Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "jędrzej"

Komentarze do portfela "jędrzej"

Wyświetlaj:
jędrzej / 2007-03-05 11:30 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
W dniu 05 marca 2007 podjąłem spóźnioną decyzję wyjścia z akcji. Mam obawy, że korekta potrwa jeszcze conajmniej tydzień.
needle / 2007-07-04 09:39 / Bez rangi
to masz te papiery czy nie?
widzę przy sprzedarzy czerwoności więcej niż na Rozbrat
a uciekasz z rynku najszybciej ze wszystkich, których znam
jędrzej / 2007-08-04 00:00 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Wiele w tym racji, nerwowy jestem, a portwel jest realny, a nie wirtualny.
Ale teraz się nieco zmieniłem bo mam kasę na długoterminowe inwestycje i postanowiłem przestać bawić się w spekulanta.
Teraz widzę dużo paniki na rynku (początek sierpnia 2007) to kupuję.
needle / 2007-08-04 00:42 / Bez rangi
ale dziś kupiłeś takie na których zarobisz...
...niektóre będą trudna, ale jednak
jędrzej / 2007-08-08 14:27 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Pisałem na forum - to na minimum 6 miesięcy.
Poza tym zmieniłem taktykę inwestowania: inwestuję, nie spekuluję, żadnych szybkich wind i spadających noży.
Kupiłem to co mnie interesowało już wcześniej, ale poczekałem na korektę. Gdybym to samo kupił miesiąc temu, dzisiejsza korekta nie przeraziłaby mnie, bo i tak za dwa lata niebędzie po niej śladu (a tym bardziej za pięć).
rocco / 2007-08-08 15:14 / portfel / Tysiącznik na forum
no, zobaczymy jak z tym wszystkim będzie
jędrzej / 2007-03-01 10:53 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Rozczarowanych pozbyciem się przeze mnie ORLENU informuję, że z powodu sporych starat w moim portfelu w trakcie korekty z 26-28 lutego 2007 (częściowo spowodowanych zbytnią nerwowością) zmuszony zostałem do przebudowy portfela w stronę spółek bardziej spekulacyjnych (MSZ i STX) - dających szybszą perspektywę odrobienia strat.
jędrzej / 2006-08-16 23:32 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Operacja z 16 sierpnia 2006 widniejąca w moim portfelu jako:
MOSTALZAB - kupno po 0,01 zł i sprzedaż po 0,55 zł
jest substytutem sprzedania przeze mnie tego dnia MOSTALZAB-PP (które mi przyznano) po 54 grosze.
Portfel nie obsługuje PP (przynajmniej ja nie wiem jak).
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy