Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
jacquesmayol / 2007-10-14 23:18 / portfel / "How deep can you go?"
Witam wszytskich :)
Ktos tu kiedys pisal ze posiada ponizszy fund:
merrill lynch world gold fund
co o nim mysliscie, czy mysliscie ze to bybly dobry czas na inwestycje w ten fund zajmujacy sie zlotem, zwlaszcza przy tak slabym dolarze, gdyz wplaty sa w dolarach? no a z drugiej strony dolar bedzie dalej slabnal.
Jakies refleksje, tak sie zastanawiam nad tym, gdyz biore sie za lokowanie czesci kapitalu w bezpieczne inwestycje.
Co myslisz Big i reszta?
Pozdrawiam Niedzielnym Wieczorem. Jutro Debata, ogladacie?:)
jarekon / 2007-10-15 08:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a i jeszcze:))
niestety wszystkie moje fundusze są w dolarach:/
z checia kupilbym w Euro, ale znalesc takie na rynku trudno..............
dolar czy nie dolar wazne zeby roslo,
z drugiej strony jak bylby silny dolar to zloto by tak nie roslo:))) i co wtedy??
nie ma idealnych rozwiązań....
jarekon / 2007-10-15 08:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja mam ten fund......
ale sukcesywnie ograniczam juz kapitał.
spodziewalem sie korekty a zloto jak to zloto zamiast sie skorekcic, rosnie:)))
wroce do niego, bo zgodnie z sezonowoscia cen, teraz zloto powinno troszke spasc.......
przynajmniej zgodnie z historycznymi wykresami:)))))
fund fajny ale sporo urósł w ostatnim czasie...... ryzyko krotkoterminowe duze.............
dlugoterminowo mysle ze hit przyszlego roku:))

http://tnij.org/ad16
spojrz tu, az prosi sie o korekte:/ i pamietaj ze to fundusz akcyjny!!! jak sie posypie ameryka to ten fund bedzie pierwszy do spadkow:(( tak bylo w trakcie ostatniej korekty, tyle ze szybko sie podniosl i oddal z nawiazką...............
kloszard / 2007-10-14 21:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam czcigodne grono :)
Dobry wieczor Big..taka spolka ... arteria ..w/g mnie solidne fundamenty...niewielki free float...akcjonariat ok...bede wdzieczny za jakis comment :)
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-14 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. przyznam wczesniej nie przygladalem sie tej spolce - teraz pobieznie spojrzalem i rzeczywiscie wyglada ciekawie - ciekawa branza - ma wszystkie dane zeby sie wybic gdyz kilka miesiecy jest w trendzie bocznym.. Pozdr..
kloszard / 2007-10-14 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzieki..szkoda ze nie kosztuje tyle co armatura...wtedy bylbym pewny wybicia :)
pz
gabrik / 2007-10-14 21:21 / portfel / Wierny Forumowicz
no cóż czy to fed czy wojna AT zadziała kto nie wierzy niech sie uczy jak się nie chce uczyć to niech gra na czuja ale to wcześniej czy póżniej żle się skończy
lefek / 2007-10-14 22:02 / Bywalec forum
Witaj Gabrik.
Zgadzam się z Tobą co do nauki, dlatego ja wciąż się uczę i staram się doskonalić w AT.
Czy mógłbyś podać słabe punkty w moim wywodzie lub .... co też podpowiada Twoja AT !!!!
Będę zobowiązany ...

pozdrawiam :))
lefek / 2007-10-14 20:02 / Bywalec forum
Witam wszystkich.
Oto garść refleksji na temat naszego parkietu które mnie naszły w ten piękny jesienny i słoneczny dzień we Wrocławiu....:)

Od momentu pokonania pewnego poziomu przez WIG20 jestem zwolennikiem teorii, że zostaną osiągnięte nowe szczyty.... po części się to zrealizowało tzn. jak na razie został pokonany szczyt zamknięcia i brakuje mu jeszcze do pokonania max intra, który to moim zdaniem też pęknie .... oczywiście, że do szczytów dąży też indeks WIG, gdyż też dał sygnały iż zamierza to uczynić, a on akurat ma jeszcze trochę drogi do nadrobienia i jeśli by się to miało sprawdzić to gdzie wtedy będzie WIG20???? ..oj... przypuszczam że bardzo wysoko!!!!

Na dzień dzisiejszy indeksy w/g mojej AT są w bardzo ciekawej sytuacji, otóż spadek WIG-u poniżej 63250 może rozpocząć małą korektę ostatniego wzrostu... WIG20 wtedy będzie bronił poziomu 3852 przed tą korektą .... jeśli jednak do tego nie dojdzie i WIG pokona 64100, a WIG20 3915 ... poziomy te mogą zadziałać na zasadzie "dopalacza" i W20 praktycznie może w biegu przelecieć jak do tej pory magiczne 4000 pkt .. czy do tego dojdzie przed korektą..... hmm ..... zobaczymy
A korekta wisi w powietrzu i praktycznie może nadejść już w pon jeśli WIG dotknie 63250, a WIG20 poziom 3852...... jeśli nie jutro to w tym tyg są bardzo duże szanse na wystąpienie korekty, co najwyżej z wyższego poziomu ...

Na jakiej podstawie opieram tezę wystąpienia korekty !!!!
Otóż BPI dla WIG20=85% co jest wartością dość wysoką i choć ten stan może potrwać jeszcze kilka sesji ... co najwyżej kilka sesji!!!! ... i jeszcze jeden fakt który zwrócił moją uwagę ... otóż jeśli przyjąć założenie, że to "ogon macha psem" .... FW20 w/g mojej AT od 10 sesji nie miało korekty!!!! ... tak więc praktycznie może ona nadejść w każdej chwili, a w tym tyg raczej są bardzo duże szanse na wystąpienie korekty !!!!!!
Jeśli więc FW20 będzie realizowało korektę to w myśl powyższego założenia , przełożyć się to powinno też na WIG20 ......
Oczywiście, o wszystkim zadecyduje ... sam Rynek czy wybrać któryś z powyższych scenariuszy czy też jak zwykle ... pójść własną drogą .....:))

To by było tyle osobistych refleksji o sytuacji na naszym parkiecie w/g mojej AT.....
Twoje mogą być inne ....

pozdrawiam :))
Big Lebowski / 2007-10-14 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam Lefek..
lefek / 2007-10-14 21:03 / Bywalec forum
Witaj BIG.
Trochę luźnych refleksji ... :):):):)

pozdrawiam :))
Big Lebowski / 2007-10-14 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. zgadzam sie z teoria korekty - bez wzgledu na at - zbliza sie termin posiedzenia FEDu - a to oznacza jedno - turbulencje.. Pozdrawiam..
ślicznooka / 2007-10-14 21:12 / Uznany gracz giełdowy
również bym się za tym opowiadała - chwila oddechu przed marszem... jednak rosną oczekiwania co do cięcia stóp, będą więc rosły też indeksy.
new_rejs / 2007-10-14 21:18 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
myślę, że korekta TAK ale na krótko, a później dalsze wzrosty
ślicznooka / 2007-10-14 21:32 / Uznany gracz giełdowy
no nie wiem... taki odwrót wigu przed szczytami mógłby skiepścić sytuację.
ślicznooka / 2007-10-14 20:30 / Uznany gracz giełdowy
zaraz, zaraz - a gdzie maluchy?:)
lefek / 2007-10-14 20:55 / Bywalec forum
Słoneczko .. popatrz co piszę o WIG-u gdzie są też i maluchy ....

pozdrawiam :))
ślicznooka / 2007-10-14 21:02 / Uznany gracz giełdowy
to napiszę jaśniej o co mi chodzi, zauważyłeś, że:
otóż spadek WIG-u
poniżej 63250 może rozpocząć małą korektę ostatniego wzrostu... WIG20 wtedy będzie bronił
poziomu 3852 przed tą korektą.

zastanawiam się więc, jak na zachowanie wigu wpłyną maluchy, piątkowa sesja zasugerowała, że to one mogą bronić wigu przed korektą, niemniej zobaczymy... u nas sterowniczym jest raczej wig20.

pozdrawiam również:)
barabaszek / 2007-10-14 21:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Ślicznooka! Zgodnie z zapowiedzią w piątek dokonałem zakupu Próchnika ,nie była to może najlepsza z cen 1,52zł ale przyniosła już zyski,wiec dla mnie jest ok.Pozdrawiam serdecznie
ślicznooka / 2007-10-14 21:29 / Uznany gracz giełdowy
zobaczymy... nadchodzą dla niego decydujące sesje, powinien nam dać sporo radości.
barabaszek / 2007-10-14 21:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Zauważyłem,że pilnuje tej spółki spory kapitał i ostro reaguje na każdorazowe próby obniżenia obecnego kursu (no chyba,że to tylko moja spiskowa teoria dziejów) tak czy inaczej jestem zadowolony z posiadania jej w swoim portfelu i przyznam szczerze,że podjąłem taką decyzję po Twoich argumentacjach i ocenach tej spółki.
ślicznooka / 2007-10-14 21:46 / Uznany gracz giełdowy
bardzo mi miło, nie można jednak ufać opiniom z forum:-)
ale będzie mi jeszcze milej jak dobrze na tym wyjdziesz:-))
barabaszek / 2007-10-14 22:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak to kiedyś napisałaś Tomokowi ,decyzja należała do mnie ;-) .Ponieważ mam obie spółki czyli LCC i Próchnika zobaczymy kto wygra ten wyścig a myślę,że rozgrywka będzie bardzo emocjonująca (na co liczę).Pozdrowienia dla Riskyego.PS.Co do opinii na forum...jaki miałabyś w tym udział,aby zachwalać spółę której akcje mają taką cenę i cieszą się takim zainteresowaniem gdyby to nie było Twoimi szczerymi bezinteresownymi wypowiedziami?Myślę,że jesteś szczera w swoich wypowiedziach i nie będę się zastanawiał nigdy czy jest inaczej...ale co do tego ,co się pisze na forach, trzeba mieć zdrowe podejście i z tym się z Tobą zgadzam ,nie mniej gdyby nie ktoś taki jak Bigu ,który potrafi się podzielić swoimi przemyśleniami dodajmy kompletnie bezinteresownie i dla wszystkich to świat byłby trochę mniej przyjazny znowu prawda?
ślicznooka / 2007-10-14 22:10 / Uznany gracz giełdowy
prawdaż, Barabaszku, prawdaż:-) myślę, że Bigu ma jeszcze jeden talent - przyciąga do siebie pozytywnych ludzi.
barabaszek / 2007-10-14 22:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Czytam jego komentarze zawsze na ile pozwala mi tylko czas i znalazłem w nich jeden wspólny mianownik kiedy ktoś sie pyta o radę....nigdy nie wypowiada się na tak jeżeli nie jest pewny co do swoich osądów a przy takiej ilości zapytań jest to niebywała sztuka i to obojętnie od kogo one pochodzą (mam na myśli graczy tych bardzo dobrych i tych kompletnych ignorantów jak moja osoba hehe) i dlatego mój wielki szacunek a co do grona osób których do siebie przyciąga...no cóż jesteś chyba najlepszym tego przykładem Ślicznooka ;-)
ślicznooka / 2007-10-14 22:29 / Uznany gracz giełdowy
aż się speszyłam:-))) przydałby się Risky do studzenia emocji:-)))
barabaszek / 2007-10-14 22:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Jakoś tak się dzisiaj rozgadałem refleksyjnie ;-) a emocje są istotą bytu bo bez nich kim byśmy byli?
kloszard / 2007-10-14 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
przylaczam sie ..grono baardzo pozytywne... przylaczam i zycze wszystkim upojnej nocy :)))
co do przyciagania Biga to nie chce byc u*********...ale...moze tak....jakas plec piekna jeszcze :)))
wprawdzie ślicznooka tak pieknie sie stara i robi co moze...no ale...nie ma co ukrywac uklad pod tym wzgledem mocno nierowny...
poza tym...preferuje panie zdecydowanie :))))
barabaszek / 2007-10-14 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
No pewnie,ze nierówny Kloszardzie...zdecydowanie za mało płci żeńskiej ...zgadzam się całkowicie...choć z drugiej strony taka jedna Ślicznooka warta jest więcej niż tysiąc nic nie wnoszących w nasze dyskusje bezimiennych osóbek ....;-)))
kloszard / 2007-10-14 23:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
to tez prawda barabaszek ...Ślicznooka to skarb po prostu :))))))
lefek / 2007-10-14 21:14 / Bywalec forum
Brawo .... jednak się nie pomyliłem co do Twojej wiedzy :):)
Jeśli WIG spadnie jutro poniżej 63250 to maluchy będą bronić ten indeks przed większym spadkiem/korektą i powinny go wybronić o ile same nie popuszczą ....
Na większą korektę ... przynajmniej w/g mojej AT .... na dzień dzisiejszy bym nie liczył ... ale o tym zadecyduje .... sam Rynek.

pozdrawiam :))
ślicznooka / 2007-10-14 21:22 / Uznany gracz giełdowy
cieszę się, że się zgadzamy:) niech jeszcze Pan Rynek zgodzi się z nami, bo przy głębszej korekcie możemy pożegnać się z rajdem św. Mikołaja...
lefek / 2007-10-14 21:38 / Bywalec forum
Słoneczko ... nawet przy ciut głębszej korekcie na WIG-u .... o ile nie spadnie poniżej 58000 na dzień dzisiejszy, gdyż to mogło by oznaczać zmianę kierunku .... rozpoczęty proces marszu na szczyt powinien się dokonać .... kiedy??? ...może wraz z rajdem Św. Mikołaja .. :):):) ... któż to wie....

pozdrawiam :))
ślicznooka / 2007-10-14 21:44 / Uznany gracz giełdowy
jak ładnie do mnie mówisz:-))
no nie wiem, jeśli wig potańczy na granicy 58 tys, a tym bardziej ją naruszy, to przestanie być milutko... niemniej wierzmy w świąteczne prezenty:-))

pozdrowienia, mam nadzieję, że wpadniesz w przyszłym tygodniu.
lefek / 2007-10-14 22:11 / Bywalec forum
Z miłą chęcią poznałbym niektóre osoby z forum money .... z Tobą na czele :):) ... lecz niestety nie uda mnie się tym razem :(( .... a poza tym trochę tajemniczości nie zaszkodzi :):):)

pozdrawiam :))
Big Lebowski / 2007-10-14 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy tydzien - nowy pieniadz.. Zloty sie umacnia a to oznacza ze jest popyt na nasza walute - kiedys podawalem docelowa cene euro - zl 3,59 za jedno euro i nadal obstaje przy tej cenie - mysle ze do marca nastapi otarcie sie o ta cene - tak jak pisalem wielokrotnie nastepuje masowy odwrot od amerykanskiej waluty i wbor pada na waluty w krajach o stabilnej gospodarce i plynnosci - wlasnie nasz pieniadz spelnia te warunki..Jutro uzupelnie portfel o kilka spolek ktore mam na oku - o ile spelnia moje oczekiwania tzn. znacznie nie wzrosna..
barabaszek / 2007-10-14 20:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry Wieczór wszystkim!Czy tylko u mnie czy u wszystkich sie posypała strona money.pl.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-14 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. u mnie funkcjonuje bez zarzutu..Pozdr..
barabaszek / 2007-10-14 21:05 / portfel / Tysiącznik na forum
A u mnie wszystko poprzestawiane ,ale co ciekawe tylko serwis money.pl,może to specjalnie dla mnie zemsta za zgłoszenie,że akcje newconnecta nie wchodza do portfela (mam na myśli aktualizacje ceny),no cóż jaki kraj taki obyczaj ;-).Wracając do giełdy przewidujesz jutro jakąś korektę czy raczej czekają Nas wzrosty?.Powiem szczerze,że po piątkowej sesji jestem trochę w rozterce hehe,chociaż i tak nie zmieni to mojego nastawienia do szukania okazji na jakiejś solidnej spółeczce i wydaje mi się,że takową znalazłem ale jutro się okaże...warunkiem będzie oczywiście zapas kapitału na koncie ,
więc trzeba będzie się jutro czegoś pozbyć.
Big Lebowski / 2007-10-14 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
rano przewiduje delikatne jeszcze spadki - pozniej jednak wzrost..bez wzgledu na korekty i wzrosty nalezy wyszukiwac perelek tzn.. takie spolki ktore na forum nie przwazaja..
barabaszek / 2007-10-14 21:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobre ;-) No ta znaleziona przeze mnie nawet nie wiem czy była omawiana hehe.Zobaczymy może i ona jest w kręgu Twoich zainteresowań co by dla mnie znaczyło,że wybrałem dobrze ;-).Ślicznooka jest na forum ?
Fawelas / 2007-10-14 20:16 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Bigu, mam do Ciebie jedno pytanie. Całkiem niedawno interesowałem się Armaturą ale zrezygnowałem z zakupu tej spółki. Moim zdaniem sprzedaż była niskomarżowa w dodatku z prospektu emisyjnego wyczytałem informacje na temat programu motywacyjnego dla kadry zarządzającej co było kolejnym powodem do odstąpienia od zakupu. Czym się kierowałeś kupując akcje tej spółki? Z góry dziękuję za odpowiedź, doskonale też sobie zdaje sprawę, że możesz mi jej nie udzielić w końcu to są Twoje metody wyszukiwania spółek. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-14 20:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Fawelas .. firma w cenie badziewi ktore bez powodow fruwaja , natomiast firma ma solidne fundamenty i solidnego wiekszosciowego akcjonariusza - PZU ma okolo 70% akcji.. - nad czym tu sie bylo zastanawiac.. Pozdrawiam..
Fawelas / 2007-10-14 20:34 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
No widzisz a jednak ludzie się zastanawiają i nie kupują ;-)))
Tracą okazje i tyle. Z tym PZU to niedopatrzyłem się, gapcio ze mnie ....dobrze że mam fund PZU to tak jakbym miał i Armaturę :-)) Pozdrawiam
TOMOK / 2007-10-14 20:11 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam mili
Big...a można...poodgapiać hihihi
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-14 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomok - wczoraj odgapiles moj typ ;-)) Pozdr..
ślicznooka / 2007-10-14 20:10 / Uznany gracz giełdowy
witj Big,
ciekawa jestem jak widzisz euro w dłuższej perspektywie? i czy rekomendowałbyś kredyt walutowy np w euro?
Big Lebowski / 2007-10-14 20:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu.. zalezy gdzie ten kredyt chcesz wziasc- tzn. w jakim kraju..?
ślicznooka / 2007-10-14 20:18 / Uznany gracz giełdowy
Przy zarobkach w euro mnie akurat by się to średnio opłacało, przy założeniu, że ta waluta będzie się w długoterminowej perspektywie sukcesywnie osłabiać.
Ale gdyby wziąć teraz w Polsce (załóżmy, że zarabiamy w złotówkach), to czy inwestycja była by udana?
Big Lebowski / 2007-10-14 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wlasnie do tego nawiazywalem - w strefie euro oplaca sie brac kredyt w usd, natomiast w Polsce obojetne w jakiej walucie - jeszcze przez okolo rok oplaca sie najbardziej kredyt w usd - zakladam dalsze oslabianie sie amerykanskiej waluty - euro w stosunku do zl takze bedzie sie oslabiac..
ślicznooka / 2007-10-14 20:32 / Uznany gracz giełdowy
dzięki Bigu, właśnie tego chciałam się dowiedzieć. myślę, że wielu tomoko-odgapiaczy powinno to przemyśleć:)
TOMOK / 2007-10-14 21:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
tomoko-odgapiaczy?
Gosiu...tomok-odgapiacz jest jeden...i szczery jest
Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-10-14 21:58 / Uznany gracz giełdowy
Tomoczku, ja wiem:-))) to była taka mała prowokacja, byś choć słowem się w końcu do mnie odezwał:-))
TOMOK / 2007-10-14 22:11 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
uff...wiesz...miałem przez chwilkę burzę w mózgu...i co minutkę odświerzałem stronkę...wypatrując Twgo komentarza...gdyby śię nie pojawił...źle bym spał zapewne
wiem, że marna pociecha Tu ze mnie...
Pozdrawiam ciepło
ślicznooka / 2007-10-14 22:20 / Uznany gracz giełdowy
Tomok, Ty tu jesteś największą pociechą, zawsze mi smutno, jak choć na chwilę nie zajrzysz... poza tym takich szczerych osób za mało... więc powinieneś być gatunkiem chronionym:), choć za bardzo krytyczny wobec siebie jesteś.
Niemniej - lubię Cię jak cholera, dlatego myślę, że (mogę?) pozwalać sobie na drobniutkie złośliwości, byś napisał choć "pozdrawiam":-)))
pozdrawiam również cieplutko
TOMOK / 2007-10-14 22:19 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
i już pożegnam się po cichu
Dobranoc do jutra
Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-10-14 22:21 / Uznany gracz giełdowy
śpij dobrze,
dobranoc.
kloszard / 2007-10-14 12:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pozdrowienia dla wszystkich w ta slonecznie zdradliwa niedziele :)
dzis basen, kino, znajomi ...pieknie aktywny dzien sie szykuje ....wiec juz sie wylaczam do zobaczenia jutro :)
Big zdrowka zycze :)
a swoja droga to za te spamy na forum powinni Ci drogo placic... :)
ślicznooka / 2007-10-14 13:13 / Uznany gracz giełdowy
Również witam się w piękny i słoneczny poranek:-)
Jednak Sułtan zwyciężył, a już myślałam, że będę miała ryzykanta na sumieniu:))
Pozdrowienia i życzenia zdrowia dla Gospodarza.
risky-rainmaker / 2007-10-14 16:58 / Ostatni Optymista
na łożu śmierci....przytulony do takiej piersi...tylko umierać...hehe
ślicznooka / 2007-10-14 20:07 / Uznany gracz giełdowy
nie będę prostowała... niech będzie, że jest nawet taaaaka:-))) też lubię sobie pomarzyć:-))
ślicznooka / 2007-10-14 20:11 / Uznany gracz giełdowy
a coooo!!!:-)))
Big Lebowski / 2007-10-14 12:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiekszosc specjalistow spodziewala sie wiekszych spadkow - jak byly , obecnie fundusze ktore staly z boku nie maja innego wyboru jak akceptowac obecne poziomy , uwazam ze gdyby nastapily te wieksze spadki - bylo by lepiej dla wszystkich - gielda niestety nie jest ( koncertem zyczen ) - dla przykladu podam ze najbardziej ostanio zmaltretowany bank - Northern Rock mial wzrost w ubieglym tygodniu 70% hehe.. - wlasnie po wiekszych spadkach mozna generowac wieksze zyski i oto wlasnie zwykle chodzi - gdyz jak wiadomo ( brak zysku jest strata ) , mysle ze przed posiedzeniem FEDu rynki przypomna sobie jeszcze o spadkach..
risky-rainmaker / 2007-10-14 17:00 / Ostatni Optymista
Bigu...dla mnie to może być 2005..a wzasadzie jego wycinek...ale generalnie do wyborów...kierunek północ...
5424 / 2007-10-14 12:23 / Fan Linuxa Ubu
Cześć Bigu podaj scenariusz na nadchodzący tydzień
Big Lebowski / 2007-10-14 09:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
kazelot / 2007-10-14 00:58 / Tysiącznik na forum
Witajcie.Trochę późno hahaha.Holy niestety przegrał.Ruski zszargały kolejna świętość.10 lat temu Holy zrobiłby z takiego Ruska pasztet,z kolei rusek w wieku Evandera pewnie byłby jak żółw.Cóż lata lecą....szacunek dla Evandera...jedna z największych legend boksu.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-10-14 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
najlepszy komentarz do walki przeczytalem na forum onet - ze Evander potrenuje jeszcze jakies 4- 5 lat i wowczas spierze - ruskiego..hehe
Big Lebowski / 2007-10-14 09:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
widzialem walke ruska - z bestia ze wschodu- nie zachwycil mnie , obecnie wygral z rencista - a to nie robi na mnie wrazenia.. Pozdr..
kazelot / 2007-10-14 12:48 / Tysiącznik na forum
Z Walujewem Sultan nie walczył to był Czagajew,się ich namnożyło.
Big Lebowski / 2007-10-14 12:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
obojetne- Evander potrenuje 4-5 lat a pozniej zleje ruska na kwasne jablko..;-)))
kazelot / 2007-10-14 13:00 / Tysiącznik na forum
Taaa....50 lat to piękny wiek,a Evander chyba ostatni taki naprawdę wielki mistrz.Nie mam nic przeciwk,aby tak było jako rzeczesz.
Big Lebowski / 2007-10-13 23:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tomok - Ty odgapiaczu ;-)))... Pozdrawiam..
TOMOK / 2007-10-14 13:16 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam wszystkich
pospałem dziś do 10.30!!! ale super
chyba wczorajszy mecz dał mi się we znaki...no i dodatek do meczu czuli...piwko...hihi
Pozdrawiam ciepło
risky-rainmaker / 2007-10-13 23:04 / Ostatni Optymista
Rosjanin Sułtan Ibragimow i Amerykanin Evander Holyfield ...no...kto..;)
ślicznooka / 2007-10-13 23:12 / Uznany gracz giełdowy
forum nocnych marków:-) a co tam.... stawiam na Sułtana:-))
risky-rainmaker / 2007-10-13 23:22 / Ostatni Optymista
Zaufam intuicji...Kobiety..również Sułtan ;)
ślicznooka / 2007-10-13 23:26 / Uznany gracz giełdowy
nie wiem, czy warte zaufania..... wiesz... kobiety - sułtan.... takie luźne skojarzenie:-)))
risky-rainmaker / 2007-10-13 23:29 / Ostatni Optymista
tonę...patrząc w zielone oczy...ale ufam...
gregus1976 / 2007-10-13 23:01 / portfel / Bywał tu i tam...
miły czas snu nadszedł... dobranoc
TOMOK / 2007-10-13 22:50 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big przybij pionę...
Kochani....Wy też...
Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-10-13 22:53 / Uznany gracz giełdowy
piąteczka:-)))
TOMOK / 2007-10-13 22:59 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
pieczątka Gosia...
ale po pierwszej połowie...było średnio...i musiałem światło wyłaczyć...bo Jacek .K....dawał mi sygnały, że musi odsapnąć...hihihi
Pozdrawiam
Pooh / 2007-10-13 23:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
A ja podejrzewałem Biga ;)
Piątka!
Pzdr.
TOMOK / 2007-10-13 23:08 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Piącha! i dobrej nocki
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-10-13 23:07 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dobranoc ludziki
Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-10-13 22:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mowa o systemach jak być milionerem z 5 zł.

ja też mam jeden -- opary o giełde chińską. Jak wiemy na giełdzie chińskiej obowiązują numery ... wiec szukamy najbliższego sąsiada (dla mnie ten z dołu), bierzemy numer jego rejestracji ... kupujemy akcje i czekamy rok. Numer mojego sąsiada do .. .. 992.

PS. Prosze wyszystkich os prawdzenie kursu 0992.HK przez ostatni rok (np finance.yahoo.com)
ślicznooka / 2007-10-13 22:40 / Uznany gracz giełdowy
i to jest system:-) trzeba tylko znaleźć grupę, która ma sąsiadów z Chin... ale nr konta przynajmniej nie trzeba podawać:-)
anonim_03 / 2007-10-13 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mój sąsiad naprawdę ma ma rejestrację HD .. 992 ;-))
i nie jest absolutnie chińczykiem .. twierdzi że jest 1/4 polakiem.
ślicznooka / 2007-10-13 22:52 / Uznany gracz giełdowy
no to lipa ja mam 15 najbliższych sąsiadów, którzy razem mają 28 samochodów... zbyt duża dywersyfikacja:-) może uprościmy system - Anonim podaje cyferki, a my przelewamy mu po 5 zł:)
ślicznooka / 2007-10-13 22:58 / Uznany gracz giełdowy
super, to podaj nr konta, a się odwdzięczę:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy