Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "flugo"

Komentarze do portfela "flugo"

Wyświetlaj:
flugo / 2009-11-11 11:21 / portfel / Dziecko hossy
Zarząd Spółki KRYNICKI RECYKLING S.A. przekazuje wstępne jednostkowe wyniki finansowe Emitenta za miesiąc październik 2009 r. Spółka Krynicki Recykling w październiku 2009 roku osiągnęła przychody ogółem w wysokości 1.797 tys. zł. (co stanowi 44,8% wzrostu w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego). Dane wartościowe w okresie porównywalnym (tj. w październiku 2008 roku) dla Emitenta przedstawiały się następująco: przychody ogółem na poziomie 1.241 tys. zł.
flugo / 2009-11-09 13:32 / portfel / Dziecko hossy
wyniki jutrzni zadowalające
krycha na główny sie wybiera
aton czeka na ustawe

lub i powermedia - porazka roku 2009

i tyle podsumowań bieżacych

ruch, ruch, ruch chorzów:) fajnie jak zdobedzie mistrza- może byc ciekawie- nie egia, nie wisła, nie lech a ruch w LM- to byloby cos:))
Pooh / 2009-10-15 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Flugo, kiedy przyjeżdżasz?
Trzeba opić inwestycje, bo nie będą rosły ;)
Pzdr.Q
flugo / 2009-10-16 10:11 / portfel / Dziecko hossy
jestem w Wawie 27.10- moge przyjechac 26.10- zrobimy cos?
szprotek nieteges / 83.7.193.* / 2009-10-14 15:29

2009-10-13 21:33:58 | flugo [ Portfel ] [ Dziecko hossy ]
Re: GPW czeka na dobre wieści [8]

2009-10-13 19:20:14 | 83.27.51.* | szprotek nieteges
dla ciebie i innych s*** /tu dużo gwiazdek/, dla których najlepiej by było "ten kraj
zaorać i zacząć budować od nowa" to pucz, dla mnie to spóźniona reakcja na pełzający
zamach stanu realizowany przez mafię Kaczyńskiego.
CBA, IPN NBP, TVP, prezydent w rękach mafii. Kolej na odzyskanie rządu.

mocno

to z półobrotu było czy proste kopniecie?;))
Z półobrotu czy proste to chyba lepsze niż nóż w plecy albo ciche podstawianie nogi do skutku: w końcu przecież się wywróci!

Sorry Flugo, za s/***/ przepraszam wrażliwych - naprawdę nie rozumiem (i chyba nie chcę już rozumieć) ludzi którzy uważają, że im "gorzej tym lepiej" i mają rewolucyjne pomysły zaorania Polski po to by budować "od nowa" według swoich chorych wizji. Szczególnie jeśli tacy ludzie jednocześnie uważają się za jedynych patriotów.

"Mafia", "zamach stanu" to za mocno? Może "szara sieć" którą w swoim czasie tak ładnie "wymodelował" Zybertowicz lepiej opisuje zjawisko opanowywania wszystkich instytucji państwa przez ludzi Kaczyńskiego. :)

Albo co byś powiedział na porównanie Kamińskiego do Saint-Justa wiernego do końca swemu Robespierrowi? Wydaje mi się że podobieństwa charakterologiczne obu postaci są wyraźne. :)
flugo / 2009-10-14 16:14 / portfel / Dziecko hossy
ja tam lubię ostre dysputy z zachowaniem poziomu:)

monopolizowanie patriotyzmu jest szczególnie irytujące u tej formacji

co do porównań- archaniołem terroru Kamiński raczej nie jest:))

a wizualnie to mu do pięknej mordki Justa daleko:)))))
szprotek nieteges / 83.7.193.* / 2009-10-14 17:19
terroru jeszcze nie, ale wszystko przed nim. Na razie skupia się raczej na zastraszaniu przeciwników i sabotażu państwa. :)
No właśnie wizualnie ta dziecinna buzia całkiem pasuje. Czy jest do tego piękna - nie mi oceniać. :)
b a r a k u d a / 2009-11-17 00:04 / Pogromca mitów giełdowych

brzydal:))

jesteś zbyt delikatny....
maszkara w dziecięcym obliczu....była kiedyś nazwa adekwatna....nie pomnę..."-(
needle / 2009-10-14 13:40 / Bez rangi
jakieś konkrety w sprawie spotkania...?
doszła emalia...???
Pooh z dziwnego miejsca / 195.187.84.* / 2009-10-14 14:43
A moja do Ciebie?
Pzdr.Q
flugo / 2009-10-14 13:57 / portfel / Dziecko hossy
nieaktywny
zerknij na moja strone- znajdziesz tam namiary i prosze wyslij jeszcze raz- z tamtego konta nie korzystam juz- nie pamietam hasla:(
b a r a k u d a / 2009-10-13 00:19 / Pogromca mitów giełdowych
Stary druhu....
Zapraszam, zbliż się do portfela bebe....czuje , że masz tu swoje miejsce....:-)
pozdro
flugo / 2009-10-14 13:57 / portfel / Dziecko hossy
bede zerkać:)
pzdr Potworze!
needle / 2009-09-29 12:07 / Bez rangi
ciekawy temat w portfelu
ZAPRASZAM:-)
I.
TOMOK / 2009-09-18 19:39 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
eee żyjesz?
Bo się martwię ciut
Pozdrawiam
flugo / 2009-09-21 18:05 / portfel / Dziecko hossy
"Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę
Idę tam gdzie lubię, nie idę gdzie nie lubię "
http://www.youtube.com/watch?v=-EeCynNU0HU

wszystko na temat zostało juz napisane;)

trzymaj sie tomok
b a r a k u d a / 2009-09-21 18:41 / Pogromca mitów giełdowych
Masz rację...., a jednak żal...
Pozdrawiam
flugo / 2009-09-21 19:08 / portfel / Dziecko hossy
z********* wielki zal
moze wroca lepsze dni;)
pozdrawiam Barakudo
flugo / 2009-08-26 16:21 / portfel / Dziecko hossy
Aton-HT: Przyspieszenie prac nad ustawą o odpadach.
25 i 27 sierpnia br. odbędzie się posiedzenie podkomisji powołanej do pracy nad projektem
nowelizacji ustawy o odpadach, która dopuszcza alternatywne metody unieszkodliwiania
odpadów azbestowych i medycznych, w tym m.in. technologię mikrofalową oferowaną przez
Aton-HT.
Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych
ustaw (druk sejmowy nr 2002) odbyło się 15 lipca br. na posiedzeniu Komisji Ochrony Środowiska,
Zasobów Naturalnych i Leśnictwa (OSZ). Wówczas powołano także nadzwyczajną podkomisję do
pracy nad tym projektem. Jej posiedzenie odbędzie się 25.08 i 27.08. Projekt ustawy o odpadach ma
na celu m.in. dostosowanie polskiego prawa w zakresie gospodarki odpadami do ustawodawstwa
europejskiego. W planach pracy Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa na
wrzesień, przewidziano m.in. rozpatrzenie sprawozdania z prac podkomisji, można zatem oczekiwać, że prace nad ustawą będą przebiegać dość intensywnie. Bardzo nas cieszy, że prace nad nowelizacja ustawy o odpadach tak przyspieszyły. Jest bowiem duża szansa, że jeśli cały proces legislacyjny przebiegnie tak szybko i sprawnie, to nowe przepisy wejdą w życie jeszcze w tym roku. Jeśli chodzi o odpady azbestowe to dopuszczenie alternatywnych metod unieszkodliwiania tego śmiertelnie groźnego dla życia i zdrowia odpadu powinno znacznie przyspieszyć proces jego likwidacji. Chcę przypomnieć, że w Polsce mamy około 15 mln ton azbestu, które zgodnie z podpisanym przez nasz kraj zobowiązaniem musimy usunąć do 2023 r. Projekt nowelizacji ustawy poza dopuszczeniem alternatywnych metod unieszkodliwiania odpadów azbestowych, zezwala takŜe na stosowanie nowych technologii do utylizacji opadów medycznych, w tym technologię MTT. Zmiany w przepisach dotyczących zarówno unieszkodliwiania odpadów.
azbestowych, jak i medycznych będą bardzo korzystne z punktu widzenia Aton-HT - powiedział
Robert Barczyk - prezes Aton-HT S.A. Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2008/1/WE z dnia 15.01.2008 r. regulująca m.in. kwestie związane z gospodarką odpadami nakłada na państwa członkowskie konieczność wdrożenia rozwiązań legislacyjnych w zakresie odzysku/unieszkodliwiania odpadów w oparciu o trzy kluczowe zasady, tj: zasadę pierwszeństwa odzysku (posiadacz odpadów jest obowiązany w pierwszej kolejności do poddania ich odzyskowi), zasadę bliskości (odpad powinien być unieszkodliwiany w miejscu jego wytworzenia) oraz najlepszej dostępnej techniki. Technologia MTT realizuje dyrektywę unijną wprost, ponieważ; dokładnie wypełnia wszystkie wymagania stawiane przez ustawodawcę
europejskiego. Oferowana przez Aton-HT technologia MTT do utylizacji azbestu jest unikalna na skalę światową
Reaktor ATON 200 przekształca włóknistą strukturę azbestu w materiał obojętny dla środowiska. Odpady azbestowe są kruszone, mieszane ze specjalnymi dodatkami i podgrzewane wewnątrz reaktora przy pomocy skoncentrowanego pola mikrofalowego do temperatury ok. 1 200ºC. Jest to technologia w pełni bezodpadowa, gdyż przerobiony materiał jest bardzo dobrym dodatkiem do cementu i innych materiałów budowlanych. Nosi handlową nazwę ATONIT. Równie istotną zaletą
opracowanej technologii jest możliwość utylizacji odpadów w miejscu ich występowania gdyż system ATON 200 jest urządzeniem przewoźnym, oraz przede wszystkim to, że metoda ta jest znacznie tańsza od innych znanych i stosowanych obecnie metod unieszkodliwiana azbestu. Całkowity średni koszt utylizacji odpadów azbestowych metodą MTT w reaktorze ATON 200 to ok. 150 EUR/tona. Dla porównania całkowity średni koszt utylizacji w łuku plazmowym w Bretanii (Francja) to ok. 1.500 EUR/tona .[/i]
TOMOK / 2009-08-13 23:42 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://www.wyhaczmp3.pl/149710,strajk-urojenia.html
Fajny Strajk...może Ci się spodoba
Pozdrawiam
flugo / 2009-08-11 14:58 / portfel / Dziecko hossy
http://picasaweb.google.com/flugowski

trochę więcej fot
bolek77 / 2009-08-11 19:36 / portfel / Uparty Osiołek
No teraz to da się oglądac.
:)
flugo / 2009-08-11 19:54 / portfel / Dziecko hossy
dzięki za podpowiedź:))
TOMOK / 2009-08-06 19:58 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Bierz urlop
Ja wsiadam jutro...chciałem dziś ale nie miałem neta za bardzo...
Albo zysk albo w pysk
Pozdrawiam
flugo / 2009-08-05 21:32 / portfel / Dziecko hossy
Zarząd Spółki KRYNICKI RECYKLING S.A. przekazuje wstępne jednostkowe wyniki finansowe Emitenta za miesiąc lipiec 2009 r. Spółka Krynicki Recykling w lipcu 2009 roku osiągnęła przychody ogółem w wysokości 1.583 tys. zł. (co stanowi 85,80% wzrostu w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego). Dane wartościowe w okresie porównywalnym (tj. w lipcu 2008 roku) dla Emitenta przedstawiały się następująco: przychody ogółem na poziomie 852 tys. zł.

nieźle
Pooh / 2009-08-05 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
No i piknie.
Zastanawiam się, czy nie dobrać...
W sumie pierwsza emisja była po 3,8.
To co poniżej to i tak taniej niż na pierwotnym.
Pzdr.Q
Ps. Jutrznia powinna mieć dobre wyniki, sądząc po wykresie ;)
flugo / 2009-08-06 09:17 / portfel / Dziecko hossy
pierwsza emisja po 2,95, druga po 3,8

ale wskaźniki ma hossowe nie bessowe...

Jutrznia robi cos na kszałt spodka:)
Pooh z komorki / 83.220.97.* / 2009-08-06 10:39
No prosze - Kolega za AT sie wzial ;). Pzdr. Q
flugo / 2009-08-06 10:42 / portfel / Dziecko hossy
kolega Przemo mi wykresik podesłał:)
flugo / 2009-07-29 11:18 / portfel / Dziecko hossy
www.edukacjadlapokoju.org

dobra akcja godna uwagi
flugo / 2009-07-24 12:06 / portfel / Dziecko hossy
http://picasaweb.google.com/flugowski

zaprazszam do geleryjki z podróży - stopniwo bede uzupełniał w miarę zwiekszenia umiejetnosci poruszania sie w programie picasa:)
pietroo / 2009-07-29 11:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no, no, no nieźle :)
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy