Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
TOMOK / 2007-09-21 20:02 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześc Big & reszta
Wiem, że intersujesz się wyścigami samochodowymi...
Dziś byłem na Rajdzie Orlenu...to chyba eliminacje do Mistrzostw Polski
Poszliśmy z rodzinką raczej by zobaczyć coś takiego na żywo...Dostęp był dość trudny...ale powiem szczerze, że fajna rzecz...no i stracha troszkę złapałem jak na zakrętach...hamowanie..a my blisko...fajnie...
Jutro druga część
Zapraszam
A giełdowo...nowy walorek w potfelu troszkę cieszy...jedne mały dzieciak hihih na forum pisał...
a co tam...może uda się...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-09-21 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomok .. odlewnie - mialem papier dla cierpliwych..jezeli chodzi o wyscig hm.. ogladaj wyscig majac zawsze drzewo przed soba( chodzi o bezpieczenstwo ) hehe.. Pozdr..
5424 / 2007-09-21 18:38 / Fan Linuxa Ubu
jakie rokowania na przyszły tydzień Bigu dalej pić herbate...........
Big Lebowski / 2007-09-21 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - herbatka jest dobra na wszystko.. Pozdr..
5424 / 2007-09-21 20:07 / Fan Linuxa Ubu
Dzieki za konsultację ale pije piwo z sokiem i nadal czekam.............
Big Lebowski / 2007-09-21 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
piwo tez moze byc... ;-)))
Big Lebowski / 2007-09-21 16:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja to nic innego jak zabawa kontraktowcow - obecnie kontrakty decyduja o poziomie indexow tzn. Wigu 20 gdyz inne indexy sa pozostawine (pospolitemu ruszeniu )- kontrakty - funduja nam wzrosta ale takze i spadki - dzisiaj mielismy kosmetyczny spadek - na wielu rynkach widac marazm ( niby sa wzrosty ale takie bez ikry ).. wiedzmy nie byly zbyt aktywne takze oczekiwanych wahan raczej nie bylo..Obecnie wiekszosc inwestorow bedzie wpatrzona w indexy amerykanskie - wypatrujac impulsow..
jarekon / 2007-09-21 17:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie kumam tych koncowych wzrostow na malych i srednich spolkach
od tygodni jest podobnie
cala sesja spadamy a potem na koniec wyciaganie, raz mocniejsze raz slabsze.......
odwortny daytrading czy co??
wyciaganie ostatkiem sil aby ludzie z funduszow nie pouciekali??
tutaj nie ma kontraktow wiec o co chodzi??
halo leute / 2007-09-21 18:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no to zobacz,ile ponizej szczytow sa male i srednie spolki a ile glowny indeks.
sam mWIG nawet po dzisiejszej sesji jest prawie 18 % pod szczytem
kloszard / 2007-09-21 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ok ponizej prawie 18% ...hm... nie bardzo wiem, co z tego wynika...
tez nie kumam tego zachowania na srednich....jak ktos ma jakas koncepcje ....dawajta... :)
pz
Big Lebowski / 2007-09-21 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Male i srednie spolki sa porzucone na pastwe losu - cel byl jeden mamy tyle pieniedzy zeby podbic Wig-20 - chodzi o kontrakty i opcje - natomiast male i srednie rusza za pomoca pieniedzy pospolitego ruszenia .. tak wlasnie ja to widze..
kloszard / 2007-09-21 22:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
moze tak byc...ciekawi tylko to wyciaganie na koniec, o czym pisal jarekon...co widac ewidentnie...fundusze moglyby puscic, wtedy kupia taniej...chyba ze nie chca siac paniki.
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-09-21 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wedlug mojej oceny chca jak najdluzej sprzedawac akcje na tym poziomie - a zakupem sie nie spiesza..
kloszard / 2007-09-21 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jaki przewidujesz scenariusz do konca roku u nas, jesli nie bedzie wiekszej zwaly w usa?
bo wyglada ze stany moga sie bronic przez chwile...beda sie pojawialy wiadomosci gorsze i lepsze, ale emocje na razie trzymane w ryzach...
jakby nie patrzec u nas caly czas trend wzrostowy...
Big Lebowski / 2007-09-21 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze obecny wzrost byl robiony pod wiedzmy tzn. kontrakty ,opcje itd.. i to na calym swiecie - obecnie przyjdzie korekta po ktorej nastapia wzrosty i to najdluzej do marca - przyszly rok nie bedzie wzrostowy ..ale oczywiscie moge sie mylic..
kloszard / 2007-09-21 22:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
czyli teraz korekta...potem swiateczne prezenty a przyszly rok..hm...
dzieki i dobrej nocy...
:)
pz
ślicznooka / 2007-09-21 15:31 / Uznany gracz giełdowy
już miałam iść się zdrzemnąć po pracowitym dniu, a tu takie wiedźmowe przedstawienie:-) a już zaczynałam w nie wątpić...
Big Lebowski / 2007-09-21 15:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tance, tylko taniec..;-))
ślicznooka / 2007-09-21 15:44 / Uznany gracz giełdowy
niech jeszcze coś pokażą... salto na przykład:-)
Big Lebowski / 2007-09-21 15:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czasu malo - bywa ze caly sesje wiedzmy szaleja i wowczas jest na co popatrzec.. dzisiaj w godzinke - wrazen malo..
jarekon / 2007-09-21 16:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam serdecznie:))
widze Bigu ze nie tanczysz z wiedzmami, przynajmniej w portfelu:P
ja postanowilem pobawic sie wirtualnie i stwierdzam, zresztą nie od dzis, ze to zabawa dla duzych i grubych ryb:/ ułlaaa
:)))
Big Lebowski / 2007-09-21 16:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - gdyby to przedstawienie trwalo kilka godzin - bral bym udzial , godzinka to nie ma co sobie glowy zaprzatac ..Pozdr..
jarekon / 2007-09-21 16:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wynik ostateczny oczywiscie na minus:)
z kontraktami to chyba jest tak ze poczatkowo idzie nawet dobrze ale w rezultacie malutcy czyt. tacy jak ja, dostają po kieszeni:)) nawet dokupilem dluga po spadku ale tez minus.......... to juz cha.mstwo:)))
dobrze ze zabawa w moim wydaniu byla tylko witrualna, gdybym grał w realu mysle ze ruchy na kontraktach milabym bardziej impulsywne i wtedy strata bylaby jeszcze wieksza:)) ułłaaa
trza trenowac, trenowac i jeszcze raz trenowac..........
co ja tu robie na taki amator na forum profesjonalistow?? nie wyrzucicie mnie?? hehe
lisekchgo / 68.77.154.* / 2007-09-21 12:43
czy ktos wie kiedy bedzie wiadomo odnosnie kontraktow terminowych?
Abus / 2007-09-21 12:02 / Uznany Gracz Giełdowy
Analitycy: Fed znów może obniżyć stopy procentowe
(PAP, pb/21.09.2007, godz. 11:23)
Obniżki stóp procentowych w USA dopiero się rozpoczęły. W październiku może być kolejna obniżka, tym razem o 25 pkt bazowych - ocenia strateg Aletto Gestoelle SGR SpA w Mediolanie Fabrizio Fiorini.

"Mam wrażenie, że obniżki stóp procentowych w USA dopiero się rozpoczęły. Myślę, że w październiku będzie kolejne cięcie, tym razem tylko o 25 pkt bazowych, a potem jeszcze jedno" - powiedział Fiorini.

We wtorek Fed obniżył stopy procentowe o 50 pkt bazowych i była to pierwsza obniżka od 4 lat. Główna stopa procentowa wynosi po tej obniżce 4,75 proc.

"Jedna obniżka stóp procentowych (z 18 września) nie wystarczy" - ocenił Fiorini.

"Fed mówi bardzo wyraźnie, że problem jest głębszy" - dodał.

W czwartek szef Fed Ben S. Bernanke, w swoim wystąpieniu przed Komisją Usług Finansowych Kongresu powiedział, że sierpniowe zawirowania na rynkach finansowych wpłynęły na zacieśnienie warunków uzyskania kredytów w USA, co mogło się przełożyć na głęboką korektę na rynku nieruchomości, a w dalszej perspektywie wpłynąć negatywnie na całą gospodarkę.

Dodał, że spodziewa się wzrostu zaległych płatności na rynku kredytów hipotecznych i obciążonych nieruchomości.
Bronisław / 2007-09-21 12:02 / portfel / Bywalec forum
Witaj gospodarzu, Witajcie kacikowcy-sądze, ze poniedziałek moze byc ciekawy dzień( wygaśniecię kontraktów terminowych)
in plus to dobre informacje o wynikach i kondycji kilku amerykańskich spółek co troszkę oddala widmo recesji
po zasięgnięciu informacji można teraz w Usa za już rozsądna cene kupic dom bądz działkę na licytacji bankowej-po niepospłacanych kredytach.
rozglądam sie za walorami mocno przecenionymi-lccorp-co sądzisz Bigu o tej sytuacji
Abus / 2007-09-21 12:04 / Uznany Gracz Giełdowy
kupowanie dziury w ziemi na tym etapie nie jest jeszcze dobrym pomyslem...niemniej kiedys ta spolka da pieknie zarobic, bo Czrnecki ma to do siebie ze realizuje zamierzenia
kloszard / 2007-09-21 12:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dlugoterminowo( co oznacza dla mnie rok :) pewnie warto- kupic i zapomniec( jesli nie bedzie krachu na swiecie stawiam beczke piwa frater ze za rok bedzie 100% drozej minminm) ....
poniewaz jestem wielkim fanem w obecnej sytuacji swarzedza chetnie wyslucham opinii na jego temat..szczegolnie krytycznych..
pz
anonim_03 / 2007-09-21 12:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
obawiam się że w perspektywie roku, nieruchomości w Polsce będą pachnieć mało atrakcyjnie ...
kloszard / 2007-09-21 12:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
z tego co pamietam, lc inwestuje glownie w budynki komercyjne.. zreszta nawet na mieszkaniowke bedzie popyt w polsce, bo potrzeby sa duze, a ceny nie beda rosly ,
raczej sie zatrzymaja, jest popyt ...jest podaz...stabilne ceny... jesli nie bedzie krachu zaklad podtrzymuje :)
pz
Bronisław / 2007-09-21 12:14 / portfel / Bywalec forum
podobno na giełdzie kupuje się przyszłosc
Abus / 2007-09-21 13:00 / Uznany Gracz Giełdowy
tylko ta przyszlosc ma termin realizacji 2010...wiec zdarzysz jeszcze kupic w atrakcyjnej cenie...w tym czasie nie warto trzymac kasy w zamrazarce
Bronisław / 2007-09-21 12:01 / portfel / Bywalec forum
Witaj gospodarzu, Witajcie kacikowcy-sądze, ze poniedziałek moze byc ciekawy dzień( wygaśniecię kontraktów terminowych)
in plus to dobre informacje o wynikach i kondycji kilku amerykańskich spółek co troszkę oddala widmo recesji
po zasięgnięciu informacji można teraz w Usa za już rozsądna cene kupic dom bądz działkę na licytacji bankowej-po niepospłacanych kredytach.
rozglądam sie za walorami mocno przecenionymi-lccorp-co sądzisz Bigu o tej sytuacji
Big Lebowski / 2007-09-21 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wlasciwie to mamy marazm- nie ma zadnych widel itp.
pietroo / 2007-09-21 11:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ślicznooka spójrz jak dzisiaj znowu IBS szaleje.
człowiek znikąd / 2007-09-21 10:41 / portfel / "Trillium"
Witajcie, właśnie dokupiłem znowu pakiecik Polnordu.
Kilka dni temu kupiłem chyba w dołku po 140 zeta, adzisiaj sie dowiaduje ze Polnord zastepuje Mol w Wig-u20. Powinno byc dobrze - a jak bedzie zobaczymy, pozdrawiam.
człowiek znikąd / 2007-09-21 10:44 / portfel / "Trillium"
Komus zwinalem sprzed nosa 55 sztuk Polnordu po 154,3 - jezeli komus z Was to sorki. :-)
lisekchgo / 68.77.154.* / 2007-09-21 10:34
witaj dude ,pozdrawiam kacik :-))

pietro-polna dzis rowniez cieszy:-)
dared695 / 2007-09-21 10:16 / portfel / "Bankier''
Witaj Big'u
powoli zaczynam myśleć nad portfelem
Wacham sie nad wyborem jakiegoś banku
myślę o MIL
ale w tej sytuacji nie bardzo mogę podjąć decyzje
Jak byś mógł się odnieść był bym wdzięczny.
Pozdrawiam!!!
Big Lebowski / 2007-09-21 10:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Milenium hm. moj ulubiony bank hm. obecnie sentyment do instytucji finansowych jest negatywny - nalezy porownywac cene MIL z BCP w Frankfurcie a on od wielu tygodni spada w przeliczeniu na euro MIL powinien kosztowac tyle samo co BCP - dawniej tak bylo 11,6 zl. - ale to jeden z lepszych bankow..Pozdr..
faluch / 2007-09-21 16:30 / Bywalec forum
Witam,
A co myslicie o BRE banku? Multipank, a przedewszystkim mbank ma dobre produkty. Wszyscy moi znajomi tam mają konata, a w millenium nikt.
Poza tym mbank ma chyba małe koszty
pozdrawiam
dared695 / 2007-09-21 10:42 / portfel / "Bankier''
Tak wiem właśnie z BCP jest problem
wiem, że nad MIL wielu się zastanawia hm
ale jeden bank moim zdaniem powinien być w portfelu
pietroo / 2007-09-21 09:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawy jestem co przyniesie nam dzisiajszy dzień?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy