Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Kambodza"

Komentarze do portfela "Kambodza"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2012-03-07 09:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale Hawe to mocny kwit
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-03-07 12:43
ano...mozna by kupić i SL na 4,39 ustawić ;)


PS jak się czujesz?
Kambodza / 2012-03-07 12:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a dobrze się czuję, dziękuję:)

Może jeszcze damy go radę kupić mimo iż wytrzymały jest fest na turbulencje:)
mari40 / 2012-03-07 09:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam :)
miłego dnia i dużo zysku życzę
a Tobie Darku dodatkowo dużo zdrówka :) wiem,że pielęgniarki są śliczne ale wychodz już z tego szpitala ,wiosna za oknem :)
Kambodza / 2012-03-07 09:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Marunia:)

jutro wychodzę i już mi sie poprawia więc jest ok:) Tobie również miłego dzionka życzę:)

Pozdrówka
mari40 / 2012-03-07 09:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cieszę się,że zdrówko ok :) to postawa a reszta jakoś się poukłada ,może rzeczywiście dep zrobi niespodziankę na wakacje :)
Kambodza / 2012-03-07 11:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dzisiaj już się Depik deko zerwał:)
Ktoś sobie w 10 minut zebrał 100k papiera:) Mi mój nos mówi że będzie ok ale czy wrócił do formy czy się znowu myli to się okaże dopiero:)
amelian nl / 46.113.125.* / 2012-03-06 22:33
Dobry wieczór :)

Czy mają jakieś info odnośnie GTC i dlaczego po nie szoruje???

W głównym wydaniu Wiadomości powiedzieli, że sól do sypania dróg jest absolutnie nieszkodliwa

tak jak pewnego czasu w Rzeszy prezydent Ferenc reklamował się na bilbordach że wodę z kranu pije i że nieszkodliwa a wręcz zdrowa....;) co nie oznacza żeśmy od razu szklanice do kranu podstawiali....media...ehhhh....szkoda że tylu się na to nabiera
amelian nl / 46.113.125.* / 2012-03-06 22:34
po dnie szoruje miało być
Kambodza / 2012-03-07 06:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Yo Mała:)

Mogą wiedziec o infie i że np będzie dobre i zbili żeby zebrać po taniości jak najwięcej bo maja czas do jego ogłoszenia jeszcze - ale to tylko jedna z możliwości. Bo są i mniej optymistyczne mozliwości
Cadaffi33 / 2012-03-06 20:52 / portfel
Kam widzę w depa ostro wchodzisz:)Mam nadzieje ze jakiś odpał wkrótce będzie:)
Kambodza / 2012-03-06 21:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to już jest desperacja bardziej:)Za każdym razem od razu zaznaczam że seryjnie nie polecam bo szkoda zdrowia i nerw:)
Cadaffi33 / 2012-03-06 21:02 / portfel
Ja troszkę goa dobrałem co myślisz o papierku?
Kambodza / 2012-03-06 21:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
za bardzo się nie interesowałem ostatnio ale wiem że mega zdołowany i chyba im zabrali licencję czy jak to się nazywa a oni z tego żyli. Jednak nie wiem czy już im oddali. Ogólnie odbicie się należy jak wszystkim zdołowanym spółkom ale czy są ku temu przesłanki to trzeba by wniknąć w to co się tam dzieje. Ogólnie powiem tak wydaje mi się że decyzja nie najlepsza ale jak spekuła siądzie to może być grubo bo bardzo spadł kurs tak jak i na Depie
Cadaffi33 / 2012-03-06 21:13 / portfel
Długo chyba grasz na gpw skoro masz pojęcie o rynku New Connect...Większość ludzi na forum boi się tego rynku a Ty widzę nawet się dobrze znasz i masz pojęcie:)
Kambodza / 2012-03-06 21:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
co Ty, jak bym się znał to bym nie miał takiej straty na Depie:)
Moja ulubiona spółka EEX wyszła z NC ale niestety niedawno się wyleszczyłem z niej a ona juz jest prawie 100% wyżej, fuck:)
Cadaffi33 / 2012-03-06 21:15 / portfel
Ps Miałeś kiedyś Goa w portfelu Kam zapytam z czystej ciekawości?
Kambodza / 2012-03-06 21:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Był kiedyś taki okres że NC był strasznie grany i wtedy mieliśmy wiele spółek od Cerabud przez Copernicusa czy jak mu tam aż po EEX. Pewnie GOA też było na krótko ale nie pamiętam czy na pewno bo wtedy spółek z NC obracaliśmy wiele w krótkim czasie:)
Cadaffi33 / 2012-03-06 21:19 / portfel
Można było kaskę solidną zarobić:)
Cadaffi33 / 2012-03-06 21:21 / portfel
Widzę ze masz nawą odzieżową spółkę w portfelu...Pamiętam że groziła im upadłość likwidacyjna...Jakąś restrukturyzację przeszli ze kupiłeś ten walor?
Kambodza / 2012-03-06 21:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dzisiaj mi dał poaplić bo sie nie dogadali z inwestorem który ial im pomóc a wielu na to liczyło. Przeszli restrukturyzację jak najbardziej. Pozamykali nierentowne oddziały a pootwierali nowe w innych punktach. Za 3 kwartały 2011 mieli stratę chyba 12 mln a w IVq mieli zysk ok 4 bańki więc może wychodzą na prostą. Nowa kolecja spotkała się z dobrymi poiniami (czytałem je na facebooku), bilboardy wiszą w miastach reklamujące i sama kolekcja pojawiła się wcześniej niż zwykle. Myślę że jakby mieli nóż na gardle to by się zgodzili na rządania inwestora a skoro nie poszli na to tzn że nie jest aż tak źle. Ryzyko jednak jest spore. Nie wiem czemu ja ostatnio się taki skłonny do ryzyka zrobiłem:)
Cadaffi33 / 2012-03-06 21:46 / portfel
Chyba chcesz zarobić na siłę....To jest duży błąd...Musisz spojrzeć na giełdę troszkę z dystansu...
Kambodza / 2012-03-06 21:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
masz racje to jest mój wielki błąd. Bo chcę dużo i szybko a na giełdzie to ciężko o coś takiego bez insajda lub mega farta
Ged / 2012-03-06 21:34 / Tysiącznik na forum
fundamentów w monn raczej szybko nie poprawią - wiem coś o tym, bo pracowałem dla firmy, która ma sklepy w centrach handlowych - na stawki czynszów nic nie poradzisz, to masakra jest, tego zoptymalizować ni diabła nie dadzą rady, bo galerie też często gęsto są na kredyt stawiane.

tak na marginesie, to pb dziś artykuł popełnił o "porządkach" w mojej poprzedniej firmie :)
Kambodza / 2012-03-06 21:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
własnie nie wiem ile oni mają sklepów w galeriach a ile luźnych budyneczków a to ważne info by było.
spróbuje jutro w wolnej chwili ( a mam ich deko w szpitalu:) ) znaleźć listę ich sklepów i zobaczyc ile znajduje się w galeriach.
chociaż w sumie galerie to najbardziej uczęszczane miejsca teraz ale i tak jak piszesz czynsze kosmiczne także.
tomtay / 2012-03-06 20:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W głównym wydaniu Wiadomości powiedzieli, że sól do sypania dróg jest absolutnie nieszkodliwa i tak sobie pomyślałem, że po co używać soli kuchennej skoro można używać drogowej i jest równie wspaniała :)
Oczywiście nie podejrzewam, żeby podano do publicznej wiadomości które zakłady mięsne sypały świadomie/nieświadomie (niepotrzebne skreślić) do mięsiwa odpady solne, ale skoro tak jest, to może powinno się zaordynować konsumentowi na etykiecie "ten produkt zawiera sól drogową", bo może wtedy świadomie wybiorę właśnie ten produkt końcowy marząc o tym, aby właśnie zawierał tak zwaną chu...wiznę? :)
Kambodza / 2012-03-06 20:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
myślę, że nie podadzą jakie zakłady stosowały chu...wiznę:) grozi im bankructwo i ludzie do zwolnienia a my i tak już swoją działke żeśmy pewnie zjedli i tak:)
dodge / 2012-03-06 20:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No to w markecie zniknie szybko z półek ta drogowa. Za spory wór 5 PLN płacić to nie 3,40 za 1 kg z Wieliczki :)
Cadaffi33 / 2012-03-06 19:30 / portfel
Witam Kam ostatnio jakieś zakupy robiłeś?
Kambodza / 2012-03-06 19:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj,

ostatnio nie. Dzisiaj dobrałem deko Depa znowu ale malutko.
Przymierzam się ale ostatnio coś mi nie idzie i jakoś boje się w coś wchodzić bo w co wejdę to strata. A jak spółki były na dnie to zgarniałem po kilka stówek i sprzedawałem z zadowoleniem. A teraz jak strata to już gruba. Muszę się jeszcze wiele nauczyć. Najciężej m wychodzi ciąć straty póki małe bo cały czas myślę że odbije a to różnie bywa i tak się powiększa ta strata nieszczęsna.

Zobaczę do ilu spadną teraz akcję a wygląda mi to na możliwość potrwania tych spadków jak nie 2 dni to jeszcze dłużej i wtedy będę brał. Przyglądam się Hawe, IDM, Bomi, EEX
dodge / 2012-03-06 20:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ty smatri, co by progu nie przekroczyć Darku na Depie :)))

P.S. Dziwna spółka.

A jak zmiana pielęgniarek? Te pierwyj sort wóciły na placówkę?:)
Kambodza / 2012-03-06 20:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, uważam Maciuś uważam:) dlatego dobrałem delikatnie i tak można powiedzieć ze szpitalnych nudów:)
Spółka bardzo dziwna, bez fundamentów i póki co największa moja pomyłka inwestorska ale już się kiedyś o tym rozpisywałem więc nie będę sobie znowu wrzucał w twarz dlaczego itd:)

Właśnie jak rozmawiałem z obywatelem Tomtayem przez mobile phona to wjechaly windą na oddział więc dokładnie Maciuś mogę powiedzieć że wróciła jasna strona mocy:)
dodge / 2012-03-06 20:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

wjechaly windą na oddział


No to teraz musisz trochę posymulować przed snem - niech trochę pobiegają wokół Ciebie :)
Ged / 2012-03-06 20:21 / Tysiącznik na forum
Kam, a może postaw na Depie zlecenia sprzedaży z jakąś małą wartością ujawnioną?

jak wpadnie jakaś pompka dobrze żebyś się załapał.
naiwnie zakładam, że wyjście na 0 by Cię urządzało :)
Kambodza / 2012-03-06 20:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, widzisz z tym wyjściem na 0 to jest tak że jeśli bym wiedział że tu dupa będzie to bym brał w ciemno a ja ciągle się łudzę że tu będzie ostrzejsza pompka i mam taki klops myślowy:)
Tom dzisiaj mi mówił że nawet warto kilaknaście % poświęcić i stracić i wyjść i ma chłopina racje ale ja nie wiem czemu widze tu łodpał w wakacje:) no taka wczutka cholerna i co zrobisz:) chociaż ostatnio nos mnie zawodzi bardzo ale kiedyś był niezawodny:)
Ged / 2012-03-06 20:31 / Tysiącznik na forum
no to poustawiaj się partiami :)

niewiele brakowało, a ostatnia pompka załapałaby się na Twój poziom, a przecież może się to trafić w taki dzień, w którym nie masz dostępu do kompa

luźna sugestia :)
Kambodza / 2012-03-06 20:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
już jakiś czas temu było nawet 0,36 groni i miałem dziada na zielono z zarobkiem ale nie było komu takiej ilości rzucić na lewo a gdybym miał tak jak mówisz to by poszło faktycznie. ale na ukrytym chyba raczej bym to zrobił:) bo jak ktoś zobaczy takie ilości porozmieszczane nawet na kilku groszach to mu się może odechcieć pompki robić:)
Kambodza / 2012-03-06 20:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może coś będzie trzeba wykombinowac tak jak mówisz:)
Kambodza / 2012-03-06 19:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Patrzę jeszcze na Optyka ale jakoś mi się nie widzi. Dzisiaj łądnie sie trzymał na spadkach jednak zobaczymy jak się zachowa na wzrostach. Jeśli zachowa sie ok to i jego podbiorę
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-03-06 15:32
Kam bidoku wracaj do zdrowia...
Kambodza / 2012-03-06 15:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
staram się:) jednak mnie dłużej potrzymają, conajmniej do jutra
dodge / 2012-03-06 17:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zdrowia życzę Darku.

Pozdr.
Kambodza / 2012-03-06 17:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie dzięuję Maciuś ale doceniam:)

Pozdrówka
griffin / 2012-03-05 20:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem Kam :o)
Dorwałem Cię w Twoim bajtliku w związku z depem.
Co tam się kroi? Mógłbyś skrobnąć kilka słów? Wiem że tam wielka niewiadoma ale obserwowałem kilka ostatnich sesji i jakimś zbieraniem mi pachnie.
Kambodza / 2012-03-06 11:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka:)

Powiem Ci tak - conajmniej jedna osoba o której wiem (nie ja jestem tą osobą) zbiera akcje żeby zrobić pompkę jak tylko będą też inni chętni żeby tez coś podobierać a do tego jest potrzebna chęć i brak strachu przed kupowaniem drobnych. póki co bojaźń jest i akcje parzą w ręce. Pojawił się ten nowy temat (póki co dość zagadkowy) kupowania nieruchomości pod wynajem i w tym celu chcą otworzyć linię kredytową.

Ale Griffin ja Cię nie namawiam ani nic. Wiesz że ta spółka spadła z 2 zł na prawie grosze a przychody w IVq mieli mniejsze niż osiedlowy warzywniak więc zastanów się dobrze. ja Cię wręcz zniechęcam bo jak nie kupisz to na pewno będziesz miał spokój a jak kupisz to jasna cholera wie
Ged / 2012-03-06 15:16 / Tysiącznik na forum
Kam zdrówka życzę, bo widziałem, ze coś majstrujesz w szpitalu :)

o monnari coś parkiet napisał:
http://www.parkiet.com/artykul/7,1201988-Monnari-na-inwestycje-wyda-do-1-5-mln-zl.html
Kambodza / 2012-03-06 15:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie dziękuję Gedziu żeby nie zapeszać:)

Rynek odebrał słąbo to info a ja wcale nie jestem przekonany że jest ono złe
amelian / 2012-03-04 22:02 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie wieczorową porą :)
Ciekawym papierkiem wydaje się Bomi (i tutaj od razu się wytłumaczę aby później nie było kolejnych błędnych interpretacji moich wypocin - piszę tak aby skonfrontować poglądy a nie naganiać na kupno) bo:
na tygodniowym wykresie widać układ rosnących minimów na zwiększonym obrocie
- pozytywne zapętlenie się EMA
- dzienny tylko to potwierdza kolejne szczyty układają się coraz wyżej
- pierwszy opór okolice 3,60
- zejście poniżej 2,00 zaneguje byczy układ kresek i na 1,99 ustawiałaby aktywację SL, trochę nisko ale długoterminowy zasięg wzrostów (średnia 200 sesyjna 9,40)z nawiązką może zrekompensować ryzyko.
Kambodza / 2012-03-06 06:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelcia ja w szpitalu na brzucho jestem ale jak wyjdę to obejrzę spółeczkę:)

Dodam tylko że mój znajomy polecał mi ją przy 2 zł ale ja kupiłem Monnari. Fakt że jak o niej pissał cofneła się jeszcze z 10% w 2 dni ale potem to już tylko jazda była na niej:)
tomtay / 2012-03-06 11:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Eee no to wracaj szybko do zdrowia, a mu tu będziemy czekali, tęsknili i potem Ci opowiemy jak było..
Pielęgniarki jakie fajne są czy only klamotzik? ;)
Kambodza / 2012-03-06 11:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, wczoraj były diwe blondyny fest muszę Ci powiedzieć:) Dzisiaj już klamoten machen:)
Podobno mnie dzisiaj mają wypisać więc wracam tylko jest taki problem że chyba mnie nie wyleczyli a puszczają do domu:)
Kambodza / 2012-03-02 18:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Podjęcie negocjacji w sprawie otwarcia strukturyzowanej linii kredytowej
Zarząd Depend S.A. informuje, iż otrzymał do firmy AITI Holdings Ltd. wstępną akceptację aplikacji, o złożeniu której informował raportem bieżącym 7/2012. AITI Holdings Ltd. przedstawiła wstępne warunki współpracy polegającej na pośrednictwie pomiędzy Emitentem a Prometheus Capital Group z siedzibą w Nowym Jorku w sprawie otwarcia dla Emitenta strukturyzowanej linii kredytowej. Kwota udzielonej linii kredytowej uzależniona będzie od Biznes Planu przedstawionego przez Emitenta oraz wyników badania Due Diligence Emitenta.


Info z Depa
Ged / 2012-03-02 16:12 / Tysiącznik na forum
kurczę, zacząłem się przyglądać opłatom za rachunek maklerski - mam multibank i wychodzi na to, że rżną niemiłosiernie.

najtańsze jest xtb - prowizja 0,25% (dt 0,19%)
w multi płacę 0,39
przy transakcji na 50k, to 70 pln różnicy w prowizji

chyba zmienię operatora i platformę :)
Kambodza / 2012-03-02 16:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja o xtb słyszałem złe rzeczy od jednej osoby ale nie wiem czy można to potraktować jako wyznacznik. Lepiej jeszcze zbierz opinie Gedziu.
Ged / 2012-03-02 16:57 / Tysiącznik na forum
popatrzę, popatrzę..
tomtay / 2012-03-02 17:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w XTB niekiedy czekasz minutę do dwóch zanim wejdzie zlecenie do arkusza i raczej nie zostałem potraktowany jednostkowo, gdyż przy okazji pikniku w XTB inni ludkowie też się skarżyli, że nie ma szans złożyć zlecenie np. 30 sekund przed otwarciem i lepiej nawet nie probować tego, bo kupić kupisz, ale 'dziewiąta dwie' i huk wie po ile :))
Jest faktycznie prowizja 0.25%, ale ten discount nie warty jest nerwów plus w konsekwencji może się okazać, że jak wystawisz PKC to się możesz mocno zdziwić 'dziewiąta dwie' za ile kupiłeś/sprzedałeś .. Alior jest przyjemny, ale od razu ustaw, żebyś nie musiał każdej transakcji potwierdzać smsem i WBK miło wspominam, nawet bardzo miło :)
smooth / 2012-03-02 17:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja tam mam w XTB i nigdy nie miałem takich problemów. Może dlatego że nigdy nie wystawiam PKC. :) Bywały zwały ale gdzie ich nie było?
Alior kiedyś wisiał pare dni pod rząd.
Najlepsze, konkretne i najstabilniejsze rozwiązanie teraz do BZWK albo Bossa. No ale to już nie najtańsze. Jakość musi kosztować.
Kambodza / 2012-03-02 18:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
własnie o to chodziło żeby zebrac trochę więcej opinii.

Dzięki Smo
kwiatek... / 2012-03-01 23:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelka wszystkim doradza zakupy a sama siedzi na kasie...Ciekawe dlaczego nic nie kupuje?
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-03-02 16:31

bym sprzedawała ale z drugiej strony nie chcę tak pisać żeby nikt nie brał sobie do serca moich słów a później nie miał pretensji

doradzam wszystkim? raczej odpowiedziałam na pytanie Geda apropos Cormay ot co.

Co do swoich zakupów to pisałam, że czekam na moment i co nagle to po diable...poza tym pracy mam w ciągu dnia multum i nie mam jak notowań pilnować. Tyle tłumaczenia, źle mnie zrozumiałeś Kwiatku.

A siedzę to na tyłku jak zwasze z resztą ;)

Aha i jeszcze jedno - wolę mieć 100% cash niż jakieś gówna wtopione i później tłumaczyć się że niby na longa brałam wydmuszkę bez perspektyw...
Jesteś super / 178.183.254.* / 2012-03-02 16:58
Aha i jeszcze jedno - wolę mieć 100% cash niż jakieś gówna wtopione i później tłumaczyć się że niby na longa brałam wydmuszkę bez perspektyw...
masz ode mnie 1000 plusów !!!
Ged / 2012-03-02 16:56 / Tysiącznik na forum
spokoluz, Amelka, my Cię tu wypromujemy i powiemy co kupić - na pierwszy rzut proponuję chemos, goa i urlopy peel, a później jak już będziesz zarobiona, to podziękujesz

:D
Ged / 2012-03-02 11:58 / Tysiącznik na forum
cześć,
a gdzie dokładnie widziałeś to doradzanie wszystkim? :D
Kambodza / 2012-03-01 23:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może się uczy do sesji bo pewnie się jeszcze nie skończyła bo to kujonica jest:)
kwiatek... / 2012-03-01 23:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kam szkoda ze części depa na podbiciu nie wywaliłeś dzisiaj ktoś już zasypywał po 0,22pln...ehhh
Kambodza / 2012-03-02 12:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a dzisiaj Kwiatku już biorą po 0,24:) ja spokojnie czekam, wyluzowałem ostatnio z giełdą, nie spinam się bo mi to na złe wychodziło. Teraz na luzie sobie czekam, kasa na zakupy gotowa jakby co i niech sie dzieje co ma się dziać:)
Ged / 2012-03-02 12:14 / Tysiącznik na forum
wyluzowanie dobra rzecz, mi też tego często brakuje :)
Kambodza / 2012-03-02 12:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mi też i właśnie widze że przez to robie złe decyzje tzn szybkie i za nerwowe na czym tracę:) dlatego luzik wprowadziłem i obaczym co z tego wyjdzie:)
tomtay / 2012-03-01 19:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No jak tam Kambodżański wróciłeś już, czy dalej śpiewasz na trybunie: "..Polska biało-czerwoni.."? ;)
Napisz jak tam było, słyszałem dzisiaj dwie opinie, że akustyka jest średniej jakości oraz wjazd do garażu dla aut przecina się ze szlakiem dla pieszych, ktorzy zmierzają na Narodowy i taki mały klopsik :)
Kambodza / 2012-03-01 22:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Yo:)

Oglądałem powtórkę meczu później i np w tv wszystko było słabo słychać juz nie mówiąc że Hymn się rozjechał z muzyką ale na stadionie żeśmy odśpiewali pięknie że muzyki prwie wcale nie było słychać tak żeśmy głośno śpiewali:) Jednak co 55 tysi ludzi to 55 tysi;) Stadion super. Wszedłem w 3 minuty a wyszedłem w 5 więc luzik. wiadomo że później Poniatowskim sie szło i szło że masakra aż do centrum na piechotę:) Ogólnie na stadionie doping był niesamowity - ja straciłem prawie głos - dzisiaj w pracy sie ze mnie śmieli że mutacje przechodzę;)Co do wjazdu do garażu się nie wypowiem bo nie zwróciłem uwagi niestety.
Widok z góry na boisko naprawdę fajny. Stewardzi wszędzie także w razie czego pomagają.

Nie podobało mi się że na podwieszonych ekranach przez połowę meczu pokazywali wynik i minutę a nie to co Wy widzieliście w tv bo nieraz nie było wiadomo kto jest przy piłce:)
Ged / 2012-03-01 22:38 / Tysiącznik na forum
czołem :)

zazdroszczę atmosfery meczowej :)
z tym pokazywaniem powtórek na stadionowych telebimach, to na mundialu w niemczech też tego nie robili - żeby publiki i piłkarzy nie rozpraszać w ew. sytuacjach spornych

ps: niezłą jazdę dziś na idm zrobili, miałeś stopa?
Kambodza / 2012-03-01 22:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Gedziu:)

Było nieźle:)

Mało mam IDM więc nie mam stopa a przynajmniej mam deko motywacji żeby poobserwować:) Łdnie lata ostatnio
amelian / 2012-02-29 23:39 / portfel / Tysiączniczka na forum
Na CDC od kilku dni trwało oczekiwanie na wybicie oporu wynikającego z ORGR co świadczyć miało o podążaniu kursu na północ. NIestety dziś na rekordowym wolumenie nastąpił spadek i zanegowanie ww formacji. W związku z tym obecnie na wykresie dopatruję się trójkąta symetrycznego, z którego dziś nastąpiło przebicie dolnej linii co świadczy o dalszej deprecjacji, minimalny zasięg zniżki to okolice 6 PLN więc ratuj się kto może. Jeszcze bardziej dramatycznie wygląda wykres w USA gdzie wyrysowała się wyspa odwrotu i wystąpiła luka bessy.

Podsumowując - czekałam na wybicie linii szyi i na dwa dni gdzie ceny close pozostawały by powyżej wtedy już wsparcia. Wprawdzie można się i tego dopatrzyć na wykresie ale były to niewielkie szpulki świadczące o niezdecydowaniu inwestorów więc wolałam zaczekać. Jak widać cierpliwość popłaca. Trzeba mieć plan i decyzje najlepiej (w przypadku jak się jest takim leszczem jak ja) podejmować poza godzinami handlu. To mnie wybawiło od wtopy
Golem 14 / 2012-03-01 00:00 / Bywalec forum
Krotko mowiac Barrel of a gun ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=xIrNAhc1HjY&feature=related

Dzieki za komentarz i pozdrawiam serdecznie
amelian / 2012-02-29 23:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
CRM też nieciekawie wygląda na chwilę obecną - końcem stycznia przełamany został długoterminowy trend wzrostowy, ceny zaczęły się kisić, dziś w dodatku czarna świeczka o długim korpusie i na dużym wolumenie przełamała opór wynikający ze średniej 200 sesyjnej, także sygnał do realizacji zysków, jak ktoś miał ustawionego stopa to transakcja pewnie sama się dokonała i rynek zadecydował ;)konkludując - w moich oczach negatywnie. Za to Vistula ładnie wychodzi ponad średnią 200 sesyjną i w dalszym ciągu jestem zdania że coś z tego będzie :)
Ged / 2012-03-01 00:01 / Tysiącznik na forum
Cześć Asia, dzięki za dobre słowo.
Możesz je trochę podkoloryzować, bo dziś weszło mi zlecenie po 14,76 :)
amelian / 2012-03-01 00:16 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej,
Możesz je trochę podkoloryzować
analiza ma być rzeczowa a nie kwiecista...;) ja bym sprzedawała ale z drugiej strony nie chcę tak pisać żeby nikt nie brał sobie do serca moich słów a później nie miał pretensji, tak czy siak - pozytywnych sygnałów tam nie widzę, co Cię skłoniło do zakupu?
Ged / 2012-03-01 07:43 / Tysiącznik na forum
średnia 200 sesyjna była w okolicy 14,8- stąd takie zlecenie. będę szybko reagował, przykład cedc pokazał, że warto :)

a co do tego co piszesz, to luuz :)
kłócić sie nie zamierzam i chyba jesteś bezpieczna - rzeszów dla większości nie jest po drodze :D
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-02-29 14:59
Witajcie :)

"No cóż nie jest dobrze z z CDC oto cytat:
W ciągu ostatnich kilku miesięcy, kierownictwo Spółki, w porozumieniu z Radą Dyrektorów, z pomocą doradców
prawnych i finansowych, analizowało strategiczne alternatywy dla Spółki, mając na uwadze zbliżającą się
konieczność wywiązania się ze zobowiązań finansowych, w szczególności wynikających z niepodporządkowanych
obligacji zamiennych (ang. „2013 Senior Convertible Notes”) z terminem zapadalności w 2013 r. („Obligacje
2013”) o oprocentowaniu wynoszącym 3,00%. Kierownictwo Spółki uznało, że gotówka generowana w toku
działalności operacyjnej, dostępne środki pieniężne oraz kwoty, które mogą zostać uzyskane w ramach istniejących
umów kredytowych, nie będą wystarczające, aby spłacić sumę nominalną wynikającą z Obligacji 2013, która będzie
wymagalna i należna w dniu 15 marca 2013 r. Analiza ta nabrała dodatkowego znaczenia biorąc pod uwagę warunki
rynkowe i trudne dla działalności otoczenie.
Rada Dyrektorów i kierownictwo Spółki uważa, że wszystkie strategiczne alternatywy powinny zostać ocenione, i
nie wyklucza żadnej transakcji mającej na względzie najlepszy interes akcjonariuszy. Spółka i jej doradcy pracują
nad wypracowaniem różnych scenariuszy w celu spełnienia zobowiązań przypadających na 2013 r., włączając w to
strategiczny sojusz z kilkoma potencjalnymi inwestorami, w tym z panem Roustamem Tariko i Russian Standard
Corporation, inne strategiczne inwestycje, sprzedaż niektórych aktywów, wymianę Obligacji Zamiennych i emisję
akcji. Dokonując oceny strategicznych scenariuszy, Rada Dyrektorów w dalszym ciągu rozważa list pana Tariko z
Russian Standard Corporation (“Russian Standard”) z dnia 1 lutego 2012 r., w którym zawarta była propozycja
„strategicznego sojuszu”, w ramach którego, m.in. Russian Standard dążyłby do wymiany części posiadanych
niepodporządkowanych obligacji zamiennych z terminem zapadalności w 2013 r., o oprocentowaniu wynoszącym
3,00%, na akcje zwykłe Spółki, do uzyskania określonych praw mniejszości oraz miejsc we władzach Spółki, a także
ewentualnie objąłby Spółkę umową kredytową oraz sprzedałby określone prawa związane z dystrybucją oraz inne
prawa na rzecz Spółki. Pomimo że dyskusje trwają, na razie nie osiągnięto porozumienia. Ponadto, nie ma także
pewności, że jakakolwiek transakcja lub seria transakcji zostanie dokonana z Russian Standard, lub z innym
podmiotem."

Wczoraj właśnie zastanawiałam się nad papierkiem i oglądałam jak się w US zamknęło...raz jeszcze napiszę moje przemyślenia - nie ma co grać bez AT i planu
Ged / 2012-02-29 15:39 / Tysiącznik na forum
wyszedłem wczoraj po kosztach, stwierdziłem, że kasyno to nie dla mnie

mam dziś małą satysfakcję, szkoda mi tylko ludków z papierami
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-02-29 16:06
a mnie nie szkoda, przecież to giełda i nikt nikogo nie zmusza, sama dokonując transakcji zdaję sobie sprawę że mogę stracić a zarabiając wiem że te pieniądze pochodzą ze straty czyjejś...taki lajf...jak ktoś teraz siedzi i płacze to niech się zastanowi czy stragan jest aktualnie dla niego. Tak samo jak nie wszyscy nadają się do biznesu
Kambodza / 2012-02-29 17:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a ja mam przerwę na sstraganie:)
żadnych ruchów póki co, jakoś się odizolwowałem od straganu:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy