Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
jacquesmayol / 2007-10-19 21:56 / portfel / "How deep can you go?"
w stanach spore spadki, jak myslisz big w przyszlym tygodniu ma sie to szanse jeszcze poglebic? nie powiem ze mysle przy tym o malych zakupach :)
Big Lebowski / 2007-10-19 21:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak do piatku przewiduje spadki..
lolit 142 / 80.54.232.* / 2007-10-20 10:26
Dziś jest piątek ;-)
Big Lebowski / 2007-10-19 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przypominam a takze namawiam - do aktywnego naganiania na spolki z wlasnych portfeli z tym zeby opisywac i popierac argumentami - jesli mozliwe to bez wklejek..
barabaszek / 2007-10-19 21:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiem szczerze,aż do bólu nie śmiem się na ten temat wypowiadać ale obiecuję,że jak do tego kiedyś dojrzeję (mam taka cichą nadzieję) to na pewno tak zrobię.A tak na dzisiejszy stan wiedzy to myślę,że Orco w dłuższej perspektywie przyniesie oczekiwaną radość (wyniki spółki+rekomendacje+info o możliwości pozyskania nowego kontraktu).Ale nikogo nie namawiam...ufff
Big Lebowski / 2007-10-19 21:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
alez nie ma w tym nic zlego - gdy bedziesz namawial..
barabaszek / 2007-10-19 22:02 / portfel / Tysiącznik na forum
No dobra ...pewnie się nieżle niektórzy uśmieją ale Jutrzenka z kreślenia jakiś moich cudów wyszła na obiecującą...szczególnie po uzyskaniu obecnej ceny za akcje która wyszła dla mnie jako opór do wybicia się (oj będzie niezła polewka z tych moich wypocin oj będzie)...a co Ty o tym myślisz Bigu?
jarekon / 2007-10-19 22:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie wiem co Big ale ja Ci powiem ze nie wierze w AT.
a mowie to po to nie zeby umnieszyc twoje kreslenia a po to zeby przypomniec ze kazdy ma swoje teorie wsparc i oporow:) wazne zeby bylo do przodu
wiecej wiary w siebie:))
pozdr
Big Lebowski / 2007-10-19 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie przygladalem sie tej spolce - calkiem mozliwe ze masz racje..
barabaszek / 2007-10-19 22:18 / portfel / Tysiącznik na forum
No cóż co do Orco posiadam ją w swoim portfelu a ,co do Jutrzenki jak tylko finanse pozwolą zamierzam się przekonać na własnej skórze ile warte są te moje kreślenia ;-)))...jeżeli chodzi o spółki "lotne" (moje ulubione) to myślę,że w przyszłym tygodniu Mewa odleci ostro na południe a wzrosną być może Karen i Hawe ...ale to już myślenie bardziej życzeniowe niż konkret
doji / 2007-10-19 23:31 / portfel / Bywalec forum
Ja polecam Budimex-:) Argument: AT
TOMOK / 2007-10-19 21:50 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
No to ja pierwszy...ale w szeregu ostatni...sam wiesz...
Budvarcen...
z argumentami...też u mnie licho...ale..z boczniaka wychodzi...wyszedł...ppp...wie lepiej...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-19 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dobry poczatek.. masz inne spolki - polecaj !!
TOMOK / 2007-10-19 22:01 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nie mam Big...inne...odgapiłem....
naprawdę...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-19 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to jutro - polecisz jakas odgapiona spolke ;-)) Pozdr..
TOMOK / 2007-10-19 22:09 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ech TY!!!
że Ty mnie akceptujesz....
Pozdrawaim...fajne steki dziś robię...hihihi
TOMOK / 2007-10-19 21:00 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
No to wiem...
Podejmujmy jednak sami decyzję..nie ma recepty...
Pozdrawiam
jarekon / 2007-10-19 21:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
:))))
milczenie jest zlotem i czasem daje wiecej niz 1000 slow:)
nie wiem czy mi sie dobrze wydaje, ale wydaje mi sie ze jestes raczej introwertykiem:)
pozdr
Big Lebowski / 2007-10-19 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie mam problemow w nawiazywaniu kontaktow z ludzmi..Pozdr..
jarekon / 2007-10-19 21:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bigu ale przeciez to nie byl zarzut:)
to ze to prawda co piszesz swiadczy ilosc osob tu zagladajacych i piszacych:)

a Anonim to sprzedaje wszystko w ameryce czy co?? usa chyba przypomnialy sobie o 20tej rocznicy.........
Big Lebowski / 2007-10-19 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
sa to turbulencje o ktorych pisalem - jest forma nacisku na szefa FED ..
jarekon / 2007-10-19 21:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kurcze niby tak........
ale czy jak obetnie 0,25 to pomoze?? a inflacja.............
chlopak ma zagwostke....... nie zazdroszcze
historia go opisze...... historia bedzie zyczliwsza gdyby nawet krotkoterminowo bylo zle a potem dobrze, niz na odwrot......... ale to moje zdanie.........
TOMOK / 2007-10-19 20:40 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dobry wieczór...
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-10-19 22:35 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dobranoc...po cichu idę spać
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-19 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Odgapiaczu - mojich sportowych typow..;-)) Pozdr..
TOMOK / 2007-10-19 20:52 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ech...
Przed wczoraj byłeś bliżej..wyniku...choć ani Ty ani ja nie jesteśmy z iego zadowoleni...
A giełdowo...to co ciut niżej napisałem....jest na to w ogóle jakaś recepta?
Nie odczulem dawno zysków na własnej skórze...trochę mnie przeraziły...i nie wiedziałem jak się zachować...
Help...
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-10-19 20:48 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big mam problem...
Nigdy go nie miałem bo nie było takiej sytuacji u mnie..
Pojawia się... zysk...i czekam...i d-upa...i tracę go...
Gdzie są granice...gdzie należy uciec....wziąść...swoje...
Nieby coś pozytywnego...ale pogubiłem się...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-19 20:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak narazie w portfelu - nie widze u Ciebie zysku..
TOMOK / 2007-10-19 20:53 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
właśnie...wirtualny był...stoję w miejscu...nie mogę znaleźć...granicy...
Pozdrawiam
jarekon / 2007-10-19 20:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Tomok calkiem ladnie zieleni sie twoj portfel:) teraz spojrzalem.......
tylko to interferi.................. ale ja sie nie znam:P
pozdr
TOMOK / 2007-10-19 21:12 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
jest średnio u mnie...
było źle...było..źle...
jest lepiej...jest średnio...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-19 17:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich..
Big Lebowski / 2007-10-19 18:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gieldy dzisiaj swietuja rocznice pazdziernikowa z Dow Jones, nasza gielda wybrala inny kierunek - czy sluszny okaze sie w praniu..mysle ze ostanio mamy nic innego jak gielde polityczna ( gieldy polityczne maja krotkie nogi ), drozejaca ropa wywiera na gospodarki presje inflacyjna - takze na gospodarke USA - 26 pazdziernika w sprawie stop i tu rodzi sie pytanie czy BB - bedzie walczyl z inflacja czy z recesja , walka z inflacja polega na niczym innym jak podnoszeniu stop - czyli eliminowanie latwego pieniadza , jezeli BB jako priorytet uzna walke z zagrozeniem recesji wowczas obnizy lub zapowie obnizke stop - mysle ze nie musze tlumaczyc - jak rynki zareagowaly by na podwyzke stop.. Cieszmy sie chwila i dzisiejszym wzrostem..
marssell / 2007-10-19 19:56 / Bywalec forum
na stany to po malutku trzeeba zaprzestawać patrzenia i podpierania się nimi Stany robią się po mału bankrutami a jeszszcze trochę to będzie wydmuszka
marssell / 2007-10-19 19:57 / Bywalec forum
a w sumie to zawsze było dziadostwo
Big Lebowski / 2007-10-19 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
USA - pokazuja rynkom kierunek i jeszcze dlugo tak bedzie...
jarekon / 2007-10-19 20:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
gdzies czytalem ze wszystkie aktywa giledowe w usa sa wieksze niz caly swiat razem:)
nie pamietam gdzie:/
tak czy owak tez uwazam ze to oni nadaja rytm i kierunek.......... reszta to odchylenia:)))
bigu, mam nadzieje ze bedzie jednak ten raj sw mikolaja o ktorym pisales:)))
tyle ze przed nami listopad:)))
bohdan77 / 2007-10-19 21:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a już wyobraziłem sobie ten raj sw Mikołaja... ciepło, plaza, palmy, drinki z parasolami, elfice wachlujące liściami i prawiące komplementy eh...

:)
Big Lebowski / 2007-10-19 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
rajd sw. Mikolaja bedzie tylko gieldy musza najpierw zwrocic - wrzesniowe wzrosty..
jarekon / 2007-10-19 21:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
troche tego bylo........... oby nie razem z czerwcem i majem:/
wciaz trzymasz spolki:) tak tylko pytam ale sadzisz ze znajda sie wsrod tych perelek ktore beda rosly?? i tak nie kupie bo to nie moje zabawki ale ciekawi mnie twoje podejscie:)) ustawaisz stop lossy? z tego co sie zorientowalem to byles juz wiecej do przodu:))
ja w srode i czwartek zamknalem wszystkie fundusze polskie:) ucze sie i reaguje bardzo szybko............ nie akceptuje straty wiekszej niz 5%........ no poza skandia o ktorej pisalem nizej:) nie mam szeroko pojetej cierpliwosci, nawet nie chce miec..............
ciekawe czy to dobrze czy zle:)
tak sie troche uzewnetrznilem:)
Big Lebowski / 2007-10-19 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
portfel buduje stopniowo - tak uwazam ze te spolki beda rosly..stopy mam takze ustawione..powoli szykuje sie do rajdu .. sw. M..
marssell / 2007-10-19 20:14 / Bywalec forum
a moim zdaniem silniejsza się robi gosporarka europejksa od amerykanskiej i niebawem to my będziemy wyznaczać trendy dla stanów a nie oni dla nas a podsumując to wszystko to takie państwo jak stany przy ich deficycie to już dawno powinno upaść
new_rejs / 2007-10-19 21:04 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
marssell, czy Twoja wypowiedź "to my będziemy wyznaczać trendy dla stanów" oznacza, że masz chińsko-rosyjskie pochodzenie???
wg mnie tylko oni w "europie" mogą pokazać amerykańcom,
gest Kozakiewicza,
he he...
marssell / 2007-10-19 21:29 / Bywalec forum
chińskie nie ale rosyjskie w połowie tak i mówiąc my nie miałem na myśli Rosji tylko naszą europę Myślę że przy dobrej polityce będziemy wiodącym rynkiem na świecie . Rosji nigdy nie dorównamy bo Rosja ma surowce a Chiny mają potencjał w kapitale ludzkim i cechach tegoż kapitału
new_rejs / 2007-10-19 21:58 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
jakie plusy ma Europa by przewodzić innym?
historię?
to że była pierwsza i wyznaczyła kierunek i zasady rozwoju?
uczeń przerósł mistrza,
wcześniej USA, niedługo Chiny i Rosja, później pewnie następne regiony,
to samodzielne państwa-giganty,
jeden rząd, jedna polityka;
A Europa tylko cała może wejść do globalnej gry, pojedyńcze kraje się nie liczą.
nie będę się rozpisywał, EU nawet dnia przeciwko karze śmierci nie potrafiła uzgodnić, w gospodarczych sprawach wykończymy się dyskusjami sami pomiędzy sobą. Kto w imieniu całej Europy może się wypowiadać i podejmować decyzje wiążące dla wszystkich? Otóż to - nikt.
marssell / 2007-10-19 22:34 / Bywalec forum
nikt- otóż to . z tym się zgadzam
mniejsza z tym a z resztą co tu mówić o Europie jako jednym imperium jak w zwykłej Polsce nie ma zwykłej woli porozumienia, a Polska to tylko drobinka w Europie przecież
Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-10-19 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
symptomatyczna wypowiedź
marssell / 2007-10-19 20:48 / Bywalec forum
symptomatyczna bo stany zawsze były uważane za pionierów na świecie ale myślę że ich pozycja słabnie i w przeciągu pięciu lat stany zejdą na margines gospodarek światowych a to tylko dlatego że więcej wydają niż zarabiają a takie coś to dobre jest tylko na krótką metę
jarekon / 2007-10-19 20:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
odwazna teza....... nie zdajemy sobie sprawy jak silna to gospodarka.......
z tym marginesem to mysle ze przesada:)
kloszard / 2007-10-19 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Big, szanowne towarzystwo..zeby pokazac gdzie sie ostatnio zarabialo pieniadze i na czym- zalaczam wyniki najlepszych funduszy za okres ostatnich 2 miesiecy.....(zrodlo-noble bank, okres 16.08-16.10)

1. Fundusz akcyjny zagraniczny Templeton BRIC (Brazylia, Indie, Chiny, Rosja) +43,57%
2. Fundusz akcyjny zagraniczny Templeton Asian Growth Fund (kraje azjatyckie)+28,66%
3.Fundusz akcyjny zagraniczny Merrill Lynch (złoto, platyna, srebro)+49,22%
4.Fundusz akcyjny zagraniczny Merrill Lynch (surowce: miedz, nikiel, aluminium)+46,78%
5. Fundusz akcyjny zagraniczny Skandia Pacyfik (kraje regionu Pacyfiku)+28,32%
6.
jarekon / 2007-10-19 20:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam wieczorkiem
mam te fundusze w skandii:) tak sie sklada ze tylko te........
sporo wzrosly ale moga tez tak samo szybko spasc.........
im wyzej wzrosna tym mniej bedzie bolalo przy skadkach.... ale.............
czuje w kosciach ze troche zawroca wiec zamykam oczy i co raz rzadziej zagladam do portfela.......
mam nadzieje ze bedzie dobrze
pozdr
Big Lebowski / 2007-10-19 19:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. przebojem byly i sa nadal surowce..
kloszard / 2007-10-19 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big..jak myslisz..to bedzie trwalo dalej...szczerze mowiac to widzac wielkosc wzrostow mam ochote kupic kilka funduszy i zapomniec o GPW :-)
Big Lebowski / 2007-10-19 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na surowcach mysle ze dojdzie do powaznej korekty..jezeli chodzi o inne rynki hm.. trzeba uwazac ale mysle ze na Indie i Brazylie mozna stawiac ..
kloszard / 2007-10-19 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
w indiach byly teraz perturbacje...ale faktycznie wygladaja niezle...
tak.. uwazac trzeba zawsze :)
dzieki :)
Big Lebowski / 2007-10-19 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wszyscy zachwycaja sie chinami a zapominaja o Indiach - maj wysmienitych IT specjalistow - wiekszosc mowi po angielsku i ludnosci tez im nie brakuje..
kloszard / 2007-10-19 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak....zreszta hindusi juz opanowali spora czesc rynku IT i w wiekszosci mowia po angielsku..wprawdzie ten angielski jest z reguly hm...bez rewelacji ale w porownaniu z chinczykami to mowia plynnie ......:)
Fawelas / 2007-10-19 20:37 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Hindusi mowia dobrze po angielsku, przeciez to była perła w koronie brytyjskiej. Angielski w wydaniu hinduskim jest nawet przez językoznawców rozróżniany w takim stopniu jak np angielski mówiony przez mieszkańców Australii. Co do hindusów to zwracam uwage, że nie tylko IT jest u nich mocne ale także biotechnologia.
anonim_03 / 2007-10-19 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
myśle że to straszenie leszczy ... wyniki były całkiem dobre.
nikt się po CAT niczego dobrego nie spodziewał a tragedii jak najbardziej.
barabaszek / 2007-10-19 18:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu! Czy mógłbyś się wypowiedzieć odnośnie takiego gwałtownego spadku akcji ferrum? Chwilowa nieprzychylność inwestorów czy jakiś poważniejszy spadek się szykuje?Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-19 19:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. ma to zwiazek z notowaniem pp. nic wiecej..
barabaszek / 2007-10-19 19:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Staram się nie komplikować spraw i myśleć prosto i klarownie ....tak więc muszę się przyznać do faktu,że po tym jak zobaczyłem co się stało dzisiaj z ferrum pomyślałem, że skoro Ty ze swoim doświadczeniem zdecydowałeś się na zakup tych akcji w podanej przez Ciebie cenie to ja przy moim jego braku mogę spokojnie zainwestować w nie w cenie o 1 zł taniej,co też uczyniłem ;-)...wiem,że to niezbyt twórcze,ale grzechem byłoby z takiej okazji nie skorzystać prawda?
Big Lebowski / 2007-10-19 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ferrum to dobre akcje - bede jeszcze dobieral ..ale mna sie nie sugeruj..
barabaszek / 2007-10-19 19:41 / portfel / Tysiącznik na forum
A przepraszam kim mam się sugerować? ;-) ...decyzja jest moja i tylko moja ...a swoją drogą nawet jak bym miał na tej decyzji stracić to wolę myśleć o tym jako nauce,że na giełdzie nic nie jest pewne a nie,że przez swoją małą wiedzę dałem się "wyleszczyć" co za pewne będzie faktem nie raz nie dwa he he.Serdecznie pozdrawiam (a tak poza tym to czynię postępy muszę się delikatnie pochwalić i dzisiaj sprzedałem akcję ze stratą 50 parę złotych,ale opór materii był ogromny ;-)) po to aby zainwestować właśnie w ferrum co w części już zostało odrobione )PS.Nie chcę wychodzić na kogoś niewdzięcznego czy przyziemnego...ale Bigu ktoś taki jak Ty z takim dorobkiem na giełdzie,może być i jest przykładem korzystnych decyzji finansowych...i wszyscy się z tego cieszymy,że dzielisz się tą wiedzą ....się nagadałem.
barabaszek / 2007-10-19 20:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Bigu od dawna grywasz w kręgle ? (myślę,że w bowling ale u nas się tak przyjęło,że to kręgle).
Big Lebowski / 2007-10-19 20:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
okolo 20 lat ;-)))
barabaszek / 2007-10-19 20:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy dobrze myślę,że mieszkasz w Szczecinie albo jego okolicach (tak mi się wydawało z wypowiedzi na forum) ?
barabaszek / 2007-10-19 20:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Pytam dlatego,że z takim zamiłowaniem i pod warunkiem,że mieszkasz w Szczecinie prawdopodobnym jest,że bywałes na kregielni w hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach na której to swego czasu pracowałem przez cztery lata...a w takim razie jest całkiem prawdopodobne,że miałem okazję Cię poznać :-)
Big Lebowski / 2007-10-19 20:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na kregielnie jezdze za miedze..;-))
barabaszek / 2007-10-19 20:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem,swego czasu była to jedna z 3 kręgielni w Polsce...teraz jest ich bardzo dużo a swoją drogą bardzo ciekawy sport ;-)...chodź huk zbijanych kręgli śnił mi się długo po nocach
gabrik / 2007-10-19 17:53 / portfel / Wierny Forumowicz
witam ,szukam poważnych wspólników lub wspólnika z kapitałem tylko poważne oferty w moim kąciku lub u biga
kloszard / 2007-10-19 17:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witaj gabrik...a czego ma dotyczyc projekt jesli mozna zapytac...
pz
gooday / 2007-10-19 17:33
Witam szanowne koleżanki i szanownych kolegów inwestorów.
Byłbym wielce zobowiązany gdybyście przedstawili swoją opinię nt. spółki MNI

Informacje które przemawiają w mojej opinii "na tak" to:
1) rekomendacja Millenium DM kupuj - 6,90zł
2) udział PKO i ING w akcjonariacie
3) transakcje pakietowe z 19.10 na 4 mln.
4) rozwojowa branża
5) w lipcu prezez RN - kupno akcji po 6,74
natomiast "na nie" to
1) przychody netto 7 681 w stosunku do 26 219 w poprzednim kwartale (chociaz 2006/2005 to 105/69)

Wstega Bollingera sie zweza. Czy w okolicach 4,10 mozliwy jest sygnal K. ?
kloszard / 2007-10-19 17:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzis 20 rocznica czarnego poniedzialku ...dow zalliczyl wtedy zjazd 23%........tak...
jeden dzien ponad 20% w dol... ..
dzis mimo kiepskiego otwarcia w usa zamykamy sie na plusach...moze wreszcie olejemy jankesow...niestety azja moze zaliczyc glebsza korekte...hm...

a tak w ogole to chcialem tylko wszystkim zyczyc spokjnego relaksu weekendowego :-)))
barabaszek / 2007-10-19 15:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Do zamknięcia trochę zostało ale jak na razie moje prognozy co do LCC i Jutrzenki się o dziwo sprawdziły (ślepej kurze ziarnko) a wzrost prawie 6% na jutrzence hmm muszę tylko tak jeden dzionek wcześniej te wygresiki .Pozdrawiam Ślicznooka
anonim_03 / 2007-10-19 14:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
fjuty zzieleniały.
bohdan77 / 2007-10-19 14:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
troszkę mnie obawiają posty z forum bankiera. to mój dzisiejszy typ na post dnia:

DROZAPOL rekiny mają wyryte na czołach 9 zł CZUĆ ICH NA KILOMETRY

;)
pietroo / 2007-10-19 13:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
IBS i Próchnik odrabiają wczorajszą stratę. :-))
Small77 / 2007-10-19 14:46 / "Nowy i zielony"
Witam. Może mnie ktoś uświadomić w kwestii LCC ? O co chodzi ? Ustawiona wymiana akcjonariatu, impuls do powrotu na poziomy debiutu, Leszek się znudził czy może jest jakaś inna przyczyna ? Ślicznooka wiem że swego czasu spółka była w kręgu Twoich zainteresowań i coś więcej o niej wiesz. Ja nie mam jej w swoim portfelu ale branża ma się coraz lepiej (no przynajmniej na parkiecie zaczyna być "trandy").
kloszard / 2007-10-19 14:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
po prostu papier dla cierpliwych :)))
doji / 2007-10-19 11:40 / portfel / Bywalec forum
Witam szanowne grono-:) Wczoraj zapytywałem tutaj o ABG...dzisiaj na wykresie zrobiła sie bardzo ciekawa sytuacja ( szczególnie uwzgledniając dane z okresu conajmniej 3 lat ) Co bedzie?..któż wie, ale ze względów dydaktycznych warto zerknąć-:). Pozdr.
kloszard / 2007-10-19 12:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
abg...hm...z jednej strony fundamentalnie niezly... jesli utrzymaja sie obroty przez kilka sesji to moze byc ciekawie... z drugiej musi miec duzo sily zeby sie podniesc...jakies newsy...wyniki bardzo dobre...hm...
pz
kloszard / 2007-10-19 11:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ropa przebila 90$...czyli za chwile 100 pewnie zobaczymy...to nie jest zacheta do kupowania akcji niestety...
anonim_03 / 2007-10-19 12:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to jest świetna informacja.
Zgadnij kto najbardziej płacze: OPEC !!!
kloszard / 2007-10-19 13:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zalezy dla kogo swietna...dla gospodarki, gieldy i wiekszosci firm z pewnoscia nie...(nie licze tych zwiazanych z branza paliwowa)
anonim_03 / 2007-10-19 13:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przy cenie powyżej 70$ za baryłkę klienci w USA kupują mniejsze samochody ... może się skończyć jak na początku lat '80 -- spadek zapotrzebwania na ropę i nagły spadek ceny. Do długfalowego rozwoju potrzebny nam teraz właśnie szok cenowy.
kloszard / 2007-10-19 14:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
czy klienci w usa kupuja mniejsze samochody...tu bylbym ostrozny...zreszta w usa maly samochod to np: camry toyota:) ...spadku zapotrzebowania nie przewiduję raczej...chiny i indie robia swoje i potrzebuja coraz wiecej...
anonim_03 / 2007-10-19 14:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tylko że Cammry jedzie na galonie 25 mil a Ford F-150 całe 14.
kloszard / 2007-10-19 14:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ok... a corolla hybryda jakies 50 mil....
anonim_03 / 2007-10-19 14:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
myślę że to nie ultra-wydajne samochody coś na szeroką skalę zmnienią a przesiadka z F-150 (czyli smochodu nr 1 w USA) na coś co pali 30% mniej.
kloszard / 2007-10-19 15:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
na szeroka skale to amerykanie musieliby sie przesiasc na rowery...niestety to chinczycy ida sladem jankesow. i kazdy chce miec autko..takich korkow jakie byly w pekinie rok temu to nawet w ny nie widzialem...
ślicznooka / 2007-10-19 11:34 / Uznany gracz giełdowy
ale jak się przeliczy złotówkę czy euro na dolara, to jest już sporo taniej... szkoda, że Ameryka tak daleko, można by z kanistrami jeździć:-)
kloszard / 2007-10-19 11:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
najlepiej takim duzym kanistrem ..30 tonowym na przyklad :)
Fawelas / 2007-10-19 11:42 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
To może złożymy się na jakiś tankowiec ;-)))
ślicznooka / 2007-10-19 11:43 / Uznany gracz giełdowy
I jeszcze na domek... na Florydzie lub w Kalifornii:-)))
barabaszek / 2007-10-19 12:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj! Wygląda na to,że Twój konik znowu się dzisiaj rozpędza.Pozdrawiam
Fawelas / 2007-10-19 11:46 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
nieee poczekajmy jeszcze na większą promocję, wtedy za mieszkanie w bloku będzie można kupić wille z basenem w Los Angeles ;-)))
ślicznooka / 2007-10-19 11:48 / Uznany gracz giełdowy
I takiego naoliwkowanego pana, który będzie nam drinki z parasolkami przynosił:-))
kloszard / 2007-10-19 12:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
brzmi niezle ....:) dolozylbym jeszcze jakąś panią...może też być naoliwkowana :))
lisekchgo / 75.211.49.* / 2007-10-19 10:32
witam kacikowiczow:-))
kloszard dobre pyt.odnosnie wymiany na ferum,jezeli1-1 tyo warto brac i tak byl po sporej przecenie...
kloszard / 2007-10-19 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
najpierw wzialem ..pozniej sie zapytalem :))))
dzieki i pozdrawiam
razem / 2007-10-19 11:15
Witam
Tzn. kupiles pp ferrum, tak??
pzdr
ślicznooka / 2007-10-19 11:30 / Uznany gracz giełdowy
Razem raźniej:-))
kloszard / 2007-10-19 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
na to wyglada :)
kazelot / 2007-10-19 11:41 / Tysiącznik na forum
Z Wami zawsze jest raźniej,jak się zarabia i jak są tyły.
ślicznooka / 2007-10-19 11:45 / Uznany gracz giełdowy
I o to chodzi Panie Kazelocie:-)))
kazelot / 2007-10-19 11:47 / Tysiącznik na forum
E tam zaraz pan,ja mróweczka jestem...
kloszard / 2007-10-19 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
yep
pz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy