Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
dodge / 2012-11-22 19:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór

Nawiązując do poniższych wpisów z tego tygodnia ..., cyt.:

(...) Przez przypadek robiąc sobie dzisiaj swobodny przegląd spółek wpadła mi oko: Alterco. Kurs dzisiaj ponownie walczył z oporem wyznaczonym linią łączącą szczyty z lipca i października b.r. Jeśli pokona ten opór to przy dobrych wiatrach wraz z saniami Św. Mikołaja może dojechać do granic 7-8 zł. Średnie 15,30,45 ułożyły się prowzrostowo, a i obroty od września b.r.- t.j od momentu wyznaczenia historycznych dołków znacząco wzrosły. Zresztą moim mało sprawnym okiem widzę na wykresie tworzącą się i będąca ku ukończeniu formację głowy i ramion zapowiadającą odwrócenie trendu spadkowego. Obroty również jakby potwierdzały to. Jeśli faktycznie mielibyśmy mieć do czynienia z taką formacją, to do pełni jej zrealizowania wspomniany opór powinien w końcu pęknąć na najbliższych sesjach na dużym obrocie.(...)

***

Witaj Ciułaczu!

Dziękuję, że podkreśliłeś ten zwrot:

"Jeśli pokona ten opór"

To najważniejsze stwierdzenie w tym całym moim wpisie. Obecnie, póki nie nastąpiło pokonanie oporu nie widzę potrzeby nabywania tych akcji, których kurs jest w bliskim sąsiedztwie linii oporu. Tak to dzisiaj wygląda. Właśnie przed chwilką miałem okazję zobaczyć, co tam dzisiaj na giełdzie się wydarzyło i niestety, ale byki nie wezbrały sił, aby pokonać opór wspominany na Alterco. Jeśli tego nie uczynią to kurs będzie się obsuwał w dół wraz z opadającą linią oporu. Mimo dzisiejszego spadku, to obecnie optymistycznym sygnałem jest to, że średnie 15,30,45 nadal ułożone są prowzrostowo. Pozytywnym objawem jest również to, że dotychczasowe korekty odbywały się na zmniejszonym wolumenie. Dzisiaj również było podobnie. Wspomniany umiarkowany optymizm nie daje jednak - wg mnie - podstaw do tego, aby wchodzić w spółkę której kurs obecnie wodzi wokół oporu.

***
... dzisiaj kurs spółki naruszył wspomnianą linię oporu na zwiększonym wolumenie. Średnie, które były we wpisach podawane nadal pozostają w prowzrostowym położeniu. Pozostaje jedynie pytanie: A gdzie św. Mikołaj i jego sanie? :)

Serdecznie pozdrawiam Wszystkich
Ciułacz / 2012-11-23 03:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge witaj !
Tak też to widzę i pamiętam co pisałeś
naruszył wspomnianą linię oporu

Tam gdzie można łatwo kasę zarobić to są tendencje do pomagania losowi.
Np jedna z plotek głosiła że zarząd poddał sie biernie atakom na wiarygodność spółki bo miał w tym cel,
hmm... jak by to było zbliżone do prawdy to powinni systematycznie odrabiać straty.
W takim wypadku AT to psu na budę.
Ciułacz / 2012-11-22 13:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jakoś zapisy na debiut Alioru mnie nie pociągają, chociaż ten bank ma potencjał.
kaziu02 / 2012-11-22 13:53 / portfel
Drogo sobie liczą za akcję,wysoki wskaźnik C/Z. Ja także pasuje.
Myślę czy nie dokupić akcji PXM, ładnie się wybiły w górę po konsolidacji :). Może to już czas na budowlankę :)

Pozdrawiam.
kaziu02 / 2012-11-21 18:30 / portfel
Witam Ciułacza i pozostałych kącikowiczów :)

Zbliża się debiut Aliora i myślę czy gromadzić na ten cen gotówkę, trochę zniechęca podział akcji na zwykłe i uprzywilejowane, cena też niezbyt zachęcająca. Widzę Ciułaczu, że wszedłeś w Getina, sam zastanawiać się nad dokupieniem akcji :) Pozdrawiam.
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-21 22:09
widze ze kolega Ciułacz tez jest posiadaczem Getinu:) co myslisz o nim bo tez go mam. Wedłóg mnie do konca roku powinien iść na północ ma co nieco do odrobienia wyniki niczego sobie.
Ciułacz / 2012-11-22 01:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wielki teorze witaj !
Pytasz
widze ze kolega Ciułacz tez jest posiadaczem Getinu:) co myslisz o nim bo tez go mam.

Wziąłem go z powodu jego fundamentów i myślę go potrzymać do strojenia okienek a dalej to będzie zależeć od nastrojów na parkiecie .
Pozdrawiam
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-22 21:50
strojenia czyli do kiedy ??
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-11-21 03:21
Ciułaczu co się stało na PSWCapita, że dzisiaj tak spadł mocno. Widzę tą spółkę w Twoim portfelu więc odważę się zapytac.
Pozdrowienia przesyłam.
Ciułacz / 2012-11-21 13:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gościu ze Śląska witaj !
Pytasz
Ciułaczu co się stało na PSWCapita, że dzisiaj tak spadł mocno

Ostatnio sie potwierdziły w miarę dobre wyniki więc miał zryw do góry co zachęciło do realizacji zysków lub wyjścia z mniejszymi stratami, a jak wiadomo na tym rynku łatwo o zwałkę.
Ja sie trochę uparłem i czekam liczę zamkniecie toku na ładnym plusie i pamiętam o ambicjach wejścia na szeroki rynek a to wymaga większej płynności co dobry animator rynku może zrobić.
Tylko w tym wszystkim jest dobre pytanie czy ona już była na dnie ? bo również dobrze może się okazać teraz chodzi tylko o wyleszczenie przed prawdziwą operacją ataku do windowania spółki.
Hm... może mam za bujną wyobraźnie ;-))
Bardziej bym sie skłaniał do tego że udziałowiec większościowy ma tych spółek bez liku a ze sam wszystkim chce rządzić to są sobie na samopas, ale jak się zdecyduje pociągnąć za sznurek to będzie się działo.
Pozdrawiam
c# / 88.156.8.* / 2012-11-20 22:35
Witam.
Jakiś czas temu mówiłem, aby zainteresować się kghmem. Jak widać miałem rację (obstawiałem, że jeszcze w tym roku dojedziemy do 185). Teraz jednak widzę, że od 184 zł możemy spodziewać się korekty. Oczywiście, może jeszcze podciągnąć do 198, ale zabawa teraz na tej spółce robi się ryzykowna (chodzi mi o DT). W dłuższej perspektywie, cały czas impuls wzrostowy.

Kolego Ciułacz, również i tym razem poproszę o kilka słów. Oczywiście, merytoryczna wypowiedź innych uczestników również wskazana.

Pozdrawiam.
Ciułacz / 2012-11-21 02:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
C#, witaj !
Powiadasz
Jakiś czas temu mówiłem, aby zainteresować się kghmem. Jak widać miałem rację

Bravo dla Ciebie, a jak jeszcze na tym zarobiłeś to jeszcze lepiej.

zabawa teraz na tej spółce robi się ryzykowna (chodzi mi o DT).

Można teraz przypuszczać że tak wyskoczył pod wypłatę ostatniej transzy dywidendy, czyli inwestorzy kupowali kilka dni przed wypłatą licząc że po wypłacie dywidenda zostanie zainwestowana w miedziaka i co się stało, jak iść dalej tym tokiem rozumowanie to część spekulantów może zacząć już wychodzić jak to było po ostatniej wypłacie dywidendy.
Ja muszę się przyznać że przespałem efekt przed ale się załapałem na pierwszy dzień po.
Jeśli chodzi o
W dłuższej perspektywie, cały czas impuls wzrostowy.


Spółka jest dobra i dalej będzie brana przez wszystkie emerytalne fundy, a jak zagranica chce coś z naszego grajdołka to właśnie na nią patrzy .Po mimo to bądźmy ostrożni bo wyraźnie nam się rysuje spowolnienie gospodarcze, a jak to się odbije na KGHM to zobaczymy.
Pozdrawiam
pietroo / 2012-11-20 22:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Calatrava.. Ruszy w końcu w górę czy nie? Zatacza takie kręgi. Wzrośnie do 46-50 gr i spada. Czas mija i znowu rośnie. Czy tak będzie powtórnie?
Ciułacz / 2012-11-21 13:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Calatrava.. Ruszy w końcu w górę czy nie?

Jakoś nie wiem jak do niej sie ustawić
Ciułacz / 2012-11-20 13:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Alterco ???
Dodge poniżej pisze :

Kurs dzisiaj ponownie walczył z oporem wyznaczonym linią łączącą szczyty z lipca i października b.r. Jeśli pokona ten opór to przy dobrych wiatrach wraz z saniami Św. Mikołaja może dojechać do granic 7-8 zł. Średnie 15,30,45

Chcę podkreślić w jego stwierdzeniu
Jeśli pokona ten opór to

Szkopuł w tym że już brak animuszu bo spekuła wychodzi a na longa to trochę za wcześnie bo by musiało się najpierw skonsolidować, ale kto wie jak będą mieć dobrego animatora co da gawiedzi systematycznie dobre info ???
dodge / 2012-11-20 21:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Ciułaczu!

Dziękuję, że podkreśliłeś ten zwrot:

Jeśli pokona ten opór


To najważniejsze stwierdzenie w tym całym moim wpisie. Obecnie, póki nie nastąpiło pokonanie oporu nie widzę potrzeby nabywania tych akcji, których kurs jest w bliskim sąsiedztwie linii oporu. Tak to dzisiaj wygląda. Właśnie przed chwilką miałem okazję zobaczyć, co tam dzisiaj na giełdzie się wydarzyło i niestety, ale byki nie wezbrały sił, aby pokonać opór wspominany na Alterco. Jeśli tego nie uczynią to kurs będzie się obsuwał w dół wraz z opadającą linią oporu. Mimo dzisiejszego spadku, to obecnie optymistycznym sygnałem jest to, że średnie 15,30,45 nadal ułożone są prowzrostowo. Pozytywnym objawem jest również to, że dotychczasowe korekty odbywały się na zmniejszonym wolumenie. Dzisiaj również było podobnie. Wspomniany umiarkowany optymizm nie daje jednak - wg mnie - podstaw do tego, aby wchodzić w spółkę której kurs obecnie wodzi wokół oporu.

Pozdrawiam
Ciułacz / 2012-11-21 02:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge witaj !
Pozwoliłem sobie powyżej odnieść sie do twojego bardzo dobrego komentarza apropo Alterko bo często się zdarza że w pośpiechu ktoś nie dopatrzy się stwierdzenia warunkowego w tym wypadku małe słowo : jeśli i wszystko wyjdzie na opak ;-))
Pozdrawiam
pietroo / 2012-11-20 08:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję odwagi w publicznym typowaniu. Wszyscy jesteście wielcy. Laureaci kilkukrotni cotygodniowych zmagań zapewne nie wiedzą którym kubkiem mają pić kawkę, bądź którą też koszulkę przyodziać :)


Właśnie musze się przyznać, że żadnej nagrody nie dostałem. Adres wysyłałem i nic.
Redakcja forum / 2012-11-26 07:18 / Administracja forum
Z ostatniej listy dziś będzie wysyłka.

Prosimy pietroo ponownie o adres (forum@money.pl) - sprawdzimy. Każdy musi otrzymać swoją nagrodę za tak udany udział w konkursie.
Ciułacz / 2012-11-26 12:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Redakcjo, miło mi za odzew, zaraz powiadomię forumowicza Pietroo.
dodge / 2012-11-20 21:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Piotrze

Ja dylematu, o którym wspominałem wczoraj nie mam również, choć jestem w nieco lepszej sytuacji, bo jeden kubek jednak dotarł :) Ciułaczu, czy w równorzędnym konkursie Redakcja podesłała Tobie suweniry? Ja dostałem maila z gratulacjami. W sumie nie wiem jak mam je rozumieć :)))) W regulaminie nie ma nic na ten temat, więc nawet nie wiem jak miałbym je zinterpretować hehehe.
Ciułacz / 2012-11-21 02:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge pytasz;

Ciułaczu, czy w równorzędnym konkursie Redakcja podesłała Tobie suweniry?

Hm... wstyd mi się przyznać ale chyba pozbierałem wszystkie wasze suweniry :-))
no może nie całkiem, ale tak dokładnie to nie wiem bo podałem mój adres w PL i jak 2 tygodnie temu rozmawiałem z moją siostrą to mi powiedziała że przyszły dwie koszulki i dwa kubki oraz portfel to w sumie jest z trzech różnych konkursów.
Chciałem zaznaczyć że za każdym razem jak byłem wymieniony przez redakcję do nagrody to wysyłałem na adres redakcji moje dane z wklejką odnośnie mojej wygranej.
Z doświadczenia to wiem że często takie konkursy to prowizorka i nikt nic nie wie .
To nie koniecznie może być wina organizatora konkursu ale często jest z tym więcej pracy niż przewidziano.
Pozdrawiam
pietroo / 2012-11-20 21:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Maciek

Ja nie dojdzie też nie będę płakać. Ale swoją drogą bym miał jakieś trofeum :)
Pozdrawiam
dodge / 2012-11-20 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Cześć Maciek

Ja nie dojdzie też nie będę płakać. Ale swoją drogą bym miał jakieś trofeum :)
Pozdrawiam


Regulamin daje Redakcji trzy tygodnie na podesłanie suwenirów - jeśli mnie pamięć nie zawodzi. Naturalnie wiadomym jest oczywiście, że nie o te kubki czy kawałek koszulki chodzi, ale o poczucie nutki zdrowej rywalizacji i satysfakcji z dobrych typów i z wyróżnienia. Tak jak pisałeś po ostatnim konkursie - fajnie jest, kiedy nie tyle typowana spółka jest na szczycie, ale chociaż dwie spółki typowane znajdują się wśród tych pięciu, które odnotowały tygodniowe plusy.
pietroo / 2012-11-20 22:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

fajnie jest, kiedy nie tyle typowana spółka jest na szczycie, ale chociaż dwie spółki typowane znajdują się wśród tych pięciu, które odnotowały tygodniowe plusy.


Trafiłem, udało mi się.
Spoglądam na Getin, ładnie urósł od poziomu 1.60. Zrobił około 50% w górę, teraz konsola albo inaczej odpoczynek po pięciu się w górę. Myslę, że na koniec roku także zacznie rośnąć. Tam mają premie od tego ile dadzą zarobić zarządowi. Zrobią wszystko aby kurs podciągnąc.
Ciułacz / 2012-11-20 12:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj!
Piszesz że nic nie dotarło ?
Kiedyś o tym napisałem na adres redakcji i widać że utonęło w setkach innych listów ale dzisiaj wysłałem na adres spersonalizowany do redakcji do pracownika co tym się prawdopodobnie zajmuje, nie będę tu wymieniał jej imienia bo do tego nie jestem upoważniony.
Napisałem tak cytuję :
............................................
W ramach konkursu na najlepszą spółkę tygodnia nasz kilkakrotny zwycięzca Pietroo pisze w moim portfelu że , cytuję :
Właśnie musze się przyznać, że żadnej nagrody nie dostałem. Adres wysyłałem i nic.
Koniec cytatu.
Ja osobiscie nie narzekam mam dobrego listonosza ;-))
Ps.
Dzięki za cierpliwość w tym konkursie.
Ciułacz
..........................................
Koniec cytatu
Ciułacz / 2012-11-20 13:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo do powyższego to dodam że może twój adres internetowy co im kiedyś podałeś jest nie aktualny?
W najgorszym razie to się zastanawiam czy Ci nie podesłać mojego brązowego krzyża zasługi co dostałem za PRL ? ? ? Tylko gdzieś mi się zawieruszył;-))
pietroo / 2012-11-20 17:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Ci za wstawiennictwo :))
Na Krzyż nie zasłużyłem :)

Adres który Ci podałem mam aktualny. Nic nie zmieniałem.
TrentX / 2012-11-20 19:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :)
Cus brazowego ale za zaslugi dla obronnosci to i ja posiadam :P z mozliwoscia dalszej poprawy ku kolejnym kolorom :) wszak jeszcze sluze :P

Pozdrowka :)
pietroo / 2012-11-20 21:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Zyczę Ci złotego :))
I gratuluję tego co masz :))
Pozdrawiam serdecznie
Ciułacz / 2012-11-19 23:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Szkoda że taka słaba płynność na KKHERBAL .
Z jednej strony chwalę miedziaka ale na nim za długo nie posiedzę, łapie parę złotych i uciekam, hmm... chyba brak mi pewności siebie, ale przynajmniej spokojnie śpię ;-))

Laureaci kilkukrotni cotygodniowych zmagań zapewne nie wiedzą którym kubkiem mają pić kawkę, bądź którą też koszulkę przyodziać

Zabawę mieliśmy przednią i też mobilizacje aby robić bierzące analizy, mam nadzieje że przy tym wszystkim że redakcja zrealizowała swoje cele.
pietroo / 2012-11-20 08:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Pięknie przyciąłeś na KGHM. Cieszyłbym gdybym tak mógł.

Pozdrawiam
Ciułacz / 2012-11-20 12:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek witaj !
Inwestorzy kupowali za wypłacona dywidendę, ja sie dopiero zreflektowałem w Niedziele wieczorem jak zobaczyłem że mi przelali na tym koncie co mam IFE i postanowiłem wziąć ma otwarciu.
Dzisiaj rano liczyłem na korektę i ustawiłem na 175 ale korekta była za płytka.
kaziu02 / 2012-11-20 00:04 / portfel
Witam Ciułaczu:)

Nie narzekaj przynajmniej zarabiasz. Ja trochę wtopiłem na SGR, kupiłem mały pakiet pod koniec października spekulacyjnie i niestety coraz gorzej. Poczekam na odbicie i pozbywam się śmiecia.
Póki co jestem pod kreską :/.
Pozdrawiam:)
dodge / 2012-11-19 20:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór

Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję odwagi w publicznym typowaniu. Wszyscy jesteście wielcy. Laureaci kilkukrotni cotygodniowych zmagań zapewne nie wiedzą którym kubkiem mają pić kawkę, bądź którą też koszulkę przyodziać :)

Mam też komentarz do poniższego twierdzenia łechtającego co prawda moje ego:


Dziękujemy wszystkim uczestnikom gry. Odkryła ona wielką wartość tego forum. Są na niej inwestorzy, którzy potrafią inwestować tak, by zarabiać tydzień po tygodniu.


Lecę teraz na stracie :) Gówniany więc ze mnie inwestor, a nie mistrz. To tyle w ramach samokrytyki.

Przez przypadek robiąc sobie dzisiaj swobodny przegląd spółek wpadła mi oko: Alterco. Kurs dzisiaj ponownie walczył z oporem wyznaczonym linią łączącą szczyty z lipca i października b.r. Jeśli pokona ten opór to przy dobrych wiatrach wraz z saniami Św. Mikołaja może dojechać do granic 7-8 zł. Średnie 15,30,45 ułożyły się prowzrostowo, a i obroty od września b.r.- t.j od momentu wyznaczenia historycznych dołków znacząco wzrosły. Zresztą moim mało sprawnym okiem widzę na wykresie tworzącą się i będąca ku ukończeniu formację głowy i ramion zapowiadającą odwrócenie trendu spadkowego. Obroty również jakby potwierdzały to. Jeśli faktycznie mielibyśmy mieć do czynienia z taką formacją, to do pełni jej zrealizowania wspomniany opór powinien w końcu pęknąć na najbliższych sesjach na dużym obrocie.

P.S. Dzisiaj Tom bez nalewek i łiskaczy - ino po herbacie piszę z dodatkiem imbiru i goździków.

Miłego tygodnia życzę i pozdrawiam Wszystkich.
TrentX / 2012-11-19 17:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc ;]
Widze ze ladnie sobie tu poczynacie konkursowo pod moja nieobecnosc :D , gratuluje skutecznych typowan i powtorzenia tego w realnych zyskach :)
Ciułacz / 2012-11-19 13:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dokąd to można zerkać na KGHM ???
W ostatni Piątek wypłacili ostatnia transzę dywidendy to liczyłem na małe wzrosty i nie zawiedli , ale nie długo potrzymałem
Z_Montrealu / 2012-11-19 13:41 / portfel / Bywalec forum
KGHM to perełka a często inwestorzy sie zastanawiają gdzie zainwestować.
Redakcja forum / 2012-11-18 12:51 / Administracja forum
Z przyjemnością ogłaszamy, że ostatnią X edycję naszego cotygodniowego konkursu wygrał:

Pietroo – spółka Energopol. Otrzymuje tytuł: Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Drugie miejsce: Ciułacz – spółka Resbud. Już ma tytuł mistrzowski.
Trzecie miejsce: Piciu – spółka Gant. Już ma tytuł mistrzowski.

New Connect nie ma na liście, gdzie sprawdzamy wyniki, ale najlepszy wynik – spółka Ad Astra typowana przez Dodge – honorujemy tytułem: Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom gry. Odkryła ona wielką wartość tego forum. Są na niej inwestorzy, którzy potrafią inwestować tak, by zarabiać tydzień po tygodniu. Oto złota lista:
Ciułacz
Dodge
Giero13
Kazumi
Piciu
Pietroo
Tomtay

Warto śledzić ich wypowiedzi, typowania, opinie.

A wkrótce kolejny konkurs!
pietroo / 2012-11-18 12:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2012-11-16 23:54:41 Ciułacz [ Portfel ] [ Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia" ]
Zysk netto ze sprzedaży w wysokości 4,5 mln zł za III kwartał 2012 roku, przy 62 mln zł narastająco za trzy kwartały - takie są najważniejsze skonsolidowane dane finansowe PSW Capital S.A. (NewConnect: PCA), która opublikowała raport okresowy. Wyniki zaprezentowane przez zarząd spółki potwierdzają, że firma konsekwentnie realizuje założenia biznesowe przyjęte na 2012 rok oraz umacnia się na pozycji lidera na rynku materiałów opałowych w Polsce.
.....................................
http://biznes.interia.pl/news/spolka-psw-capital-sa-publikuje-raport-za-trzeci-kwartal,1864372,7581



Myślę, że jeśli nie siądzie tutaj spekuła, ani zarządowi nic nie strzeli do głowy, to może być tutaj dla nas interesuąco. Po tym raporcie był duzy wzrost, ale dystrybucji nie widać. Myślę, że Ci co się obkupili mocniej czekają na wyższe poziomy.
Ciułacz / 2012-11-18 13:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek witaj !
Gratki za trafne analizy przy typowaniu spółek do konkursu .
Jak by tu powiedzieć : mała rzecz a cieszy ;-))
Przyglądając się wynikom na PSW Capita to by wyglądało że za pierwsze dwa kwartały mieli kolosalne wyniki a teraz w trzecim to takie sobie ?
Myślę że ludziska na tym papierze czekają na dywidendę a że jak jest słaba płynność to jak komuś nagle jest brak kasy i musi sprzedać to zbija kurs.Mnie się nie spieszy poczekam, zresztą wygląda mi na to że byliśmy na dnie, ale jak widzisz przestałem uśredniać;-))
pietroo / 2012-11-18 15:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tobie także gratuluję tego samego :)) Rzeczywiście mnie to bardzo ucieszyło. Fajnie jak ktoś nas doceni :))


Mnie się nie spieszy poczekam, zresztą wygląda mi na to że byliśmy na dnie, ale jak widzisz przestałem uśredniać;-))


Mnie także się nie spieszy. Tak myślę, że jesli nie wróci poniżej 60 gr, to po nowym roku znowu zacznie się piąć w górę. Rośnie wraz z nastaniem zimy :))
Ciułacz / 2012-11-17 04:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nasze typy za ubiegający tydzień 12-16 Listopada.
Dodge nam zafundował spółkę z NC , czego nikt nie typował intuicyjnie sie domyślając że się nie liczy ,ale w regulaminie nic na ten temat nie pisze więc się powinna liczyć , zobaczymy co na to redakcja.
......................
1.Dodge.............Ad Astra.......68.68%
2.Pietroo...........Energopol......15,40%
3.Ciułacz...........Resbud..........9,62%
4.Piciu.............GNT.............7,02%
5.Pietroo...........Calatrava.......5.41%
.........................................
Pragnę zaznaczyć że to tylko na moje oko, ale redakcja ma pierwsze i ostatnie słowo.
Ps . Coś nie dopatrzyłem się notowań Skoczowskich kapeluszy, ale może ktoś je dopisze.
pietroo / 2012-11-18 12:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Ciułaczu :))

Widzę dwa moje typy w pierwszej piątce :)) Kurcze fajnie się poczułem :))
Maćka typ to prawdziwa rakieta w porównianiu z moimi typami :))

Ciekawy jestem czy ktoś kupuje te spólki po naszych typach?

Pozdrawiam
Ciułacz / 2012-11-17 12:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powyżej napisałem:

Coś nie dopatrzyłem się notowań Skoczowskich kapeluszy, ale może ktoś je dopisze.

Sorry że przeoczyłem tą spółkę, ale znalazłem.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy