Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Kambodza"

Komentarze do portfela "Kambodza"

Wyświetlaj:
yanko / 2012-02-22 13:59
po "ciekawym" raporcie depend na widlach i to gornych
kwiatek... / 2012-02-22 14:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kam się pewnie cieszy:)
kam nl / 193.108.194.* / 2012-02-22 14:51
może nareszcie spekuła siadła:) albo nie chcą akcji tanio oddać i przed emisją podbijaja żeby pokazac że jest popyt:)
kam nl / 193.108.194.* / 2012-02-22 15:03
Rozszerzenie zakresu działalności Emitenta
Mając na celu zwiększenie przychodów Spółki, Zarząd Depend S.A. informuje, iż podjął decyzję o rozszerzeniu zakresu działalności Emitenta i rozpoczęciu działalności na rynku nieruchomości komercyjnych.

Planowana działalność na rynku nieruchomości komercyjnej polegać będzie na zakupie nieruchomości komercyjnych, a następnie na wynajmowaniu powierzchni oraz zarządzaniu zakupionymi nieruchomościami.

Zarząd Depend S.A. informuje, iż celem rozpoczęcia działalności na rynku nieruchomości komercyjnych w dniu 20 lutego 2012 r. została złożona aplikacja o otwarcie dla Spółki strukturyzowanej linii kredytowej w wysokości 200 milionów dolarów amerykańskich. Aplikacja została złożona w firmie AITI Holdings Ltd. mieszczącej się w Londynie, od kilkudziesięciu lat specjalizującej się w doradztwie finansowym i bankowym oraz aranżacjach konstrukcji finansowych dla kwalifikowanych projektów inwestycyjnych.

Zarząd Depend S.A. zapewnia, iż informacje o kolejnych istotnych wydarzeniach związanych z prowadzeniem działalności na rynku nieruchomości komercyjnych będą przekazywane niezwłocznie w formie raportów bieżących.

Zarząd Depend S.A. informuje również, iż dotychczasowa działalność Spółki będzie kontynuowana zgodnie z wcześniejszymi założeniami.


Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


Osoby reprezentujące spółkę:

Henryk Kluba - Prezes Zarządu
kam nl / 193.108.194.* / 2012-02-22 15:05
ktoś im pożyczy 200 mln dolarów - coś tu się dziwnego dzieje:)
Musze póxniej to rozkminic bo nikt nikomu takiej kwoty nie pozycza na ładne oczy. Jakis musi byc partner albo cos ale to później spróbuję cos pogłówkować:)
Zobaczymy czy tu kosmos będzie czy co:)
kwiatek... / 2012-02-22 15:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kam jakaś moim zdaniem głupota....KNF powinien zainterweniować....
Kambodza / 2012-02-22 17:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
hmm no dziwne:) ale jeśli to będzie prawda to po co KNF?
Ged / 2012-02-22 17:12 / Tysiącznik na forum
też bym KNF nie mieszał - jak odbiją i Kam coś na tym zarobi, to po co nadzór? :D
Kambodza / 2012-02-22 17:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he dokładnie:)
amelian / 2012-02-21 22:03 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ciekawym papierkiem jest Sygnity, które zgłosiło się do przetargu na nowe dowody osobiste - termin składania ofert 17 kwietnia. To tego czasu można się przygladać czy grubasek nie buduje czasem pozycji...zwłaszcza że ostatnim czasem wystąpił zwiększony wolumen a i kreski wyglądają ciekawie moim zdaniem. Do ugrania jest 35% (okolice 28 zł) a SL ustawiłabym 18.07 (tak z groszem bo grubasy nie grają na pełne złote o i okrągłe liczby, chociaż można by i zaraz poniżej 18 ale też z groszami) Wrzucam więc do obserwowanych
dociekliwy / 2012-02-22 08:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Asseco Poland wezwalo do sprzedazy 100 % akcji Sygnity po 21 zl za akcje

pozdr.
tomtay / 2012-02-22 08:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pani kochana, jest wezwanie na 100% akcji Sygnity po 21 za walor :)
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-02-22 10:48
Patrz czym żyjesz jak mi mówi księgowa ;)

Dzięi Panocki ;)))

Asseco chluba Rzeszowa
amelian / 2012-02-21 21:27 / portfel / Tysiączniczka na forum
Sprzedaż wódki nadal spada. W 2011 roku Polacy wydali na mocny alkohol o niemal 450 mln zł mniej niż rok wcześniej. Ten rok nie przyniesie na rynku ożywienia. Kryzys dotyka klasycznej czystej. Zyskują mniej popularne od niej trunki smakowe Popyt maleje przede wszystkim na wódki drogie. W ubiegłym roku zmalał o ponad 23 proc. (RZECZPOSPOLITA s. B2-3).

Hmmm a to nie dziwne...nie wiem jak u Was ale u mnie na Podkarpaciu ludzie na masową skalę pędzą tzw. pigwówkę, która robi furrorę wręcz ;)
amelian / 2012-02-21 21:10 / portfel / Tysiączniczka na forum

dieta od jutra, to chyba bardzo rozpowszechniona metoda odchudzania? :)

hehe ja się nie odchudzam i nigdy tego nie robiłam jeszcze...;) od jutra bo post przecież

zumba to chyba masakra, przyglądałem sie kiedyś zajęciom :)

no właśnie wiele osób się przygląda i na tym kończą ;) nie masakra - raczej dobra zabawa :)
Ged / 2012-02-21 19:25 / Tysiącznik na forum
coś na raty piszę :)

dzisiaj przed siłką zarzuciłem sobie taki specyfik:
http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_100_Pure_Power-opis26686.html

dali mi przy jakimś zamówieniu próbkę gratis
generalnie nie zauważyłem przyrostu siły w czasie ćwiczeń, pobudzony byłem i wydawało mi się, że lekko spuchły mi dłonie

Kam, takie środki działają doraźnie, czy po kilkukrotnym stosowaniu (przed treningiem)?
Kambodza / 2012-02-21 19:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
przeczytałem tylko troche ale widzę że jest na bazie kreatyny a w takim wypadku na efekt sie czeka z miesiąc spokojnie:)

Ja pije No-Xplode który tez zawiera kreatynęale jak się go napijesz to Cię roznosi siła:) mięsień puchnie konkretnie a i siła idzie łądnie w górę:) tylko ja to już go piję jak kompotdlategomuszę zrobić przerwe żeby trochę organizm od tego odzwyczaić:)
Ged / 2012-02-21 19:56 / Tysiącznik na forum
ok, dzięki

głupio pomyślałem, że zadziała to od ręki :)
cóż, takie próbki, to najwyraźniej mogę sobie na półkę położyć :)
Ged / 2012-02-21 19:19 / Tysiącznik na forum
co do akcji, to jaja dziś na pp midasa były :D
Kambodza / 2012-02-21 19:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
kumpel mi dzisiaj z pracy opowiadał:) sam trochę pograł dzisiaj na nim:)
Kambodza / 2012-02-21 18:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jakbym obserwował sesję to bym skrócił Monnari i odkupił.
Gedziu takie siedzenie w domu często gęsto się bardziej opłaci niż pracowanie:)
Ged / 2012-02-21 19:18 / Tysiącznik na forum
a ja nie skorzystałem z podpowiedzi Harmonica i nie kupiłem dss po 7,2

całe szczęście, że jutro stragan też otwarty :)

co do pracy, to fakt- nie chce mi się :)

tylko kredyt + koszty w momencie jak mieszkam sam i nie mam drugiej pensji w gospodarstwie domowym tak zwanym :) są dość obciążające
Kambodza / 2012-02-21 19:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mówiłem Ci że jest naprawde dobry skubaniec:)

Ja czekam aż będe miał więcej kasy i rzucam robotę:)

Czyli trzeba pracująca pannę ogarnąć i będzie druga pensja:)
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-02-21 13:36
Świetnie Kam, teraz wychodzi, że to przez mnie sprzedałeś Eko....a ja nie przyopinma sobie aby Cię do tego namawiała ale na pewno do ustawienia stopa, z resztą jak zawsze i na każdym papierku :( a teraz nie mam Eksa bo Amelka tak mi doradziła :(((

PS póki co papireów na doradcę inwestycyjnego nie mam, i chyba już nic pisac nie będę bo później wyjdzie znowu moja wina....
kam nl / 193.108.194.* / 2012-02-21 14:57
Ludzie czytajcie co się piszę:) gdzie napisałem że nie mam Eksa bo mi tak Amelka doradziła?:) Pisałas o 13:36 więc pora się rozbudzić:) Przecież wiecie że na mnie nie ma nikt wpływu więc o co te fochy to ja nie kumam:)
Ged / 2012-02-21 16:07 / Tysiącznik na forum
nie kłócić się, rebiata, złość piękności szkodzi! :)

dyskusje o eex były prowadzone, to fakt
ale i tak każde z nas podejmuje decyzje na własny rachunek.

nie ma czego brać do siebie :)
amelian / 2012-02-21 17:30 / portfel / Tysiączniczka na forum

te fochy

oj Kam, TY chyba fochów jeszcze nie widziałeś...;) lepiej już się nic nie odezwę i wyjdę na zumbę ;)))

PS od jutra ścisła dieta
Ged / 2012-02-21 17:43 / Tysiącznik na forum
dieta od jutra, to chyba bardzo rozpowszechniona metoda odchudzania? :)

zumba to chyba masakra, przyglądałem sie kiedyś zajęciom :)
jeśli chodzi o spalanie, to jestem fanem spinningu :)
Kambodza / 2012-02-21 18:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a ja właśnie wróciłem z siłki:)
miałem pływać ale jednak poćwiczyłem:)
needle / 2012-02-21 01:52 / Bez rangi
2011-06-01 10:22:56 needle
Re: Komentarze do portfela "Kambodza" [2]
no i widzę, że Twój papier sie trzyma drogi...:-)
martwi mnie tylko, że nie uwzględniłeś dywersyfikacji, jako zabezpieczenia inwestycji, bo trudno tą niedoróbke z NC tak
nazwać:/

skomentuj zgłoś do usunięcia

2011-06-08 15:56:55
Kambodza  [ Portfel ]  [ Tysiącznik na forum ]

Witaj Igła:)
Trzyma się trzyma, pewnie kołom września lub trochę później znowu 100% odpali w gorę bo ona tak ma:)



No ja nie wiem czy to geniusz z Ciebie wyłazi czy może masz cynk; ale lepszego papieru to nie uświadczysz w ostatnim okresie
I Ty wszystko (niemal) na jedną kartę...!!!
tylko pogratulować :-)

IGła
kam nl / 193.108.194.* / 2012-02-21 07:28
Igła tylko problem jest taki że ja już tego papiera nie mam w portfolio:) wyleszczyłem sie jakiś czas temu licząc na korekte i odkupienie więcej a tu zonk:)

Pozdrawiam
kam nl / 193.108.194.* / 2012-02-21 07:29
toczyłem o niego boje głównie z Amelką i pokazywałem co za super spółka jest ale przez chciwość chciałem wydymac Freda to on wydymał mnie:)
needle / 2012-02-21 12:59 / Bez rangi
Trudno mi się odnieść w tej sytuacji...
Czy gratulować, że jestes otwarty na cudze argumenty...szczególnie takich osób, które nas raczą nierzadko ciekawymi wpisami ;-)
Czy może zrzędzić: a gdzie konsekwencja*...?

Cóż: tak czy owak sporo zarobiłeś, a reszta to detal :-))


do następnego
IGła

* ja swój "papier emerytalny" trzymam 8,5 roku...
nie przyzwyczajam sie do myśli, że "może już czas?"
kam nl / 193.108.194.* / 2012-02-21 14:54
ale ja tu nic nie zwalam na Amelkę Ludziska:)
chodziło mi o to że tak o niego walczyłem że taki dobry a sie wyleszczyłem:) i nie napisałem że przez amelke wywaliłem bo na mnie nikt nie ma wpływu. Ja wywaliłem bo chciałem niżej odebrać a Amelka nie miała z tym nic wspólnego.

Ja Igła póki co trochę latam bo mam nadzieję, że mi się uda cos szybko ukuc ale powoli sie leczę z tego bo nie wychodzi:)

Pozdrówka
Ged / 2012-02-21 09:07 / Tysiącznik na forum
skrucha przyjęta :)

ale za to monnari coś jakby się ruszało
kam nl / 193.108.194.* / 2012-02-21 09:12
:)

nareszcie sie ruszył:) juz sie strata z Midka odrabia powoli:)
Kambodza / 2012-02-20 22:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a ja ide spać:) dobranoc Państwu:)
Kambodza / 2012-02-20 22:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na TVP1 trwa program pt. "Czy piję za dużo?"
Amelcia coś dla Ciebie;)
amelian / 2012-02-20 22:15 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe piję dziennie 3l wody mineralnej i fakt, mówią że za dużo ;)
Kambodza / 2012-02-20 22:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he:)
amelian / 2012-02-20 21:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/aktualnosci/krzysztof-rybinski-otwiera-fundusz-inwestycyjny,24424,1

albo coś takiego....no żenua....żeby Pan Profesor - nieładnie. Mam wrażenie, że co po niektórzy prześcigają się w złowieszczych opiniach żeby kiedyś powiedzieć - a nie mówiłem? tylko co będzie jak czarne scenariusze się nie sprawdzą, co się stanie z reputacją tych panów? jednego Nouriela Rubiniego już mamy i to chyba jest wystarczająca liczba. Ja bym tam wolała poczytać ciekawe dyskusje czy też rozwiązania obecnego problemu a nie kolejne nic nie wnoszące w ekonomię czarne wizje
Kambodza / 2012-02-20 21:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja nie wiem czy u niego dużej roli nie odegrało to że przegrał wybory i to całkowicie a myślał że tk na niego ludzie zagłosują.
Zaczał wieszczyć armagedon i znowu go wydymali póki co..

Ps.Amelka dzisiaj byłem pierwszy raz na siłce po długirj przerwie a jutro lecę na basen:)
amelian / 2012-02-20 21:31 / portfel / Tysiączniczka na forum
a ja nawet chciałam na niego zagłosować bo on do senatu startował ale byłam w innym okręgu i tam był kto inny ;)
Ps.Amelka dzisiaj byłem pierwszy raz na siłce po długirj przerwie a jutro lecę na basen:)
no w końcu ;) czas najwyższy Kam :)i jak się czujesz? ja dziś też byłam ale godzinę trochę bo coś siły nie miałam i nawet nie biegałam dziś :(
Kambodza / 2012-02-20 21:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Gedziu tez chyba pisał że poszedł czy idzie:)
Jutro pewnie będę miał zakwasy ale póki co się czuję super:)
Ged / 2012-02-20 21:37 / Tysiącznik na forum
hejka :)

śmigam, śmigam, codziennie jestem - albo siłka, albo spinning, trzeba jakoś wykorzystać wolne :)

choć pewnie niedługo się skończy, bo dziś dostałem robotę, niby ciekawa ale kasa mocno średnia i się waham.. można się łatwo odzwyczaić od pracowania :)
Kambodza / 2012-02-20 21:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Gedziu:)

To gratki nowej pracy:) A czy ją przyjmiesz to już musisz sam się zastanowić co Ci się bardziej widzi czy siedzenie i zarabianie na straganie czy chodzenie do pracy za srednią kasę:)
Ged / 2012-02-20 21:45 / Tysiącznik na forum
zarabianie na straganie spokojnie można w cudzysłów wziąć póki co :)

a co do papierów, to w portfelu mam pgn tak za 40k i nic poza tym. korci mnie znów obrócić cedc jakaś małą kwotą i cdredem może pod tą premierę kwietniową.

i czekam na korektę. jak wszyscy :)
Kambodza / 2012-02-20 21:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he to fakt że na korektę czekają wszyscy:)

Jutro u Harmonica będziesz miał analizę CDRED-a:)
amelian / 2012-02-20 21:50 / portfel / Tysiączniczka na forum

dziś dostałem robotę, niby ciekawa ale kasa mocno średnia i się waham..

no widzę, że niektórym się nieźle powodzi, skoro tak wybrzydzać mogą ;) bierz robotę, w domu kasy nie wysiedzisz ;) poza tym siedząc w domu dziwaczeje się równo
Ged / 2012-02-20 21:58 / Tysiącznik na forum
:)

nie przywykłem robić czegoś na pół gwizdka, a jak nie bedzie dobrej płacy i miałbym szukać czegoś za 3 mce, to też bez sensu..
tomtay / 2012-02-20 08:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.pb.pl/2560221,81880,8-11-marca-grecja-wymieni-200-mld-eur-dlugu
...jaki swap?!
http://www.parkiet.com/artykul/31,1195267-Obligacje-do-wymiany.html
...jaka konwersja?!
Przeciez to jest bankructwo!!! A nie żaden swap, ani żadna konwersja!!!
W morde plute oszukańce - jak to mówi moja babina :))
Kambodza / 2012-02-20 19:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
oczywiście że tak ale politycznie w tym moemencie nie pasuje np Sarkozemu bo na jego wynik w wyborach moze źle wpłynąć a przynajmniej tak mówią więc może ta szopka jescze potrwać. Tyle lat zmarnowali i rozkradli tyle pieniędzy a teraz się obudzili i na siłóe rozpieszczonym ludziom chca wszystko pozabierać. Ja im nie daje szans i niech ida poza strefe Euro szybko to jeden ze straszaków dla rynku odpadnie chociaż to już pewnie i tak w cenie
amelian / 2012-02-20 20:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
A moim zdaniem to, że któremuś z polityków nie pasuje to za mało...Grecja nie wyjdzie ze strefy euro a nastąpi jej kontrolowane bankructwo...dlaczego nie wyjdzie? odpowiedzmy sobie na pytanie - komu się to opłaca? czy Niemcom i Francuzom? czy UE ogólnie? a może Chinom, które są największym eksporterem do UE?

Wyjście Grecji ze strefy euro oznaczałoby również w przyszłosci wyjście krajów PIGS a to spowodowałoby powrót to ich walut rodzimych...i teraz niech mi ktoś wytłumaczy jak w sposób techniczny do nich powrócić? jak to zrobić, że nagle z 4 krajów albo jeszcze więcej wycofać jedną walutę i zastąpić ją innym???

Ja obecną sytuację widzę raczej w kierunku starań polityków do zaprowadzenia wspólnej polityki fiskalnej i ostrych cięć na wzór Niemców niż wyrzucania jakiegoś kraju z Unii
Kambodza / 2012-02-20 21:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelka a jaki wpływa będzie miało wyjście z UE Grecji dla Chin czy innych? Żadne albo bardzo małe. Zamiast pchac kasę w greków, dokapitalizują francuskie i niemieckie banki któe mają utopioną kasę wichnie obligi z tej kasy co by przeznaczyli na pomoc grekom i niech sobie grecy robią co chcą.
Idąc w stronę PIIGS-ów to wg mnie reszcie wyjśc nie pozwolą. Rozmiar gospodarki np. Włoch jest nieporównywalny z grecką i takiej Grecji mogą pozwolić upaść bo to nie będzie jakaś masakra ale Hiszpanii czy Italii to już byłaby masakra. Dlaczego pchają kasę w obligii włoskie i inne żeby obniżyć ich oprocentowanie i im pomóc? bo im nie pozwolą upaść - chociaż nigdy nie można być niczego pewnym na 100%. Grecja jest stosunkowo mała i taki wrzód chcieliyb wyciąć i im się nie dziwię.

Zapytam jeszcze komu się opłaca pomagac grekom? dopłacać do interesu który może osiągnie zadłużenie 120% czyli już po jego zmniejszeniu w roku 2020:)
amelian / 2012-02-20 21:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ano taki, że UE po wyjściu Grecji się wywróci, w ówczesnym świecie nikt nie zostawi Grecji i nie powie - niech sobie robią co chcą, co TY mówisz Kam? ;) Każdy chciałby się pozbyć tego wrzoda ale niestety trzeba z nim żyć, jakim kremem nacierać czy co? ;) i tak trwać dalej bo wycięcie jednego spowodowałoby powstanie kolejnych.


Zapytam jeszcze komu się opłaca pomagac grekom?

nie opłaca się nikomu ale to mniejsze zło...albo też opłaca się wszystkim, zależy jak na to popatrzeć
Kambodza / 2012-02-20 21:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nikt nie zostawi Grecji i nie powie - niech
sobie robią co chcą


żebyś się nie zdziwiła;) Fakt, że ja jestem prostolinijny i wg mnie najlepsze wyciąć, zaszyć i zapomnieć;)
amelian / 2012-02-20 21:45 / portfel / Tysiączniczka na forum
wyjście Grecji najogólniej mówiąc spowodowałoby recesję na olbrzymią skalę w UE, wzrost bezrobocia, amerykańska gospodarka skurczyłaby się również, no chiński eksport przy takiej sytuacji też by raczej nie wzrósł to kto na tym skorzysta? nikt? to co piszesz to za proste Kam :)
Kambodza / 2012-02-20 21:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

spowodowałoby recesję na olbrzymią skalę w UE

naprawdę nie wiem dlaczego. Możesz podać jakiś konkretny przykład który mógłby w jakiś sposób zobrazować w jakiejś części tą ogromną recesję? bo naprawdę jakoś tego aż tak strasznie nie widzę:) Oprócz tego że w jakiś sposób wyjście Grecji wyglądałoby źle wizerunkowo dla UE
amelian / 2012-02-20 21:56 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hmm...pamiętasz Lehman Brothers??? to wyobraź to sobie że Grecja to właśnie taki bank, co się działo z innymi bankami? pamiętasz? i ogólnie z zaufaniem, pożyczaniem sobie pieniędzy ogólną paniką...nie było tak źle...Lehman nie uczestniczył w unii walutowej...
Kambodza / 2012-02-20 22:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wg mnie porównanie jednego z największych amerykańskich powtarzam amerykańskich banków który jest symbolem ogólnego syfu który się wtedy dział ze średnim państwem ze średio-małą gospodarką grecji to nie jest najlepszy pomysł.
Argentyna tez zbankrutowała i nie pamiętam jakiś dużych perturbacji. Fakt że Argentyna nie nalezała do unii walutowej ale jakiś obraz to nam może pokazać. Wg mnie żadnego armagedonu by nie było. Jakiś okres dziwnego czy niezdecydowanego zachowania rynku żeby się oswoić z tą sytuacją i wracamy do dalszego życia. Jednak zaznaczam moge się mylić:) tylko niech ktoś mi poda konkretny przyczynek że założmy będzie ogromna recesja
Kambodza / 2012-02-19 09:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.sport.pl/boks/1,64992,11177427,Boks__Chisora_i_Haye_pobili_sie_na_konferencji_prasowej.html
A tak było po walce na konferencji:)
Ged / 2012-02-19 19:44 / Tysiącznik na forum
Anglik zawadiaka :)

ale walka dobra była, o wiele ciekawsza niż Adamka z Kliczko
Kambodza / 2012-02-20 19:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dobry twardziel z angola:)

10 razy lepsza. Tutaj angol non stop do przodu. Ktoś mi dzisiaj powiedział ze Kliczko ogłosił koniec kariery ale jeszcze tego nie weryfikowałem:)
tomtay / 2012-02-18 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Telewizory nastrojone na Kliczko vs Asfalt? :)
Mam nadzieje, że mój "kolega po fachu" skutecznie obije Asfalta za tego 'plaskacza', który mu owy Chisora wypłacił po ważeniu
paweł77 / 2012-02-18 22:39 / Bywalec forum
o której zaczyna sie ich walka?
tomtay / 2012-02-18 22:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"ti minuty" jak to mówi stary chinczyk potrząsając patelnią z ichniejszymi wiktuałami ;)
U Solorza w ogródku
Kambodza / 2012-02-19 01:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i oklepał:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy