Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "CIERPLIWY GRACZ"

Komentarze do portfela "CIERPLIWY GRACZ"

Wyświetlaj:
CIERPLIWY GRACZ / 2010-10-01 15:34 / portfel / Tysiącznik na forum
emocje siegają zenitu....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-10-01 16:47 / portfel / Tysiącznik na forum
sesja bez szalenstw ale Polna ładnie urwała oj bardzo ładnie choć w poniedziałek oczekiwana korekta nawet do 10%......wiec niema co narzekać
ciekawy ruch na bbz spadek na 1.02 a potem skok o 5% na 1.07...ciekawe
CIERPLIWY GRACZ / 2010-10-04 19:09 / portfel / Tysiącznik na forum
no i było dzisiaj minus 8% na Polnej jak w morde strzelił,
bawią sie tam ładnie koledzy Z. Jakubasa oj ładnie
cierpliwyy / 83.25.73.* / 2010-09-30 13:35
czekasz na te jedną chwile
serce jak szalone bije...
czekamy na dane ze stanów
znowuuu może tym razem sie uda?!
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-29 16:24 / portfel / Tysiącznik na forum
2010-09-29 16:10:55 | CIERPLIWY GRACZ [ Bywalec forum ].
Skotan Skotan to jest spółka powiedz Roman kiedy górka
ile razy jeszcze spadnie, zanim zacznie rosnąc ładnie
silne rączki to podstawa wtedy radosc da, zabawa
bo gdy słabo papier trzymasz zysków z tego wielkich ni masz,
to cel jest nasz najważniejszy by mieć portfel najcenniejszy
kupic tanio sprzedac drogo marzyć sobie i spać błogo....:)))

trzeba sie rozwijac........ co dziennie.:))
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-29 11:36 / portfel / Tysiącznik na forum
no i ładnie, sprawdza sie niestety scenariusz Romana Paszkiewicza na dzisiejszy dzien, oby ze stanów popłynely dobre wiesci bo zacznie sie realizowac rówinierz długoterminowy pesymistyczny scenariusz pana Romana, a tego byśmy nie chcieli....mimo to akcji nie puszczamy...jeszcze nie...
Longterm / 2010-09-29 11:56 / Mostek Zwyciężymy!
witam, bardzo ciekawie piszesz o giełzie. zapraszam Cię do dyskusji na moim blogu:

http://longterm.bblog.pl/
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-29 13:12 / portfel / Tysiącznik na forum
UWAGA! bo uwierze, Longu nic do Ciebie nie mam osobiscie, ale nie bede z Tobą gadał z tych powodów o których wczesniej wspominałem na forum Biga, pozatym nie uważam że mam już taką wiedze żeby sie z nią obnosic na lewo i prawo, będą dobre wyniki na portfelu to bede ludziom wskazówek udzielał, narazie piszę dla zabicia czasu bardziej sam dla siebie aby za miesiąc lub dwa przeczytac i przeanalizować
wiele długich deszczów jeszcze musi spaść ........oj.... wiele...........
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-29 11:54 / portfel / Tysiącznik na forum
analfabetyzm..ehh...również...również, również, również, również, również, również również również również również powinno wystarczyć...
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-28 17:29 / portfel / Tysiącznik na forum
no i mamy hosse od jutra.....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-27 13:48 / portfel / Tysiącznik na forum
....spółki wygladają na dobre nastroje też...teraz tylko czekac.....taa...i czekac....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-24 16:39 / portfel / Tysiącznik na forum
...kto ma ładniejszy porfel niż ja..po 20 dniach ??? niech da znac
slicznie skoczylo slicznie
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-24 16:40 / portfel / Tysiącznik na forum
ze spekulacyjnego skotana nie wspomne...:)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-24 13:14 / portfel / Tysiącznik na forum
DZIS stopa zwrotu z grosików po 20 dniach przekroczyła 40%
sprawdza sie wiec staropolskie przysłowie...."zbieraj grosik do grosika zostań kumplem Janosika".... koniec cycatu.
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-23 11:46 / portfel / Tysiącznik na forum
jak sie tak patrzy na te grosze i jednego dnia cos rosznie o 37% a drugiego dnia spada o 20% i tak wkoło to człowiek sie zaczyna uodparniac na wahania kursu, i jak cos z głównego parkietu rosnie czy spada o 7% przestaje to robić wrażenie, a mysl o grzebaniu w akcjach kupowaniu na dołku i sprzedawaniu na górce jest traktowana z politowaniem ma na to również wpływ zdobyte doswiadczenie i przykłady wielu spółek które odleciały na północ poza zasieg rąk z powodu naiwnosci i głupoty
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-23 11:49 / portfel / Tysiącznik na forum
a giełdy sie korygują już drugi dzien oby nie przesadziły....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-22 15:24 / portfel / Tysiącznik na forum
no i czas na codziennik
giełdy odpoczywają po ostatnich wzrostach, korekta minimalna jakby by byki szykowały sie do skoku na szczyty (a moze to tylko zyczenia), w kazdym bądz razie ciągle dominuje umiarkowany optymizm i byłoby to wszystko na dzis ale nie ale nie aleniiieee
okazało sie ze spekulacja wreszcie sie opłaciła, a tak naprawde to co miało byc spekulacją kilku dniowa stało sie inwestycja długoterminową, cierpliwosc sie opłaciła i została nagrodzona o czym mowa ? SKOTAN zakupiony po 2.71 (srednio) i wszystko jasne
i byłoby to wszystko na dzis ale sądze że na Skotanie to dopiero poczatek wzrostów oczekuje powtórki z boryszewa bo dlaczego nie?? jak wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia ale trzeba byc czujnym...
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-21 13:45 / portfel / Tysiącznik na forum
kolejny dzien w oczekiwaniu na....dzis jest to posiedzenie FEDu którego decyzje zaważą na losach swiata (finansowego głównie)...no i czekamy...ale spółeczki rosną sobie wieć niema pospiechu lepiej zeby rosły powoli ale solidnie na trwale tak jak dąb rosnie niz jak trzcina czy bambus....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-20 16:41 / portfel / Tysiącznik na forum
hehhe chyba mam nosa do dobrych spółek
dzisiaj polna skoczyła z nienacka :)
no i usa pomaga chyba hossaaaa?
ale niema co szalec nie jeszcze nie :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-20 12:04 / portfel / Tysiącznik na forum
zakup groszowek z new connect to najbardziej ryzykowna a jednoczesnie najbardziej opłacalna inwestycja jaką w życiu zrobiłem choc nie minęło jeszcze odpowiednio dużo czasu aby to potwierdzic, jestem dobrej mysli i mam nadzieje że groszówki znowu mnie zadziwią na plus, po dwóch tygodniach inwestycji srednia stopa zwrotu 25% oby tak dalej...

P.s. ..... jeszcze nie sprzedaje oj nie....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-20 12:06 / portfel / Tysiącznik na forum
a jeżeli któs dwa tygodnie temu poszedł za moim przykładem (skorzystał z pomysłu) i zrobił tak jak ja to powinien byc zadowolony :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-17 16:29 / portfel / Tysiącznik na forum
....jeszcze nie...ciekawe czy stany na koniec przebija opór 1131 mimo słabszego odczytu indeksu michigan, to by swiadczyło o ogromnej sile byków.....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy