Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2009-08-10 01:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dalej dumam nad TPSA , niby jest w tredzie spadkowym, w Piatek sie troche wyłamała, tradycyjnie była uznawana za defensywną, jak sie zrobiła mini Hossa to zaczął kapitał uciekać na inne super okazje.Jeszcze sporo teori że tradycyjna komunikacja już niema przyszłości oraz że w innych krajach same spadki.
W zasadzie jest zdołowana przez przypadek i złą prase, dalej ma zyski .Ci co w niej już zainwestowali to zapwene zadbają o jej kurs aby sobie poprawić statystykę.
He ! He ! Jeszcze nie mam tego papieru a juz naganiam ? chyba kiepski ze mnie spekulant.
Ciułacz / 2009-08-10 01:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widząc TASE, to na czerwono rozpoczęli ten tydzień.Starsi bracie nadają zymut ?W tym temacie są dobrzy, ale ich parkiet to od miesiąca szedł bardzo ładnie na północ to może mają odpoczynek ?
Ciułacz / 2009-08-10 01:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam samegp siebie bo o tej godzinie to kto tu może zaglądać.
W ubiegły Piatek nie odkupiłem PKO bo poszedłem do pracy i nie chciałem sie zakopać na cały tydzień.Właśnie wyruszam w dzicz na jeden tydzień bez internetu i innych namiastek nowoczesności.Jestem troche na kasie ale TPSA sie zaczyna budzić to nocne zlecenie zrobię.
Ciułacz / 2009-08-07 12:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z Płockiem (MSP) to narazie wystarczy, zaczekamy do Dnia Dywidendy 28-08-2009
Ciułacz / 2009-08-07 12:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam ochotę odkupić PKP BP i nawet niby cena sie ustabilizowała na 31.50 ale zapewnie znajdąsie tacy co na weekend bedą chcieli mieć kasę i troche spadnie, a jak troche to mogą komus znacznemu stopy nie wytrzymać i poleci na 30.50
Ciułacz / 2009-08-07 12:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ropa ! , Ropa ! ,sa podchody aby ceny ropy ustalać raz dziennie, Obama sie nie wypowiada na ten temat, ale jak zostanie następna kadencję to nic nie wiadomo, może iść na całego forsując ustawy lewicowe.
Ciułacz / 2009-08-07 12:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę że na Kanadyjskim rynku inwestorzy i decydenci poszli na urlopy, zapewnie odetchnęli że wodospady nas nie czekają, dane z rynku przestały sie pogarszać, więc czas na odpoczynek.
Ciułacz / 2009-08-07 12:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja sam na następny tydzień wybywam w strone stuletniego lasu sosnowego.Zapach żywicy w takim lesie dobrze nastraja.
Ciułacz / 2009-08-07 01:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeszcze mnie inna błachostka cieszy : te srebrniki wypłacone z KGHM i z MOJ.
Z MOJ to niewiele w % ale na kursie dał ładnie.
Ciułacz / 2009-08-06 23:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ponad 15,6 tys. zł kosztował średnio hektar ziemi sprzedawanej przez Agencję Nieruchomości Rolnych. W porównaniu z I kwartałem br. ziemia podrożała o 2 tys. zł, tj. o ok. 14 proc. - poinformowała w czwartek rzecznik Agencji Grażyna Kapelko.
Grunt to ziemia !!!
Te ceny ziemi to mi sie bardzo podobają.Mam troche tego może trochę więcej jak trochę bo już w tych działkach sie nie moge połapać , ale poczekam do 2012 i sprzedaję.
Pooh / 2009-08-06 23:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
U nas dopłaty zawyżają cenę, Ciułaczu.
Pozdrawiam.Q
Ciułacz / 2009-08-07 01:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Quba, bardzo lubie te dopłaty, bo dzięki nim to dobrze wydzierżawiłem i kapitał zainwestowany w grunty rolne mi nie spada, bo uciekłem z fundów w kwietniu 2007.
Pooh / 2009-08-07 12:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Ok. może mają sens w państwach rozwiniętych.
U nas powodują rozdrobnienie, tzn. dynamiczni rolnicy nie za bardzo mogą się rozwijać, dokupować ziemię, bo nikt nie chce sprzedawać.
Pozdrawiam. Q
Ciułacz / 2009-08-06 13:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wczoraj stopy mi wywaliły PKP bp, po pracy czyli w nocy ustawiłem nowe zlecenie poniżej zamknięcia licząc na dołek, teraz widzę że za wysoko ale jednak już odreagowało.Zaraz idę do pracy ale wcześniej sprzedaję.Zwiekszam jeszcze na Mostostal Płock, a PKO to chyba odpuszcze do Poniedziałku.
Ciułacz / 2009-08-05 13:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeszcze dokupiłem Mostostal Płock
pietroo / 2009-08-05 13:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Płock śmiga jak burza. Podpisywane kontakty mu dobrze służą
Ciułacz / 2009-08-05 13:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo, witaj, ale dzisiaj, na minusie, chyba poto abym troche dokupił jeszcze
Ciułacz / 2009-08-05 13:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Maszynka do robienia pieniedzy będzie zakazana ?
http://www.pb.pl/a/2009/08/04/SEC_zakaze_flash_trading?readcomment=1#comment
Ciułacz / 2009-08-05 13:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam !
Coś to dalej w Kanadzie klepią na temat obaw przed wzrostem cen ropy, chyba chcą wywołać wilka z lasu.
Ciułacz / 2009-08-04 15:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadlem tylko na chwile zobaczyc czy te PKO mnie nie zrobilo w konia,bo licze ze pod koniec dnia powinno troche odrobic.
Ciułacz / 2009-08-04 15:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tu juz kiedys wspominalem ze za 2 tygodnie spora dywidenda na MOSTOSTALPLOCK.
Panowie reklama dzwignia .....
Kiedys tu pisala kolezanka pofachu naszego inwestora Quby ze ma Plock od dawna.
To znak ze nasze dziweczyny pocichutku ale robia zyski.
Koniec przerwy bo juz klient czeka.Bywajcie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy