Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 02:40
A czyWidzisz,Wyczuwasz tą pasję.którą codziennie można spotkać na forach-to podniecenie ,ten strach,wzgardę dla leszczy i autozadowolenie? Ostatnio oglądałem film.Więzień pyta więżnia za co siedzi.Ten odpowiada,że za kradzież Mercedesz.Pytający stwierdza,że wdomu ma 3 Mercedesy. W wyniku zbieżności pogląów,dla mnie to poezja.
Ciułacz / 2009-09-04 02:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kupiłem ta SELENAFM ale chyba bedzie tak jak na Mercorze, długie miesiace cierpliwości.
Nawet sie zastanawiam czy je nie wyjąc z portfela , co oko nie widzi to sercu nie żal.
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 02:29
W życiu ryzykowałem 3 razy swoim majątkiem. Nigdy się nie pomyliłem.Dzisiaj ,nawet po spotkaniu z Petru,który był w Lublinie,mam tylko Dudę.Nie chce mi się ślęczeć i dywagować.mam dobrą robotę i z tego powodu czas,Którego nie chcę trwonić.Zycie nie jest,aż tak długie i aż tyle warte,aby je spędzić przed kompem.
Ciułacz / 2009-09-04 02:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Słusznie ! Z tego powodu czasem tu mnie niema po kilka dni
Ciułacz / 2009-09-04 02:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lesiu, widze że jesteś ryzykant jak juz 3 razy, majatek był ryzykowany.
Ja chyba jestem za bardzo ostrożny, bo kapitał mam nie w jednej branży.
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 02:19
Cholera wie co to z tego wyjdzie.nie mniej jednak kiedy myślę w kategoriach biznesu,biorę pod uwagę fakty. A te ,z tego co się orientuję,są na dzień dzisiejszy przekonujące
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 02:10
Co do inwestycji,to czekam na swoje 5 minut.Każdy ma swoje 5 minut,a ja mam czas.
Ciułacz / 2009-09-04 02:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lesiu, nie czekaj na swoje 5 min tylko sie wez za portfel , nie mozna mieć tylko jednej spółki.Przygotuj sobie strategię i przynajmniej wybierz sobie 10 spółek do obserwacji i czytaj na ich temat . Na poczatek to bedziesz analizował na domowe sposoby. Po jakimś czasie sos kup z tych obserwowanych. Nie licz na czarnego konia tylko praca i praca.
Ciułacz / 2009-09-04 02:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mialo być :Po jakimś czasie coś kup z tych obserwowanych
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 02:05
Tyle tylko,że dwa razy takiego samego numeru nie wytnie,bo banki na to nie pozwolą,co nie?
Ciułacz / 2009-09-04 02:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nic nie wiadomo, Zobacz BEEFSAN praktycznie ich wykupił bank bo pewnie nie chciał stracić pożyczonych pieniedzy, chyba wykupili 90% spółki, moze tak lepiej jak bankructwo.
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 02:01
Mnie to nie dotyczy,tj.na koniec roku miałem małą stratę.Marzę o zapłaceniu dużego podatku.
Ciułacz / 2009-09-04 02:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niby tak ale jak płacisz z roku na rok coraz to większe podatki to wkońcu musisz planować inwestycje z rocznym wyprzedzeniem
Ciułacz / 2009-09-04 01:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przypominam że z powodów podatkowych jak mamy spółki w dołku i mamy je ochote dalej mieć to jest dobry moment aby je sprzedac i zaraz odkupić a jak by przy okazji sie dało je taniej odkupic to jeszcze lepiej. Ale odradzam w przypadku małej płynności.
Przy sprzedaży i odkupieniu w dołki tej samej spółki realizujemy stratę co na koniec roku powinno nam wykazać mniejsze dochody, w wypadku spółek średnio terminowych.
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 01:48
Co w tym jest ,że Duda jest antymedialny,lub że w ogóle go tam nie ma?
I co ja w sobie mam za upór,że ciągle mi się wydaje,że oni jeszcze pójdą mocno w góre
Ciułacz / 2009-09-04 02:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Duda kłamał w sprawie opcji, to znaczy że jest kombinator wiekszego formatu, taki to może wszystko, tz wyciągnąc spółke na wyżyny , ale może wyprowadzic dochody ze spółki i dalej doić dawców kapitału az do bankructwa.
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 01:38
A ile można na tym stracić?
Ciułacz / 2009-09-04 01:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Naczym ?
Ciułacz / 2009-09-04 01:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zrobiłem małą roszadę, TVN zamieniłem na: SELENAFM
Ciułacz / 2009-09-04 01:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Selenafm, miała bardzo dobre wyniki , ale płynność ma fatalną, wiec spekulacyjnie odradzam
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-04 01:36
Witaj!!!
Emocje emocjami,ale cteszy,że Masz poczucie humoru,bo coraz częściej czytając różne komentarze,Wybacz,ale śmiech mnie bierze,zwłaszcza w chwilach grozy.Wszyscy wtedy trzymają się razem i wypływa z tego krotochwilne wołanie co to będzie ,co to będzie.
Natomiast jestem pełen podziwu dla wiedzy niektórych bywalców,mimo,ż przecierz giełda nie jest ich żródłem utrzymania.
Także sorki,ale pozostanę przy starym zapachu: chyba,że Masz 100%pewniaka.
Ciułacz / 2009-09-04 01:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pewniaki to spółki co rok-rocznie płacą dywidendę i przez ten kryzys sie nie rosypały ale dalej wykazują zyski.Sprawdzaj raporty.Bierz jeszcze pod uwagę czy takie spółki z dobrymi fundamentami ma kto promować na GPW. Promowanie nie tylko polega na pisaniu w prasie czy pokazywaniu w TV ale jeszcze skuteczniej jest jak jakiś grubasek winduje ją na swoje sposoby bo sobie robi statystykę a przy okazji spekulanci sie dołaczą.
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-09-03 22:03
Witaj!!!
Nie miałem na myśli sprzedaży,a raczej zakup zamiennika,który poprawiłby nastrój po
takim gradobiciu. Jednocześnie bardzo cenię sobie,Twoją bezinteresowną ,chęć udzie-
lenia dobrej rady. Dla mnie to więcej, niż duża kasa.
A akcje ,jak to akcje- raz w górę,a raz w dół.
Dzięki i Pozdrawiam.
Ciułacz / 2009-09-04 01:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lesio jak lubisz emocje to może z tego samego sektora BEEFSAN, tam też odchodza numery.
Ciułacz / 2009-09-03 03:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Petrol może nam zrobic niespodziankę.Podobno że Izrale już jest gotowy na atak na instalacje nuklearne w Iranie.Zapewnie jutro tego nie zrobia ale może jeszcze tej jesieni.Te najbliższe spotkanie na szczycie może to rozstrzygnąć.
Ciułacz / 2009-09-03 02:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lesio09, witaj !!!
Powiem Ci że teraz Ci co maja zainwestowana własna kasę to niczego nie są pewni na 100%.A tacy co tylko kibicują to moga głosić teorie jakie chcą. Z moimi sukcesami to bez przesady np w 2007 wyliczyłem sobie zmiane trendu i spadki od Kwietnia Max Czerwca a od Marca sukcesywnie zacząłem redukować bo miałem tego sporo na fundach akcji i kupiłem grunty.A spadki dopiero zaczęły sie w Sierpniu czyli sie machnąłem o 3-4 miesiace. Podobnie było z moim wyliczeniem końca trendu spadkowego w 2008, wyliczyłem sobie na Listopad max Grudzień a na rozgrzewke sobie wszedłem w Pażdzierniku.I tu znowu sie machłem o 3-4 miesiace.
Ciułacz / 2009-09-03 02:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lesio , teraz to Ci chyba chodzi o Dudę?
Spadek jest spory ale sie ładnie zamkła i jutro przynajmniej z rana powinna odreagować, tylko na ile ?Jak jeszcze nie sprzedałeś to ja bym nie sprzedawał bo jak odbije to nie zdążysz odkupić.
Amerykanie nie maja zwałki czyli powinno sie uspokoic, bo to zwykle mini panika trwa 3 dni.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy