Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "giero13"

Komentarze do portfela "giero13"

Wyświetlaj:
giero13 / 2010-01-01 20:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Troszkę zmian w portfelu z nowym rokiem oby był byczy!!!Zyczę sobie samolubnie i wszystkim trafnych decyzji:-)
giero13 / 2009-11-22 18:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadła premia z pracy więc spożytkuję na inwestycje, oby trafne:-)
giero13 / 2009-10-29 20:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kupiło mi się dziś PKO BP po 32,80 a zamknięcie jak widać więc super szkoda że za grosze, ale zawsze i zysk już jest:-). Oby tak dalej:)
giero13 / 2009-10-24 13:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niestety nici z moich planow...w cigu 2 tygodni 4 razy bylem w biurze maklerskim i nie zostalem obsluzony aby dokonac wplaty....sa straszne kolejki byc moze zwiazane z pora w ktorej zajezdzam czyli o 17 po pracy...fakt faktem tylko jedna osoba na 4 pracuje i wkurza mnie to pewnie zmienie biuro tym bardziej ze dosc spore sa prowizje...z drugiej strony kolejki moga swiadczyc o naplywie kapitalu dlatego wielkich spadkow juz nie powinno byc i chyba mamy hosse co mnie bardzo ceszy:)czas dokupic akcje i przebudowac portfel:)
giero13 / 2009-10-04 15:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dawno nie zaglądałęm, ale planuję poczynić nowe decyzje więc podzielę się planami. Ostatnie moje ruchy w budowaniu portfela na longa: ze spożywki kupię Jutrzenkę żeby osłodzić portfel, dokupię Wielton bo to super spółka, z banków głośno o PKO BP emisja i w ogole pamietam jak kupowalem go po 20zl ale z niewielkim zyskiem oddalem i pewnie kupie skromna ilość, jeszcze coś z branży komputerowej i tu zdecydowanie Komputronik mocny walor i dalej się nie wybił mocniej...widzę też że mocno inwestują i to przyniesie rezultat za jakiś czas. Nie wiem co myśleć o Centrozapie trace wiare w ten papier a to zły prognostyk, jest duża strata więc szkoda sprzedawać...to tyle sporo inwestycji i 2 tygodnie na realizacje:)
jaguar / 2009-09-22 19:32 / Bywalec forum

wynajem, poszaleli ludzie z cenami...

to akurat wiem.......dla studenta np w Krakowie mieszkanie wynając to niezly wydatek

W twoim przypadku zatanow się dobrze, jeden miesiac lub dwa Cię nie zbawi
Zima się raczej ie buduje się mniej. to i nie ma bazy do wzrostow cen mieszkan..a ponoc bedzie cięzka:))
giero13 / 2009-09-22 19:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chcę kupić na rynku wtornym jakieś używane tak w styczniu myślałem coś już mocniej się rozejrzeć może coś starsi pomogą to będe kombinował, ale giełdowego portfela nie opróżnia 3mam i czekam na setki % zysków:)dzięki za rady:)Pozdrawiam
tomcio123 / 82.177.199.* / 2009-09-23 10:18
jestem przedstawicielem ing więc mogę Ci powiedzieć jak to u nas wygląda
1. musisz mieć zdolność kredytową albo podeprzeć się zdolnością rodziców :) (nie są duże wymagania zarobków ale zawsze...)
2. oprocentowanie takiego kredytu to ok 6% - (ważne żeby było stałe - róznie to bywa w różnych bankach)
3. jest marża za udzielenie 1,2-1,6 %
4. w zależności od wartości nieruchomości może być wycena nieruchomości do 900zł
najlepiej to przedzwoń do mnie lub napisz na gg to przelicze Ci zdolność kredytową i odpowiem w razie pytań
mój nr. 600370242 7282280
pzdr
jaguar / 2009-09-22 19:20 / Bywalec forum
witam
jeżeli chodzi o Twoje pytanie dotyczące kredytu na mieszkanie
pare porad.będziesz chcial to wykorzystasz
1/ nie wiem czy to jest akurat dobry czas na kupno i to na kredyt mieszkania, jęzeli mozesz to się wstrzymaj, jest szansa, że mieszkania jeszcze stanieją
2/ jeżeli już bierzesz kredyt to niee zastawiaj innej nieruchomości.to błąd - nie wiem jaką masz zdolnośc kredytową , ale pewnie dostałbys kredyt hipoteczny bez zastawiania czegokolwiek
3/ bierz kredyt w walucie w jakiej zarabiasz......kredty we frankach maja male oprocentowanie .....ale jest grożba wzrostu wartości franka w stosunku do zlotówki
jezeli jeszcze stanieja mieszkania..to będziesz do tylu i to znacznie,

dlatego przemysl temat jeszcze raz
giero13 / 2009-09-22 19:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki też nie chciałbym zastawiać nieruchomości, a na pewno wezmę w złotówkach bo na nioe chcę ze strachem patrzeć na wahania kursów, czas może nie jest idealny ale wiele już mieszkania raczej nie stanieją, potrzebne mi jest to mieszkanko, wolę spłacać kredyt niż płacić ogromne sumy za wynajem, poszaleli ludzie z cenami...
pietroo / 2009-09-10 06:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
super portfelik, ładne wzrosty, podoba mi się szczególnie Ronson, miałem go kupić, ale zabrakło kaski...
IPX też ładnie Ci wczoraj poszedł w górę
wielkie gratki
giero13 / 2009-09-09 21:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadł Wielton za grosze w celach rozpoznawczych przy głębszej korekcie na pewno dokupię bo wierzę w tą spółkę...o spółkach Romana się nie wypowiadam choć są siłą mojego portfela...jeszcze jedno zlecenie czeka na realizację...
giero13 / 2009-09-08 21:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już nie bede sobie pluł w brodę gotówka przelana zlecenia ustawione...początki pracy po szkoleniach mnóstwo niewiadomych...coś moje spółki z New Connect korekcą się zwłaszcza Liberty...kilka moich typów odjechało choćby Borek...jutro zakupię Ipopemę jeśli się uda i zlecenie wejdzie i może coś jeszcze...dziś tylko Ronson dał radę
giero13 / 2009-08-20 22:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ech...ostatnie wzrosty nie dla mnie, mam nawet niezle typy ale brak czasu i brak dostepu do gotówki mam problemy z kontem internetowym mnie juz dolują bo mogły być dobre inwestycje poczynione a tak kasa sie marnuje...początki pracy jednak za bardzo zaprzątają mi głowę i zabierają czas, może korekta wreszcie głębsza przyjdzie...
pietroo / 2009-08-24 22:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
masz fajny portfel i własną strategię i tego się trzymaj... teraz tylko cierpliwość
pozdrawiam
giero13 / 2009-08-13 13:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Planuję kupić 2 kolejne spółki, pierwszą jest Swissmed z 2 powodów...nie odbił się jeszcze znacząco od dołków drugim jest mój zysk na Reedgen...miałem tu zwiększać zaangażowanie jak były niskie poziomy ale mam to co mam i niech rożnie do nieba... interesują mnie też spółki związane z budową infrastruktury Energetycznej wszelkiego rodzaju i tu mam dylemat, pierwszy typ padł na energomontaż z NewConect, jak środki pozwolą kupię może Elekrobudowę lub Energoinstal, ale muszę jeszcze przemyśleć przez weekend...
adrianoo / 2009-08-13 13:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie jestem dokladnie w temacie swissa ale jedno mnie niepokoi, potrzebuja pieniedzy i o ile mi wiadomo beda je pozyskiwac z parkietu
giero13 / 2009-08-13 17:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nowe emisje tego nie lubię więc podumam dzięki za komentarz, wyczekuję korekty jakiejś żeby taniej kupić a tu już wiele spółeczek odjechało...dobrze że kilka w miarę tanio mam
adrianoo / 2009-08-13 18:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
wiele osob oczekuje korekty, stad te wzrosty
adrianoo / 2009-08-13 18:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
i wycielo mi 90% komentarza - moze dobrze bo przynudzalem, ok. wnioski: tez jestem zaint. branza medyczna i ostatecznie z tej grupy spolek wybralem EMC - czy dobrze? w portfelu Jarga krotka dyskusja nt. temat
giero13 / 2009-08-13 18:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki zajrzę poczytam może coś mądrego lub mniej mądrego skrobnę...może napiszesz coś jeszcze odnośnie Centrozapu...wiąże z nim duże nadzieje bo plany mają ambitne ale to tylko plany, chyba miałeś kiedyś w portfelu...
adrianoo / 2009-08-13 18:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
czego ja nie mialem w portfelu?:) mialem centka ale spequlacyjnie teraz probuje stworzyc cos na longa...
giero13 / 2009-08-13 18:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też buduję już na Long bo nie przewiduję już mega zjazdów i nie mam czasu tak śledzić sesji na bierząco...trudny orzech do zgryzienia dla mnie ta spółka, a EMC muszę poczytać pomyślę i może kupię pakiecik, muszę jakos jeszcze kilka branż skubnąć żeby była dywersyfikacja
pietroo / 2009-08-10 14:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
masz piękny zysk na NC :))
gratki, najważniejsza jest cierpliwość
pietroo / 2009-08-05 10:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
eeeeeeeeeee widzę, że portfel pęcznieje :)) no i bardzo dobrze :)) teraz tylko cierpliwość i będzie ok
pozdrawiam
giero13 / 2009-08-04 21:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W portfelu aż huczy od wzrostów wszystko cieszy oczywiście Romana koniki zawsze warto mieć w swojej stajni...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy