Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2007-10-22 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

No i wyjasniło się Dude, przynajmniej częściowo, czemu krany i zawory dostały ostatnio takiego kopa... czyli potwierdza się reguła o podążaniu newsów za kursem. Ave!

Pozdrówka :-)
Big Lebowski / 2007-10-22 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. czytalem to takze - szczerze mowiac spodziewalem sie czegos takiego dlatego zyskow i to sporych nie realizowalem - gdyz uwazam ze potencjal wzrostu jest jeszcze spory.. ;-))) Pozdr..
Jarg / 2007-10-22 22:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PS. Zdechły kot odbił się mniej więcej do połowy parteru :)
Big Lebowski / 2007-10-22 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
juz mialem napisac ze kotek wrocil na wyzsze poziomy... ;-)))
TOMOK / 2007-10-22 22:00 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://tnij.org/aeog
Big...odgapiłem/wypatrzyłem...dobrze?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-22 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bardzo dobrze.. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-10-22 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
USA - martwy kotek przelecil dzisiaj swoje i spadl na ziemie a raczej ponizej, umacnia sie znacznie nasza waluta 3,59 za euro ktore przepowiadalem jakis czas temu jest juz - w zasiegu reki.. Rynki chca spadac i spadaja - jakis czas to potrwa jednak.. dzis po zakonczeniu sesji w USA melduje wyniki Apple - kurs wstepnie rosnie to oznacza ze inwestorzy zakladaja dobre wyniki..
kamilkaze / 2007-10-22 19:37 / portfel / Bywalec forum
witaj Bigu! Jeśli mógłbyś się odnieść do mojego portfela to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam!
Big Lebowski / 2007-10-22 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dosyc ciekawy zdywersyfikowany portfel - masz niewielka strate ale w najblizszych tygodniach masz szanse na zarobek..musisz uwazac i wyznaczyc limit strat na wybranych spolkach - w przypadku gdy limit zostanie naruszony - sprzedac akcje.. dobor akcji masz ciekawy -ze sporym potencjalem.. WDM - ciekawi mnie.. Pozdr..
barabaszek / 2007-10-23 01:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Mam go najdłużej w portfelu i czekam na wzrost kursu, od niego zacząłem przygodę z giełdą praktycznie...cieszę się,że Cię zainteresował.Pozdrawiam
kamilkaze / 2007-10-22 20:14 / portfel / Bywalec forum
No właśnie mam dużą stratę na Capital Partners, kupiłem razem z Echo na najwiekszej górce, z tym że Echo straty odrabia a Capital nie :( Co gorsze w CP wszedłem po raz drugi, gdy spółka odbiła trochę w górę i tracę na niej przez to jeszcze więcej:(( Jest to moja największa bolączka. Co do WDM to liczę na spore zyski w średnim terminie, jak zaczną publikować raporty i przede wszystkim jak się rozwinie NC. Mój portfel ostatnio cały czas sie zmienia. Szukam nowych strategii...ciekawych spółek...uczę się giełdy...W zamierzeniach chce zarobić do przyszłych wakacji 1500 zł (dwa wesela - siostry i szwagierki;)) dzięki za odp. i wszystkiego dobrego!
TOMOK / 2007-10-22 19:04 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam wieczorkiem
Big...jedna prośba...mógłbyś opowiedzieć coś o Fasingu...
Naprawdę nie mam "ciśnień" związanych z tą spółką...mogę spokojnie czekać...
Ale ciekawi mnie jak może zachowywać się...
Mam wrażenie, że to jednak coś solidnego...po wakacyjnej korekcie...niewiele już zostało...spółka raczej odrobiła tamten spadek...ciekawi mnie po prostu
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-22 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomok.. Fasing - dobra firma mysle ze da zarobic i nalezy ja trzymac, watpliwosci mam co do ppwk - ale moge sie mylic , Armature trzymaj a nwet mozesz dokupic.. Fasing jest w dobrych rekach i jezeli rynek bedzie okey to mozesz spac spokojnie.. Pozdr..
TOMOK / 2007-10-22 21:00 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
good news
Dzięki...nie mogłem pisać chwilkę bo zgrywam filmy bratu z kamerki...
Co do ppwk...mam takie same wątpiwości...a...Gośka...uckiekła kiedy było trzeba...sprytna bestia hihi
Nawet nie wiesz jak cieszy takie zainteresowanie osobą...nawet jakby za kilka dni miało stać się coś złego...
Dobra robota Big...dobra...
Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-10-22 21:17 / Uznany gracz giełdowy
nic złego się nie stanie.. myślenie pozytywne:-))
TOMOK / 2007-10-22 21:22 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć...pomimo spadków...jest ok...i wiem, że nie gniewasz się, że przywołuję Twoje imię...
Pozdrawiam ciepło
ślicznooka / 2007-10-22 21:25 / Uznany gracz giełdowy
Ty wiesz, że.... cieszę się:-))
pozdrawiam równie cieplutko.
kloszard / 2007-10-22 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big..w kontekscie fasing...chodzi w sumie o branze... obserwuje famur i kopex.... maja przyszlosc..dobry akcjonariat..kontrakty..rynek chinski....jedyne co mnie lekko niepokoi to ile urosly w ciagu ostatnich lat...choc nie powinno miec to znaczenia...wiem...ale :)
pozdr
Big Lebowski / 2007-10-22 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystko uroslo przez te lata .. hehe.. Pozdr..
kloszard / 2007-10-22 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...w sumie racja :)
pz
ślicznooka / 2007-10-22 21:15 / Uznany gracz giełdowy
Próchno nie urosło przez ostatnie lata - tak w ramach naganiania:-)
witam wieczornie:-))
Big Lebowski / 2007-10-22 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kto posiadal przez kilka lat prochno to obejmowal kilkakrotnie emisje po 0,50 gr i jezeli jest w posiadaniu tych emisji to prochno uroslo takze..
ślicznooka / 2007-10-22 21:29 / Uznany gracz giełdowy
tak.. ale jak się patrzy na wykres od debiutu, to od kilku lat szoruje dno:)
co do tych emisji, a zwłaszcza warrantów przyznawanych wybrańcom, to nowa ekipa, która szykuje się do objęcia sterów w próchnie... myślę, że to zmieni.
I jeżeli pomogą w tym wyniki za trzeci i czwarty kwartał, spółka stoi przed wielką szansą wybicia się z tego dna.
Big Lebowski / 2007-10-22 17:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W USA - nie ma jak do tej pory nawet efektu ( odbicia zdechlego kota ) u nas na GPW mielismy zdyskontowanie wyborow tzn. zwyciestwa ugrupowania pro rynkowego - tak wiec nalezy dzisiejsza sesje odbierac nader pozytywnie - inwestorzy liczyli na up . oraz szykowali sie do skracania pozycji na rynku - wyszlo jak wyszlo ..niemiecki minister finansow w wypowiedzi dla Bloombergu powiedzial ze kryzys finansowy - potrwa jeszcze wiele kwartalow gdyz przyszedl nie przypadkowo - i tu sie zgadzam zbyt wczesnie odtrabiono ( zazegnanie kryzysu ).. spadki jeszcze potrwaja - pazdziernik mysle ze bedzie mozna zaliczyc do czerwonych i krwawych jak prawdziwa rewolucja.. rajd sw. Mikolaja przyjdzie w momencie gdy wszyscy przestana na niego liczyc..
kloszard / 2007-10-22 18:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ja juz przestaje liczyc :)....bardziej serio...w kontekscie rekomendacji...mysle ze warto spokojnie dobierac na spadkach....msz i krosno proponuje sie przygladac...
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-22 18:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Krosno - gwiazda hossy 1993-94.. dobra spolka , MSZ tez uwazam ze lada dzien przyjdzie czas na niego..
jarekon / 2007-10-22 18:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
coraz trudniej sie inwestuje, coraz mnie spektakularnych zarobkow.........
zle to wszystko wyglada................
kloszard / 2007-10-22 18:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
to se ne wrati -jak mawiaja nasi graniczni sasiedzi...moim zdaniem...spektakularne wzrosty to przeszlosc...nienaturalne ktore zdarzaja sie raz na kilka lat...tak mysle...zreszta to dobrze....strach i straty wrocily...teraz liczy sie analiza i mocne nerwy....i jak zwykle troche szczescia :)

pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-22 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
gdyby zarabianie pieniedzy bylo latwe - wiekszosc byla by bogata ;-)))
kloszard / 2007-10-22 14:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie sobie przypomnialem ze rok temu kupowalem stalexport kolo 3 pln...teraz jest w sumie niewiele drozszy...wydawalo sie ze maja taki potencjal....
pietroo / 2007-10-22 15:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kosztował później chyba nawet koło 8 zł, ja się wsadziłem w niego przed spadkami i czekam na boskie zmiłowanie aż sie podniesie
bert / 2007-10-22 15:28 / Bywalec forum
witajcie Kącikowicze,
widzę, że nie tylko ja się na stasiu przejechałem zresztą z tego co czytam popełniam bardzo podobne zakupy jak Ty pietroo, szkoda tylko że nie trafione, można by raz coś kupić co ze 30% procent do góry pofrunie....... marzenie
pietroo / 2007-10-22 15:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miło mi poznać towarzysza niedoli na tej giełdzie
liczę na taki up z Famurem i cierpliwie czekam na odbicie pozostałych moich spółek
pozdrawiam
barabaszek / 2007-10-22 14:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich.cala giełda czerwona prawie....oby tylko to było przejściowe ...bo po wynikach wyborów raczej można było się spodziewać nie takiego rozwoju sytuacji...no chyba,że się mylę.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-22 14:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. wiekszosc dzisiaj liczyla ze po wyborach up - tak wiec mamy to co mamy.. Pozdr..
jarekon / 2007-10-22 14:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie rozumiem tej wiekszosci:) a jakie to ma znaczenie??
hehe
metju / 2007-10-22 14:19
Witam serdecznie wszystkich,
Bigu i kącikowicze czy na zakupy to polecilibyscie sie juz wybierac?
A jesli tak to dzisiaj czy raczej pod koniec tygodnia. Kiedys Bigu pisales o wiekszym spadku DJ do ok. 12700 , myslisz ze to nadal aktualne w tym roku, jeszcze przed rajdem mikolajowym?
Podpowiedzcie mniej doswiadczonemu koledze:)

z gory dzieki i pozdrawiam
fun Waszego forum
Big Lebowski / 2007-10-22 14:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. 12700 to jeszcze jakies -5 % na Dow , jest to mozliwe ze w najblizszym czasie bedzie otarcie o ten poziom - pewnosci jednak nie ma.. mysle ze jezeli chcesz zainwestowac to nalezy wybrac spolki o sporym potencjale i stopniowo kupowac.. Pozdr..
metju / 2007-10-22 15:18
dzięki,
co do spolek to jest to (modna ostatnio) oczywista oczywistosc:)
natomiast co do sytuacji zastanawiam sie czy nie jest to raczej
dluzsza korekta - przynajmniej kilkudniowa - prasja na FED, reakcja na wyniki itp.
Wowczas lepiej poczekac do konca tygodnia - za tym obstawiam.
hm ... ale sprobuje cos upolowac.
Mam nadzieje ze to nie scenariusz z wakacji, do polowy listopada byloby daleko:)
Ale coz rynek pokaze
pozdr.,
Lukasz... / 2007-10-22 13:22
Witaj Dude Co mozesz powiedziec o dalszym kierunku ceny spadajacego funta brytyjskiego. Pytam o okres srednioterminowy Z gory dzieki za odp. pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-22 14:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - musisz sprecyzowac pytanie - chodzi Ci o oslabianie funta w stosunku do zlotego ?
Big Lebowski / 2007-10-22 15:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to zloty sie umacnia i to znacznie - mysle ze zloty umocni sie w stosunku do innych walut okolo 3do 4 % do lutego..
Big Lebowski / 2007-10-22 11:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nalezy sie cieszyc z zachowania naszej GPW - bratnia gielda w Istanbule spadla -3,9 %...
gregorek1979 / 2007-10-22 13:59 / Bywalec forum
giełda w istambule ma juz 5,11 na minusie
ślicznooka / 2007-10-22 12:43 / Uznany gracz giełdowy
Jak to Tusk wczoraj określił, wybraliśmy jasną stronę... tylko który kolor jest jaśniejszy... zielony czy czerwony?:-))
witam wszystkich:)
kloszard / 2007-10-22 12:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ja bym ostroznie ale jednak zdecydowanie byl za zielonym...jakos dziwnie mnie uspokaja :-)
ślicznooka / 2007-10-22 13:08 / Uznany gracz giełdowy
ale czerwony jest bardziej ekscytujący:-)) niemniej lepsze jest zarabianie... niech no tylko Tusk ten cud zaprezentuje... ech, co ja piszę, nie wierzę w cuda:) lepiej już popatrzyć na wykresy.
kloszard / 2007-10-22 13:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ekscytujacy tak....wiec moze tak...najpierw zielono na gieldzie...pozniej czerwone...jakies autko na przyklad :)
pietroo / 2007-10-22 12:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj,
jak zdrowie po weekendzie?
ślicznooka / 2007-10-22 13:06 / Uznany gracz giełdowy
dziękuję, odsypiam nalot rodziny:-)
a Ibs się nie przejmuj, zarobisz na nim... dziś zresztą powinien całkiem przyzwoicie skończyć.
pietroo / 2007-10-22 13:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja za to uczestniczyłem w takim nalocie. Czy mogę być niedyskretny i się zapytać do jakiego poziomu go trzymasz?
ślicznooka / 2007-10-22 13:15 / Uznany gracz giełdowy
nie wiem jeszcze... jakieś dwa miesiące temu pisałam Ci, że możliwy tam będzie atak na 3 zł jeszcze w tym roku. jeśli rynek pozwoli...
pietroo / 2007-10-22 10:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
IBS dzisiaj brzydko poleciał w dół
kloszard / 2007-10-22 11:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ogolnie nie jest zbyt ladnie...taki niestety tydzien sie zapowiada...
pietroo / 2007-10-22 11:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może Ty wiesz dlaczego również BBID ma dzisiaj taką zapaść?
kloszard / 2007-10-22 12:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tam jest duzo goracego kapitalu...mysle ze przy 1,92-1,94 to dobry poziom na dokupienie...
pietroo / 2007-10-22 12:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
podniósł się już do 1.99 zł i niech dalej rośnie
pietroo / 2007-10-22 09:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich

zieloności życzę
jarekon / 2007-10-22 09:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzisiaj to ubijamy grunt:)
pietroo / 2007-10-22 09:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dlatego, że DJ miał mocny spadek w piątek?
Big Lebowski / 2007-10-22 07:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
Big Lebowski / 2007-10-22 08:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wybory wyborami a zycie toczy sie dalej, gieldy w azji nie wywieraja dobrego wrazenia ale byc moze GPW - zachowa sie inaczej..partia ktora wygrala wybory zawsze byla partia pro rynkowa - tak wiec niech zakasaja rekawy i biora sie do roboty - dla mnie osobiscie najwieksza radosc sprawia ze kampania buraczana pod wodza niejakiego Lepera poniosla porazke..taka partia zasiadajaca w rzadzie to ujma na godnosci kazdego Polaka..
kloszard / 2007-10-22 08:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam wszystkich...tez cieszy mnie znikniecie lepieja i czlowieka z jedynej rodziny na swiecie nie pochodzacej od malpy...
jarekon / 2007-10-22 08:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam:)
jakos nie chce mi sie wierzyc ze wygrana partii moze zmienic kierunek podazania indeksow........
dzis sie nie spodziewam rewelacji,
a propos przystawek:) mam wrazenie ze nasza gielda jest przystawka do tych silniejeszych:)) bedziemy sie sluchac silnego starszego brata, oby nas nie wykiwal:)))
Big Lebowski / 2007-10-22 08:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. nasza gielda jest gielda mloda i kaprysna - jak bedzie zadecyduja kontrakty.. tzn. tak mysle..
jarekon / 2007-10-22 09:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe
a hong kong? niby stara gielda........
dzis juz mniej mnie ciesza tam indeksy. mam nadzieje ze chlopaki z funduszow dwoja sie i troja aby dobrze bylo:)))
TOMOK / 2007-10-22 08:43 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam wszystkich
Miłego dnia
Pozdrawiam
kazelot / 2007-10-21 22:55 / Tysiącznik na forum
No to jest dobrze.
mendes / 2007-10-21 23:56 / Bywalec forum
Możemy sobie pogratulować.Pozdrawiam
Jarg / 2007-10-21 23:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Długo przyszło czekać, żeby wreszcie władzę otrzymali normalni ludzie, wykształceni, otwarci, bez kompleksu pezetpeerowskiej przeszłości i nie ogarnięci obsesją rozliczeń i podejrzeń...

Otrzymaliście od nas duży kredyt zaufania... NIE ZMARNUJCIE TEGO...
jacquesmayol / 2007-10-21 23:11 / portfel / "How deep can you go?"
no zobaczymy jak to bedzie, oby lepiej, teraz czekam az PO wprowadzi te reformy co obiecalo :)
kazelot / 2007-10-21 23:05 / Tysiącznik na forum
Dziękuję wszystkim,którzy na tę normalność głosowali
Jarg / 2007-10-21 23:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przecież Ci napisałem...
Big Lebowski / 2007-10-21 23:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiem - tylko sie wyglupiam ;-))
kloszard / 2007-10-21 20:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dobry wieczor wszystkim ...cieszy spora frekwencja na wyborach...dziekuje wszystkim ktorzy glosowali :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy