliższym (np. jutro) czasie kupić? Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-10-29 17:50 / Uznany gracz giełdowy
Witam wszystkich,
malkontencko się odezwę... jeżeli mamy bić rekordy, to wypadałoby silnie i na wysokich, wręcz rekordowych, obrotach. Jeżeli 4 tys zostanie w ten sposób "zdobyte", to obstawiałabym jednak mocniejszą korektę zaraz po tym. Mało coś gotówki na rynku... Na złotówce też lada chwila może zacząć się realizacja zysków. Zresztą dolar ma ochotę na odbicie, co mu się zresztą należy.
Ogólnie nie podoba mi się rynek:-)
kloszard / 2007-10-29 18:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez dziwny jest dla mnie rynek...to nie jest dla mnie wiarygodne zdobywanie szczytow...hm no ale grac trzeba ...co zrobic...taki nałóg :)...jesli FED podniesie stopy to pociagna dalej jesli nie...zbierajmy gotowke :)
pozdrowienia
Big Lebowski / 2007-10-29 17:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu.. normalnie gdyby nie inne rynki u nas bylby spadek - zgadzam sie ze z rekordami roznie bywa - FED, kilka dni swiat w perspektywie nie sklania do inwestowania - raczej do skracania pozycji i to wlasnie inwestorzy czynia .. Pozdrowka..
Big Lebowski / 2007-10-29 17:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. znajomi po mojej rekomendacji kupowali po 30% wzroscie i jak na razie dobrze na tym wyszli, akcje obcnie rosna pod wyniki ktore beda ogloszone 31 pazdz. - nastepnie bedzie podniesienie prognozy - jezeli obecnie polecam jakiekolwiek akcje to tylko waskim gronie znajomych i przyjaciol ,gdyz wczesniej bywalo ze czytalem przyglupiaste i dziecinne posty - obecnie niczego nie rekomenduje i nie polecam , kupuje akcje i nie uzasadnim motywow zakupu jak rowniez bede sprzedawal bez uzasadnienia i tlumaczenia czegokolwiek.. Pozdr..
marcinm33 / 2007-10-29 17:58
mimo wszystko dziękuję za nie pozostawienie mojego zapytania bez odpowiedzi. Szkoda, że już niczego nie rekomendujesz ...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy