Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
5424 / 2007-10-20 21:21 / Fan Linuxa Ubu
czy dobre wyniki jutrzejszych wyborów zamortyzują trochę spadki......
anonim_03 / 2007-10-20 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jest cisza dlatego nie spytam jakie wyniki uważasz za dobre.
5424 / 2007-10-20 21:33 / Fan Linuxa Ubu
takie które będą zadawalać przedsiębiorców, na s cisza nie obowiązuje.
risky bez logowania / 89.171.17.* / 2007-10-20 21:11
Radość...pełne moje myśli...radosne...:)))
anonim_03 / 2007-10-20 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chodzi o casting ?
ślicznooka / 2007-10-20 21:51 / Uznany gracz giełdowy
Casting? to wygląda raczej na co najmniej trzy... głębsze:-)
niemniej Riskiemu w przededniu urodzin życzymy tej Radości każdego dnia:-)))
anonim_03 / 2007-10-20 20:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

wzrosty byly - zawyzaniem przed padaczka..

tak uważam ... chodzi o ropę.
Fawelas / 2007-10-20 20:31 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
No więc ja nieśmiało zarekomeduje swoje dwie spółki.
Echo bo w porównaniu z innymi developerami tanie i z przyszłością. Na straży kursu stoi bodajże 7 funduszy inwestycyjnych. Ostatnio ładnie idzie do góry, ma być split akcji.
Druga nic odkrywczego ale skuteczna PEP. Dla mnie osobiście na long, spółka znacząco podniosła korektę zysku netto. W przyszłym roku PEP zakończy budowę bodajże 2 farm wiatrowych co powinno pozytywnie wpłynąć na i tak dobre wyniki finansowe. Także stabilny akcjonariat, kilka funduszy. Po ostatniej korekcie nie ma śladu, pomalutku powolutku idzie do góry, to chyba wystarczająca rekomendacja.
Pozdrawiam
doji / 2007-10-20 19:36 / portfel / Bywalec forum
Witam szanowne grono. Chciałem bardziej zasięgnąć opini niż zarekomendować - aczkolwiek również - akcje BOTu. Znajomy makler twierdzi, że warto kupować. Obecnie są po cenie ok 30zł ( cena nominalna bodajże 10zł ). Są to oczywiście akcje pracownicze, a spółka ma zamiar wejść na giełdę za rok, kiedy to według znajomego cena akcji powinna być sporo wyżej. Akcje można zakupić np. poprzez biuro maklerskie - jednak czas oczekiwania jest spory ( oczywiście po wpłaceniu pieniążków ).

P.S. Informacje podane przeze mnie nie są sprawdzone w innym źródle, więc w razie niezgodności proszę o wyrozumiałość i poprawę.
Big Lebowski / 2007-10-20 19:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. za rok to moze pani B. szalec na rynkach..
doji / 2007-10-20 19:51 / portfel / Bywalec forum
Forma opcji na rok-:)
Big Lebowski / 2007-10-20 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jedno jest zastanawiajace USA zanotowalo potezny spadek - a u nas na forach sielanka hm. malo kto wspomina o tym , albo wiekszosc jest uspiona tzn. czujnosc albo jestesmy tacy mocni - najwazniejsze zebysmy sie nie okazali mocnymi w gebie - interpretacja typu zanizanie przed odpalem - mozna przeciwstawna przedstawic - wzrosty byly - zawyzaniem przed padaczka..
drauc / 2007-10-20 21:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jest cokolwiek niepokojące. Podobnie jak powszechna wiara w to, że znów Brodaty Ben przyjdzie i zrobi wszystkim dobrze, jak nie przymierzając, kandydatka na posła z Samoobrony.

Więc może to już po prostu koniec hossy?

Przy okazji witam i pozdrawiam...
Big Lebowski / 2007-10-20 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
R. Kubica bedzie jutro startowal z 7 pozycji..
marcinm33 / 2007-10-20 17:55
Witam wszystkich :) a co sądzicie o SANWILU? wiem że to spółka dla spekulantów, ale czytałem ostatnio ciekawą jej analizę, z której wynika, że po przebiciu oporu na 0,50 zł za akcje, da sporo zarobić. Niestety nie mam wiedzy do przeprowadzania samemu analiz, ale dużo czytam różnych wypowiedzi i spotkałem się naprawdę z rzeczową analizą tego papieru, ciekaw jestem co o tym sądzicie. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-20 17:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich.. swietnie ze sa osoby ktore staraja sie promowac spolki z wlasnego portfela , nie widze w tym nic zlego jezeli ktos przytacza rzeczowe argumenty zeby - wskazac innym spolke ktora warto zauwazyc..
ślicznooka / 2007-10-20 17:17 / Uznany gracz giełdowy
Dzień dobry,
w zasadzie ja dziś bez naganiania a z pozdrowieniami i ... uśmiechami:-))

Barabaszku... coś nie dane nam o Lcc sobie porozmawiać, może i dobrze, bo pieniądze lubią ciszę, hehe:-))) A Chirurdzy to kiedy lecą i gdzie?

Miłego weekendu i poniedziałku w lepszej Polsce wszystkim życzę.

bisoux:-)))
barabaszek / 2007-10-20 17:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Ślicznooka ! Co do LCC już sam nie wiem ...trzymam i czekam ;-) (też metoda he he ) a Chirurdzy zaskoczyłaś mnie ...nie oglądałem tego w TV ale na którymś z programów na pewno lecieli a czy jeszcze lecą ...kurcze na prawdę nie wiem
ślicznooka / 2007-10-20 18:00 / Uznany gracz giełdowy
hmmm przecież sam mi polecałeś ten serial:-)))
co do lcc... czuję w kościach, że będzie się działo... tak od początku listopada:-)
barabaszek / 2007-10-20 23:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiedz tylko gdzie a prześlę Ci odcinki .Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-20 17:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu - alez naganiaj , naganianie mile widziane ;-)))
ślicznooka / 2007-10-20 17:28 / Uznany gracz giełdowy
Big, do poniedziałku będę zaganiana... potem ponaganiam:-) tylko wiesz... tak podkreślasz te rzeczowe argumenty, że aż się onieśmieliłam czy potrafię... nie można po prostu napisać, że czuje się w kościach "odpał"?:-)) hehe....
pozdrówka
kloszard / 2007-10-20 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez popieram czucie w kosciach..intuicja baardzoo wazna rzecz nie tylko na gieldzie :-)

pozdrowienia

lcc tez w porfelu ...nie tylko intuicyjnie:)
ślicznooka / 2007-10-20 19:01 / Uznany gracz giełdowy
Kloszardzie co dwie intuicje to nie jedna:-)) umówimy się po weekendzie na mały zbiór argumentów? teraz jestem tu tylko z doskoku, ale po niedzieli mogę zacząć naganianie...
Big Lebowski / 2007-10-20 17:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czucie w kosciach odpalu - to jest najlepszy argument..;-)))
Big Lebowski / 2007-10-20 17:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w poniedzialek - kawiarenka ?... Pozdrowka..
ślicznooka / 2007-10-20 17:45 / Uznany gracz giełdowy
jasne, przyniosę ciasteczka:-)))
barabaszek / 2007-10-20 17:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam ponownie!Coś mi się wydaje,że ten typ Kloszarda jest więcej niż ciekawy ...znowu coś tam sobie pokreśliłem i wyszło,że chyba dałaby szczęście ta spółeczka ;-).Pozdrawiam wszystkich
kloszard / 2007-10-20 15:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry wszystkim...milego spokojnego weekendu ...niezaleznie od typow i preferencji namawiam do glosowania...co do sugestii Biga dotyczacych naganiania:)....propoonuje:
- swarzedz(posiadam)...firma o mocnej marce......nigdy praktycznie nie byla dobrze zarzadzana ...teraz jest szansa na wykorzystanie potencjalu....jak pewnie wiekszosc wie tfi dmbzwk posiada tam okolo 18%, ktory praktycznie zarzadza teraz spolka( wyrzucil ostatnio starego prezesa).....
spolka juz zaczela wprawadzac nowoczesne wzory mebli, dodatkowo powinna mocno skorzystac na boomie hotelowym w polsce w ciagu nastepnych 4-5 lat( jedna taka umowa zostala juz podpisana)....
w ogole nie skorzystala na ostatniej hossie, co nie jest bez znaczenia...
dla szybko obracajacych kapitalem- to moze nie jest jeszcze moment wybicia, bo prezes nie byl pewny zysku w tym roku( firma duzo inwestuje, wlasnie bedzie stawiala nowa fabryke)...z drugiej strony swarzedz wybijal sie z reguly w najmniej odpowiednim momencie...wiec radze uwaznie obserwowac...w ciagu roku mysle minimum 100%...co wazne potencjal spadkowy praktycznie nie istnieje...
de havik / 2007-10-20 11:49 / portfel / "Tysiącznik na forum"
witam

jak zwykle przespałem dobry moment do sprzedaży moich orłów, ale mam cichą nadzieje, ze nie ucierpią znacznie. Zgodnie z przypomnieniem Biga, naganiam na :):

KPPD - od środy na gpw (z CETO) - pisałem o niej kiedyś wiecej, teraz tylko dodam, że ciągle spodziewane jest podwyższenie progonozy (już 4 w tym roku chyba). Dodatkowo firma Kronospan (ta sama branża - drzewna) cały czas deklaruje chęć przejęcia firmy. Poprzednie wezwania(ze 3 na przestrzeni roku) zakończyły sie zebraniem jedynie kilkunastu procent, brakuje jeszcze sporo do 51. Zarząd z kolei wlaczy o to by do przejęcia nie doszło (stąd też przejscie na gpw). Tak czy siak dla kursu może to sie raczej skonczyc tylko dobrze. Moja perspektywa 3-6 miesięcy.

POLICE - obserwuje od 6 miesiecy, posiadam od sierpnia - do tej pory moja najpewniejsza spółka - w czasie sierpniowej korekty właściwie na 0, cały czas zbierana, systematycznie i skrupulatnie. Ostatnio mocne wybice z rekordem cenowym (ok 19.40). W tej chwili 18. Jesli spadki nie beda dodtkliwe 17 nie powinno złamać, jesli sie przeciąną, nie sądze by spadło poniżej 15.
Spółka równiez kilkakrotnie podwyższała wyniki i czekamy na kolejną korektę in plus (w okolicach publikacji wyników). korzysta przed wszystkim z historycznych rekordów cenowych jakie bije ostatnio mocznik (sic!). Jak zwał tak zwał, w mojej opinii jest godna polecenia.

Pozostałe moje spółki to MSZ i Pronox i troche Stormmu (spekulacja), ale na nie nie naganiam :)

Pozdrawiam weekendowo licząc, jak pisał kazelot na amortyzacje amerykańskich spadków niedzielnym wynikiem wyborów :))))))
barabaszek / 2007-10-20 11:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień Dobry w dniu wolnym od giełdowych zmagań.Miłego weekendu i niedzielnego spacerku do urn wyborczych.
kazelot / 2007-10-20 00:14 / Tysiącznik na forum
Słyszę tu ciszę.Czyżby przedwyborczą?Ameryka dała do pieca,w poniedziałek gdyby tak w wyborach wygrali jedni to byłoby nieźle w dół,jak drudzy to może się trochę zamortyzuje.
Dobranoc
Bronisław / 2007-10-19 22:20 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich-jeśli miałbym coś polecić od siebie-to immoeast-ostatnio duze transakcje na walorze-technicznie wygląda na początek trendu wzrostowego po wcześniejszych solidnych spadkach-poza tym wyniki finansowe ostatnio zdecydowanie lepsze-moze to czas zeby inwestorzy giełdowi czerpaliz tego zyski.....jedyna wada to stosunkowo nieduża płynnosć , ale w tej materii są mniej płynne walory na gpw
grazka55 / 83.24.170.* / 2007-10-19 22:41
moze wiecie jak zakonczyły indeksy w usa? dziekuje pozdrawiam
grazka55 / 83.24.170.* / 2007-10-19 22:41
moze wiecie jak zakonczyły indeksy w usa? dziekuje pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy