Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2010-04-08 13:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mała korekta , ale nigdy nie wiadomo na ile mała.Jak wam leży odłogiem trochę kasy to teraz czas na ustawienia sie dosyć nisko ,na spółkę z dobrymi wynikami, co spadła conajmniej 3%, jak sie jeszcze skorekci i wpadnie ,to wam po 2 tygodniach sie odpłaci.A jak nie wpadnie to i tak żadna strata.
Zresztą co by nie pisać to na longa 2-3 lata to jesteśmy dobrze na + , a małe przystanki to bendą często.
mik0110 / 2010-04-08 23:33 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Ciułaczu,
próbowałem dziś takiej gierki i coś złapać ale ustawiłem sie za nisko. w paru przypadkach uciekły mi o przysłowiowy włos. na zenku złozyłem po 1.13 w najniżej było po 1,14....
mam wrażenie, że to nie korekta o której wszyscy trabią a krótki przystanek i dlatego jutro spróbuję coś z rana upolować... :)
Ciułacz / 2010-04-09 00:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mike, jak nie ma okazji to na siłe nic nie bierz, lepiej mieć kilka groszy przy duszy.
Chyba że masz kapitał przeznaczony na inwestycje.
Ciułacz / 2010-04-07 01:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Paliwa dalej w cenie , przy tym dolar kanadyjski rosnie.
Stara śpiewka to giełdowa to jak wiemy to ; wyjdz w Maju i przeczekaj lato.
Już kiedyś sie zastanawiałem czy to co wieksze bojazliwe chytruski nie bedą uciekać po 15 kwietnia co może spowodować consolidacje albo juz mały spadek.
Wielkimi krokami zbliża się największa prywatyzacja w Polsce. Sprzedaż akcji PZU może przebić nawet giełdowe debiuty PGE czy słynną ofertę akcji banku PKO BP - pisze "Polska The Times".
Podobno nowy zagraniczny kapitał ciągnie po PZU,ale rodzime fundusze zapewnie szykują kasę na zakupy co może być ze szkodą dla innych papierów.
Ciułacz / 2010-04-07 01:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak czytam siebie samego ( powyżej ) to widze że pisze często słowo : to . Pisałem na raty i tak wyszło.
mik0110 / 2010-04-07 08:10 / portfel / Tysiącznik na forum
witka Ciułaczu,
nie przejmuj sie takimi drobiazgami... i pisz...
jak dla mnie możesz w każdym zadniu pisac "to"...:)
czy będziesz kupował pzu?
Ciułacz / 2010-04-07 13:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mike witaj !

czy będziesz kupował pzu?

Raczej nie , to może być dobre dla fundów jako ostoja kapitału, a tak naprawdę to nie mam przekonania, ani wyraźnaj opini na temat PZU.Ze spółkami produkcyjnymi to łatwiej bo można zobaczyć jakie perspektywy rozwoju.
Zapewne wejdzie w niego zagraniczny kapitał, to aby zarobić na kursie , mogą nim troche pomiatać.
Polecał bym młodym inwestorom, inwestowania w niego w ramach IKE założonym w Domu Maklerskim, co na przestrzeni 25-35 lat jako pewniak da zabezpieczenie kapitału oraz wyniki indeksu.
W moim przypadku nie mając nowego większego kapitału to chyba sobie odpuszczę, bo bym musiał coś sprzedać, a te 2 tyś z dywidendy PUŁAW trzymam na podatek i jeszcze niestety braknie. Pozdrawiam
Ciułacz / 2010-04-03 03:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wielki Piatek, tu w Montrealu to dla tubylców jest najwieksze Świeto w roku. Przez ostatnie lata to troche przybladło bo koscioły wypustoszały, ale dalej to jest zakodowane.
Temperatura nam dopisała bo po południu było + 25 i na jutro powinno byc podobnie.Na giełdzie rekordy i temperatura bije rekordy.Obama wyniki o bezrobociu zachwalał to zobaczymy co z tego wyniknie.
Pooh / 2010-04-02 23:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Najlepszego, Ciułaczu.
Pozdrawiam.Q
mik0110 / 2010-04-02 19:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Ciułaczu,
zdrówka i spełnienia marzeń....
amelian / 2010-04-02 18:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
bebe / 2010-04-02 23:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ciułaczu...
z okazji swiat WielkiejNocy...życzenia slę , podpisujac się pod zyczeniami amelian
a wiec..
Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
Big Lebowski / 2010-04-02 17:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciulacz zycze Ci oraz Twoim Gosciom zdrowych i wesolych Swiat Wielkanocnych..
giero13 / 2010-04-02 16:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przesyłam Najserdeczniejsze Życzenia spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt:)
Jarg / 2010-04-02 14:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciułaczu, składam Ci serdeczne życzenia spokoju, zdrowia i refleksji w Święta Wielkanocne... Niech będą okazją do zadumy nad marnością naszego świata i odskocznią od wiecznej pogoni za pieniądzem...

I oczywiście wszystkim Bywalcom również...
Kambodza / 2010-04-02 12:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciułaczu Tobie oraz wszystkim Kącikowiczom życze Wesołych Świąt oraz mokrego Dyngusa:)
pietroo / 2010-04-02 12:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z okazji Wielkiej Nocy składam życzenia zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt :))))
dodge / 2010-04-02 10:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz mnóstwo słońca na nadchodzące dni świąteczne :)

Pozdr.
adrianoo / 2010-04-02 10:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciulaczu, z okazji Swiat Wielkiej Nocy zycze Ci rodzinnej atmosfery, smacznego jajeczka i oczywiscie mokrego dyngusa:) Pozdrawiam serdecznie.
Ciułacz / 2010-04-01 02:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na podstawie przeprowadzonej po sesji 31 marca br. kwalifikacji, GPW wyłoniła następujących uczestników segmentu NewConnect LEAD: Aton HT, Blumerang PRE IPO, Euroimplant, Inteliwise, IQ Partners, Krynicki Recykling, Mera Schody, Pharmena, Photon Energy, Pragma Inkaso, Quercus TFI, R&C Union, Read-Gene, LST Capital, Wealth Bay i WDM.
Ciułacz / 2010-04-01 00:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W Stanach co raz bardziej sie przebąkuje że bezrobocie 9-9,5% może sie okazać normą, oraz z takim bezrobociem gospodarka może dobrze funkcjonować.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy