Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Kambodza"

Komentarze do portfela "Kambodza"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2012-06-09 20:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Holandie u buka zagrałem 1X na 1,13 z 4-ma innymi zdarzeniami i wypadło a na kuponie było ponad 600 ziko - kufa:)
dodge / 2012-06-09 20:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Temat strategiczny i częściowo giełdowy.
Co myślicie i faulu Szczęsnego ?


Strategicznie jedyne wyjście, aby ratować wynik. Cóż mu pozostało? Nawet drużyna była świadoma tego co się stało i z tym pogodzona, bo czy którykolwiek zawodnik podbiegł do sędziego aby z nim podyskutować o tej decyzji? Nie. Szczęsny z premedytacją zrobił co zrobił, bo sam nie sprzeciwiał się decyzji. Cóż. Ratował punkt i mu się udało na spółkę z Tytoniem. Obrońcom należy się dupę złoić za taką grę.



Pietrucha mógłby z nami potypować, ale zaklopsował się i woli sam ze sobą gadać. Może mu weźcie przemówcie do rozsądku, wszak szkoda, że taki turniej, a on sam ze swoim jestestwem :(


Mam wrażenie Tom, że Panowie są bardzo honorowi :). Piotr i Darek - niech ME 2012 Was połączą :). Długo będziecie się droczyć na siebie? Wyciągnijcie do cholery ręce do siebie.
tomtay / 2012-06-09 20:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ale "my" czy "wy" jakiekolwiek opcje weźmiesz pod uwagę, nie jesteśmy ze sobą skonfliktowani. Wczoraj biesiadowaliśmy u Pietruchy, dziś u Kambodżańskiego, a jutro może u Ciebie jak nas poniesie.
Nie ważne gdzie. Ważne, że razem.

No chyba, że ktoś nie chce z nami być, bo albo u niego w portfelu, albo wcale?
Kambodza / 2012-06-09 20:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale Maćku ja nic do nikogo nie mam, naprawdę:) tyle że sobie tutaj piszę i tylko tyle ale na nikogo nie jestem sfochowany czy coś:)
dodge / 2012-06-09 20:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No to ja już nic nie wiem. Mam wrażenie, że się wzajemnie na siebie poobrażaliście. Piećka przyłaź tutaj i będziemy korzystać z dobroci Darka i u niego tym razem typy robić. Darek jak widzę nie ma nic przeciwko. Prawda?
Kambodza / 2012-06-09 20:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
prawda:)
dodge / 2012-06-09 20:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

prawda:)


Brawo! Wszyscy jesteśmy drużyną narodową! :)
tomtay / 2012-06-09 18:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Vija redsky vija vite via danske dynamite :)

Kelner juz szelki poprawia, żeby szybciej nogami przebierał z tacą ;)
wykresyGieldowe / 2012-06-09 18:52 / Tysiącznik na forum
Holendrzy - za dużo strzałów z daleka. Było chyba 12 strzałów i tylko 2 w światło bramki. Tak się nie wygra :-][
Dania - fajna była ręka na polu karnym :-)
tomtay / 2012-06-09 19:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oj tam, oj tam, nie bądź taki drobiazgowy Anonimie, to nie raport kwartalny "pewnej firmy ogrodniczej" z Cupertino w Kalifornii ;)

Komentator w około 18-tej minucie wspomniał na wizji, że nie grają permanentnie siedzący na ławce w ostatnim sezonie :)
Panie Franciszku, gdzie był Wawrzyniak?
Ged / 2012-06-09 19:35 / Tysiącznik na forum
patrząc na ten mecz, to Rosja wczoraj zagrała naprawdę wybornie, wydaje się, że holandię też by rozjechali.

ładnie się ten turniej zaczyna - niezależnie od wyniku polaków, to mecze są emocjonujące
tomtay / 2012-06-09 19:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiem Ci, że wczoraj po tym co zobaczyłem to faktycznie Rosja wybornie zagrała. Nie powinien w pierwszym składzie wyjść Robben, spalony jest psychicznie po tym blamażu w LM. Nie chciał strzelać karnego i Manuel Neuer, musiał wykonać rzut.

Słowo się rzekło, kobyłka u płotu jak to wyartykułował Jakub Zaleski do króla Jana III Sobieskiego :))) Dwa 0.7 czekają i z przyjemnością ureguluję rachunek :))
Kambodza / 2012-06-09 20:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale holandia dała ciała:)
Robben to jest sierota proszę Państwa:) już nie wspominając umiejętności strzelania karnych:) a dzisiaj walił w niebo aż miło:)

A co do Rosji to naprawdę też jestempod wrażeniem i czekam czy się nasi zaklopsują z nimi bo ja jako niepoprawny optymista czekam i nie wróżę dramatu:)
tomtay / 2012-06-09 17:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Takie jesteście mądrale? Wszystkie na Oranje? :)
Nie będzie tak!
A jak będzie?
Nie wiem, ale inaczej i jak Danske Dynamite wygra, stawiam dwie bottle powstałe z destylacji zacieru zbożowego i poddawanego dojrzewaniu w dębowych beczkach, typu GrantS po 0.7 każda w restauracji co to jej kwity wyceniano na jednen złoty i groszy cztery niedalej jak wczoraj :)
A jak wejdzie mój typ to oferta zwiększa się o 50% i już Rubina odpalam, żeby lampy się zagrzały i obraz zaczął łaskawie być znośny ;)
tomtay / 2012-06-09 17:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietrucha mógłby z nami potypować, ale zaklopsował się i woli sam ze sobą gadać. Może mu weźcie przemówcie do rozsądku, wszak szkoda, że taki turniej, a on sam ze swoim jestestwem :(
aqua vitae / 2012-06-09 14:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kłaniam się nisko:)
można obstawić po starej znajomości i dolączyć w trakcie turnieju ?;)

Holandia-Dania 3:0
Niemcy -Portugalia 4:2

pozdrawiam
Kambodza / 2012-06-09 15:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Aqua:)

Jasna sprawa że możesz:)

Pozdrówka
wykresyGieldowe / 2012-06-09 12:12 / Tysiącznik na forum
Temat strategiczny i częściowo giełdowy.
Co myślicie i faulu Szczęsnego ?

Gdyby nie sfaulował, był by gol na 100%. Po faulu by karny (w więc gol na ~70%) i jeden zawodnik mniej. Im bliżej końca meczu, tym bardziej jeden zawodnik mniej traci na znaczeniu.
tomtay / 2012-06-09 12:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rozpytaliśmy wczoraj z kumplem w drodze do sklepu i z powrotem cirka 10-ciu chłopa całkowicie przypadkowych, czy czerwony karton był zasadny, generalnie wszyscy odpowiedzieli, że tak. Osobiście forsowałem wszem i wobec żółty.
A paradoks polega na tym, że przy żółtej kartelusze, Szczęsny Tomasz Wojciech syn Macieja wcale nie musiałby wyjąć karnego. Tytoń duma Hetmana Zamość Przemysław, taki penalty potraktował jak przebieżke na treningu :)
wykresyGieldowe / 2012-06-09 14:09 / Tysiącznik na forum
Nie mam wątpliwości co do koloru kartki. Bardziej chodzi mi, czy taka strategia: granie na obronę gola kosztem czerwonego kartonika miała strategiczny sens.
tomtay / 2012-06-09 14:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=daQ68mWkzGI
Nie za bardzo był czas na rozważania o konsekwencjach. Decyzja napewno była trudna i raczej słuszna, zresztą widać , że chłopak przyjął karę z godnością, nie płakał, nie wołał pań lekkich obyczajów, bądź też przyrodzenia w formie powszechnie uznanej za obelżywą :)
Kambodza / 2012-06-09 15:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja uważam że słusznie tak zrobił skoro inaczej się nie dało zwłaszcza że Grecy i tak grali w 10 więc poprostu wyrównał się stan a karny to jeszcze nie gool. Dlatego właśnie najbardziej mi szkoda Szczęsnego a zachował sie chłop po czerwonej jak prawdziwy wojownik i jak sie cieszył po obronionym widać było jak im zależało
aqua vitae / 2012-06-09 15:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja z kolei myślę, że nie powinien faulować. Taka sama szansa na obronę -czy w bramce Szczęsny czy Tytoń. A grając w 11 na 10- istniała możliwość wprowadzenia ofensywnego pomocnika ( nawet dwóch ), przy szybkości jaką dysponuje Grosik czy Wolski, końcówka meczu wyglądałaby inaczej.
Ale nie jest źle, punkt jest punkt.
smooth / 2012-06-09 15:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Przy karnym Szczęsny nie popełnił błędu. Wyszedł z bramki i tak miał zrobić. Jakby nie było faulu grek strzelił by bramkę i było by po meczu. Karny to była jedyna szansa na utrzymanie 1 pkt i się udało.
Błąd jaki popełnił Szczęsny to przy golu. Niepotrzebnie wychodził tak daleko z bramki. Grek miał już przy sobie obrońce i Szczęsny miał tylko skorcić kąt i czekać na strzał. To nie była sytuacja sam na sam kiedy trzeba wyjść do atakującego. Jego wyjście z bramki było bez sensu.
Ogólnie ten mecz został stracony w przerwie bo Smuda na siłę chciał bronić wyniku co przy przewadze jednego wydawało mu się łatwe. Natomiast trener Greków doskonale to przewidział i okazał sie lepszym strategiem co nie było żadnym wielkim osiągnięciem bo przecież Smuda to buc.
Kambodza / 2012-06-09 15:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
niestety taka jest prawda że Smuda nakazał bronić wyniku a niestety naszym na zmęczeniu to nie wyszło i sie posypało
Kambodza / 2012-06-09 15:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale jak by nie sfaulował to juz była by bramka bo wychodził sam na sam ale z bramą:)
Chociaż z drugiej strony teraz słyszałem jak brat Wojtka mówił że on nie chciał faulować , chciał zdążyć uciec z nogą ale mu się nie udało
aqua vitae / 2012-06-09 18:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no tak, jesteście czujni :)
smooth / 2012-06-09 09:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Holandia-Dania 1-0
Niemcy-Portugalia 1-0
Kambodza / 2012-06-09 10:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Holandia-Dania 2-0
Niemcy-Portugalia 2-1
tomtay / 2012-06-09 12:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
HOL-DEN 1-2
Vija redsky vija vite via danske dynamite :)
GER-POR 1-1
Ged / 2012-06-09 12:38 / Tysiącznik na forum
hol dan 3:0
ger port 0:2

obaczym :)
wykresyGieldowe / 2012-06-09 14:10 / Tysiącznik na forum
hol-dan
2-1

ger-port
3-2
amelian nl / 85.222.2.* / 2012-06-09 01:11

Nie chcę być wzięty za rasistę

nie będziesz ;)
jesteśmy w czarnej dupie.

oj tak heheheh ;)

Z mojego punktu widzenia -nie interesuję się piłką i nigdy nie będę, co obserwuję to nagły wysyp wszelkiej maści specjalistów ehhh...dziś np. cały Szczęsny dał dupu itp...hmmm a kto to Szczęsny ;) Przyjechałam do Wawy ok 22 i dramat - drogi pozamykane na Pragę nie miałam jak do domu się dostać...fuksem się udało objazdami. Ktoś zapomniał o ludziach co NORMALNIE pracują i uczą się i gdzieś mają całe to Euro...a poza tym czuję się niebezpiecznie jak hordy nawalonych "kibiców" wyszły ze swoich stref i na ulicach zaczynają swe rządy pożal się Boże...Haniu gdzieżeś TY??? :)))
tomtay / 2012-06-09 13:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Od czasu ponownego otwarcia 16 kwietnia 1991 roku giełdy papierów wartościowych, to ten turniej jest najlepszą rzeczą jaka się mogła przydarzyć i festyn musi być taki, że Mucha nie siada, łącznie z całkowitym wyłączeniem ruchu kołowego :)
Kambodza / 2012-06-08 23:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Maćku gratki za celny strzał w pierwszym meczu:)
tomtay / 2012-06-09 13:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tabeliusza sporządziłeś? :)
Już powinieneś oficjanie aktualny stan klasyfikacji podać, a nie się spóźniasz jak DSS z publikacją okresowych raportów ;)
Tym bardziej, że może niektórzy jeszcze nie wiedzą, ale ten kto wygra, reguluje za pozostałych rachunek w restauracji, wszak taką mamy tradycję ;)
dodge / 2012-06-08 22:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To było coś. Teraz Rosjanie polecą do hotelu, narąbią się ze szczęścia, we wtorek będą słaniać się na boisku. W tym upatruję naszą szansę.

P.S. Dziś nasze orły wykazały się nie lada sztuką. Grać z przewagą i stracić bramkę, pozwolić przeciwnikowi wypracować karnego - to naprawdę rozpatrywać trzeba w kategoriach majstersztyku. Mam wrażenie, że jak Rosja tak zagra z nami jak dzisiaj z Czechami to zobaczymy jak wygląda obrońca zagubiony w akcji :)
Kambodza / 2012-06-08 23:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zaprzepaściliśmy taką szansę na 3 pkt że mózg się lasuje. Bardzo szkoda mi Szczęsnego bo go obrońcy popakowali na minę mimo iż to nie był jego najlepszy mecz. Lewy pokazał klasę oraz Piszczek. Kuba i Rybus tak sobie oraz Ludo. Obrona niestety nie za dobrze ale zawsze będę się zastanawiał co się dzieje w psychice zawodnika że jak strzeli bramkę to zaraz się cała drużyna cofa i broni a co za tym idzie drugi team ma dużo więcej szans niż normalnie i bardzo często się to źle kończy To nie Chelsea która i tak miała dużo szczęscia w swoich obronach np z Barcą.Perquis miał extra szansę i zabrakło zimnej krwi.
Rosjanie, no cóż Czesi się nie bronili a nastawieni byli na atak tak samo jak Rosjanie i pierwsze 15 minut to Czesi mieli zdecydowana przewagę. Bramka ustawiła psychikę co jednak nie przesądza że Rosjanie maja niezłych piłkarzy i niestety pewnie nas rozjadą z taka obroną. Brawa dla Tytonia i wielki szacunek ale nie wiem czy da sobie radę mimo iż trzymam kciuki.
wykresyGieldowe / 2012-06-08 22:52 / Tysiącznik na forum
tego nie rozumiem. Trzech obrońców stoi i się patrzy, a przeciwnik wchodzi na sam-na-sam z bramkarzem.
dodge / 2012-06-08 21:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie chcę być wzięty za rasistę, ale rzekłbym, że jesteśmy w czarnej dupie. Taka mnie refleksja naszła patrząc obecnie na mecz Rosjan z Czechami.

Holandia-Dania 2-0
Niemcy-Portugalia 2-1
tomtay / 2012-06-09 15:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bo może trzeba chłopaków trochę tak wypanierować, żeby na spokojnie podeszli do meczu z Rosją.
Przed meczem puścić im Mungo Jerry - In the summertime:
http://www.youtube.com/watch?v=yG0oBPtyNb0&feature=related
na przykład, a nie tam "Mazurka" i połowa ekipy się stresuje od razu na starcie, bo nie wiedzą o czym to jest, chociaż Perquis wczoraj nucił ;))
A "Mazurka" na koniec, na Vivat! Edzia Dórniak jak Korei-Japonii wyśpiewała, to dwa spotkania byli zaklopsowani, a błędów trzeba unikać, a nie powielać ;)
kibic / 88.199.232.* / 2012-06-09 15:00
wydaje mi się że masz racje i to mnie najbardziej martwi
Pooh nl. / 95.41.21.* / 2012-06-08 21:55
Ba, jak trener kazali grać tak, żeby był remis, bo "zawsze w meczach otwarcia był remis" /cytat za treneiro, co zmian nie dał/, to pytań nie mam...
Zasada "byle nie przegrać" to nie jest sposób na turniej.
Pzdr.Q
Ps. Do paru wypowiedzi treneiro wrócę po mistrzostwach, nie będę psuł atmosfery.
smooth / 2012-06-08 21:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Grosicki ponoć stoi jeszcze przy linii bocznej i dalej czeka na zmiane :)
tomtay / 2012-06-09 11:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ano dlaczego owy Franciszek Smutas nie wpuścił Grosickiego, gdzie był Wawrzyniak, bo napewno nie tam gdzie powinien być, czyli na boisku :)
Średnio rozgarnięty trener grał na utrzymanie wyniku?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C7D0fNtIdW0
A stolica czeka na swołocz, nawet Cracovia z Wisłą ma pakt o nieagresji celem godnego powitania w Warszawie gości :)
wykresyGieldowe / 2012-06-08 21:54 / Tysiącznik na forum
kacapy, kupiiiiiiii, mocni.

bramka Czechów ładna :-)
Kambodza / 2012-06-08 23:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
obie drużyny zagrały bardzo ładnie a skuteczność Rosjan godna podziwu oprócz napstnika który został zmieniony przez Pavluczenke:)
Kambodza / 2012-06-08 18:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
JJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT:)
Ged nl / 62.21.101.* / 2012-06-08 09:42
Cześć Kam!

kupiłem dziś trochę kov po 1,12
czaję się na sns
korków nie ruszam - mam mało czasu i bez sensu, żeby tracić z tego powodu kasę :/

typuję na dziś:
gre pol 2:1
rus cze 2:1

obym się mylił :)
Kambodza / 2012-06-08 09:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Gedziu:)
Twojego pierwszego typu również nie zapisuje;)

Ja CRM już sprzedałem ale trzymam jeszcze hawulca bo mam tego deko i może się spełni co HT mówi więc trzymam:)

Pozdrówka
Ged / 2012-06-08 15:59 / Tysiącznik na forum
i borek i pkn też wpadło :)
Kambodza / 2012-06-08 16:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja ich nie brałem:)
Połowe Hawelca już oddałem ale reszte zostawiam na weekend:) Super lata ta spółeczka:)
tomtay / 2012-06-08 08:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No jak tam panie i panowie maskotki na Euro już przygotowane? Pivko i Vodko :)
Zgodnie z zasadą: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor, typuję:
POL-GRE 1:2
oraz
RUS-CZE 3:0
wykresyGieldowe / 2012-06-08 21:55 / Tysiącznik na forum
ze spalonymi czy bez :-][
Kambodza / 2012-06-08 09:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tom przykro mi ale Twojego pierwszego typu nie zapisuje;) hehe
smooth / 2012-06-07 22:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Polska- Grecja 0-0
Rosja-Czechy 1-1
dodge / 2012-06-07 23:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smooth a co Ty na fejsie taki pesymista i progozujesz w*p*i*e*r*d*o*l :)

Pozdr.

P.S.

Polska-Grecja 1-1
Rosja-Czechy 1-0
Kambodza / 2012-06-08 06:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Polska-Grecja 1-0
Rosja-Czechy 1-0

a ja typuje tak:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy