Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Komentarze do portfela "Ciułacz"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2013-04-11 12:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miedziak zaczyna się stabilizować , co prawda są symptomy zmiany tendencji ale trzeba być ostrożnym.
chasz / 2013-04-11 22:14
Witam.
Niestety Ciułaczu, mam inne zdanie. Według mnie wyrysowała się fala korekcyjna w formacji spadkowej. Ja siedzę na akcjach od 154 zł. Zlecenie sprzedaży mam ustawione na 168. Jak dalej zachowa się kurs? Możliwe, że przebije nawet 173. Ale spodziewam się spadków do co najmniej 142-148 zł. Tak to widzę na dzień dzisiejszy.

Pozdrawiam
Ciułacz / 2013-04-12 01:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chasz witaj !
Teg co powyżej piszesz nie zaprzeczam bo przy spowolnieniu gospodarczym to surowce dostają po kulach ale z naszego KGH już płochliwy kapitał uciekł co teraz ja widzę jako stabilizacje a Ty ładnie określiłeś jako odreagowanie tylko do jakiego poziomu to potrwa ??? Te poziomy co określiłeś też na AT widzę ale jak to powiedziałem
trzeba być ostrożnym.
i w takiej sytuacji wole krocząco podnosić stopy, co do kontynuacji trendu to raczej bym widział szamotanie sie w kanale ostatniego dołka a 175 ale jak przebija dolne moje ograniczenie to na 140 ???
Ciułacz / 2013-04-09 00:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja ostatnio nie pogrywam i czekam na jakieś kierunki ale dalej nie widzę, gotówki trochę wycofałem bo niestety podatki na karku a i do kraju się wybieram , bilet już w kieszeni.
jaskół / 2013-04-09 14:36 / portfel
Może sytuacja się wyjaśni razem w wyklarowaniem pogody ;)
Mam nadzieje że słońce nam będzie sprzyjało
qubala / 2013-04-03 10:31 / portfel
Taka drobna poświąteczna refleksja.

Mój pierwszy rozbrat z giełdą miał miejsce gdzieś na przełomie stycznia/ lutego 2007.

Powód - gdzieś kiedyś przeczytałem, że jak tłum zaczyna "żyć" rynkiem to trzeba się pakować. I tak wtedy było, wszędzie reklamy funduszy, ludzie którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z giełdą kupowali akcje.

A teraz słyszę, i to nie jest opinia z jednego źródła, że z tej giełdy to nic nie będzie, że generalnie zaraz wszystko p*********** i chyba trzeba te wszystkie jednoostki uczestnictwa sprzedać.

Pewnie to nie znaczy nic szczególnego - ale lampka się zapaliła:)

Pozdrawiam
marek m / 2013-04-03 17:21 / portfel / Bywalec forum
Cisza na forum, żadnych widoków na poprawę, wszyscy zniechęceni, nikt nie łapie okazji.
Pora na porządki w portfelach i wiosenną hossę?
jaskół / 2013-04-03 13:17 / portfel
Na jesień też wszyscy mówili o kryzysie, a giełdy na przekór ...
dodge / 2013-04-01 17:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołego Alleluja! Wszystkiego dobrego Ciułaczu!
Ciułacz / 2013-03-31 22:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dla wszystkich odwiedzających mokrego dyngusa ;-)
Lexus / 2013-03-31 14:22 / portfel / "Mały Gracz"
Witaj -;) Wesołych i spokojnych świąt -;) czy masz wyrobione zdanie na temat AMIKA ?? Pozdrawiam
Ciułacz / 2013-03-31 22:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lexus witaj !
Pytasz
czy masz wyrobione zdanie na temat AMIKA ??

Amikę miałem na oku w 2011 i po mimo świetnych wyników nurkowala a w 4Q miałe jeszcze lepsze wyniki co nie miało ciągłości w 1Q i 2Q 2012 a było wręcz tragedią.
Chciałem ja wziąć na longa bez spekulacji do mojego drugiego portfela ale po takich jazdach w księgowości to mnie trochę zniechęciło chociaż mają dobrą produkcje.
Obecnie od jesieni jest na fali ,
hm... może jakieś przejęcie się szykuje ???
Czy warto teraz w nią wchodzić ? to giełda więc szwagry mogą coś tam kombinować ale tej spółce nie grozi bankructwo.
Ciułacz / 2013-03-29 13:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zatrudniony w DM Citi Handlowy Piotr Zielonka już drugi rok z rzędu został uznany przez inwestorów instytucjonalnych w rankingu „Forbesa” za najlepszego
http://pulsinwestora.pb.pl/3062410,32101,najlepszy-polski-analityk-ranking analityka w kraju.
Ciułacz / 2013-03-28 11:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
JP Morgan podwyższył rekomendację KGHM.
Michał Kuzawiński, analityk amerykańskiego banku, wyznaczył 9-miesięczny kurs docelowy akcji KGHM na 172 zł. Na zamknięciu środowej sesji na GPW za akcję spółki płacono 157,30 zł.
http://pulsinwestora.pb.pl/3060671,54916,jp-morgan-podwyzszyl-rekomendacje-kghm
.......................................................
Muszę naganiać bo z rana dokupiłem ;-)
Ciułacz / 2013-03-26 12:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na Miedziaku poprzebijało wszystkie logiczne wsparcia , zresztą są sa tak stare że juz są bez znaczenia.
Przy takich spadkach to powinno sie już konsolidować, bo komu padły stopy to juz go niema i teraz stoi z boku patrząc kiedy to sie zatrzyma.
pietroo / 2013-03-26 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Na Miedziaku poprzebijało wszystkie logiczne wsparcia , zresztą są sa tak stare że juz są bez znaczenia.


cześć Ciułaczu,

widze, że juz na naszej giełdzie nie ma mocnych papierów, największa ostoja jaką był miedziak, pękła...
cóż teraz może być z nim?? 118 zł?? 100 zł??
pamietam jak kupowaliśmy go po 114 zł i cieszyliśmy się z 4 zł zysku
zostałem z nim, bo się zagapiłem, potem juz strata była zbyt duza, nic poczekam, jeszcze wróci w dawne rejony :)

pozdrawiam
Ciułacz / 2013-03-27 22:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
Siedzę jak mysz pod miotłą aby nie spłoszyć inwestorów z Miedziaka.
Mamy poziomy z Lipca 2011 roku, ale to o niczym nie świadczy, bardziej bym liczył ze zmiana trendu na rozpoczęcie nowego kwartału, bo w zasadzie ten pierwszy kwartał był z górki.
chasz / 2013-03-27 23:46
Witam

Siedzę jak mysz pod miotłą aby nie spłoszyć inwestorów z Miedziaka.

W takim razie, również nic nie napiszę. Ale po 5 fali spadkowej należy się odreagowanie abc. A później? Z dużym prawdopodobieństwem powrót poniżej 148. Będziemy obserwować, ja w chwili obecnej gram tylko DT. Według mnie, to jeszcze nie czas na długą pozycję (a pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno wieszczyłem rajd na nowe szczyty).
Pozdrawiam.
Ciułacz / 2013-03-25 23:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na tym miedziaku to gdzie lecimy ??? w odchłań??? Hm... a podobno już odchłani niema ;-))
warner82 / 2013-03-25 21:49
co sadzicie o spolkach
Eurocash
Farmacol
czy jest szansa, ze jeszcze wzrosna o kilka procent?
czy juz osiagnely szczyty?
widac, ze sa obecnie mocnymi spolkami
Ciułacz / 2013-03-25 22:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Warner witaj !
Pytasz
co sadzicie o spolkach
Eurocash
Farmacol
czy jest szansa, ze jeszcze wzrosna o kilka procent?
czy juz osiagnely szczyty?
widac, ze sa obecnie mocnymi spolkami

Niestety tych spółek nie mam ,ale to się wie po czasie ;-)
Hm... Jak od dawna je masz to ustaw stopy i sie uśmiechaj , ale jak dopiero chcesz kupić to ostrożnie i pamiętaj nie za dużo w jedną spółkę.
Jak je chcesz kupić na 20 lat to bierz.
warner82 / 2013-03-26 01:40
niestety nie posiadam tych spolek :-(
mam problem
bo nie wiem, ktora wybrac
Eurocash bije rekordy notowan, a z technicznej analizy to moze jeszcze pojsc wyzej
Farmacol to brakuje mu troche do szczytu z lipca 2007, a po wczorajszym wzroscie to ciezko mi rokowac, a do najwiekszego szczytu z 2003 to brakuje ok. 70% wyskoku
Ciułacz / 2013-03-25 11:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
KGH poszedł do ludzi i ktoś jeszcze na tym zarobi ale mnie tyle wystarczy
Ciułacz / 2013-03-25 12:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na poprawienie własnego ego zrealizowałem zyski bo ostatnio maiłem trochę strat na prowizjach.
Hm... żadne sygnały mi się nie potwierdzają dalej jest pro-spadkowo chociaż po kilku tygodniach będzie można sobie dorabiać różne teorie np odbiło się od tego poziomu ,albo przebiło ... bo ...
Ciułacz / 2013-03-24 02:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Petrolek na dolnej bandzie ???
dodge / 2013-03-22 20:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Coś mi znowu stary problem na money'u.pl się pojawia ..., jak na złość ... po powrocie po dłuższej nieobecności. Żaden konkurs nie przyciągnie tutaj ludzi, jak technicznie nie będzie to wszystko ogarnięte ..., a do tego wpisy z poprzednich dni wylatują w kosmos.

Zanim zniknę w otchłani sportowego piątku, ... KGHM dzisiaj liznął 155-156 PLN. Tak jak wspominałem kilka dni temu, a czego odnaleźć nie mogę obecnie w wyświetlanym u mnie portfelu Ciułacza, dzisiaj był dzień na zakupy dla tych co prognozują przy tym poziomie odbicie. Znajdujemy się obecnie w strefie wsparcia wyznaczonego przez szczyty z marca i lipca 2012 r. Naturalnym wydaje się odbicie od tej strefy. Zerknąłem na ULT i RSI dodatkowo. Przy tych poziomach patrząc na ich historię, kurs reagował zgodnie z oczekiwaniami tych co grają na wzrost ceny.

Miłego pierwszego wiosennego weekendu. Pozdrawiam
Ciułacz / 2013-03-24 02:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge witaj !
Powiadasz :
Żaden konkurs nie przyciągnie tutaj ludzi, jak technicznie nie będzie to wszystko ogarnięte ..., a do tego wpisy z poprzednich dni wylatują w kosmos.

Hm... na dobra kadrę aby to wszystko ogarnąć to trzeba by kasą sypnąć a z tym może być słabo, więc często bywa że ludziska długo nie zagrzeją miejsca.
Ciułacz / 2013-03-22 12:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzień po dniu na KGH widzę ten sam wykres , jak wstanę to niby dzienna konsolidacja i jak tylko wyjdę z domu to leci na łeb na szyję, na szczęście jest dobra płynność to można się uratować przy małych stratach.
Dobrze że nie mam wolnego i nie widzę co się dzieje do końca sesji bo może bym się nie zdecydował na sprzedaż.
A co na dzisiaj ?
Hm... jak mi stopy nie polecą to może bym przeczekał do poniedziałku licząc na otwarcie górą .
marek m / 2013-03-22 15:38 / portfel / Bywalec forum

dzień po dniu na KGH widzę ten sam wykres , jak wstanę to niby dzienna konsolidacja i jak tylko wyjdę z domu to leci na łeb na szyję

Bierz urlop i nie wychodź z domu. Chcemy zarobić trochę na Święta :)
Ciułacz / 2013-03-24 02:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marek witaj !

Bierz urlop i nie wychodź z domu. Chcemy zarobić trochę na Święta :)

:-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy