Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "jaara1"

Komentarze do portfela "jaara1"

Wyświetlaj:
gio / 2007-01-30 21:47 / portfel / Tysiącznik na forum
02n trzeba to interpretować jako tzw. dzień odwrotu, długookresowo idzie w trójkącie równoległobocznym, nie dojście do dolnego ramienia interpretuje się jako siłę akcji. A więc /nie wiem dlaczego/ po niewielkiej korekcie góra - jeśli gwałtowna korekta to anulata. Bio - niestety przełamanie linii szyji w formacji głowy i ramion - obroty niestety się zgadzają - wychodzi mi spadek do ok. 1,40! /sam się dziwię/. Fam ok, procad znasz moją opinię. Ruch jeśli spadnie poniżej 22,40 do sprzedania, jeśli nie to trzymać. warimpex dobre perspektywy! Zurawie - wydląda to na flagę - jeśli się przebije przez szczyt to wychodzi mi bardzo wysoko! pozdrawiam
gio / 2007-01-30 22:31 / portfel / Tysiącznik na forum
ps. chodzą plotki o telefonii komórkowej czy ew. innej - dziwne jest przesunięcie terminu ogłoszenia wyników z 14 lutego na 02 /bodajże/ ?!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy