Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2013-02-20 23:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę że KGH jednak przebił wsparcia z połowy Stycznia , zaniżanie przed odpałem ???
Tylko do jakiego poziomu ???
Surowce w stanach są w defensywie , oby nie przebić dołków z końca Listopada.
przemek2255 / 2013-02-21 20:59 / portfel
tego chcą by pociąg był pusty przed odjazdem trzeba obserwować bo na peronie nie będzie stał wiecznie. Poza tym rekomendacje SPRZEDAJ - tutaj zapala się kolorowa lampka
Ciułacz / 2013-02-23 12:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przemek witaj!
Powiadzsz
tutaj zapala się kolorowa lampka

Mnie jak tylko wyłożę swoją kasę na stół to zawsze mi się pali czerwona lampka.

trzeba obserwować bo na peronie nie będzie stał wiecznie.

Oby stał to bym do niego wsiadł i poczekał na odjazd ale niestety jedzie na wstecznym a konduktor cały czas bilety kasuje i jak już ruszy do przodu to będziemy bez biletu :-))
pietroo / 2013-02-21 09:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Widzę że KGH jednak przebił wsparcia z połowy Stycznia , zaniżanie przed odpałem ???


nie kusi Cię?
pietroo / 2013-02-21 09:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Widzę że KGH jednak przebił wsparcia z połowy Stycznia , zaniżanie przed odpałem ???


nie kusi Cię?
kuba_sko / 2013-02-21 19:53 / portfel
Dzisiaj znowu spadek, prawie 2% i to na najwyższym od początku roku wolumenie. Też czekam na dobry moment do zakupów ale póki co nie decyduje się - obym nie żałował.
Dzisiaj zdecydowałem się na Midas :) Ktoś jeszcze go obserwuje? Ostatnio zaliczył piękne wybicie ponad opór notując przy okazji rekordowe obroty. Zastanawiałem się czy przypadkiem nie lepiej "zainwestować" w nieobliczalnego Borka ale ciężko wyczuć w tym przypadku dno - Ciułacz wszedł więc jest poważny impuls do wzrostów :D
pietroo / 2013-02-21 20:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Midasa było brać jak był po 70 gr :) teraz to pewnie zechce odpoczywać.
Ja może troszkę za wczesnie wszedłem w KGHM, ale i tak uważam, że odbije wyżej niż moja cena zakupu.
kuba_sko / 2013-02-21 22:04 / portfel
Mam nadzieję, że się sprawdzi powiedzenie "Lepiej późno niż wcale" ;)
pietroo / 2013-02-22 10:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podrósł Ci. Gratuluje :)
pietroo / 2013-02-20 13:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę, że jesteś pozytywnie nastawiony na PCA. Coraz większa wiara w niego :))

Borek też chyba jakby chciał wrócić w rejony 60 gr.
jaskół / 2013-02-21 11:40 / portfel
PCA - zarzad gra na zwłokę, zastanawiam się co chca ugrać ?
pietroo / 2013-02-21 20:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może odkupić jeszcze akcji taniej? od dwóch miesięcy spadł o 50%, chyba starczy....
Ciułacz / 2013-02-20 23:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek witaj !
He... he ...

Widzę, że jesteś pozytywnie nastawiony na PCA. Coraz większa wiara w niego :))


Powiedziałem sobie : poszła krowa , no to niech i idzie cielę :-))
Ciułacz / 2013-02-20 23:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z Borkiem to tak jak piszesz
Borek też chyba jakby chciał wrócić w rejony 60 gr

Ale kto tam wie bo to już nie inwestycja tylko czysta spekulacja.
pietroo / 2013-02-21 08:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mi miedziak wpadł wczoraj.
Ciułacz / 2013-02-20 03:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wielu Polaków zastanawia się, co zrobić z oszczędnościami.
Pół biliona złotych jest na naszych kontach i lokatach.
http://biznes.interia.pl/raport/test-ekonomiczny/news/oprocentowanie-lokat-spada-na-co-uwazac-szukajac,1894265
pietroo / 2013-02-20 08:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
akcje kupować, akcje :))
Ciułacz / 2013-02-20 12:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
Ano, ano ... tak by się chciało powiedzieć
akcje kupować, akcje :))

Ale do tego jest potrzebny powrót zaufania do giełdy , inaczej powiedzieć gdy chciwość weźmie górę nad strachem ;-))
W dobie gdy internet zawitał pod polskie strzechy to może sie przekręcić bardzo szybko, tylko żeby znać tą datę ;-))
Puki co to na WIG-20 narysowało sie lekkie podwójne dno ale jak przebije 2500-2510 to można by to brać pod uwagę.
W Stanach poprawiają kolejne szczyty a tu ???
inwestorzy na lokatach, ale już banki coraz bardziej kuszą produktami strukturyzowanymi hm to tak dla oswojenia z funduszami, jednak to musi potrwać.
pietroo / 2013-02-15 10:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widziałeś Ciułaczu jak zdołowali PCA? Ale jadą z nim :(
Ciułacz / 2013-02-15 12:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
Powiadasz
zdołowali PCA

To co tam sie dzieje to nie normalne, czy to nie jest przygotowanie gruntu do wezwania ???
Teoretycznie to teraz można te akcje kupić po 36gr.
Nie licząc zysków za 2011 roku (co nie wypłacili dywidendy i kasa leży) to za 2012 rok mają zysku 52gr na akcję , wyli więcej jak wartość akcji ???
Hm... ja zamiast bawić sie z petrolkiem to powinienem to zbierać ;-))) ale bądźmy ostrożni bo nie wszystko jest złotem co się świeci
jaskół / 2013-02-18 13:22 / portfel
Szkoda,ze nadal przeciągają sprawę dywidendy za 2011 rok
Przeciez jak zarząd podejmie decyzje o wypłacie, to wszyscy skorzystają
Ciułacz / 2013-02-18 23:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jaskół witaj !
Masz na myśli PCA ?


Szkoda,ze nadal przeciągają sprawę dywidendy za 2011 rok
Przeciez jak zarząd podejmie decyzje o wypłacie, to wszyscy skorzystają

Na spółkach co jeden wielki Manitu ciągnie za wszystkie sznurki to nic nigdy nie wiadomo co on ma na myśli. Tam to jeden facet jest twórcą całego grona spółek i w takim wypadku może zyski wykazywać tam gdzie mu pasuje a w tym wypadku to padło na tą spółkę.Z góry było postanowione że zyski za 2011 rok mają objąć nowe akcje ale data rejestracji tych akcji się przeciągła i chyba prawnie nie mogą wypłacić dywidendy na te nowe akcje co były dla swoich, mówiąc wprost nie chcą puścić zysków w obce ręce .
Hm... a może postanowili odzyskać kapitał dołując kurs akcji aby po taniości skupić albo zrobią wezwanie i wszystko zbiorą???
pietroo / 2013-02-15 18:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Hm... ja zamiast bawić sie z petrolkiem to powinienem to zbierać ;-)))


widze następny koszyk dobrany :)
marek m / 2013-02-15 15:22 / portfel / Bywalec forum

nie wszystko jest złotem co się świeci

i nie wszystko co tryska to ropa ;)
Ciułacz / 2013-02-16 22:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:-)
paweł77 / 2013-02-15 12:21 / Bywalec forum
http://www.stockwatch.pl/przeglad-prasy/?u=http%3a%2f%2fenergetyka.wnp.pl%2fpsw-capital-dobre-wyniki-plany-kupna-cieplowni-i-kopalni%2c190548_1_0_0.html
DariuszP007 / 2013-02-18 22:42 / portfel
Patrząc na ruch Ciułacza, korci, skąd ta pewność że odbije, skoro od roku ubija kolejne dołki, a ludziska na forach lamentują i złorzeczą?
Pozdro.
Ciułacz / 2013-02-18 23:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dariusz witaj !
pytasz
skąd ta pewność że odbije

Teoretycznie dobra spółka , ale jak widać
od roku ubija kolejne dołki

W takiej sytuacji możemy się wszystkiego spodziewać.
Ciułacz / 2013-02-14 13:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wwidać że wiadomości o dobrej dywidendzie na Syntku będą obfite.
Ostatnio napisali że
Zarząd zamierza zarekomendować wypłatę z zysku

Jak dalej iść tym tropem to napiszą :
Jutro posiedzenie zarządu w sprawie rekomendacji,
a następnie ,zarząd podjął decyzję w sprawie rekomendacji
dalej, walne sie zbierze w sprawie rekomendacji,
Walne uchwaliło....
zbliż sie termin wypłaty mega dywidendy ...
Wszystko fajnie ale czy to wystarczy aby ruszyć i podtrzymać up ???
Teraz przed chwiłą miałem wziąć TP po 7,25 ale sobie powiedziałem : po co mi to ? niech sie uspokoi
pietroo / 2013-02-14 16:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i co nabyłes? 7,03 zł jest
Ciułacz / 2013-02-14 23:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek witaj !
Pytasz
no i co nabyłes? 7,03 zł jest

Nie , nie nabyłem, bo bym musiał stopem zabezpieczyć a za mało miałem czasu na pilnowanie tego interesu.
Ale generalnie to widzę jak już poniżej napisałem ze z miesiąc może potrwać zanim się ustabilizuje, a na spekulacje to trzeba nieć czas.
Szkoda tylko mi Syntka bo na tym lepszy interes.
chasz / 2013-02-14 22:25
Witam
KGHM walczy w trójkącie. Wkrótce wybicie. Góra, czy dół, oto jest pytanie. Według mojej analizy góra i nowe szczyty. Co na to kolega Ciułacz? Zgodzi się ze mną?
Ciułacz / 2013-02-14 23:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chasz witaj !
KGHM ???
Widzę
że dalej jest jak poniżej już pisałem
Na KGHM najwyraźniej robi sie formacja klina, i co dalej ??? hm... wybicie ale w którą stronę ???

Patrząc na miesięczny wykres to widać ładny książkowy trójkąt.
W Chinach dalej są zamknięci z okazji nowego roku ale od poniedziałku powinni ostro ruszyć co pomoże KGHM , oby to nie było fałszywe wybicie bo tu na Amerykańskiej ziemi straszą recesją w UE i jak słabo idzie to przez UE więc miedziak może mieć kłopoty.
Na S&P można sie spodziewać korekty takiej co najmniej na 40-50 punktów.
W takiej sytuacji to sobie mówię :trzeba dobrze pilnować albo łapać tylko okazje.
DariuszP007 / 2013-02-14 13:38 / portfel
Witam
Jak tak dalej pójdzie to tpsa utrzyma dywidendę na poziomie ostatnich lat, bo jak cena akcji spadnie do 5 - 6 zł to 0,50 zł będzie ok. 9-10% super nie ;P
Tak na marginesie to wyć się chce, chyba do wakacji mam spokój z giełdą. Tych kilka spółek co mam w portfelu może odbije właśnie do tego czasu (TPSA, GTC, OIL, NETIA i jedyna zieleń ALIOR), no szok po prostu.
Pozdrawiam.
Ciułacz / 2013-02-14 23:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek witaj !
Powiadasz:
wyć się chce

Eee... tam , Na budowach brak jest pomocników, zrobisz kilka weekendów i nadrobisz a i od kompa odpoczniesz ;-))
Ja na Oila to nawet nie patrzę;-))
Ostatnio najmłodsza córka miała zadanie domowe związane z procentem składanym przy systematycznym oszczędzaniu przez 30 lat na 8%, to i by nam sie odświeżyć przydało i nie łapać okazje ale postawić na solidne pociągowe konie i tylko systematycznie dobierać, hm ... no ale nam sie wydaje że jesteśmy ponadprzeciętni i możemy dużo lepiej ;-))
Ciułacz / 2013-02-14 00:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek już kiedyś wspominał o Syntku, chyba miał wiadomości poufne o dużej dywidendzie ;-)).
Zarząd zamierza zarekomendować wypłatę z zysku netto za 2012 rok w wysokości co najmniej 661,6 mln zł, czyli 0,50 zł na akcję, na dodatek wybija sie z trendu spadkowego.
pietroo / 2013-02-14 08:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tam ktoś pilnuje kursu, aby nie spadłał za bardzo. Podrzuca dobre wieści jak kurs opadnie. Dywidenda naprawdę sowita.
Ciułacz / 2013-02-13 12:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na Tepsie trochę spokoju czyli zatrzymanie spadków ??? oby bo trochę wziąłem , ale patrząć na ostatnią zwałkę to miesiąc trwało zanim sie ustabilizowało.Chyba ustawie od razu zlecenie sprzedaży tylko po ile ???
kaziu02 / 2013-02-13 22:43 / portfel
Ja na tpsie zostałem inwestorem długoterminowym, dobrze, że kapitał mały. Jutro planuje trochę dokupić, żeby uśrednić kurs. Zobaczymy jak na tym wyjdę. To będzie dobra lekcja...
Ciułacz / 2013-02-14 01:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kaziu witaj i bądz ostrożny.
Uśrednianie w dół ??? hm... Jak ostatnio w połowie Października na niej tąpło to dopiero na początku Grudnia powróciły delikatne wzrosty.
W takich wypadkach zawsze pozostaje pytanie czy instytucjonalni się dogadają i zaczną kupować aby podnieść kurs i przyciągnąć dezerterów ?
Tak czy tak to takie zmowy są karalne i rzadko się udają bo ktoś się wyłamuje i zacznie wychodzić a to za duży moloch na jednego grubasa.
pietroo / 2013-02-13 14:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już masz ładny zarobek. Ja wczorj się zagapiłem i dzisiaj gryzę paznokcie.
Ciułacz / 2013-02-13 22:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek stopy ustawiać proszę .
Ale jak sie ustawi cenę docelową to nie można stopa ;-))
Po moim doświadczeniu z Petrolkiem to wolałem nie ryzykować.
Ciułacz / 2013-02-13 01:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na KGHM najwyraźniej robi sie formacja klina, i co dalej ??? hm... wybicie ale w którą stronę ???
Ciułacz / 2013-02-13 00:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tepsa ??? dla odważnych ???
Lepiej poczekać bo nie wiadomo jak to się potoczy. niby powinno być odreagowanie , na koniec dnia ktoś świadomie sporo zebrał czyli wiedział co robi ,ale jednak strach :-))
Jak z rana zacznie rosnąć to w kilka godzin może dać zarobić, albo odwrotnie ;-))
Jak się odpowiednio wcześnie obudzę to się zobaczy.
kazumi / 2013-02-12 22:14 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Zastanawiam sie nad przyczynami ostatnich spadków Boryszewa - co sądziecie ?

papier trochę ubliża WIG 20 a w zasadzie jego cena..no, ale skoro Bioton tyle trzymali w tym indeksie to dlaczego nie BRS który jest dużo droższy :-) w końcu udział spółki w głównym indeksie jest śladowy..
dlaczego spada ? a to musi być jakaś przyczyna ? ;-) papier jest płynny, nie ma problemu z zakupem i sprzedażą dużych ilości akcji, do tego wielu ma do niego sentyment i wraca toteż sobie pogrywają grubaski z leszczami..do tego kurs jest w groszówkach..na takim papierze nie trudno się spotkać nie tylko z graczami ale również z automatami..łatwiej ściągnąć leszcza na niższych poziomach, gdy cena robi się atrakcyjna i z nim pogrywać ;-)
Spółka weszła na trudny teren - branżę moto..nabycie różnych podmiotów z tej branży to była najłatwiejsza część biznesu - zrestrukturyzowanie ich, pozyskanie kontraktów i przywrócenie im rentowności to już ta trudniejsza część zadania..długa i wyboista - w szczególności że w większości podmiotów z tej branży przeżywa kryzys..niestety trochę spółka przez te zapowiedzi o budowaniu potęgi w tej branży stała się jej zakładnikiem, tzn. jest przez jej pryzmat postrzegana..a przecież branża moto to tylko jedna odnoga działalności całej Grupy..takie a nie inne zachowanie kursu to nic innego jak stopniowe schładzanie rozpalonych wizją wielkich zysków głów inwestorskiej braci :-)
Słuchaj to tak sponiewierany papier, że tylko patrzeć jak tam będzie 10 gr

nie no..w te poziomy to na razie chyba nie ma co wierzyć, tj. nie ma powodów..
Pozdrawiam
pietroo / 2013-02-14 08:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

nie no..w te poziomy to na razie chyba nie ma co wierzyć, tj. nie ma powodów..


a czy ktos się spodziewał, że Bioton będzie kosztował kilka gr?
pietroo / 2013-02-12 09:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
TPSA - lawina - kolos na glinianych nogach

Skoro tak źle jest w Orange, to co jest przyczyną? Czyżby kulą u nogi była TPSA? Czy tak samo xle jest w Plusie i Playu?
Ciułacz / 2013-02-12 12:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek witaj !
Dobrze że zobaczyłem co piszesz i dzięki tobie skubnąłem trochę Tepsy ale nie potrzymałem.
Pozdrawiam
pietroo / 2013-02-12 22:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześc,

A ja musiałem wyjść z domu i nie udało się sprzedać. Byłe ustawiony 5 gr wyżej niż dzisiejszy szczyt.
jaskół / 2013-02-12 10:23 / portfel
Ustawiłem na 7,90 na TP-se, ale kurs troche odbił.

Wrażenie robią obroty, o 10-ej było ponad 60 mln
Ciułacz / 2013-02-12 12:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Też go goniłem a tu się ręce trzęsą ;-))
jaskół / 2013-02-12 09:06 / portfel
Witam !
Prognozy SNS za IV kwartał
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/news/info/466240,konsensus-prognoz-na-czwarty-kwartal-2012-r--dla-synthosu-%28tabela%29

Lepsze czasy juz minęły, ale z drugiej strony kontrakt z Goodyear gwarantuje stałe dochody

Zastanawiam sie nad przyczynami ostatnich spadków Boryszewa - co sądziecie ?
pietroo / 2013-02-12 09:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Słuchaj to tak sponiewierany papier, że tylko patrzeć jak tam będzie 10 gr. Wodospad papierów jaki co chwilę wypuszczają ma wpływ na kurs. Trzeba mieć strasznie dużą ilość akcji aby to ruszyć w górę.
jaskół / 2013-02-12 10:21 / portfel
Rozumiem, że pozbywaja się Boryszewa, ale dlaczego w takiej cenie
- miałem kupić po 0,50 zł i chyba poczekam ;)
mik0110 / 2013-02-11 21:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Ciułaczu,
życzę sukcesu na petroszicie...

często Cię podziwiam ale są też takie chwile, że z pewnym niedowierzaniem przypatruję się nad Twoim ruchom inwestycyjnym... i to jest właśnie ta chwila...
niby nie dużą kasą ale jednak... choć z drugiej strony, skoro Ciułacz kupił to nawet petrosyfek pewnikiem urośnie :)
oczywiście trzymam żeby tak było!!!
mik0110 / 2013-02-11 21:32 / portfel / Tysiącznik na forum
coś się wpis nie udał...
nie wiem skąd się wziął wyraz "nad" i w ostatnim zdaniu zabrakło "kciuki"
przepraszam, ale chyba jakiś niż intelektualny w moim mózgu dzisiaj wieczorkiem zwitał...:)
Ciułacz / 2013-02-12 03:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mike witaj !
Hm... chyba muszę się nad sobą zastanowić ;-))
pietroo / 2013-02-11 14:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę Ciułaczu, że nie chce przepuścić Ryśkowi straty. Dalej ryzykujesz?
Ciułacz / 2013-02-12 02:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek witaj !
Wziąłem trochę, to tak żeby go lepiej mieć na oczach.
Ciułacz / 2013-02-11 12:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Puściłem KGHM o jeden zł niżej od moich analiz, to tak według zasady lepszy wróbel w garści ...
chasz / 2013-02-11 20:31
Witam wszystkich.
Kolego Ciułaczu, ja od 184 z groszami jestem z KGHM'em. Według mojej analizy, musimy iść wyżej, z dużym prawdopodobieństwem na nowe szczyty. Rynek zweryfikuje nasze prognozy.
Pozdrawiam wszystkich.
Ciułacz / 2013-02-12 03:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chasz witaj !
Powiadasz
Według mojej analizy, musimy iść wyżej

Z tym się zgadzam tylko już gorzej jak to chcę ująć w horyzoncie czasowym.
Jak na teraz to jak już pisałem 08 Luty
patrząc od ostatniego szczytu w Grudniu to były 3 większe dołki i zawsze z tego wychodziliśmy i z tego wyglada że teraz ostatnio mieliśmy czwarty dołek i ciekawe czy z tego wyjdziemy jak ostatnimi razy ???

Tym razem miałem ustawione zlecenie sprzedaży na 191,5 bo tak mi wychodziło ,ale koło południa widząc słabość rynku skróciłem o 1zł i sobie poszedłem do pracy;-))
Niby Chiński rynek jest sojusznikiem dla KGHM i tam rośnie ale obecnie mają chyba tygodniową przerwę.
pietroo / 2013-02-11 13:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ładny ten wróbel :)) za 4300 :))

wielkie gratki


Na PB czytam :
KGHM: ostatnia fala zwyżki?
Byczy sygnał wskazuje, że cena może urosnąć do 215 zł.


czyżby ktoś chciał ładnie zarobić, wychodząc wysoko
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy