Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
5424 / 2007-09-23 21:15 / Fan Linuxa Ubu
herbatka czy jakieś działanie zalecasz , w tym tygodniu.
mari / 2007-09-23 21:24 / Achi
ja demonizuję?rozejrzyj się wkoło...
ale rozumiem Cię.
5424 / 2007-09-23 21:39 / Fan Linuxa Ubu
generalnie rozglądam się i widzę stan moich dochodów, uważam że jest nieżle.........było o wiele gorzej jestem apolityczny.
5424 / 2007-09-23 21:44 / Fan Linuxa Ubu
Jeszcze jedno pamiętam schłodzenie gospodarki przez Balcerowicza i na samą myśl że po wygraniu przez PO wyborów i powierzeniu mu ministerstwa finansów przechodzą mnie ciarki.
mari / 2007-09-23 22:27 / Achi
chyba jednak niewiele pamiętasz.
5424 / 2007-09-23 21:14 / Fan Linuxa Ubu
Dobra Bigu do rzeczy jakie przewidywania na ten tydzień, będzie się coś działo po za giełdą co będzie miało wpływ na notowania, podziel się własnymi przemyśleniami będą spadki czy może wzrosty, a może jedno i drugie.
lisekchgo / 75.205.89.* / 2007-09-23 21:02
witam zgromadzonych..ciezko sie pisze jadac ale i ja wcisne maly komentarz....
bigu..polowanie na czerwony pazdrzeas rnik-klasyka,polecam wszystkim kto nie ogladal...
drugi watek smutny,chodzi o kwacha....to ,ze slanial sie na nogach pol biedy,powiedzmy,uroczystosc pod pomnikiem wszyscy rowniez pamietsja i liczne jego wpadki,alw jest cos czego nigdy s.....nowi nie zapomne...zapewne kazdy z Was pamieta akcje w "Magdalence" slurzb specjalnych gdzie zginelui ludzi i kilkunastu bylo rannych
,bandyci zostali ostrzerzeni przez 3-ech baronow sld-wskich ,tenbydlak kwasniewski ich ulaskawil ,chodza po wolnosci,Ziobro prubowal temu przeszkodzic ,odwlekajac przekazania akt i slusznie!!nigdy mu nie daruje a moja nienawisc do niego zostanie na zawsze...pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-09-23 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Czlowieku z Chicago.. w glosowani nad odebraniem imunitetu I.Sekule glosowal przeciw odebraniu - tlumaczac ze nie wiedzial dlaczego tak glosowal - przekret i szumowina dla mnie i oczywiscie magister za maslo..
anonim_03 / 2007-09-23 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i tutaj widze sedno sprawy:

tlumaczac ze nie wiedzial dlaczego tak glosowal

wyborcy odbierają obojętnie ... dla mnie to największe przestępstwo parlamentarne i zlamanie konstyctucyjnej zasady działania "śiwadomego i celowego".
kazelot / 2007-09-23 21:14 / Tysiącznik na forum
No i minister sportu w rządzie reżimowym.Resort-frytki,ale minister za reżimu.
anonim_03 / 2007-09-23 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich.
ciekawe tematy tu widze ...
Big Lebowski / 2007-09-23 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. niedziela troche luzu..
anonim_03 / 2007-09-23 20:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
byłem w ramach od-chamiania-się na wystawie sztuki współczesnej czyli na targach samochodowych IAA.
Big Lebowski / 2007-09-23 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Lamborgini -za 1mln euro widziales ?
anonim_03 / 2007-09-23 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i Lamborgini i Bentleya i pare Rolls-Roysów ;-)
Te targi, w odróżnieniu od Paryskich, są głównie dla samochodow będących obecnie lub w bliskiej przyszłości w sprzedaży. Generalnie tematem wszystkich marek były samochody o niskiej konsumpcji paliwa -- bluetech i reszta. Bardzo podobał mi się pawilon Mercedesa, VW ze wzgłędu na pokazy akrobatyczne oraz Fiata (nie chodzi przy tym o samochody ;-)
Big Lebowski / 2007-09-23 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiemy ,wiemy - o kogo chodzi.. hehe..
needle / 2007-09-23 19:13 / Bez rangi
a było to tak...
...nadchodził maj, a Ty napisałeś, że w maju nie będzie spadków...
...a ja na to...
...jak wzrośnie wig to Big będzie big...i tak się stało
teraz zapytam (pozornie łatwiejsze pytanie) a pażdziernik...?
ciekaw jestem Twojej opinii
Big Lebowski / 2007-09-23 19:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
inaczej powiem -" poluje na Czerwony Pazdziernik.. "
Big Lebowski / 2007-09-23 19:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Igla - pazdziernik obstawiam spadki..Pozdr..
needle / 2007-09-23 19:25 / Bez rangi
wykresy wyglądają dobrze, albo bardzo dobrze (również te ze świata!)...
...ale wiadomości nie zachęcają do aktewności przynajmniej od czerca/lipca
Big Lebowski / 2007-09-23 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
swieczki maja to do siebie ze mozna zapalic jak i zgasic..
needle / 2007-09-23 19:39 / Bez rangi
ale świeczki to już 1 XI...
needle / 2007-09-23 19:47 / Bez rangi
do sprzedania miałbym Prokom i GTC...
i z zyskiem oddane:-)
...jeśli miałbyś rację one spadłyby mocniej...a może nie?
risky bez logowania / 85.128.105.* / 2007-09-23 18:41
Witam, z chorą wątrobą....po tygodniowym szkoleniu....i 2 dniowym politycznym weselu.. cóż....można powiedzieć...że po tym wszystkim zaczyna się nowy etap w moim życiu zawodowym....czas na zmiany....co do giełdy...posiadam sporo LCC...i worek optymizmu
Big Lebowski / 2007-09-23 19:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Risky.. ciesze sie tym workiem optymizmu..
TOMOK / 2007-09-23 18:27 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć Big & reszta
strasznie dziś wk....jestem...i nie wiem czym...może to perspektywa jutrzejszej pracy...jeju
Sorry ale musiałem się gdzieś wywnętrzyć...
A może macie jakieś przepisy na odreagowanie bezsensownego stresu i zapewniam, że nie jest związany z giełdą...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-09-23 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomok .. czym taksie wk... hm.. Pozdrawiam..
TOMOK / 2007-09-23 19:03 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
właśnie nie ma przyczyny...
ale chyba już lepiej
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-09-23 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
lyczek piwka Ci pomoze.. Pozdr..
TOMOK / 2007-09-23 19:12 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
to właśnie uczynilem
Pozdrawiam
Fawelas / 2007-09-23 20:16 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witajcie, jeśli to Ci pomoże to ja też mam stresa przed nowym tygodniem....
ach te korporacje ..... wycisną człowieka jak cytrynę..... każą stanąć na głowie....
.... nie lubię tego.... ale z czegoś trzeba żyć..... może kiedyś mi się uda..... takiego Ganta za 7 zł kupić...... Na razie tylko winko mnie ratuje.....
mari / 2007-09-23 21:18 / Achi
a jesteś pewien że byś nie sprzedał jakby zaczął spadać z tych 7zł?
Fawelas / 2007-09-23 21:40 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
nie tak samo jak to czy bym nie sprzedał go za 12 zł, ale każdy chyba marzy o czymś takim....
TOMOK / 2007-09-23 20:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
zdrowie...a głupi stres jest naprawdę głupi i tylko jest...ale jest...
wow...mądre co hihih
Pozdrawiam
5424 / 2007-09-23 17:04 / Fan Linuxa Ubu
od nowych władzy tej po wyborach oczekuje,
1 odbiurokatyzowania gospodarki usunięcia kilku urzędów kontrolnych stanowiących w tej chwili ciasny gorset dla gospodarki.
2 stworzenia jednoznacznych przepisów dot. prawa finansowego i skarbowego niech ta materia będzie trudna ale nich będzie jednoznaczna.
3 zmiany podejścia do przedsiębiorców i nie traktowania ich jak złodziei, nawet jak zrobią błąd na swoją kożyść to wydadzą pieniądze, na tworzenie nowych miejsc pracy albo na konsupcje, czym napędzą koniunture na rymku.
art.pi / 2007-09-23 16:32
W Polsce nie ma polityków są politykierzy. Polityk w Polsce to zawód - nic innego. Problemem polskich polityków jest to, że oni nic poza tak zwaną polityka robić nie umieją. I to jest problem. Ostatnio Kwach wezwał do debaty Kaczora. Stwierdzam, że u nas debaty nie było nie ma i prędko nie będzie. Oglądałem kiedyś debatę na CNN chyba. Kurcze tam to był poziom nie tylko kultury politycznej ale i merytoryczny. W Polsce jak do tej pory tylko czarny PR i wyciąganie samych złych rzeczy, trzymanie "haków" na czas przedwyborczy. Zero argumentów co i jak zrobić lepiej. Smutne to.
5424 / 2007-09-23 16:38 / Fan Linuxa Ubu
haki to rodzyneczki polityki, ciesze się że są, wtedy wiemy co taki gościu ma za skórą, uczciwym trzeba być na co dzień, a nie robić z siebie uczciwego na potrzeby kampanii politycznej, a co do haków to przypomnę aferę clintona, przeszłość kilku polityków w niemczech i w austrii z nazistowską przeszłością, i wreszcie afere woter rete w USA.
art.pi / 2007-09-23 20:03
po aferze watergate prezydent Nixon poddał się do dymisji. Clinton w końcu też się przyznał i przeprosił obywateli za swoje kłamstwa. Podobnie w innych krajach rozwiniętych każdy polityk, który jest o coś posądzony poddaje się do dymisji albo prosi o zawieszenie go w obowiązkach na czas wyjaśnienia. Ja nie pamiętam by którykolwiek z polskich "polityków" uczynił coś takiego. Co do haków. Ja widać jest dziwny, ale uważam, że przekręty powinny być ujawniane zaraz po ich wykryciu, a nie po 3 latach tuż przed kampanią. KPK art 304 p.1,2 obliguje nas do zawiadomienia o przestępstwie a art 240 KK nakłada sankcje o niezawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. I tyle w tym temacie
kazelot / 2007-09-23 16:12 / Tysiącznik na forum
Piszecie niżej o pijaku,to nie pierwszy jego taki odpał.Pozdrawiam
5424 / 2007-09-23 16:47 / Fan Linuxa Ubu
co do ludzi pokroju Ola, Leszka M, Józka O, Andrzeja P z Łodzi i kilku innych mam nadzieje żę ich czas się kończy, oni zawsze po dojściu do władzy będą uważać że ten kraj to ich folwark w którym można być ponad prawem robić co się podoba, i czynić to bezkarnie.
To są ludzie o mentalności mafiosów zdolni przykryć swoją władzą polityczną przekręty paliwowe, bezkarność służb specjalnych, przymknąć oko na handel róznymi srodkami dającymi ciężką kasę, przypomnijmy sobie cały okres trwania rządów SLD w poprzedniej kadencji.
Big Lebowski / 2007-09-23 14:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli juz o bylych prezydentach - to opowiem kawal.. Walesa strzelil w ramki ( niech zyje sto lat ) i puka do nieba do sw. Piotra a sw. Piotrr pyta kto tam ? - Walesa odpowiada - to ja najbardziej znany Polak na swiecie - sw. Piotr go wpuszcza oczywiscie i patrzy na niego - po chwili sw. Piotrm mowi do niego - alez ty sie Fibak postarzal.. hehe..
Big Lebowski / 2007-09-23 13:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przed chwila obejrzalem wystapienie prezydenta Kwasniewskiego za mlodzieza w Rosji.. hm.. i ten czlowiek tyle lat byl naszym" prezydentem "...
5424 / 2007-09-23 16:29 / Fan Linuxa Ubu
Podejrzewam że Olo ma problem alkoholowy ale się nie przyznaje.
halo leute / 2007-09-23 14:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja tez obejrzalem i zastanawiam sie ,w czym problem.Bo na nagraniu nie widze niczego strasznego ,malo tego,gdyby ktos nie narobil szumu "on byl pijany" to sadze,ze nikt nie zwrocil by na nic uwagi.Podobnego wlasnie zdania sa moi ukrainscy partnerzy i mlodziez uniwersytecka.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4512078.html?skad=rss
5424 / 2007-09-23 17:10 / Fan Linuxa Ubu
trzeźwy to on nie był............na pewno, polityk który teoretycznie ma aspiracje na szefa rządu musi być odpowiedzialny.
halo leute / 2007-09-23 14:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
portal wiadomosci.gazeta.pl

Aleksander Kwaśniewski występował przed studentami jednej z kijowskich uczelni. Swój wykład poświęcił politycznej działalności w latach '90. Sala była wypełniona po brzegi. Dziennikarz Polskiego Radia relacjonował, że Kwaśniewski wchodzi na trybunę lekko chwiejnym krokiem. Później jednak bez większych problemów wygłasza wykład po angielsku i rosyjsku. Następnie, w rozmowie z dziennikarzami w tym ostatnim języku, Kwaśniewski mówił o powołaniu na Ukrainie szerokiej koalicji. Według dziennikarza Polskiego Radia wypowiedź była sprawna i nie widać na niej, aby był on nietrzeźwy

Ja tez nie widze
Big Lebowski / 2007-09-23 14:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wyobrazasz sobie gdyby to zrobil b. prezydent - Francji, USA, Niemiec itp.- nie pierwszy taki wystep tego czlowieka - powiem szczerze nie dla niego sa salony.. taka sama kulture reprezentuje jak niezyjacy juz b. prezydent Jelcyn..
klipusz / 2007-09-23 17:54
Co do prezydenta Francji to tez niezly z niego typek:))

http://www.youtube.com/watch?v=Wd44XTlUQjQ

Nie wiem co mowi ale wyglada identycznie jak Kwachu na Ukrainie...
halo leute / 2007-09-23 14:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Powtarzam: cala afere wywolal Fakt,nie po raz pierwszy zreszta.Z tego zyja bulwarowki.
Nie przepadam za Kwasniewskim,nie cierpie jego zony.
Ale on nigdy nie powiedzial do rodaka "spieprzaj dziadu",przyjmowany jest na calym swiecie i placa mu za wyklady wielokrotnie wiecj niz Walesie.
Gdybym mial wybierac /i mogl/ zapomnial bym o Kaczynskich i wybral kwasniewskiego.
Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie.
Kampania Jarka przekroczyla wszystko co do tej pory moglismy sobie wyobrazic i PiS idzie po trupach zgodnie z zasada ze zwyciezcow nikt nie sadzi.
Kaczynscy nie brali udzialu w okraglym stole,praktycznie byli calkowicie niewazni w Solidarnosci ,dostajac marginalne zadania jak dystrybucja ulotek.Byli na tyle niewazni,ze w stanie wojennym nikt sie nimi nie przejmowal.
Teraz uplatali caly narod w swoja prywatna wojne i odreagowanie wszystkich fobii.
Znikam,nie che Ci zasmiecac forum gieldowego.
kuzynx / 2007-09-23 15:42 / Tysiącznik na forum
Jedziesz kolego np. do Anglii i wstydzisz sie za tamtejszych Polakow - pijanych awanturnikow. Tu tez masz Polaka za granica - bylego PREZYDENTA !!! jest osoba publiczna, wiec nie ma znaczenia czy jakis brukowiec to rozdmuchuje czy nie, niech juz odejdzie na wieki.
kuzynx / 2007-09-23 15:43 / Tysiącznik na forum
"Jak nas widza tak nas pisza...."
mari / 2007-09-23 14:23 / Achi
cześć
myślę że Kwaśniewski to teraz niestety temat zastępczy i myślę że po to żeby odwrócić uwagę od tego co zapowiedział Kaczyński w Rzeszowie i co robi PIS.
-Obserwatorów nie chcą wpuścić.
-Jeżeli zwycięży platforma to będzie to 13 grudnia.(powiedział to premier urzędującego rządu-znaczy grozi narodowi wprowadzeniem stanu wojennego w razie zwycięstwa platformy)
I ten facet jest premierem a jego brat(spieprzaj dziadu-tak powiedział obywatelowi swojego państwa kimkolwiek ten by nie był)urzędującym prezydentem.
Big Lebowski / 2007-09-23 14:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mari.. polityka to bylo i jest zwykle g...
mari / 2007-09-23 14:37 / Achi
niestety to prawda a my musimy się przed tą bandą nieudaczników i kombinatorów bronić.I niestety oni mają cały aparat państwowy by nas pognębić a my mamy coraz mniej zostały nam sądy tak naprawdę(też chcieli położyć łapę na sądach).
Tragedia-to już nie jest "nasze "państwo,tylko "to "państwo.Znowu jesteśmy podzieleni na my i oni.
Big Lebowski / 2007-09-23 13:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mialo byc na Ukrainie..
ślicznooka / 2007-09-23 13:32 / Uznany gracz giełdowy
a co zrobił? nie widziałam...
Big Lebowski / 2007-09-23 13:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu - na onet - mozesz obejrzec to wystapienie.. polecam..
ślicznooka / 2007-09-23 13:54 / Uznany gracz giełdowy
o raju... choć z drugiej strony patrząc, to naprawdę ciężko jest obcować z Ukraińcami bez kilku głębszych:-) choć b. prezydentowi zdecydowanie to nie uchodzi...
pozdrowienia Big
mari / 2007-09-23 14:41 / Achi
gdyby nie wódka to nie wiadomo czy byśmy byli w unii europejskiej .Taka jest prawda.
Big Lebowski / 2007-09-23 13:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam Malgosiu ..
5424 / 2007-09-23 11:46 / Fan Linuxa Ubu
czym się leczycie jak łapie was infekcja ja preferuje piwko z miodem na gorąco.
Big Lebowski / 2007-09-23 09:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. milego wypoczynku zycze..
5424 / 2007-09-23 11:33 / Fan Linuxa Ubu
cześć wszystkich mam podwójny ból głowy i to wcale nie przez giełdę..............zaraz walne gorące piwko z sokiem pewnie pomoże na infekcje i niedyspozycje.
h / 89.171.91.* / 2007-09-23 06:40
witam,do dyskusji o nosnikach

Myśle że stereo i telewizor przysłości będą wyposażone w dysk twardy i oparte na iPodzie
lub czymś podobnym

juz w niedalekiej przyszlosci nie bedzie ZADNYCH ruchomych nosnikow,zadnych plyt,dyskow itd.Beda WYLACZNIE pamieci stale.Patrzcie co juz sie dzieje chocby w telefonach i kamerkach czy aparatach foto.W nowych modelach jest juz tylko pamiec stala o coraz wiekszych rozmiarach.I szybkosci .
Za moment beda pamieci w postaci malego breloczkaw ktorych bedzie mozna zapisac i miec ze soba cala ludzka wiedze.
Juz teraz brelok 10 GB pozwla na zapisanie calej biblioteki domowej,wlasnej i rodziny oraz wszystkich zdjec ze wszystkich wakacji przecietnego obywatela.I ma wielkosc malej wisienki do powieszenia przy kluczykach
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy