Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2012-03-20 01:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nic tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać na zamknięcie kontraktów to na strojeniu okienek powinno odrobić ewentualne straty.
Ciułacz / 2012-03-19 01:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chyba wczoraj gdzieś pisałem o KGHM a nie dokończyłem swoich myśli i gdzieś to wsiąkło.
Mam w kanadyjskim portfelu podobna spółkę i po tych doniesieniach że w Chinach mniej aut sprzedają to jest trochę zdołowana.
http://www.google.ca/finance?cid=673678
Na KGHM ostatnio mieliśmy tyle emocji co inne nie mają przez cały rok.
Ta spółka w Kanadzie płaci zaledwie 2,18% dywidendy to jest bardziej wrażliwa na światowe podrygiwania a nasz miedziak to przy obecnym kursie może dać około 10% dywidendy przez co w obecnej chwili nikomu się nie będzie spieszyć z wyjściem a po małej stabilizacji może być wręcz odwrotnie.Już mamy ponad połowę Marca a dywidenda zazwyczaj jest w pierwszej połowie Czerwca. W ubiegłym roku to nawet jak WIG w Kwietniu zaczął spadać to KGHM do dnia DD jeszcze urósł 20 zł. Czy tym razem tak będzie? Hm... ręki nie dam sobie uciąć ale swoją kasę na to stawiam :-))
Ciułacz / 2012-03-19 12:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To co nazwałem powyżej
po małej stabilizacji

może być nerwowo bo kontraktowcy mogą się szamotać w obydwie strony.
Dla świetego spokoju to zrobiłem jak często pisałem , tz ustawiłem się (na KGHM )z kupnem śmiesznie nisko, jak wpadnie to się pozbędę małych rezerw gotówkowych.
Indy / 2012-03-17 14:34 / Bywalec forum
Witam gospodarza i gości :)
Nie wiem czy jako niezbyt doświadczony gracz mogę sie przyłączyć do rozmów...
Widzę ,że trwa ożywiona dyskusja na temat DSS mnie akurat udało się wyjść ze spółki z niewielką ale jednak stratą i na razie obserwuję.
Ze spółek gospodarza mam w portfelu KGHM ,Synthos.
Ostatnio obserwuję Getin Holding na fixie strasznie poszedł w dół i według mnie po wyjściu z WIG20 będzie można troszkę zarobić.
Jakie jest wasze zdanie jeśli mogę zapytać ?
Pozdrawiam
Ciułacz nie logo / 184.163.67.* / 2012-03-17 17:47
Indy witaj !
Powiadasz
Getin Holding na fixie strasznie poszedł w dół

To może być w związku z wyprzedażą przez fundusze indeksowe, jeśli takowe były.

według mnie po wyjściu z WIG20 będzie można troszkę zarobić.

Zawsze po większym spadku powinno być odreagowanie, tylko nie pomylić z euforią wzrostów bo można wtopić.
jeśli przepatrzeć finanse to widać że mają zyski za ubiegły rok ale ten ostatni kwartał to nie za bardzo.
Teoretycznie to teraz przez 2-3 miesiące powinna lizać psychologiczne rany, a następnie to już wakacje i decydenci nie podejmują decyzji a ulica jest za słaba.
Inna sprawa że jak jest przypływ to wszystkie łajby idą w górę , nawet te co nabierają wody ;-))
Pozdrawiam
tomtay / 2012-03-17 21:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja może dodam coś od siebie drobnym druczkiem, nie ogarniam tych spółek tam jest: Getin, Getbank, Getin Noble, Noble bank, Getin coś tam i znowu Noble i Getin, a jeszcze Tu Europa, reasumując Czarnecki pewnie to wszystko ogarnia, skoro to wymyślił, dla mnie jest to wszystko zagmatwane do granic możliwości, pewnikiem Pieńkowska Jolanta też tego nie ogarnia, chociaż jako absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST w Warszawie, wie kto w tej sztuce jest Wernyhorą a kto Juliuszem Słowackim :)
wykresyGieldowe / 2012-03-18 14:37 / Tysiącznik na forum
jeszcze chyba OpenFinance, nie wliczając przedsięwzięć budowlanych.
andrea03 / 2012-03-21 08:49
...i nawet ubezpieczeniowy OpenLife...no i wlasnie - perpetum mobile - wszystko sie samo napedza /wzajemnie, z wzajemnosci i vice wersa/ :) :) :)
ale tez tak jakos podchodze - "jak do jeza"

Pozdrawiam kacik!
A.
Z_Montrealu / 2012-03-18 03:01 / portfel / Bywalec forum
Tomtay witaj !
Przyznam się szczerze że i ja
nie ogarniam tych spółek

ale w takim wypadku to podchodzę do tego tak jak Quba napisał:

wolę obejrzeć wykres do 5 lat wstecz, /i zerknąć na akcjonariat

czasem sobie tłumaczę że nie koniecznie muszę wiedzieć jak jest telewizor zbudowany bylem wiedział do czego są te guziczki ;-))
Pozdrawiam
Indy / 2012-03-18 11:11 / Bywalec forum
W związku z "Getinami" mam podobne odczucia jak Wy ,wyniki niby dobre ale nie wiadomo co Czarnecki jeszcze wykombinuje (czyt. kto przejmie kogo itp. ;)) Myślę jednak ,że czasem po spadkach z WIG20 można było zarobić.
Podobnie jest z PBG teraz nie można na te akcje brać pozycji krótkiej więc fundusze obniżyły kurs.
ketiw / 83.7.90.* / 2012-03-17 12:16
Dzien dobry Ciułaczu . DSS jeszcze sie nie sprzedał.Ale sa nowe informacje:" Krakowski dom maklerski zadeklarował, że pomoże firmie produkującej kruszywa przeprowadzić emisję akcji. Przejściowo może nawet zostać jej akcjonariuszem Moglibyśmy podjąć się koordynacji procesu dokapitalizowania Dolnośląskich Surowców Skalnych, gdyż bez dodatkowego kapitału ta spółka sobie nie poradzi – mówi „Parkietowi" Rafał Abratański, wiceprezes DM IDMSA. – Na razie za wcześnie jest na informacje, o jak dużą kwotę mogłoby chodzić. Najpierw spółka musi zwołać NWZA, a także wyjaśnić warunki przejęcia kontraktu na A2. Bez tego potencjalnym nabywcom akcji trudno może być podjąć decyzję o udziale w ofercie – dodaje.
"Pozdrawiam . Ale inne moje spółeczki powoli pną sie w gore . Ostatnio była mowa tutaj o SL wiem też , ze jest to trudny temat isć za kursem i gdzie ustawiać :2% , 5% a może 10% od aktualnej ceny?
Ciułacz nie logo / 184.163.67.* / 2012-03-17 13:55
Ketiw witaj !
Poszesz o DSS ,

sa nowe informacje:" Krakowski dom maklerski zadeklarował, że pomoże firmie

Istnieje coś takiego jak :Animator rynku
http://pl.wikipedia.org/wiki/Animator_rynku
W tym wypadku jest im potrzebny ale czy ten DM tego się podejmie czy nie to nie wiadomo.
Jedno jest pewne że nowa emisja i ewentualnie rola animatora to są wysokie koszty a bez gotówki to ani rusz, wiec można przypuszczać że zostaną zapłaceni akcjami z nowej emisji.Jak się dobrze postarają to rozruszają rynek ale nie na długo bo zaczną upłynniać swoje akcje, chyba że w umowie będą mieć zastrzeżone po jakim czasie mogą zacząć je sprzedawać.
Tak czy tak to chyba najlepsze wyjście z sytuacji.
W tym wszystkim jest najważniejsze jak to odbiorą obecni inwestorzy.
Niby by wyglądało że już wyjdą na prostą ale trzeba sie zastanowić czy jak taki emitent ma być płacony akcjami to czy mu się będzie lepiej opłacało teraz zbijać kurs aby po emisji go było łatwiej podkręcić ? Niestety nie znam odpowiedzi.
Widzę że i na innych forach ten temat też jest wałkowany.
http://www.stockwatch.pl/forum/wpis-najnowszy-216112_DSS.aspx#216112
Mam nadzieje że moderator mi nie skasuje wpisu za ten link
Pozdrawiam
ketiw / 83.2.52.* / 2012-03-18 12:19
Witaj. Czy Kredyt Bank mogł zrobic juz odpis na wartosć udzielonego kredytu dla DSS.Czy to może byc już w cenach . KB ostatni moj nabytek ZA 14,03.Wczoraj gdzies doczytalem , że udzielil im kredyt .Jak znajdziesz troche czasu prosze o krótki komenarz.(Juz mi troche glupio , że non stop sie o coś pytam.)Pozdrawiam .
Z_Montrealu / 2012-03-18 13:23 / portfel / Bywalec forum
Ketiw witaj !
Pytasz:

Czy Kredyt Bank mogł zrobic juz odpis na wartosć udzielonego kredytu dla DSS.Czy to może byc już w cenach

Powiem szczerze że nie wiem nic ponad to co w tym artykule pisze:
http://www.parkiet.com/artykul/25,1213928-DM-IDMSA-chce-pomoc-DSS-pozyskac-pieniadze.html
........................................
Dla mnie to by wynikało że im chodzi o stare kredyty i obligacje aby nie umoczyć to im pomagają i zresztą słusznie bo im się to podwójnie opłaci, raz to że stare kredyty zostaną spłacone a dwa to na nowych zarobią.
Może to potrwa ze dwa lata ale wcale bym się nie zdziwił jak wartość akcji przekroczy wartość emisyjną .
Za zwyczaj jak widać dobry plan naprawczy to inwestorzy zaprzestają wyprzedaży.
Co do KB to sobie poradzą i jeszcze dobrze zarobią, a co jest w cenie a co nie to ciężko mi powiedzieć . Bądz dobrej myśli bo DSS jest na dobrej drodze, może jeszcze ktoś wyskoczy z wnioskiem o bankructwo ale kasa już jest na ostatnim zakręcie.
Tym firmom co występują z wnioskami o bankructwo to się wcale nie dziwię bo same tracą płynność .Po prostu nasze rodzime spółki są za biedne na większe finansowanie projektów.Jak wiemy powstały z popiołów jak stary system sie rozpadł.
Pozdrawiam
ketiw / 83.2.52.* / 2012-03-18 14:12
Dzieki . To zostawiam KB . Po ostatnich doniesieniach jak przeczytałem , że Santander kupuje KB .Zaryzykowałem i kupiłem.
ketiw / 83.2.52.* / 2012-03-18 14:24
A pozniej jak doczytalem,ze DSS ma kredyt w KB to mi" skora scierpła"
ketiw / 83.2.52.* / 2012-03-17 16:49
Ale mam puszke Pandory z tą społką ale SL na 6zł nastawiny Dzięki za pomoc w interpretacji tych wszystkich wiadomosci .
wykresyGieldowe / 2012-03-17 15:55 / Tysiącznik na forum

DM IDMSA.

uuu, już się sępy zbierają ...
Ciułacz / 2012-03-16 11:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę że na RNK Amelka uwaliła kurs :-))

tak więc SL ustawiony i niech rynek zadecyduje ;)

Fakt faktem że
potencjał jest

Tylko dla mnie by było dobrze aby się skorekciło i trochę skonsolidowało aby zacząć od nowa.Zobaczymy po odcięciu dywidendy.Może się okazać że dwóch głównych akcjonariuszy co maja taka samą liczbę akcji będzie się starało tą równowagę naruszyć ? Za spodziewaną dywidendę wiele można kupić. Ale co ja się tu rozpisuję o groszach jak wypuściłem z rąk RESBUD ;-))
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-03-16 14:54

Widzę że na RNK Amelka uwaliła kurs :-))

hehe było o włos ale się nie sprzedał ;) z resztą ja mam niewiele papierka żeby kurs uwalać ;) Dzień ustalenia dywi to 24 marca, przyznanie 31 maraca i 1,35 zł na akcję to nieźle chyba ;)
Ale co ja się tu rozpisuję o groszach jak wypuściłem z rąk RESBUD ;-))

o i tak na straganie jest...czasem tylko ustrzelisz...;) zycie spekulanta wcale nie trudne i włosów siwych coraz więcej ;)
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-03-16 14:55
nie łatwe miało być oczywiście
Ciułacz / 2012-03-16 11:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wczoraj miałem pisać że KGHM jest wysprzedany i w Piątek koło południa powinien się skorekcić ale ale widzę że już to zaczął robić.Zostawię tak jak jest chociaż w Chinach są spore zapasy, a ceny miedzi praktycznie stanęły w miejscu od końca stycznia.
amelian / 2012-03-15 23:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Ciułaczu :)

Piszesz o papierze który mam to pozwól że i ja dołączę swoje obserwacje :)
Z Rankprogr było łatwiej bo na tej spółce widać że ktoś ostatnio wysoko codziennie rano kupuje a następnie pozwala na dystrybucję.

Tak. I mój znajomy co też na tym gra wspominał mi że na fiksie ktoś permanentnie kurs uwala i jego zdaniem to celowo robi ktoś ze spólki aby te akcje co ogłosili że będą kupować - kupić tanio. Moim zdaniem taka gadanina to dorabianie teorii do swoich przekonań a to już jak wiadomo jest szkodliwe. Konkludując - zaczęłam szczegółowo czytać raport - potencjał jest, natomiast ja robię wszystko aby wyrzec się myślenia życzeniowego i sentymentu tak więc SL ustawiony i niech rynek zadecyduje ;)

Pozdrawiam serdecznie
Ciułacz / 2012-03-16 01:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelka witaj !

ja robię wszystko aby wyrzec się myślenia życzeniowego i sentymentu

Co racja to racja , najgorzej to się przywiązać do jakiegoś papieru i sobie powiedzieć już mi wystarczy i sprzedaję.
Jak poniżej napisał forumowicz : Nikt

kupowanie akcji na GPW ma coraz mniej wspólnego z inwestowaniem,

Pozdrawiam
wykresyGieldowe / 2012-03-16 07:38 / Tysiącznik na forum


kupowanie akcji na GPW ma coraz mniej wspólnego z inwestowaniem,

myślę, że to pozostałość po przeprzedniej hossie ... W obecnej, mizernej hossie, ludzie by przetrwać, będą czyli raporty roczne pięć lat wstecz zanim coś kupią. I dobrze.
Pooh nl. / 77.114.228.* / 2012-03-16 09:49
kupowanie akcji na GPW ma coraz mniej wspólnego z inwestowaniem,

Dochodzę do podobnych wniosków. Ale wolę obejrzeć wykres do 5 lat wstecz, /i zerknąć na akcjonariat/ niż czytać raporty. ;)
Pzdr.Q
Ciułacz / 2012-03-16 11:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hm... każda metoda jest dobra jak średnio poprzez dwa cykle da oczekiwane wyniki.
Ze spółkami to czasem jak z pannami: niby wszystko ma co potrzeba ale jak brak charyzmy to niema wzięcia, a inna jak potrafi się odpowiednio uwodzicielsko uśmiechać to owija facetów wokół palca ;-)
ketiw / 78.9.43.* / 2012-03-15 12:14
Witaj .Mam pytanie głupie bo głupie ale zadam Ci je.Przy takim natłoku różnych wiadomosci na temat :DSS co bys zrobił teraz z akcjami (jakbyś z nimi został sr 17zł)? Jeszcze są po 6,25zł w którą strone pójdą na pewno lepiej interpretujesz te wiadomości (czy są to wiadomosci cos znaczące czy bez znaczenia , które sa ważne, a które nie ? ) .Pozdrawiam .Nie zrozum mnie zle nie pytam o rade, ale Twoją interpretacje tego wszystkiego.
wykresyGieldowe / 2012-03-15 20:49 / Tysiącznik na forum
odopwiem pytaniem na pytanie, czy się różni amfibolit od migmatytu ?
ketiw / 78.9.43.* / 2012-03-15 23:57
Witaj. Poczytałm sobie o amfibolicie i migmatycie ale im bardziej chodziło oto: "Poprzez akwizycję DSS zyskuje dostęp do 15 pierwiastków z grupy lantanowców oraz dwóch dodatkowych pierwiastków - itru i skandu. Lantanowce to pierwiastki o strategicznym znaczeniu dla gospodarki, powszechnie wykorzystywane w rozmaitych urządzeniach elektronicznych począwszy od telewizorów, przez komputery, telefony komórkowe aż po urządzenia do obrazowania medycznego, czy diody. Dodatkowo lantanowce służą jako element składowy wojskowych systemów naprowadzania, wykrywania i zagłuszania. Stosuje się je również w elektrowniach wiatrowych i panelach słonecznych. Co najważniejsze, nie można ich zastąpić żadnym innym materiałem. Krotko piszac jakby zył prezes to mogła byc to perełka .Doswiadczenia nie mam i zostalem z akcjami.Pozdrawiam .
wykresyGieldowe / 2012-03-16 07:35 / Tysiącznik na forum
a, lantanowce mogą być ciekawe, szczególnie neodym (magnesy !).
nikt... / 188.33.20.* / 2012-03-15 22:39
Niczym. I to i to ma 9 liter :-)
wykresyGieldowe / 2012-03-15 22:43 / Tysiącznik na forum
podobnie niczym się nie różni cena 9.50 i 1.20 :-)
Ciułacz / 2012-03-16 00:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Goście witajcie , czym chata bogata ;-)

cena 9.50 i 1.20 :-)

Fakt że to jest spora różnica ale bez odbiorcy to się może okazać bez wartości.
tomtay / 2012-03-15 19:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciężko coś radzić zwłaszcza przy średniej 17zł., ale fakty są takie, że DSS definitywnie wykopali z budowy, mają długi i zestaw wniosków w Sądzie o ogłoszenie upadłości. W październiku jeżeli dobrze pamiętam pożegnał się z życiem prezes i główny akcjonariusz, od tamtej pory "zarządza" jakaś kobicina, a z jakim skutkiem widać po wycenie, to co widzę kojarzy mi się z Techmexem - podobna historia. Jeżeli zmienią zarząd i jakiś ogarnięty jegomość dogada się z wierzycielami, może coś z tego będzie, może...
Ciułacz / 2012-03-16 00:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kitiew witaj !
Pytasz :
:DSS co bys zrobił teraz z akcjami


w którą strone pójdą

Kiedyś ten temat wałkowaliśmy i papier wyceniłem że nie powinien zejść poniżej 6zł a jak zeszedł poniżej to zaraz go kupiłem na spekulacje bo sądziłem że wróci na swoje miejsce o okolicach 6,5zł, co też się stało.
Śp prezio był jako alfa i omega i potrafił grać na wszystkich instrumentach jednocześnie a teraz go zastąpić to nie takie proste.
Obecnie by wyglądało że pozbyli się budowy autostrady, to może i lepiej bo dłużnicy nie będą ich torpedować a Ci co to przejęli to może wzięli zobowiązania na siebie, co w ten sposób będzie oddalone bankructwo, bo jak się skupią na podstawowej ich działalności to powinni zacząć pokazywać zyski. Wartość takich akcji to sama z siebie nie wiele urośnie, tu by musiało wejść w grę profesjonalne windowanie akcji, jak na RESBUD.Jak na tą chwilę to tego tam nie widzę.
W Ten dzień co sprzedałem DSS to kupiłem Resbud, czyli masz odpowiedz że bym te akcje sprzedał i za ten kapitał za-spekulował.
Jak Ci spać nie daje to niech to stop zdecyduje.Jak na tym walorze masz większy kapitał to rozłóż ryzyko na kilka spółek.
Czeka nas kilka tłustych lat to o tym zapomnisz;-))
Nie zapomnij że spekulacja tylko małym kapitałem.
Pozdrawiam
ketiw / 78.9.43.* / 2012-03-16 01:05
Dzieki Ciulaczu . Tak jak piszesz szkoda kapitału , serce boli jak sie widzi,ze wszystko dookola rosnie .Stawiam pierwsze kroki, ale jak mowia zeby wejsc na gore trzeba zrobić pierwszy krok .Za 2 moze 3 lata nabiore wiecej doswiadczenia wyciagne jakies wnioski z nieudanych zakupow.Powinno byc lepiej . Pozdrawiam.
ketiw / 78.9.43.* / 2012-03-15 15:42
Temat w kołko Macieju . Ustawiłem SL na 6 zł.Pozdrawiam.
nikt... / 188.33.20.* / 2012-03-15 23:03
No i dobrze - pójdzie up, to podnoś powolutku stopa. Pójdzie poniżej 5,9 to lepiej poszukać innej spółki.

GTC kiedyś było po prawie 60zł i wydawało się, że spółka się rozwija i będzie więcej. Po 20zł to już wyglądało, że mega tanio jest, a tu teraz po 7zł - i kto mi chce powiedzieć, że inwestowanie w akcje jest bezpieczne? Tam musi oszust na oszuście siedzieć, żeby taki kapitał i potencjał nie zarabiał.
To taki przykład, który się dzieje na naszych oczach - kupowanie akcji na GPW ma coraz mniej wspólnego z inwestowaniem, dlatego trudno doradzać co do przyszłości spółek, które mają sto szaf, a w każdej coś na każdą okazję :-)
ketiw / 78.9.43.* / 2012-03-16 00:08
Dobry wieczor.Chyba pojde tym torem (powolutku podnosząc SL).Ale mysle ,ze mnie szybko "wyautuja".Ale chyba lepiej sprzedac za 6.. niz za 2..
Ciułacz / 2012-03-14 22:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ketiw witaj !
Tak jest jak powiadasz.
sprzedałeś RNK to inni kupują

Jak sprzedałem to wieczorem ukazał się komunikat że chcą i maja środki aby skupić 10% własnych akcji.
To jak obecnie jest w obiegu 20% akcji to jak by chcieli skupić jeszcze 10% to by się nie źle zapowiadało.
http://stooq.pl/n/?f=582825&search=+rank+progress
Niby to nie jest uchwała ale coś tam kombinują.
Dzisiaj rano się zastanawiałem że z tym papierem się nie przeprosić
Pozdrawiam
ketiw / 78.9.43.* / 2012-03-14 15:37
Wtaj Ciułaczu.Tez miałem BDX ale jak zaczął spadać to sprzedałem (brak doswiadczenia) i kupiłem perełke nie bede pisał jaką zeby nie być monotematyczny :).Tez zauważyłem ,że tam gdzie Ty sprzedałeś RNK to inni kupują .Pozdrawiam Cię serdecznie.
Ciułacz / 2012-03-13 12:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ustawiłem się na Midasa , niby jest w dystrybucji ale czy zejdzie do moich poziomów ?
Ciułacz / 2012-03-13 10:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ten Resbud nie dawał mi spać i może i dobrze bo po tych wahaniach się sprzedał.
doktórka / 31.63.237.* / 2012-03-13 13:35
Witaj Ciułaczu
Gratuluje zysków.
Co myślisz o BDX pod dywidende
Ciułacz / 2012-03-13 23:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Doktórko witaj !

Co myślisz o BDX pod dywidende

To dobry koń pociągowy którego mało doceniamy, szukamy perełek a tu taka porządna spółka co aż sie prosi do emerytalnego portfela.Jak by wypłacili dywidendy tyle co w ubiegłym roku to by było około 9-10%.
Teraz około 20 Marca powinni ogłosić raport za 2011 co też pomaga wykresowi.
Patrząc na tle GPW to wiele już jest w cenie ale jeszcze jest miejsce na wzrosty.
http://stooq.pl/q/?s=bdx&d=20120313&c=1y&t=l&a=lg&b=1&r=wig20
..................................
Miałem go wziąć do mojego portfela IKE ale nie chciałem się rozdrabniać.
Może coś go skubnę do głównego portfela.
Pozdrawiam.
Ps. Masz dobre oko do solidnych spółek.
Ciułacz / 2012-03-13 10:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z Rankprogr było łatwiej bo na tej spółce widać że ktoś ostatnio wysoko codziennie rano kupuje a następnie pozwala na dystrybucję.
Co na niej zarobiłem to zarobiłem niech się inni na niej dalej cieszą.Do dywidendy jeszcze pozostało parę dni to nić jeszcze nie wiadomo.
ketiw / 78.9.43.* / 2012-03-13 08:25
Witaj trzymam kciuki.
Ciułacz / 2012-03-13 02:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeszcze na Wtorkowe rozdanie muszę się ustawić,bo igram z ogniem a tu nie ma żartów.
Ciułacz / 2012-03-12 22:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na tym Resbud ustawili się specjaliści od windowania kursu , tak działają że za wiele nie można kupić.Wszystko biorą PKC a że chętnych do sprzedaży brak bo każdy liczy na wieksze wzrosty ,to tym sposobem wywindują cenę pod sufit.Można przypuszczać że większość poustawiała stopy aby spaść na 4 łapy co i tak na wiele nie pomoże, lepiej samemu zaplanować sprzedaż i poczekać jak spadnie aby ponownie odkupić.
Teoria wszystkim znana tylko najważniejsze w tym wszystkim :jakie poziomy i kiedy ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy