Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bollullos"

Komentarze do portfela "bollullos"

Wyświetlaj:
kalot / 2007-08-08 10:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Dwie spółki przynoszące straty nie były dobrymi inwestycjami, NFI można jeszcze potraktować spekulacyjnie (jedna taka w portfelu nie zawadzi), ale że były złe to już wiesz
tym niemniej uważam, że możesz sobie poradzić, czego Ci życzę, bo ciekawie piszesz i chętnie to czytam
kaskadere / 2007-08-09 19:47 / portfel / Tysiącznik na forum
sam nie wiem, jakoś prawie na wszystkim z początku traciłem, Millennium, EMC i tak dalej, a teraz trochę sprzedaję na górkach. Ponieważ jest to kapitał "pilotażowy" a zamierzam dołożyć dużo więcej, i mam zaufanie w rozwój właśnie tych spółek, postaram się wyczuć dno i wchodzić nisko - ewentualnie wychodzić wysoko...
kalot / 2007-10-05 20:16 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze zapewne poczekamy na poważniejsze odbicie może szcyt będzie w lutym, może później nie wydaje mi się, aby po takim zejściu tak szybko można było się odbudować
oczywiście inwestycje 6-8 letnie powinny dać zarobić
AB / 2007-07-30 01:32 / Bywalec forum
Witaj późną porą- wczorajszej nocy z zainteresowaniem czytałem Twoje wypowiedzi na temat polityki inwestycyjnej. Muszę przyznać, że jest ona intrygująca a nade wszystko śmiała. Z punktu widzenia człowieka znacznie starszego od Ciebie jest to polityka wręcz zuchwała. Dobór spólek w portfelu bardzo interesujący i dobrze rokujący na przyszłość, szczególnie tą bardziej odległą a ku takiej zmierzasz.... Życzę powodzenia i pozdrawiam.
kaskadere / 2007-08-09 19:44 / portfel / Tysiącznik na forum
dzięki za wpis, chociaz nie pamiętam za bardzo do którego z moich wpisów się odnosisz.... na razie spółek nie zmieniam i uśredniam na spadkach. w długim terminie pragnę bessy ;-) na przemian z hossą, która powinna tę bessę każdorazowo przerastać o głowę, jest wtedy szansa kupowania tanio
needle / 2007-07-10 20:34 / Bez rangi
żebym ja wiedział, który jest Twój portfel...
...ale i tak dobrze idzie:-)
bollullos / 2007-07-22 17:05 / portfel / Uznany Muł Pancerny
obydwa są moje, ale z tego do emerytury nie wypłacam ani grosza. Co najwyżej konwertuję. Mam dobre longtermowe przeczucia do Uniglobala, Lotosia i jak napisałeś, zainteresuję się NewConnectem - recyclingiem, informatyką może też...
bollullos / 2007-07-22 17:06 / portfel / Uznany Muł Pancerny
aha, no i dobieram ocytavę Pda
needle / 2007-04-10 18:28 / Bez rangi
ja bym sprzedał bank i biotka
kupił Qumak, Zetkamę lub dokupił ABG
i jeszcze jedno - przy małych kwotach nie warto się rozdrabniać!
powodzenia
IGła
bollullos / 2007-04-21 14:15 / portfel / Uznany Muł Pancerny
dzięki za koment
Bio to 1% portfela, nie warto tracić na prowizję
rokrocznie wchodzę co miesiąc nową kwotą, o 10% wyższą, sam policz... to jak w piramidzie.
banku nie sprzedam - podziwiam ich strategię marketingową
z innych banków może BOŚ
ABG nie ma co dokupywać dopóki nie zmieni się coś w rządowej strategii przetargów informatycznych...
rozdrobnienie jest pozorne, jeżeli w efekcie rośnie czasem po 100%
Raczej nic nie dodaję, będę uśredniał wzwyż. I to: 08N, Bytom za pipy i Es-System
Myślę o Force1,
Pozdrawiam
needle / 2007-07-04 09:13 / Bez rangi
chyba już czas na ...ABG

nawet nie wiesz jak jestem zadowolony ze swojego portfela...
...no jeszcze mógłbym mieć FAM, KGHM, BMP, Prosper i kilka innych...
...ale moja (MOJa) 7 jest dobra, a będzie szczęśliwa:-))
su_up / 2007-06-28 18:31 / _
ciekawa strategia
a BOŚ jest na tym poziomie od kilku lat, któregoś pięknego dnia...:)
needle / 2007-05-09 19:29 / Bez rangi
Big zaleca ten bank, ale ja go kurna nie lubię...nie Biga, ...banku, i prezesa
a jeszcze pomyśl co z Bytomiem, Warren przestrzega...że już...
generalnie podtrzymuję reko sprzed miesiąca...z tym, że za ZETKAMĘ kupiłem VARIANT oraz DROZAPOL (te 2 dni), ale już tak zmęczony jestem, że niewim co robić
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy