Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
mari40 / 2010-12-31 10:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, samych trafnych decyzji i szczęścia w życiu osobistym życzę Gospodarzowi i Wszystkim zaglądającym do kącika.
Ciułaczu rzadko się odzywam,bo jak wiesz mało umiem ,ale jesteś dla mnie dużym autorytetem i chciałabym w przyszłości umieć przynajmniej cząstkę tego co Ty.Dzięki Tobie tu jestem i wierzę,że mogę coś osiągnąć skoro Tobie się udało to ja też mam szansę i postaram się jej nie zmarnować.Dziękuję za wszystkie wskazówki zauważyłam,że jesteś osobą,która chętnie ich udziela i przyznam się,że je czytam nawet jeśli są skierowane do kogoś innego :)-Pozdrawiam
pietroo / 2010-12-31 10:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wszystkiego co najlepsze na Nowym Roku. Samych pomyślności.
Jarg / 2010-12-31 09:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciułaczu, najlepsze życzenia spełnienia wszystkich marzeń i zamiarów w Nowym Roku...
Ciułacz / 2010-12-31 02:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chyba komuś podpadłem bo mi ubyło + , ale się nie przejmuję , bo ja już tak mam że lubię do siebie samego mamrotać ;-)
mik0110 / 2010-12-31 11:52 / portfel / Tysiącznik na forum
masz Ciułaczu plusika ode mnie... :)
Wszelkiej pomyślności Ci życze w 2011
piotrekdro / 2010-12-31 10:26 / portfel
Ciułaczu:)

Wszystkiego Najlepszego na ten 2011 rok: Zdrowia, pogody ducha i by wszelkie inwestycje szły po Twojej myśli (wytrwałości, cierpliwości).

Ciepło pozdrawiam z zamarzniętej małopolskiej ziemi.
dodge / 2010-12-31 08:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Spoko - ja dodałem od siebie plusa. Niech będzie dobrym znakiem na nadchodzący Nowy Rok. Zdrowia życzę przede wszystkim, tego nie da sie wycenić ani kupić. Wszystkiego Najlepszego Ciułaczu w 2011 r.

Pozdrawiam.
ad... / 62.21.32.* / 2010-12-31 08:56
Ciulaczu wszystkiego dobrego w 2011 :)
Ciułacz / 2010-12-31 02:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ostatnio w Kanadzie dziwne dane na temat ekonomi.
Statystyka nam wyliczyła że w 2010 obywatele Kanady zwiększyli zadłużenie osobiste o 7% ale z kolei bankructwa osobiste spadły o 6% .
Ciułacz / 2010-12-30 13:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Krzysztof Rybiński, były wiceprezes NBP, profesor SGH, rektor Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie jest pełen sprzeczności, tak jak panienka : dała by ale się boi.
http://www.pb.pl/2/a/2010/12/29/Krzysztof_Rybinski_Przed_nami_rok_saperow
......................................
Na wstępie pisze : W odróżnieniu od całej dekady, przyszły rok będzie dobry dla polski.
Ale dalej już to wszystko podważa pisząc: w kwestii wiarygodności polityki fiskalnej Polska plasuje się tuż przed Portugalią i Grecją. Czekają nas bardzo silne zmiany kursu
, szczególnie, jeśli padnie kolejna kostka w światowym dominie”
Hm... facet niby wykształcony ale nie potrafi być liderem, przez takich to cywilizacja jeszcze by nie wyszła z jaskiń, tylko by czekała na lepsze czasy .
Zamiast wskazywać drogę do polepszenia systemu to Rybiński straszy.Kto będzie chciał inwestować? ludziska będą kasę trzymać na lokatach a dobre spółki co by się mogły rozwijać poprzez pozyskanie nowego kapitału na GPW będą się gniotły.Dla niego osobiście to w graj bo ma dobrą pęksyjkę profesora i co mu tam rozwój kraju i w dodatku jacyś tam spekulanci mogli by zarobić więcej od niego.
Ciułacz / 2010-12-30 01:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W Stanach rynek nieruchomości zalicza drugie dno, tak przynajmniej twierdzi znany amerykański ekonomista Nouriel Roubini.
http://www.pb.pl/2/a/2010/12/29/Rynek_nieruchomosci_zalicza_drugie_dno
......................................
W tym może być sporo racji i po efekcie Stycznia możemy zaliczyć małą korektę. tylko odpowiednia propaganda musi iść w eter.
Ciułacz / 2010-12-29 23:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na BP czytamy : W 2011 r. Wall Street nie uniknie hossy
http://www.pb.pl/2/a/2010/12/29/W_2011_r__Wall_Street_nie_uniknie_hossy
..........................
Dla mnie to woda na młyn
Ciułacz / 2010-12-29 13:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Okres świąteczny zakończony i kanadyjska giełda dzisiaj będzie otwarta.
Praktycznie to dzisiaj to już kupujemy na nowy rok.
Ciułacz / 2010-12-28 01:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amerykanie jednak nie za bardzo się wystraszyli zmiany stóp % w Chinach.
To dobry znak bo w końcu ta inflacja oznacza że gospodarka hula w najlepsze a te 0,25% pestka.
Jak by w Stanach podnieśli to by jednak wszystkich dotknęło.
Żeby to po 10-15 Stycznia to mogło by pomóc ładnej korekcie, hmm ... jeszcze mamy trochę czasu i na pewno coś jeszcze wydarzy .
Ciułacz / 2010-12-27 02:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Poniedziałek i Wtorek tyle mi pozostało aby sie załapać na 29% dywidendy na MKZ.UN albo kupić po odcięciu dywidendy jak trochę leczy zapomniało o ustawionych stopach i posypie się lawina wyprzedaży .
Ciułacz nie logo / 24.203.5.* / 2010-12-26 21:00
Powracam myślami do Lithium
http://www.canadalithium.com/s/Home.asp
.....................
Jest w trendzie czyli nie ma co czekać tylko brać.
Ciułacz / 2010-12-26 17:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj Boxing Day , co prawda nie jestem na kupnie ale najmłodsza córka chce trochę pobuszować po sklepach.
Ciułacz / 2010-12-25 21:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
My tu świętujemy a w Chinach podniesiono stopy o ¼ % , trochę szybciej jak obstawiałem, bo sądziłem że dopiero z nowym rokiem.
Ciułacz / 2010-12-25 22:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeszcze zapomniałem dać linka do tych podwyżki stóp w Chinach
http://lapresseaffaires.cyberpresse.ca/economie/international/201012/25/01-4355397-chine-la-banque-centrale-augmente-ses-taux-dinteret.php
.....................................................
W krótkim oświadczeniu, Bank Chin powiedział, że będzie to wzrost oprocentowania kredytów i depozytów w ciągu roku o ćwierć punktu każdego, doprowadzając je do 5,81% i 2,75%.
Ciułacz / 2010-12-25 21:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeszcze jedna ciekawostka z Chin: w stolicy postanowiono ograniczyć ilość samochodów.
Niby nic specjalnego , ale jaka metoda ?A mianowicie postanowiono nie rejestrować nowych samochodów, a te z poza okręgu nie kontrolowanego nie wpuszczać do miasta. He he ...dobre sobie. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu .
W Montrealu zrobili podobnie z taxi od chyba ponad 20 lat nie wydaje się nowych pozwoleń a Ci co je mają mogą je odsprzedać i dzisiaj taka licencja na taxi z drugiej ręki sięga ponad 170tys $ , prawie jak mieszkanie.
mik0110 / 2010-12-24 23:25 / portfel / Tysiącznik na forum
zdrowych, spokojnych i szczęsliwych Swiąt...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy