Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "CIERPLIWY GRACZ"

Komentarze do portfela "CIERPLIWY GRACZ"

Wyświetlaj:
CIERPLIWY GRACZ / 2012-01-03 10:32 / portfel / Tysiącznik na forum
kupno rcscraopen 200zł
ropa 109.8 usd/pln 3.43
CIERPLIWY GRACZ / 2011-12-28 11:32 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki za życzenia dobrzy ludzie
CIERPLIWY GRACZ / 2011-12-27 16:28 / portfel / Tysiącznik na forum
a na przyszły rok.............wzrosty wzrosty i jeszcze raz wzrosty bez poglebiania dolków........:)
wykresyGieldowe / 2011-12-27 17:20 / Tysiącznik na forum
przyszły rok może być jak 2009.
CIERPLIWY GRACZ / 2011-12-27 13:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Big Lebowski / 2011-12-26 16:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy .+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia .Swieta dobiegaja konca i czeka nas jeszcze dokonczenie czy dopelnienie roku - byl to rok bessy i obecnie mamy do czynienia ze strojeniem okien - ktore jeszcze troche potrwa mysle .. W nastepny rok wejdziemy z nowymi nadziejami i postanowieniami - jak co roku :), wahania nadal beda nam towarzyszyc gdyz problemy nie znikly i tak szybko nie znikna - dolki i jest to moje osobiste odczucie sa przed nami a nie za nami jak bysmy chcieli, agencje ratingowe znowu wlacza sie do dzialania i pod obstrzalem obecnie bedzie Holandia - ja jednak czekam na Francje, sytuacje w krajach europejskich ratuja jak do tej pory kraje rozwijajace sie np. Chiny czy Indie gdzie nie ma mocnego spowolnienia i popyt na maszyny czy luksusowe produkty np. auta wspiera gospodarke europejska i lagodzi kryzys - jednak takie Chiny potrzebuja maszyn a nie oliwek czy produktow oliwkowych i stad dysproporcje w Europie beda narastac ..Tak jak juz pisalem do wzrostow potrzeba taniego dolara , drozejacych surowcow - czytaj miedz i powrotu zaufania inwestorow do rynkow i na to trzeba czasu.. W bardzo krotkim terminie jestem optymista , w srednim terminie jestem pesymista a w dlugim terminie jestem mega optymista - czasu nam trzeba i strategi uwazam ..
bebe-nielogo / 213.238.118.* / 2011-12-25 00:28
CIERPLIWY GRACZU...
Wszystkiego co najlepsze z okazji ŚWIĄT BOŻEGO-NARODZENIA...
Ciułacz / 2011-12-24 15:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu i Gościom twoim: wszystkiego najlepszego na te Święta, Bożego Narodzenia od Ciułacza ! ! !
CIERPLIWY GRACZ / 2011-12-01 10:46 / portfel / Tysiącznik na forum
wypadaloby coś mądrego napisać raz na jakiś czas........
..tylko co?
CIERPLIWY GRACZ / 2011-10-27 18:06 / portfel / Tysiącznik na forum
dziś ETF zakończył na 7% plusie.................
Ciułacz nie logo / 24.203.5.* / 2011-09-23 02:18
W ramach poszukiwania teorii pozytywnych ,czytam :Alfred Adamiec, kierujący domem maklerskim Alfa uważa, że nadciągający kryzys i związany z nim krach na rynkach akcji stworzą solidne podstawy pod wieloletnią hossę.
Ale dalej to już masakra bo powiedział :
doprowadzi do bankructwa spekulantów, w efekcie czego na rynku pozostanie niewielu inwestorów długoterminowych.
Na koniec stwierdził:
stoimy w obliczu drugiego dna recesji, jednak nie powinna ona stać się udziałem Polski.
Od siebie nic nie dodam, bo sam nie wiem, a jedno wszyscy wiedzą że wywołać panikę jest łatwiej jak spowodować wzrosty.
bebe-nielogo / 83.4.170.* / 2011-09-23 04:16


Ciułacz nie logo / 24.203.5.* / 2011-09-23 02:18
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
W ramach poszukiwania teorii pozytywnych ,czytam :Alfred Adamiec, kierujący domem
maklerskim Alfa uważa, że nadciągający kryzys i związany z nim krach na rynkach akcji
stworzą solidne podstawy pod wieloletnią hossę.
Ale dalej to już masakra bo powiedział :
doprowadzi do bankructwa spekulantów, w efekcie czego na rynku pozostanie niewielu
inwestorów długoterminowych.
Na koniec stwierdził:
stoimy w obliczu drugiego dna recesji, jednak nie powinna ona stać się udziałem Polski.
Od siebie nic nie dodam, bo sam nie wiem, a jedno wszyscy wiedzą że wywołać panikę jest
łatwiej jak spowodować wzrosty.

oooo.. to ja miły ciułaczu,...- to ja poszukiwczka dobrych STRON...- powiem, że
czuję się jak na razie -spokojnie co do Polskiego SPOŁECZEŃSTWA !!!!!...- JESTEŚMY szczególni...!...- takie jest moje zdanie.....;-)
iii...nikt nie jest w stanie NAS Polaków umiejscowić w "regionalne straty-sraty- sraty-straty"- takimi NARODEM - mimo - polityki - JESTEŚMY..;-))
- nasza DNA- kompozycja jest symfonią, że GRAMY ZAWSZE..;-)))
czy to w obronie, czy w ataku..;-)))))))))...- ot nasza genetyczna historyja TO potwierdza..;-)))
- i NIKT...- NIKT..- nam tego nie odbierze..!..- aaaa..TERAZ jest wreszcie NASZ CZAS...!...-
--------------
pozdr. ciułaczu...bardzo szanuję Twe wpisy...;-)
zdrówka zyczę..
czytam Cię...-choć nie pisze..;-(
--------
zresztą, już kiedys napisałam, ze doceniam Twe refleksje, poparte wyłuskanymi "piszmatawcami" i własnymi przemyśleniami- /?..../..;-)..aaa..i tym co piszesz,że sie zajmujesz...;-)))..- aleee...- z dozą "mojego" odbioru..;-)))))
pozdrawiam ... i pisz jak piszesz..- cenne..;-)

pozdr.
Ciułacz nie logo / 24.203.5.* / 2011-09-23 02:22
Cierpliwy witaj!
Już po raz drugi w tym tygodniu przez przypadek robię wpis w nie swoim portfelu a sadzę że piszę do siebie.
Chyba przepracowanie.
Pozdrawiam
CIERPLIWY GRACZ / 2011-09-16 17:08 / portfel / Tysiącznik na forum
0
.2011-09-15 10:39:37 dodge [ [JAGA/1920-2010/] ] .
Tak dla ułatwienia:
--------------------
Faza I: Początek recesji - hossa na rynku obligacji, bessa na rynku akcji i surowców naturalnych
Faza II: Pogłębienie recesji - Kończy się hossa na rynku obligacji, koniec bessy (zniechęcenie) na rynku
akcji, bessa i spadki cen na rynku surowców
Faza III: Początki ożywienia - zyski z obligacji spadają, akcje zaczynają wzrastać, ceny surowców się
stabilizują
Faza IV: Ekspansja w toku - trwa bessa w obligacjach, hossa w akcjach (ceny akcji mocno rosną), ceny
surowców zaczynają wzrastać
Faza V: Szczyt wzrostu - obligacje kontynuują spadki, akcje osiągają szczyty notowań i zaczynają powoli
spadać, silna hossa na rynku surowców naturalnych
Faza VI: Początki recesji - koniec bessy w obligacjach, bessa w akcjach, koniec hossy surowców
naturalnych
--------------------
to interesujace
CIERPLIWY GRACZ / 2011-09-16 11:24 / portfel / Tysiącznik na forum
15 09 2011 dywidenda z PKO 5% ........około...........
CIERPLIWY GRACZ / 2011-08-24 20:05 / portfel / Tysiącznik na forum
kupować czy nie kupować.....?.........................i tak bedzie juz zawsze................ciekawe ilu już giełda wykończyła psychicznie?
CIERPLIWY GRACZ / 2011-08-11 16:20 / portfel / Tysiącznik na forum
hmm...........a trzeba bylo poczekać.....i nie łapać noża..........
CIERPLIWY GRACZ / 2011-07-21 17:25 / portfel / Tysiącznik na forum
jest kasiora............hehe.........moze jeszcze zdaże coś kupić............PKO.............chyba.......
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy