Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
Ciulacz nie logo / 38.108.87.* / 2012-09-14 20:13
W pracy zrobilem sobie przerwe i jak widzialem miedziaka co robi nowe szczyty to daleko mi bylo do szczytowania bo sprzedalem o wiele nizej.
Teraz mina mi sie poprawila.Jednak przed weekendem realizowano zyski
ketiw / 83.7.29.* / 2012-09-14 20:48
Witaj.JA sie tez dzisiaj ustawiłem po KGHiM .Kupiłem za 149,50zł . Chciałem na dłuzej przytrzymac ,ale jak zobaczyłem ,ze pusciłes to tez sprzedałem :).Troche drozej bo za 154,30 ale co tam 40akcji .Obawiam sie ,ze ta hossa przejdzie a moje straty jeszcze pozostaną. Pozdrawiam .
Ciułacz / 2012-09-16 12:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ketiw witaj !
Fajnie tylko pamiętać nie całym kapitałem i jak bez dźwigni to jak nawet nas kiedyś dopadnie to mniej będzie boleć.

ale jak zobaczyłem ,ze pusciłes to tez sprzedałem

Dobrze podglądać bo po to są portfele publiczne ale samemu analizować bo się może zdarzyć że jakiś inwestor realizuje zyski bo musi pilnie narzeczonej kupić pierścionek z brylantem itd
Pozdrawiam
dodge / 2012-09-14 20:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja tam bym nie ubolewał :)Dzisiaj KGHM po raz trzeci od marca tego roku nie zdołał pokonać poziomu 154-155. Trzeci raz zaliczony sufit. Zapewne w przyszłym tygodniu będzie do kupienia nieco taniej.
pietroo / 2012-09-14 13:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciułaczu a co myślisz o SNSie? Nie chcesz dokupić?
Ciułacz / 2012-09-14 13:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z powrotem usiadłem na gotówce i co ? Teraz mogą być przez co najmniej miesiąc wzrosty.
Po takiej euforii powinno sie skorygować czyli powinienem odkupić , tylko gdzie sie ustawić ? odjąć od szczytów 30% od zysków ???
Oto jest pytanie.
dodge / 2012-09-14 20:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Patrzę na ten cholerny wykres WIG'u 20 i dzisiaj to my wystrzelili jak z trampoliny waląc po raz trzeci od listopada ubiegłego roku o ten sam sufit. Ciekaw jestem czy paliwa wystarczy do 6 listopada na utrzymanie takich nastrojów na giełdzie. Zerkając na S&P to tak pi razy oko 100 pkt dzieli go od osiągnięcia szczytów z 2000 r. i 2007 r. Do wyborów pozostało 7 tygodni i realnym jest, że w tym czasie z korektami ten wynik będzie zrealizowany. Podążając za S&P w tym samym czasie WIG20 może bez problemu sięgnąć oporu jaki możemy nakreślić kreśląc linię łączącą szczyty z 2007 i 2011 r. - to jakieś pi razy oko 2600-2620. A potem? Z dużym prawdopodobieństwem można spodziewać się spadków, bo nie spodziewałbym się pokonania tak kluczowych oporów. Giełda zaskakuje, więc oczywiście nie można tego wykluczyć. Aby się o tym przekonać wcześniej opisany scenariusz musiałby się sprawdzić.

Co Ty na to drogi Ciułaczu?

Pozdr.
smooth / 2012-09-14 22:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Opory oporami ale luka do zamknięcia na wykresie że hoho... oby jak najwcześniej bo straszyć potem będzie zawsze. Choć może to i lepiej bo jak nie ma strachu to nie ma hossy.
dodge / 2012-09-14 21:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Z dużym prawdopodobieństwem można spodziewać się spadków (...)


(...) które ..., kto wie ..., może będą wyglądać tak:

http://tnij.org/r5k5

:)))

Dobrej nocy
Ciułacz / 2012-09-15 13:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge oraz Smooth witajcie.
Ciułacz / 2012-09-15 14:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dodge oraz Smooth witajcie


Co Ty na to drogi Ciułaczu?

Grubsze ryby na GPW trzymały zaskórniaki ale dokąd to można trzymać teraz była okazja do inwestycji i to widzimy na naszych kreskach.
Jednak powinniśmy przebić te opory , jednak cofki będą.Z twoimi datami sie zgadzam bo jednak nad nami wisi spowolnienie gospodarcze.
pietroo / 2012-09-14 13:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę, że udało Ci się wyżej sprzedać BRS. Ja się zagapiłem i ktoś zebrał dużym zleceniem wszystko co było na kupce.

Ustawiłem się niżej może wpadnie....

Swoją drogą ostatnio masz super wyczucie do spółek. Pięknie zarobiłeś. Gratuluję :))
pietroo / 2012-09-14 12:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Ciułaczu

puściłeś już miedziaka? poszedł dzisiaj jak armata
Ciułacz / 2012-09-14 13:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
W nocy za resztki kapitału na KGHM złożyłem zlecenie kupna po cenie otwarcia i nie mogłem dospać bo się obawiałem że sie otworzy z dużą lukę w górze a dalej tylko dystrybucja.
Od samego rana (a wstałem grubo przed 6:00)
nerwowy jestem bo co ustawię zlecenie to cena mi ucieka, ale generalnie to wysprzedałem czyli profesjonalnie by powiedzieć realizuję zyski i zajmuje z góry zaplanowane pozycje;-))
ketiw / 83.7.29.* / 2012-09-14 13:46
Witaj Ciułaczu . Gratuluju zysków:).Alterko tak jak pisaleś dołuje(wczoraj Sl wyrzucił mi je). Kupiłem Kernel . Pozdrawiam.
Ciułacz / 2012-09-14 02:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marek witaj ! Piszesz:

Widzę ,że masz trochę wolnej gotówki. ;)

właśnie ustawiłem nocne zlecenie na KGHM
marek m / 2012-09-14 07:49 / portfel / Bywalec forum
Trzymam kciuki,żeby Ci nie uciekło.
Dzisiaj może być ciekawa sesja. Ciekawe na jak długo wystarczy paliwa na wzrosty ?
marek m / 2012-09-13 20:13 / portfel / Bywalec forum
Witaj Ciułaczu. Może by tak wybić Syntosa z kilku miesięcznej konsolidacji.Widzę ,że masz trochę wolnej gotówki. ;)
Pozdrawiam.
tomtay / 2012-09-13 20:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No wybijaj chłopie, wybijaj jak luźny miliard złotówek masz, albo chociaż pół to zrobisz z kursem co chcesz ;)
marek m / 2012-09-13 21:01 / portfel / Bywalec forum
Dzisiaj skeszowałem Traktorki,to jutro mogę rozpędzić Syntka.
:)
pietroo / 2012-09-13 10:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Ciułaczu,

widzę, że chyba trafiliśmy z BRS ładnie rośnie, te 48 gr to jak na razie widać, było dno,oby tak dalej

pozdrawiam
Ciułacz / 2012-09-12 23:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To mi się podoba:
ranking 20 spółek z największą gotówką
http://wiadomosci.stockwatch.pl/gielda-po-wynikach-ranking-20-spolek-z-najwieksza-gotowka,akcje,38026
.................................................
Dla akcjonariuszy jest to sytuacja bezpieczna, ale z drugiej strony gotówka leżąca odłogiem nie pracuje. Dobre na przeczekanie kryzysu, można też liczyć na nieduże odsetki od lokat, ale w dłuższym terminie taki stan nie tworzy wartości dla akcjonariuszy. Poza tym może się pojawiać zbyt duża presja na zarząd aby wydać gotówkę może rodzić ryzyko nietrafionych projektów.
pietroo / 2012-09-13 10:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawym jest to, iż spólki z budowlanki też znajdują się wsród takich które mają kasę na spłacenie swoich długów,

jedyną spólką która mnie dziwi to jest GTC
Ciułacz / 2012-09-12 13:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Traktorki oraz Unicredit jak na dzisiaj nie zawodzą.
Ursusa będą wspomagać media a Włoski bank to psychologia programu naprawczego.
pietroo / 2012-09-13 10:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Traktorki oraz Unicredit jak na dzisiaj nie zawodzą.



traktory to dzisiaj przełamały opory w górę, teraz to tylko patrzeć jak będzie 2.50 zł
Ciułacz / 2012-09-13 12:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja na wczoraj zrobiłem nocne ustawienie ale rano otworzył się za wysoko ,no ale tym razem dałem po cenie otwarcia i jest w portfelu, ale co uciekło to uciekło.
pietroo / 2012-09-13 14:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratki za Ursus!!
Ciułacz / 2012-09-14 02:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzieki !
Wcale bym się nie zdziwił jak by jakieś fundy go dobierały.
Nie znam spółki URSUS ale mi sie kojarzy z wielką solidną spółką to pewnie przez te traktorki co za PRL wszędzie było widać , tak jak wiemy że jest 22 miliony akcji tej spółki czyli jeszcze jak nie dawno akcje chodziły poniżej 1zł to ta spółka była tania . Dzisiaj milionerów jest jak psów to taka spółkę można kupić np dla syna aby miał posadę ;-))
Ciułacz / 2012-09-12 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ostatnio nie mogłem się wgrać w KGHM co w nocy sobie ustawiłem cenę to się otwarło za wysoko, tym razem postanowiłem ustawić po cenie otwarcia, niech się wali niech się pali ale potrzymam dłużej , co słusznie mi powiecie że już to powinienem dawno zrobić.
Ciułacz / 2012-09-12 01:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
07 Września pisałem cytuję :
Dostałem pierwszą lekcje na parkiecie XETRA złożyłem zlecenie na Deutsche Bank przed południem było spokojnie i obstawiłem na 28,00 a było po 28,30 ale niestety już przestało spadać i wzrosło o ponad 7%, a ja pozostałem z rozdziawianą gębą (:-
Czyli nic nie kupiłem bo nie spadło 0,3€ , a ja do dzisiaj na czekam peronie a już urosło na 33,15€.
Hm... a Doktórka mi prawi komplementy że
Nie wiem jak Tobie się to udaje

Ano jak widać nie zawsze się udaje pomimo że strategia była dobra i dobrze wybrany czas tylko przechytrzyłem ustawiając za nisko o 0,3€
Nie zyskałem ale i też nie straciłem.
mik0110 / 2012-09-12 15:41 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Ciułaczu i Goście,
pamietam pisalismy czerwiec/lipiec b.r. na temat zakupów w Niemczech. Ja jeszcze przed urlopem (w lipcu) zdecydowałem się na Commerz po 1,23, który potem spadł do prawie 1,1...
Szkoda, że nie DB który był wtedy po 25 z groszem i spadł jeszcze do 24... a dzis DB po 33 a CB po 1,56... Oczywiście nie żałuję CB bo to zawsze +20% na czysto mimo spadku Euro... :)
Ciułacz / 2012-09-12 22:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mik witaj !
W końcu jak ustawiłem moje zlecenie PKC ( a bardzo nie lubię )to siż zrealizowało po 33,10€.
Bardzo możliwe że jest teraz przesilenie ale niech go tam ...;-)
To może być inwestycja 10 letnia albo dłużej i co roku coś tam dorzucę.
Pozdrawiam
pietroo / 2012-09-11 14:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że i Tobie wpadło PSW po 58 gr :)
Ciułacz / 2012-09-11 23:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niestety jak tylko troszkę chociaż już dawno te ustawiania miałem , widocznie inni byli pierwsi w kolejce.
Ciułacz / 2012-09-11 13:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Greckie trupy w szafie ?
http://www.pb.pl/2665319,61968,greckie-trupy-w-szafie
doktorka / 208.90.212.* / 2012-09-11 19:26
Witaj Ciułaczu,obecnie rezyduje w SF ,więc mam tez problem z biezacym śledzeniem naszej giełdy. Nie wiem jak Tobie się to udaje( kupić, sprzedać i dobrze zarobić.Mnie jakos to ostatnio nie wychodzi.Mam do Ciebie takie pytanie ,czy masz jakieś przemyslenia odnośnie Emperii. Kupiłam ja już po odcieciu dd i mam w chwili obecnej zysk. To co przeczytałm to tam szykują sie zmiany w zarzadzie. Pozdrawiam i z gory dzekuje za przemyslenia
Ciułacz / 2012-09-12 00:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Doktórka witaj !
Powiadasz
mam tez problem z biezacym śledzeniem naszej giełdy.

W takiej sytuacji to sie ustawić na longa na takie spółki jak KGHM i nie patrzeć co sie dzieje.

Nie wiem jak Tobie się to udaje

Hm... chyba to jest na zasadzie że u sąsiada trawa jest bardziej zielona albo w następnej wiosce są ładniejsze dziewczyny.

Przyznam że wiosna i przed wakacjami miałem dobrą passę, ale teraz np na alterko same straty.Gównie to KGHM dał mi zarobić a że tam jest dobra płynność to można się rzucić z większa kasą i szybko wyjść.
Inna sprawa że z powodu przesunięcia czasowego to jak ja wstanę o 6:00 to na GPW jest 12:00 i wtedy bywają przesilenia. W domu cisza bo jeszcze wszyscy śpią to prawie przez 2 godziny mogę podziałać.a z kolei wieczorem już widząc jakie są trendy mogę robić nocne zlecenia.
Przez ostatni miesiąc na KGHM nie mogłem sie wstrzelić i sporo mi kasy uciekło.

czy masz jakieś przemyslenia odnośnie Emperii.

Szczerze mówiąc to liczę że dalej będą płacić dywidendy i chce ich trzymać.
Ta ostatnia mega dywidenda trochę namieszała ale powinni z tego wychodzić górą.
Z innej beczki to Ci powiem że moja córka ostatnio była w Chinach w ramach programu ORBIS, tam w medycynie zupełnie inne mają podejście do pacjenta.
Pozdrawiam
pietroo / 2012-09-11 19:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
SF jest super :)) most bardzo mi się podoba :))

pozdro
pietroo / 2012-09-11 14:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gdyby nie takie trupy i te problemy finansowe UE to nasza giełda znowu biła by szczyty notowań, a tak mamy zamieszanie i niepewność :(
Ciułacz / 2012-09-10 23:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Teraz rynki będą wyczekiwać na Bena, czyli może być na Amerykańskim rynku boczniak.
Na KGHM byłem za nisko ustawiony bo się otworzył z luką w górze, a miałem go wziąć za większą kasę, poczekamy .

Ciułaczu nie sprzedajesz jeszcze Krezia? Ładny zysk.

Fakt że sie zanosiło na korektę ale chyba chce się wybić.


PS. A swoją drogą to jak masz na imię, bo jakoś głupio mi tak pisać Ciułaczu....

Ciułacz wal mi śmiało ! ;-)
W końcu sam tego nika wybrałem.
Tak będzie lepiej.
pietroo / 2012-09-11 00:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Łyknałem BRS troszkę. Może ta 4 z przodu to juz dno?
pietroo / 2012-09-10 23:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że Gospodarz także doładował PSW :))
Ciułacz / 2012-09-10 23:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek witaj !

widzę, że Gospodarz także doładował PSW :))

To było ustawienie asekuracyjne jest jeszcze jedno dużo poniżej.
pietroo / 2012-09-11 00:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

jest jeszcze jedno dużo poniżej


moje także :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy