Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-09-25 16:45

zacznę od nowa pakować walizki bo jadę na następny ślub, tym razem do Chin

Muszę przyznac, że niewiele osób ma tą szansę i możliwości połączyc umacnianie więzi rodzinnych ze zwiedzaniem i poznawaniem świata. Tobie się to udaje.
Powodzenia.
Ciułacz / 2012-09-25 13:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Teraz widzę miedziaka po 149,80 hm...
do zamknięcia powinien powinno się ugrać złotówkę ??? ale te prowizje
Ciułacz / 2012-09-25 13:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WES ręcznie sprzedaję i ręce mi się pocą , a nie chce PKC.
tomtay / 2012-09-25 14:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Śmiało! Arkusza nie urwiesz, jest przepastny :))
pietroo / 2012-09-25 16:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tomas Twoje typy są naprawdę świetne.
Teraz nasz wspólny PXM ładnie podrósł. Oby tak dalej.
Ciulacz nie logo / 207.164.135.* / 2012-09-25 16:13
Tomtay witaj !!!
To tvoja spolka , ale pozwolilem sobie ...
Z lotniska klikam i ledwo sobie radze bo lubie duza klawiature, nawet moich bledow ortograficznych nie ma kto po mnie poprawiac
tomtay / 2012-09-26 18:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam nadzieję, że zdążyłeś się Ciułaczu skrocić na WES zanim poprosili do odprawy, bo wspinaczka po ścianie strachu skończyła się jak zawsze :)
Ciułacz / 2012-09-28 01:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WES poszedł prawie w całości, ale mi została resztówka,tak to jest jak sie sprzedaje po kawałku.
tomtay / 2012-09-25 19:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Alterco jednak posadzili na fixie 40% niżej, spółka złożyła do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu, no ale skoro nie likwidacyjny, to może jakiś program naprawczy wprowadzą ..
pietroo / 2012-09-25 08:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A ja wziąłem wczoraj PXM. Chyba juz osiągnął dno i teraz powinien tylko rosnąć. Jestem cierpliwy i będę czekać. Wybierałem między MSX i PXM.
Ciułacz / 2012-09-25 03:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dla ciułaczy to bym radził się zapoznać z
Ranking najbardziej rentownych spółek.
Jak spółka z roku na rok robi zyski to choćby była zapomniana przez kilka lat to jednak zostanie doceniona.
http://wiadomosci.stockwatch.pl/gielda-po-wynikach-ranking-najbardziej-rentownych-spolek,akcje,38926
Ciułacz / 2012-09-25 02:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rano zacznę od nowa pakować walizki bo jadę na następny ślub, tym razem do Chin.
Mam dalej zlecenie ustawione na KGHM z ceną z 13 Września i chyba tak zostawię, ale asekuracyjnie dam jeszcze jedno o 10zł niżej.
pietroo / 2012-09-25 11:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Rano zacznę od nowa pakować walizki bo jadę na następny ślub, tym razem do Chin.



to się nalatasz za tymi slubami
dla mnie daleko to jest 500 km, a tyle to dla Ciebie pewnie pestka
Ciułacz / 2012-09-25 12:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
Powiadasz

to się nalatasz za tymi slubami

Kiedyś to się tak nie paliłem na imprezy rodzinne, wiesz jako ciułacz to liczyłem się z kasą, ale od jakieś 8-10 lat to chcę to nadrobić ;-))
Pewnie to tak działa jak z dziadkami co maja więcej cierpliwości do wnuczków jak mieli do własnych dzieci.
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-09-25 01:00
Gratulacje Ciułaczu dla Zięcia a dla Ciebie za wyczucie na giełdzie.
Skąd się wziął u Ciebie ten
WESTAISIC. Nigdzie nic nie mogę super pozytywnego na jego temat znależc.
Ciułacz / 2012-09-25 02:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gościu ze Śląska witaj!
Pytasz :

Skąd się wziął u Ciebie ten
WESTAISIC. Nigdzie nic nie mogę super pozytywnego na jego temat znależc.

Powiem szczerze że i ja też super pozytywnego na jego temat nie mogę znaleźć, dlatego ustawiłem stopy.
Hm... były traktorki to i do traktorków potrzebne są akumulatorki ;-))
A tak na serio to w ramach wschodnich spółek im się już dawno przyglądałem ale wyniki ujemne oraz rzetelnej informacji mnie zniechęcały . Teraz widząc że robią wybicia postanowiłem jednodniowo zaryzykować.
Na takiej spółce i w tym rejonie wszystko jest możliwe, można obniżać wyniki finansowe aby zniechęcać inwestorów a jak się już kurs obniży do podłogi to pościć ostatni straszak aby zwiększyć obroty a szwagry biorą po taniości.
Ale i może być odwrotnie tz mogą być przed bankructwem, aby jeszcze taniej przejąć.
Pozdrawiam
Ciułacz / 2012-09-25 00:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W ubiegłą Niedzielę był Marathon w Montrealu i mój zięć co już kiedyś go zaliczył a w ubiegłym roku się wycofał a teraz ponownie ponownie uczestniczył.
Na tyle tysięcy uczestników zajął 43 miejsce z czasem 3:00:57.9 .
Już myślałem że da sobie spokój z bieganiem ale widzę że z niego twardziel.
Trochę głupio czyimiś wynikami się chwalić ale mnie zaskoczył.
ketiw / 83.7.13.* / 2012-09-25 09:36
Witaj Ciułaczu .Mam "MAŁE"problemy i nie pisałem bo głowa czym innym zajeta.Oczywiscie tez pogratuluj zieciowi ode mnie.Do maratonu trzeba sie przygotowac biegajac duze ilosci kilometrów,ale tak naprawde maraton zaczyna się po przebiegnięciu 36km i tam wchodzi psychika(sila psychiczna ). Dla Ciebie gratki za zyski. Pozdrawiam serdecznie.
Ciułacz / 2012-09-24 13:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dałem moje typy .
Na ten tydzień

1. WESTAISIC
2. GRAL
3. ALTERCO
Nie wysiliłem się i nawet bez komentarza bo co tu gadać,bez oporów moralnych czysta spekulacja ;-)
pietroo / 2012-09-24 13:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Moje typy na następny tydzień:

Polimex
Midas
Getin
Ciułacz / 2012-09-24 23:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Poczekamy co się z tego wykluje.
Ciułacz / 2012-09-24 13:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przez te polowanie na WES to sobie zaspałem bo musiałem się zerwać w środku nocy a nie chciałem dać nocnego zlecenia bo nie byłem pewien czy nie otworzy sie bardzo nisko.

.............................................
Ciułacz / 2012-09-24 13:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na WES ustawiłem stopa, ale widzę że ktoś ustawił PKC na kupnie i sprzedaży.
pietroo / 2012-09-24 14:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale stopa zwrotu!!!
Ciułacz / 2012-09-24 23:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dopóki nie sprzedane to tylko wirtualne, jak to pewnie widziałeś między innymi na moim ALTERCO gdzie sobie stopa nie ustawiłem
pietroo / 2012-09-24 09:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Może to będzie tydzień PCA. Oby.
Ciułacz / 2012-09-24 13:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotr witaj !

Może to będzie tydzień PCA. Oby.

Oby ... oby ....
Już mi się strach odzywać na temat PSW żeby pomidorami nie zaczęto za mną rzucać ;-))
Ale żeby dobrze nagonić to przypomnę że promotor tej spółki ma ambicje ją wkręcić na szeroki rynek, czyli ??? nie nastawiać się na szybki zysk tylko poczekać rok bo tak czy tak to spółka robi kasiorę.
A jak ktoś powie że to są manipulacje księgowe lub większy promotor mając kilka spółek daje jednej wybranej robić zyski kosztem innych to ja odpowiem że się może zdarzyć ale dywidenda wypłacona jest w mojej kieszeni czyli jak by tak robili to by robili przeciwko sobie, chyba że mają wyższe cele , np wysoko wywindować kurs i zrobić dystrybucję, więc niech windują , a jak będzie odpowiednio wysoko to ja też potrafię zrealizować zyski
pietroo / 2012-09-24 13:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
brakuje obrotów, jak się pojawią to może będzie i wyskok
Ciułacz / 2012-09-23 22:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czy ten POLIMEX już ma wszystko w cenie ?
doktorka / 76.21.9.* / 2012-09-24 02:55
Polimex dokupilam po 0,51 ,ale mam tez 0,92. Myśle o trzymaniu na longa.Widze że trzymasz Midasa ,ja sie pospieszylam i w piątek poszedl (19% zysku). Pewnie trzeba bedzie odkupic bo tu hosse zapowiadaja.
Pozdrawiam
PS. Staram sie nie pisac polskich znakow bo wychodza jakies cuda
Ciułacz / 2012-09-24 13:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Doktórka witaj !

PS. Staram sie nie pisac polskich znakow bo wychodza jakies cuda

Ja na siłę staram pisać z polskimi znakami aby nie zapomniał , co wam to nie grozi.
Przyznam sie szczerze że to moja siostra poprzez delikatna cierpliwość do mojego pisania wpłynęła na mnie aby pisać poprawniej.
Pozdrawiam
Ciułacz / 2012-09-23 22:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Teraz jak już wiedzmy zrobiły co zrobiły a zrobiły nie wiele to powinniśmy podstroić okienka ?
Na miedziaku przestawić wajchę ?
Z_Montrealu / 2012-09-23 14:27 / portfel / Bywalec forum
W moim emerytalnym portfelu IKE dopisałem sobie dywidendę 158,75 zł ostatnio wypłaconą od HYDROTOR.
Jeszcze KGHM w Listopadzie wypłaci mi 1292,76 jako drugą tranche dywidendy .
Dembica to zrobi dopiero w Grudniu (98,70zł)
Po nowym roku postaram wpłacić nową przysługującą kwotę dla IKE.
Zastanawiam się czy poszerzyć listę spółek czy pozostać przy pięciu? na to jeszcze jest czas bo nawet nie znamy jakie są nowe limity dla IKE
Z_Montrealu / 2012-09-23 14:34 / portfel / Bywalec forum
Sorry !
Powyżej źle napisałem :
Jeszcze KGHM w Listopadzie wypłaci mi 1292,76

Powinno być 226,80 zł
Ciułacz / 2012-09-22 23:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czytam :
Analitycy UniCredit podwyższyli cenę docelową dla akcji KGHM o 27 procent do 160 złotych.
Hm... i tak sobie liczę że jak by brali od ceny 150zł za akcję to te 27% powinno dać + 40,5zł czyli nowa wycena 200,5zł ?
Może ktoś mi przetłumaczy z Polskiego na nasze ? jakom cudem im wyszło 160zł ?
paweł77 / 2012-09-23 00:32 / Bywalec forum
Witaj Ciułaczu. Pewnie wcześniejsza ich rekomendacja była dużo niższa i od tamtej kwoty wyszło im, że wzrost do 160 to jakieś tam 27 procent. Pozdro
Z_Montrealu / 2012-09-23 14:16 / portfel / Bywalec forum
Paweł dzięki, ale to tak pewnie jest jak piszesz.
Ja po 29 latach poza krajem to nie zawsze jestem pewien co mają na myśli, ale z wami tu praktykuję to Polskiego nie zapomnę.
pietroo / 2012-09-23 14:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie zapominaj polskiego języka. Pewnie na codzień rozmawiasz po angielsku albo francusku, ale polski jest jednak najpiękniejszy. KSiązki po poslku czytasz?
Ciułacz / 2012-09-23 15:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
Pytasz ?
KSiązki po poslku czytasz?

Jak byłem w wieku szkolnym to czytałem sporo książek , ale obecnie to tylko na Polskich portalach i ewentualnie jakieś oficjalne papiery.
tomtay / 2012-09-23 17:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Może coś Ci podesłać Ciułaczu i generalnie nie mówię, że za pobraniem ot po prostu sobie odbierzesz od postmistrza np: "Dziewczyny" Barbary Stanisławczyk lub "Pokolenie Ikea" Piotra C. i jedyne co musisz zrobić to afirmować się adresem do przesyłki, reszta kosztów po mojej stronie :))
Ciułacz / 2012-09-23 22:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tomtay witaj !

Może coś Ci podesłać Ciułaczu

Fajna propozycja , ale ja obecnie naszych książek nie czytam nie z braku takowych bo jestem po dwa razy w kraju i mogę nabyć co bym chciał ale po prostu wyrosłem z tego oraz nie powiem abym się nudził bo mam sporo na głowie.
Lepiej jak komuś podeślesz co pożera kniżki jak ja kiedyś.
Serdeczne dzięki, pozdrawiam.
Ciułacz / 2012-09-22 19:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ogłaszamy, że drugą edycję naszego cotygodniowego konkursu wygrał i otrzymuje koszulkę Money.pl:

tomtay (spółka Wes[WES]) 76,47%

Drugie miejsce zajął i kubek Money.pl otrzymuje:
piciu (spółka Polimexms [PXM]) 38,89%

Trzecie miejsce zajął i kubek Money.pl otrzymuje:
kazumi (spółka AGROTON [AGT]) 19,83%
...................................................
Gratki za trafność prognoz wyceny, niby to ruletka ale zawsze ...
Pozdrawiam
pietroo / 2012-09-22 20:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratki dla zwycięzcy :)
tomtay / 2012-09-23 15:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niby to ruletka ale zawsze ...
Całe życie, drogi Ciułaczu to jedna wielka ruletka, ewentualnie parafrazując Forresta 'pudełko czekoladek, bo nigdy nie wiesz co Ci się trafi' ;))
Szkoda, że nie zaliczają groszówek HBP, bo pajacując po fixach na dwie lub trzy butelcyny whisky wyszarpać moża było, ale tak jak wspomniałem w temacie konkursowym od zmiany upadłości z układowej na likwidacyjną nie tykać, bo można zostać z pustymi talonami :))

p.s. Gratulacje dla Kazumi za Agroton :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy