Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "giero13"

Komentarze do portfela "giero13"

Wyświetlaj:
giero13 / 2010-04-26 21:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że z NC wszystko prawie pokupowałem na górce...
giero13 / 2010-04-04 13:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję wszystkim ślicznie za życzenia:-)
amelian / 2010-04-02 18:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
Big Lebowski / 2010-04-02 17:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zdrowych i wesolych Swiat Wielkanocnych zyczy dude..
Jarg / 2010-04-02 14:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Giero, składam Ci serdeczne życzenia spokoju, zdrowia i refleksji w Święta Wielkanocne... Niech będą okazją do zadumy nad marnością naszego świata i odskocznią od wiecznej pogoni za pieniądzem...

Serdeczności wszystkim Bywalcom...
pietroo / 2010-04-02 12:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy :))))
giero13 / 2010-04-01 19:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak sprzedałem Cognora ze stratą po 3,10 to ten się wybija i łączy z STX, swoją drogą kursy obu spółek były mocno dołowane więc po fuzji pewnie będzie ostry wystrzał w górę...dobrze, żę kupuję w dobrym czasie ostatnio:)przestałem się 3mać zasady Cierpliowść ponad wszystko i mam za swoje...
giero13 / 2010-03-31 20:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
\kiedy na rachunku powinny pojawić się PP- Boryszewa...Wpadł Athon w takiej sobie cenie:)
pietroo / 2010-04-02 16:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
8 kwiecień podobno się pojawią PP Borka, a wykupiłeś je?
giero13 / 2010-04-02 16:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję pietroo za życzenia:)tak wykupiłem, nawet złożyłem dodatkowy zapis, ale pewnie nic nie dostanę;)
giero13 / 2010-03-28 20:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przyczajam się jutro na Athona moja cena to 5,60 zobaczymy czy wpadnie...Oczywiście na long zakup bedzie:)Fajnie, że już wiosna idzie:)Portfel tez coraz bardziej sie zieleni:)
giero13 / 2010-03-18 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadł Photon jutro polowanie Na EEX kupię i będę zwiększał jedną i drugą spółkę...
pietroo / 2010-03-15 07:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj
Gratki za WDM, miałeś wyczucie z wejściem :))
Pozdrawiam
giero13 / 2010-03-16 21:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej udało się trafić, wczoraj Jutrzenkę kupiłem. Myślałem o Ekoexport swego czasu i Photonie przy 2,8 ale zabrakło zdecydowania. Gratuluję zysków:-). Z IPX i Krezusa wyskoczyłem za wcześnie, ale ważne, ze z zyskiem. Życzę powodzenia i praktycznie codziennie zaglądam do Twego portfela i czytam...patrzę jednak, że ostatnio totalnie wypadłem z obiegu giełdowego
pietroo / 2010-04-02 16:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeszcze raz gratki za portfel :))
Wpadaj częściej, bo miło się pisze i zawsze się człowiek czegoś nowego i pomocnego dowie.
skrzydlaty / 2010-03-11 20:36
Hej Giero. Ladny portfel masz. Gratulacje !!!
Mamy w postfelach te sama spolke, WDMSA
Sam czekam na odpal na tej spolce i nadal czekam. I jak na razie nic.
Na wykresie 30 min ATR dotyka dolnej linii. Brakuje troche na 60 min. Mysle, ze jestesmy blisko mocnego ruchu tylko w ktora strone? Mam nadzieje, ze oczywiscie do gory, tak jak wczesniej napisales malo chetnych do oddania ponizej 0,7 zl oraz mocniejszy popyt po tej cenie. Pozyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam
giero13 / 2010-03-12 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki, portfel może być, ale czekam na jeszcze lepsze czasy:-). I mamy odpał na WDMsa. W porę wszedłem, ale IMPex też rośnie ciekawe jak długo. Na razie na pewno nie dokupię. Teraz na celowniku mam Jutrzenkę.

Pozdrawiam.
giero13 / 2010-03-11 19:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadło WDM, Impex jednak rośnie może za wcześnie oddałem. Myślę jednak, że taniej odkupię niż sprzedałem.
giero13 / 2010-03-10 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zyski zrealizowane na Krezusie i Impexmetalu. Czas pokaże czy nie za wcześnie...kiedyś walory były już wyżej ale to już było. Teraz czas przebudować trochę portfel i zasiorbać coś z New Conect...mój typ Photon mocno odjechał wiele walorów też mocno z tego indeksu urosło, myślę o kupnie WDMsa było już troszkę zbierane
giero13 / 2010-01-11 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jutro żegnam się z Centrozapem i Zenkiem jak osiągnie 0,93gr, już go zresztą skróciłem, nie wiem czy zostanie z Boryszewem było słuszne...miało być chyba 5-pp na akcję...nie wiem o co chodzi z tym bo z czasem kiepsko...prawie doładnie trafiłem w odbicie Energoinstala i trzymam na long....Reedgen też bardzo cieszy na longa ale za drobne już niezle zarabia...Cognor ma szanse do końca stycznia, reszta na Long:_)
pietroo / 2010-01-11 21:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Giero
moim zdaniem BBIZ może pociągnąć wyżej niż 93 gr, zresztą dzisiaj go dokupiłem.... wierzę w niego, zresztą został uznany za jedną ze spółek, które mogą zostać czarnym koniem tego roku na giełdzie...
jeśli nie potrzebna Ci kasa, może warto jeszcze poczekać....?
gratki za zysk na NC :))
pozdrawiam
giero13 / 2010-01-11 22:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zlecenie już ustawione jak pójdzie to się pożegnam...kasa nie jest mi potrzebna bo niezle zarabiam ostatnio odpukać...najwyżej odkupię...U Ciebie na Athonie też pięknie, Gratulacje.
Pozdrawiam
amelian / 2010-01-11 22:25 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Giero :)
gratki fajny portfel :))) no i masz spółkę która mnie interesuje Read gene ;)
Pozdrawiam
giero13 / 2010-01-13 20:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:)Portfel jak na inwestora z rocznym stażem może być;-)Wywaliełem dziś Centrozap a on odbił...bywa znowu brak cierpliwości się nie opłacił.Redgene w tą spółeczke wierzę jakoś bardzo mocno ale mam ją za drobne. Wchodzi w nią Adamed i myśle, że będzie jeszcze emisja i wejście na GPW w tym lub przyszłym. Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy