Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "CUBRYNA"

Komentarze do portfela "CUBRYNA"

Wyświetlaj:
CUBRYNA / 2013-08-01 13:10 / portfel
Zamykam pozycję L na mwig , zysk 26% , czas inwestycji 3 dni ... zobaczymy jak się dalej ułoży i spróbuje później
CUBRYNA / 2013-07-31 13:52 / portfel
Dziś kolejna modyfikacja ...zamknąłem połowę pozycji na CDR ( zysk 13 % za 10 dni jest dobry no i mam pewne wątpliwości ) a w zamian kupuję KOM .
CUBRYNA / 2013-07-29 17:37 / portfel
dzisiaj zrobiłem małe przemeblowanie w portfelu.Podniosę trochę poziom ryzyka wprowadzając kontrakt L na mwig , ale w zamian wypada z portfela ENE, no i zobaczymy czy : "zysk czy w pysk " )))
CUBRYNA / 2013-08-01 13:13 / portfel
zamykając pozycję na ENE zaliczyłem strata 2 % ,trudno ... ale jakoś mi nie pasuje ...
CUBRYNA / 2013-07-21 20:17 / portfel
Witam,
postanowiłem założyć swój portfel .W latach 2006 do 2008 pisywałem na forum jako K2 .W tym miejscu chciałem pozdrowić wszystkich piszących w tych latach.W szczególności ukłony dla Oseska , Needla ,Brydzi , Warena (starego) ,Anonima , Dżeja i wielu innych ,którzy tworzyli moc tego forum , przepraszam ale zapomniałem niki.Co do mnie to nie zrezygnowałem z giełdy tylko od 2008 r zmieniłem swój horyzont na krótkoterminowy .W portfelu nie będę analizował sytuacji fundamentalnej , natomiast chętnie porozmawiam o sytuacji technicznej różnych walorów.W przeciwieństwie do mojej rzeczywistej gry na giełdzie w portfelu dałem spółki na trochę dłużej ))) np na 1-3 miesięcy .
Ciułacz / 2013-07-22 01:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
K2 witaj !
Co przechta na Cubryna ?
Jak to mamy rozumieć ?

W przeciwieństwie do mojej rzeczywistej gry na giełdzie w portfelu dałem spółki na trochę dłużej )))

czyli to portfel wirtualny ? zresztą czemu nie .
Nie tylko Ty jeden zmieniłeś nika bo z tych co pozdrawiasz
Oseska , Needla ,Brydzi , Warena (starego) ,Anonima , Dżeja

to tylko Anonim pod swoim starym szyldem tu bywa, co się dziwić, być ciągle na posterunku to wykańcza.
Pozdrawiam
CUBRYNA / 2013-07-22 10:30 / portfel
zmiana nika wynika z tego ,że jak próbuje wejść na starym to mnie ciągle wybija , co do portfela to w realu akcje mam maksymalnie parę dni , a często parę godzin więc nie byłbym w stanie tego prowadzić a poza tym zobaczę sobie jak to będzie wyglądało w dłuższym horyzoncie bo portfel jest przemyślany a nie z przypadku. pozdr
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy