Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2010-04-18 20:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sporo inwestorów czeka z duszą na ramieniu na poniedziałkowe otwarcie , bojąc się że to może być czarny Poniedziałek.
Dzisiaj czyli Niedzielę w Tel-Aavivie na odpowiedniku naszego WIG-20, otwarło sie na -0.88, następnie jeszcze troche spadając ale popołudniu ładnie odrobili i zamkneli sie na 0,92.
Jak w tym regionie nic sie nie dzieje to oni mogą być wyznacznikiem dla Yankesów, bo to Ci sami inwestorzy.
Już tu wiele razy przebąkiwałem że po 15 Kwietnia co bardziej zapobiegliwi czy strachliwi znając powiedzenie :"Sell in May and go away" zaczną wychodzić, aby w Maju ich nie spotkała niespodzianka.
Teraz po tych nowinach z Goldmanem to może sie jeszcze nasilić tak że do Maja powinno sie wyklarować, tym bardziej że wyniki za pierwszy kwartał zaczną nam podawać.
Jak ktoś teraz wyszedł albo wyjdzie to jest okazja do robienia roszady.
Bardzo często mamy coś w portfelu i nie bardzo nam pasuje ale nie chcemy sprzedawać , to teraz jest na to okazja.Kupować dobre fundamenty.Nic na siłe.
Ciułacz / 2010-04-18 00:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Goldman Sachs ???
Oberwało im sie, i ich nikt specjalnie nie żałuje.
Oskarża sie ich o robienis sporych zysków na krzywdzie innych.
Tak sie zastanawiam co oni z tymi zyskami robią ? bo dywidendy to tyle co kot napłakał.
Chyba prezesi sobie niezłe wypłaty robią a co pozostanie to dla dawców kapitału.
Ostatni kwartał w 2009 pomimo mniejszych wpływów wykazał wysokie zyski, zapewnie kosztem poprzednich kwartałów. a pierwszy kwartał zawsze mają pod psem.
W przyszłym tygodniu ogłoszą wyniki spodziewam sie troche okrojonych, co jak by tak było to może jeszcze spaść.
Ciułacz / 2010-04-17 03:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam nadzieje że Ci co sie chcieli uchronić przed spadkami to ustawili stopy.Nasz kolega Krzymaz, 14 Kwietnia ładnie tu przypomniał że już czas nadchodzi na ewentualne uciekanie z papierami. Jeszcze nie wiemy jaka jest głęboka ta korekta, ale licze ja zaliczyć w marszu.
Jak ktos systematycznie odkłada na inwestycje to takie koerkty są dobre do zakupu.
Ciułacz / 2010-04-16 12:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wczoraj w Czwartek w Stanach, mieliśmy dalej złe dane o bezrobociu, przez co indeks dał nurka, ale natychmiast pozytywnie nastawieni zbierali te akcje. z negatywnych to dalej pogarszająca sie sytuacja na rynku hipotek komercjalnych, z dobrych, to perspektywa do Grudnia tanich kredytów, oraz zwiększająca sie produkcja przemysłowa.
W czasie pisania zerknąłem na pb.pl, aby nie pisać co już wszyscy przeczytali i widzę Kuczyńskiego co pisze podobnie co ja chciałem napisać
http://www.pb.pl/2/a/2010/04/16/Komentarz_Piotra_Kuczynskiego_Na_razie_wszystko_jest_i
Dodam że znaczna część społeczeństwa Amerykańskiego jest złabo wykształcona i pracy długo jeszcze nie znajdą i z tym inwestorzy zaczynają sie godzić.
Ci co lubią obstawiać S-ki to już się szykują kiedy mini euforia zniknie aby na mini korekcie zarobić. nawet 5 % spadku daje krocie.,ja odpuszczam i przeczekam, mały ząbek na wykresie mnie wystraszy.
Co najwyżej jakaś kośmetyka by sie przydała, np PUŁAWY ? ale chyba dam im szanse kilka miasiecy bo mi ładna dywidendę wypłacili, to maja prawo odpocząć.
Ciułacz / 2010-04-16 02:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Muszę jednak przyznać że jestem fajtłapa polityczna , zamiast przybrać maske faryzeusza , to ja odkrywam co myślę.Obowiązkowo z tego musze lekcje odrobić.
A puki co to jednak na inwestycjach sie skupię.Pozdrawiam
mik0110 / 2010-04-16 10:45 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Ciułaczu,
daj spokój bądź soba pisz co myślisz i nie przejmuj się... zdecydowanie wole szczerośc i prostolinijnośc niz "polityczą poprawnośc"
a na inwestycjach jak nabardziej skupiaj się... czekamy(nie tylko ja)
Ciułacz / 2010-04-15 00:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam , Wszędzie widzę dyskusje na temat pogrzebu...
Aby nie zasmiecać innym trgo forum, to tu napiszę dwa słowa.
Jestem zaskoczony z tym Wawelem, ale decyzja jest to niech tak będzie a czas pokaże, czy to była dobra decyzja, zawsze można przenieść.
Ja byłem przekonany że cmentarze są w rękach świeckich i sie skończyły czasy kiedy to duchowny decydował kogo pochować na cmentarzu a kogo poza bramą.Widać że sie myliłem i że są wyjatki.Sadziłem że na Wawelu to są tylko postacie historyczne itd.
Może zaczyna sie nowa era i wszyscy prezydenci PL będą pochowani na Wawelu ?
Prezydent Kaczyński niebył wyjatkowym Prezydentem, a może nawet słabym, nie potrafił sobie zjednać sił politycznych, ani w kraju ani w Europie. Jego konikiem była wrogość do Rosji, ale z tym sie pomylił bo w innych krajach europejskich , pojednali sie z nową Rosją.
Starał sie pozyskać ludzi przez manifestacje niechęci do tz komuny, ale jak w to uwierzyć jak sie sam wychował i wykształcił w czerwonej burżuazji, co doje obraz karierowicza i oportunisty.
Może sie myle ale tak go odbierałem.
fak / 2010-04-15 21:24

nie potrafił
sobie zjednać sił politycznych, ani w kraju ani w Europie

Tu się bardzo mylisz



Ja byłem przekonany że cmentarze są w rękach świeckich i sie skończyły czasy kiedy to
duchowny decydował kogo pochować na cmentarzu a kogo poza bramą

normalna sprawa ze cmentarz nalezy do koscioła (chyba że jest to cmentarz komunalny) i ksiądz jako zarządca decyduje w którym miejscu ma być grób


Jego konikiem była wrogość do
Rosji,

Czy rozmawianie z Rosją w pozycji jak równy z równym nie na kolanach to jest wrogość???
Ciułacz / 2010-04-16 00:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Fak, witaj !
Przyznaje że jestem niedoinformowany i ignorant polityczny, nowych Polskich czasów.
Opinie jaką wyraziłem to nie praca naukowa, poprostu tak go widziałem.
Pozdrawiam
fak / 2010-04-15 21:35
http://longterm.bblog.pl/wpis,cud;smolenski,42376.html

http://blondynka.bblog.pl/wpis,pogrzeb;na;wawelu;,42377.html
RDO 478 / 2010-04-15 21:00 / portfel / Bywalec forum
Witaj Ciułaczu.
Dawno nie pisalem u Ciebie ale obserwuje portfelik i Twoje komentarze.temat który poruszyłeś jest u nas bardzo kontrowersyjny dlatego postanowiłem tez sie wypowiedzieć.Nie będę robił teraz wywodów gdyż nie bardzo to pasuje ,ale jak niedawno przeczytałem słowa pewnej osoby cyt."zepsuli mi atmosfere żałoby po Prezydencie Kaczyńskim " i innych ofiarach tragicznego zdarzenia to ja tak samo uważam.Decyzja bardzo niefortunna i narazie nikt oficjalnie nie chce się przyznać do niej.Pozdrawiam.
amelian / 2010-04-15 21:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ciułaczu mądrze prawisz jak zwykle z resztą :) I wielkie brawo dla Ciebie za szczerość i swoje niezmienne zdanie :) Od siebie dodam, że zupełnie nie obchodziło mnie to grzebanie w teczkach i wywlekanie beznadziejnie nieważnych spraw...oczernianie ludzi w jedną godzinę niszczenie tego co budowli przez całe życie....

A teraz fałsz i obłuda płynie szerokim strumieniem...
bebe / 2010-04-15 02:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie dziwi NIC...
ciułaczu....
--------------------
jesteś "ofiarą" ...jak i innni....MEDYjAL-nosci..;......
wybacz,,,,aleee...w tym temacie................- jeseś POZA - prawdą...;-(((((((
-----------------
pisz ma temat giełd....- to doceniam...;-)
pozdrawiam...
Ciułacz / 2010-04-15 13:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe witaj !
Jak napisałem ,

Może sie myle ale tak go odbierałem.

Zazwyczaj Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a stare pożekadło powiada : jak Cie widzą tak Cie piszą.
Nie posiadam uprzywilejowanych informacji z elit politychnych , ale mam głos wyborcy o takiej samej wadze jak wszyscy inni politycy, więc jak otoczenie prezydenta i on sam nie potrafili go zrobić wielkim to jak tu mieć pretensje do ulicy?
Piszesz
esteś "ofiarą" ...jak i innni....MEDYjAL-nosci..;......

w jakimś tam stopniu wszyscy jesteśmy, ale w moim wypadku, to tu w Montrealu poza małymi wzmiankami w TV to nikt mi nie robi prania szarych komórek.
Dla wiekszości ulicy ( a oni decydują) Prezydent z tylko funkcjami reprezentacyjnymi to powinien być przede wszystkim wizualny i swoja posturą oraz tonacja głosu powinien sie odznaczać ponad przecietność. Takie cechy jak uczciwość czy wykształcenie to normalność.
Piszę nie po to abyś zmieniła opinię, tylko abym uzupełnił poprzednia wypowiedz.
Jak to dobrze że ludzie posiadają opinię i gust nie na jedno kopyto , bo przestali by sie żenić i wychodzić za mąż, ciągle szukając jednego wzoru.
Pozdrawiam.
smooth / 2010-04-15 13:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Ciułaczu,

Tak, to co mamy w PL to już nie jest żałoba a medialna histeria. Żałobę to w zakłóconej ciszy przezywają najbliżsi zamarłych. Ofiary jeszcze nie pochowane ale już zaczęło sie ściganie kto bardzie je uhonoruje. O Wawelu nie wspomnę.... z resztą juz sie wyraziłem na ten temat u Biga. Jestem zdania że niestety samodzielnie myśli jakieś 5% polskiego społeczeństwa, reszta bezmyślnie małpuje to co zobaczy w TV.

pozdr.
smooth / 2010-04-15 13:31 / portfel / Tysiącznik na forum
... i jeszcze link dla Was...

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,7773211,_Jesli_uznamy__ze_smierc_czlowieka_zmienia_ocene_jego.html
krzymaz / 2010-04-14 10:05 / portfel / Bywalec forum
Witaj Ciułaczu
Powiedz jak mogę znaleźć ten portfel z_montrealu - jakoś na money nie mogę do tego dojść jak wyszukiwać portfele:(
Kupiłem CEZ - w sumie to pod dywidendę z tego co wyczytałem co co roku jest w granicach maja czy tak?
Powiedz również czy w maju przewidujesz spadki - czy warto w takim razie powili sprzedawać papiery?
Krzymaz
Ciułacz / 2010-04-14 13:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Krzymaz witaj !
Pytasz :
jak mogę znaleźć ten portfel z_montrealu

Jak ktoś ma portfel publiczny to obok jeko nika jest w nawiasie napisane na niebiesko :portfel, jak klikniesz na ten napis to Ci sie wyświetli to oco pytasz .
Następnie p CEZ pytasz :
co roku jest w granicach
maja czy tak?

Tu Ci wkleję linka do wszystkich spółek za lata ubiegłe, tam możesz zmieniać rok dywidendy.
http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/narzedzia/dywidendy?y=2008
Ostatnie pytanie ,to zabujcze pytanie zadałeś

Powiedz również czy w maju przewidujesz spadki - czy warto w takim razie powili
sprzedawać papiery?

Jak giełda jest stabilna to zazwyczaj przed wakacjami letnimi ( w Stanach to już w Czerwcu studenci maja wolne jak porobili zaliczenia )Drobni spekulanci wychodzą z papierów, a nawet decydenci fundów biorą wakacji po kilkanaśćie tygodni, wiec wszystko toczy sie leniwie.Jak by miał być taki rok to w Maju byłoby zalecane wychodzenie z papierów i na lokatę.
Tylko dobre pytanie czy ten rok zaliczamy do spokojnych ?
Sa przysłanki do stwierdzenia że sporo inwestorów jeszcze nie weszła po kryzysie i sie powoli oswaja z myślą że to już pokryzysie, właśnie tacy mogą troche namieszać jak wejdą z nowym kapitałem.
Ja na wakacje nie wychodzę z parkietu, nie sądzę aby było gorzej jak -10-15%, a może sie wszystko pokościach rozejdzie.
Sprzedająć nie utrafię w górkę, odkupująć w dołku ? komu sie to uda .
Jak chcesz być gotowy na wyjście to bym raczej radził aby na papierach co maja słaba płynność nie mieć dużo papieru i ustawiać stopy.Przy tym pamietać że stop działa jak sprzedaż PKC więć jak masz sporo papieru na niemrawej spółce to może Ci sprzedać bardzo tanio.
Suma sumarum to radzę stopy a nie już teraz wyprzedawać.
smooth / 2010-04-14 10:13 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.money.pl/portfel/publiczne_informacje/portfel,informacje,135682.html
krzymaz / 2010-04-14 13:09 / portfel / Bywalec forum
OK ale jak znaleźć np portfel smooth nie znając dokładnego adresu http
smooth / 2010-04-14 14:17 / portfel / Tysiącznik na forum
U góry jest wyszukiwarka gdzie można szukać autora. Jak znajdziesz to obok niego, jeśli jest publiczny, widać jego portfel.

pozdr
Z_Montrealu / 2010-04-14 03:10 / portfel / Bywalec forum
Witam !
Muszę do tego portfela sklonować te walory co sprzedałem wiosną 2007. może nie wszystkie ,ale to mi sie przyda do spojżenia wstecz.
Z_Montrealu / 2010-04-14 03:36 / portfel / Bywalec forum
Już sklonowałemte fundy co sprzedałem wiosną 2007, co do ilości to może być mała rozbieżność ( 10%).Zarobić na nich zarobiłem sporo ale doszedłem do wniosku że nadchodzi koniec hossy i jak już znalazłem grunty co chciałem je kupic to wszystko upłynniłem. Troche zawcześnie, bo do wakacji można było poczekać, ale sprzedający grunty już dłużej nie chcieli czekać.Jak widać na tych fundach to do dzisiaj bym był wplecy około 40%.
Tym co tu kiedys nie czytali to powiem że ja Z_Montrealu to wasz stary znajomy Ciułacz.
Dodam że ten portfel jest tylko klonem w określonych datach mojego prawdziwego portfela Ciułacza.
Sklonowałem to w celach analitycznych i może troszeczke abym sie od czasu do czasu sprawdził czy jestem na właściwej drodze.
mik0110 / 2010-04-14 09:34 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Ciułaczu,
widzę, ze podobnie działaliśmy, tylko ja oczywiście w mniejszej skali. Ja też wycofałem się z giełdy i kupiłem troche ziemi...
początkowo jak giełda jeszcze rosła przez jakis czas zastanawiałem się czy dobrze zrobiłem ale potem jak zaczął się kryzys, akcje spadły o kilkadziesiąt procent a ziemia wzrosła kilkaset procent mogę być z siebie dumny... :))
szkoda, że gdy podejmowałem decyzje o wycofaniu sie z giełdy i kupowaniu ziemi nie dysponowałem większym kapitałem, bo może teraz byłbym "Małym Ciułaczem"...:))
dziś pięknie beef (właśnie na górnych widłach) i pep (w tej chwili przekroczyłem 100% zysku na nim)
Ciułacz / 2010-04-14 13:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mike witaj !
Widze że: Pańskie oko konia tuczy
To że dbasz o własny portfel to daje Ci pełną satysfakcję.
Muszę się przyznać że pierwsze półrocze 2009 trochę mnie przemeczyło psychicznie bo oddałem sie spekulacji, chcąc odrobic straty za koniec 2008, jak osiągnąłem cel to sobie odpusciłem i doceniam innych co jeszcze mają energie.
Gratki za ładny portfel.
Ciułacz / 2010-04-13 23:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przygladając sie wykresom GPW na tle DAX to sie ciekawie wygląda.
http://stooq.pl/q/?s=dax&d=20100413&c=10d&t=l&a=lg&b=1&r=wig20
12 i 13 Kwietnia DAX na wyraźnym minusie , a GPW odwrotnie .
Hm, hm...Po takiej tragedi większość sie spodziewała conajmniej konsolidacji, a jest odwrotnie , wygląda na to że komuś nie na ręke aby to nastapiło w tej chwili i może skutecznie wszystko zbiera, aby dojść do planowanego poziomu.
Historycznie z DAXem to na dłużej sie nie rozchodzimy, więc kto do kogo sie zbliży?
Na jutro czyli 14 Kwietnia dalej sie zapowiada ( GPW )nie tak źle i jak jutro DAX nie wyjdzie na plus to może być znak że czas na GPW aby obniżyć loty.
Ale bez paniki, mała korekta w locie pod koniec tygodnia wiele nie zaszkodzi.
Generalnie w Stanach dalej jesteśmy w tredzie wzrostowym.
Ciułacz / 2010-04-12 01:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już Poniedziałek, czas spojżeć prawdzie w oczy, a płaczkom żałobnym dać spokuj, bo jest co opłakiwać
Tu na forum ( giełda , inwestowanie )już jest ostatni dzwonek aby zająć odpowiednie pozycje, bo Ci co nie są w żałobie a są na parkiecie obecni to po mimo składania nam kondolencji, moga nas puścić z torbami.
Na kontraktach nie gram, ale czasem robie zlecenia bardzo nisko , tak na wszelki wypadek, jak by były bardzo duże spadki.
Stopu nie będę ustawiał, bo sie moze okazać że na kilka godzin ( albo dni) może być nurkowanie i z powrotem na prawie te same pozycje.
Ciułacz / 2010-04-12 02:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dalej głośno sie zastanawiając to musiałbym wyselekcjonowac kilka płynnych spółek co w nich siedza zagraniczni grubasy.Jeszcze kwestia czy tylko na to przeznaczyć kapital strategiczny czy wspomagaś sie brokerska linia kredytową.
W tym wszystkim należy pamietać że goniąc króliczka to możemy sami wpaść w sidła.
Już tu pisaliśmy że w Maju może być konsolidacje ze spadkami, a nastepnie to walacje idt.
Oraz że co bardziej gorące głowy mogą zacząć wychodzić po 15 Kwietnia co moze przyspieszyc majową konsolidacje.
Czyli bardzo ostrożnie bo z tych spadków możemy wychodzic do Pażdziernika.
Suma sumarum, lepiej poczekać, bo jak to babcia powiadała : chytry dwa razy traci.
Ciułacz / 2010-04-11 01:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrze że przez cały sobotni dzień miałem sporo zajęć to mniej to przeżywałem.
Jak nie mogę pomóc, ani zaszkodzić w takich sytuacjach to wolę uciekać w pracę.
Nie czytam za dużo na ten temat aby nie wpaść w trans żałoby ,bo ktoś w rodzinie musi mieć oczy otwarte.
Ciułacz / 2010-04-10 16:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Ich pamięci !!.......................................................................................................
....................................................................
Ale nie zapomnijmy o własnym bezpieczeństwie.
Żona mnie pyta kiedy napiszę testament ! Hm..hm..
Co do giełdy to podobno ma być otwarta, czyli jak chcemy zrobic żałobe to jesteśmy wystawieni na pastwę losu.
Co bardziej wystraszeni ( lub przezorni ) to już zrobili odpowiednie zlecenia, aby być pierwszymi na otwarciu, zawsze mogą anulować te zlecenia .
Ja nic nie robię, poddaję sie trendowi,
Pooh / 2010-04-10 17:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cześć, Ciułaczu.
Prawda jest taka, że jesteśmy... śmiertelni.
O czym bardzo często zapominamy.
Trochę trudno żyje się z taką świadomością...
Ale życie jest postrzegane w inny, bardziej wrażliwy sposób, o ile to zaakceptujemy i nie będziemy uciekać.
Pozdrawiam.Q
Ps. Moja Połowica ma kody do kont bankowych, żeby w razie czego mogła wziąć pieniądze bez czekania na rozstrzygnięcia spadkowe.
Ciułacz / 2010-04-10 21:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Quba witaj !
Niewiem jak jest w PL ale tutaj w przypadku gdy ktoś po śmierci osobnika wybierał coś z konta to jest to traktowane jako kradzież, z wyjatkiem gdy konto było wspólne.
Ale oczym ja tu bredzę?, widać takie nowiny na człowieku robia odpowiednie przemyślenia.
Bywaj.
Pooh / 2010-04-10 21:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Nie bredzisz....
Wiesz, robię w takiej działce, że względnie często coś człowieka po łbie pieprznie i pokaże naszą ulotność. Dla mnie stan takiej refleksji jest niejako naturalny.
A wczoraj byłem na Powązkach pożegnać pewnego zasłużonego Człowieka.
A dostałem kopa oglądając pewien nagrobek...
Chyba bardziej mnie kopnęło, niż dzisiejsza tragedia...
Pzdr.Q
Ciułacz / 2010-04-09 12:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie więcej niż 30 akcji PZU na osobę, he, he , a to dobre.
Prymitywne sztuczki ale mogą podziałać, część inwestorów ( drobnych inwestorów, nawet nie leszczy ) kupi ,bo jest pod wydział i niby pewniak inna część co sie uważa za cwanych , też może kupić bo liczy na psychozę tłumu i niezły zarobek.Przy takiej drobnicy można łatwo wywołać panikę i przez kilka mięsięcy dołować kurs aby wszystko pozbierać.Tylko tych do zbierania może być wiecej , wiec taki proces sie może kisić.
W moim przypadku patrzę na GPW w perspektywie 10-15 lat ( bo już mam 54 lata) więc jedna działkę można by mieć.Jak się ustabiluzuje to powinna iść zgodnie z indeksem.
Jeszcze jak by dało sie przypilnować wielkie cykle to by było cycuś.
Ciułacz / 2010-04-09 03:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
PZU ???
Wkleje tu link to bloga na temat PZU.
Zaznaczam z góry że ja nie mam ukształtowanej opini na ten temat.
Jednak polecał bym ja dla młodych ludzi aby ja mieli w portfelu na przyszłą emeryturę.
Dla zagranicznych spekulantów droga bedzie otwarta i kto ich wyczuje to coś ugra.
Ciułacz / 2010-04-09 03:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powyżej link sie nie wkleił, ale teraz powinien.
http://topol2.blogspot.com/
Ciułacz / 2010-04-09 00:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czwartkowa sesja w Stanach na pewno będzie miała pozytywny wpływ na otwarcie GPW, a jeśli sytuacja zewnętrzna będzie w miarę korzystna to być może już z samego rana uda się przebić 2530 pkt. Ale mimo wszystko przestrzegam przed euforią, ponieważ najprawdopodobniej wejdziemy w fazę konsolidacji.
Jednym słowem jak ktos nie gra na DT to jutro kupić czy za kilka dni to wyjdzie na to samo, no oczywiście poza perełjkami.
mik0110 / 2010-04-09 08:43 / portfel / Tysiącznik na forum
dobrze mądrego posłuchać, od razu głowa trochę chłodniejsza...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy