Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "CIERPLIWY GRACZ"

Komentarze do portfela "CIERPLIWY GRACZ"

Wyświetlaj:
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-16 16:42 / portfel / Tysiącznik na forum
hehe i groszówki sprawiły mi dzisiaj miłą niespodziankę a taka nudna sesja była...
....ale czekamy...jeszcze nie sprzedajemy jeszcze nie....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-15 15:38 / portfel / Tysiącznik na forum
no i kolejny dzien bez rozstrzygniec
warte odnotowania są interwencja banku Japonii oraz
to ze Kolumbijskie peso jest tak drogie ze az bank Kolumbii zapowiada interwencje :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-15 15:07 / portfel / Tysiącznik na forum
marzenie o Hossie staje sie coraz bardziej realne, czyżby to dzisiaj?
czy nadzieja poraz kolejny okaze sie matką głupich?
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-14 15:15 / portfel / Tysiącznik na forum
jak tak sobie obserwuje te moje groszówki to widze że tam się ładnie spekulanci bawią w ciągu dnia kursy tych spółek zmieniaja sie conajmniej kilka razy, ciężko cokolwiek przewidzieć, a wpływ na cały portfel jest dużo większy niż mi sie wydywało, tym bardziej rosnie apetyt na duże zyski

zobaczymy co z tego wyniknie...
czas jest sprzymierzeńcem dobrych predsiębiorstw a wrogiem złych (Warren B.)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-14 14:13 / portfel / Tysiącznik na forum
...niezależnie od danych ze stanów jeszcze nie....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-13 14:16 / portfel / Tysiącznik na forum
.........jeszcze nie, nie sprzedaje.......
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-05 14:32 / portfel / Tysiącznik na forum
kiedys bede bogaty, albo skoncze na ulicy stan posredni nie wchodzi w grę :)
kredyty na 40 lat stress, praca w kieracie, masło z biedronki, stanie w kolejkach do lekarza (kto to wymyslił?)

P.s. Zeby sie udało Zeby sie udało...
amator1122 / 2010-09-05 21:32 / Tysiącznik na forum)
cześć

czasami czytałem twoje wpisy a teraz widzę otworzyłeś portfel, rozwijasz się, to dobrze wróży,
staraj się zapanować nad emocjami bo obecny twój stan świadczy o euforii.
powodzenia :)))
uczennica / 83.4.52.* / 2010-09-05 23:14
cześć
ale poleciałeś po bandzie , nie za dużo tego;-)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-06 10:57 / portfel / Tysiącznik na forum
dzien dobry oglądałem wirtualne portfele od 2006 roku bardzo ciekawa lektura polecam (moj wirtualny jest odzwierciedleniem mniej wiecej w 90% prawdziwego)
jezeli chodzi o new connect to w portfelu załozonym 3 latka temu(wirtualnym) pewien iwestor kupił dwie spółki groszowe jedna po 2gr druga troche wiecej (ale ponizej dziesieciu gr) zarobił na obu farciarz nie pamietam kwot ale jedna z nich była wyceniana nie w groszach a w złotówkach ( 1zł 2zł cos takiego) kupując sółkę po 2 gr sprzedając po 0.20gr mamy zysk wynoszący 1000% sprzedając po 2 zł ........
zakładając wiec ze trafię chocby dwie społki z 10 a reszta zbankrutuje to i tak jestem do przodu (i to niemało) oczywiscie to ruletka dlatego stosunkowo niewielka czesc kapitału ryzykuje i biore pod uwage ze stracę wszystko na new connect ale nie stac mnie na to zeby nie spróbować
pozatym, głownym trzonem portfela pozostaje rynek głowny małe i srednie spółki na okres co najmniej 2 lat (strategia inwestycyjna została przemyślana w ciągu kilku tygodni długich spacerów a zdobycie podstaw na których sie opiera 1,5 roku oczywiscie jeszcze wiele sie musze nauczyc)

P.s. jak to mowił moj nauczyciel matematyki raz sie zyje a pózniej sie straszy
dzieki za każdy komentarz
G15 / 77.8.218.* / 2010-09-06 11:27
Witaj Graczu,

fajny sobie cel postawiles, zycze Tobie powodzenia:)
Z groszowkami calkiem ciekawy pomysl - do tego faktycznie bedziesz potrzebowal duzych pokladow cierpliwosci. Wiele spolek, ktore chodzily kiedys po kilka groszy, a teraz maja cene 2 PLN jak piszesz, dokonywaly jednak zazwyczaj scalenia groszowych akcji i tym samym na wykresach bez odpowiednich adnotacji niektore kursy wygladaja tak spektakularnie:) - ale pomysl masz ciekawy...

Wsrod zakupionych przez Ciebie spolek groszowych z NC mam swojego faworyta, o ktorym jednak dopiero napisze, jak zdecyduje sie ostatecznie na zakup akcji:)

Osobiscie jestem zwolennikiem malej ilosci spolek w portfelu, ale wtedy nie ma co obserwowac:)

Pozdrawiam
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-07 15:20 / portfel / Tysiącznik na forum
no i zaczynam najtrudniejsza czesc inwestowania czekanie......
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-07 15:20 / portfel / Tysiącznik na forum
......jeszcze nie......
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-09 14:36 / portfel / Tysiącznik na forum
.......jeszcze nie......
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-09-09 15:05
a może teraz?
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy