Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Kambodza"

Komentarze do portfela "Kambodza"

Wyświetlaj:
tomtay / 2012-02-14 20:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Gedziu chyba dobrze że nie wziałeś DSS

Obaczym jak to będzie, bo jak to mówią eksperci od AT i ich analitycy: "na dwoje babka wróżyła, będzie rosło, albo spadało" ;)
Na tym etapie ciężko ocenić, czy padnie. Wszak nawet Duda wylazł ze "śmietnika", gdy już wszystkie banki wymówiły mu linie kredytowe i dalej kiełbasinę z solidną zawartością "wody technologicznej" sprzedaje jako wysokiej jakości specjał lokalny :)
Dzień dobry temu Pugilaresu :)
Kambodza / 2012-02-14 20:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka:)

A zapomniałem że Ty go masz. Chodziło mi nawet bardziej o wczorajsze info i korekcine niż o same bankructwo.
Pewnie sie wyliżą:) Ja zakupiłem Monnari które tez już było bankrutem ale się podnoszą:) podoba mi się ich nowe podejście i pewnego rodzaju restrukturyzacja a od strony giełdowej mały obrót na spadkach:)
tomtay / 2012-02-14 20:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chwilowo pogoniłem klamota, zobaczę czy szersze zainteresowanie będzie, czy tylko podciąganie celem dystrybucji :)
Kambodza / 2012-02-14 20:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
póki co jest tak jak napisałeś tzn na dwoje babka wróżyła:)
Ged / 2012-02-14 18:30 / Tysiącznik na forum
dorzucone 150 szt cedc po 18,50

nie narzekam :)
Kambodza / 2012-02-14 19:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Gratki Gedziu:)

A u mnie padaka.
Monnari póki co w miejscu a nawet się cofa a o Depie to nawet żal mówić. W raporcie za IVq pokazali przychody 30k to już większe ma jakiś osieldowy warzywniak czy coś takiego więc porażka na maksa. I tak mało spadł dzisiaj:)
Kamil B / 2012-02-15 00:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
oby to nie było dla Cibie to co dla nas novian, teraz się modlę o jakąś podbitkę i wywalam to ścierwo
Ged / 2012-02-14 19:38 / Tysiącznik na forum
nie znam się kompletnie na depie i chyba na nc prędko nie zajrzę.. choć ostatnio widziałem, że ktoś pisał o zwg i sprawdziło się - na plus
Kambodza / 2012-02-14 19:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ciężko się na nim znać bo to ścierwo pod spekułe jest:)
Może go Krawce czy inni wezmą w obroty i pójdzie na wysoki poziom żeby ubrać innych ale kiedy co i jak to tylko oni wiedzą:)
Ged / 2012-02-14 19:47 / Tysiącznik na forum
luknąłem na tego depa - z takim brakiem płynności to masakra, co z tego, ze możesz dopakować papiera jak zamrażasz pieniadze
Kambodza / 2012-02-14 19:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
są dni kiedy spokojnie można wyjśc ale na codzień to faktycznie masakra.
Ale jak rośnie to potrafi się obrócić po np 600k akcji więc jakoś dało by rade tylko poziomy nie te:)
Ged / 2012-02-13 20:24 / Tysiącznik na forum
no to cedc u usajów dziś 6% up, jutro będziemy nadganiać

i czemu tak symbolicznie to wziąłem, czemu? :D
amelian nl / 77.113.30.* / 2012-02-13 20:57
Witajcie :)))
Na CDC ORGR klasyczne się wyrysowało i prognozowany przeze mnie zasięg to 28 -29 PLN minimum...także można by spojrzeć przychylnym okiem, natomiast o fundamentach tej spółki nie mam pojęcia, ba - nawet mnie to nie interesuje bo do akcjonariatu wchodzić nie zamierzam.

Pozdrawiam serdecznie
Kambodza / 2012-02-13 21:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelka się wyrabia bo i o takim zasięgu mówił tez mój Guru:)
amelian nl / 77.113.30.* / 2012-02-13 21:27
uuuuuuu ale komplement, dawno lepszego nie słyszałam :)))
Kambodza / 2012-02-13 21:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ebyś wiedziała że o takim mówił dlatego tak napisałem:) A on jest naprawdę dobry:)
amelian nl / 77.113.30.* / 2012-02-13 21:53

A on jest naprawdę dobry:)

ja też będę :)
Ged / 2012-02-13 17:38 / Tysiącznik na forum
ciekawe do podglądania https://twitter.com/#!/attraderpl
Kambodza / 2012-02-13 20:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wiadomosci/news-a2-gotowe-na-euro-2012-szanse-sa-bliskie-zeru,nId,434050

Gedziu chyba dobrze że nie wziałeś DSS
Ged / 2012-02-13 20:23 / Tysiącznik na forum
a to Ci news, to jutro spadki? :)

z tymi upadłościami to zabawne jest- ostatnio ccenergy złożyło wniosek o upadłość komputronika i a) akcje potaniały, be) spółka musiała tłumaczyć się bankom, że nie jest wielbłądem i wsio ok, bo ci cofnęli im zabezpieczenia do limitów kupieckich

takze nie ma tego złego.. :)

a propos komputronika, to interesował sie ktoś tą spółką?
amelian nl / 77.113.30.* / 2012-02-13 21:02

a propos komputronika

hmmm...też ciekawa sytuacja :) silny opór w okolicach 11 PLN jak przebije to biorę w ciemno ;)
Kambodza / 2012-02-13 21:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mogą być spadki jak njbardziej chyba że wszyscy o tym wiedzieli ale jakoś wątpię.

Co do komputronika to ostatnio ktoś się mnie o niego pytał bo sam chciał kupić. Ja spółki nie obserwuję.
Amelka nam się chce rozbujac na straganie widzę:)
Ged / 2012-02-13 22:04 / Tysiącznik na forum
Amelko, Kam - dzięki za opinie :)

podajcie jakieś namiary na siebie mailowe, jeśli łaska ;)
amelian / 2012-02-13 22:10 / portfel / Tysiączniczka na forum
nie ma za co naprawdę ;) zalogowałam się to się odezwij, tam co prawda mail, którego nie używam ale czasem sprawdzam to odpiszę z tego co używam ;)
amelian nl / 77.113.30.* / 2012-02-13 21:26
narazie jeszcze z boku stoję...to spowodowane brakiem czasu, i znów sobie egzaminy na ostatnią chwilę zostawiłam i nocami będę się uczyć :( ale jak już pozdaję to tak - wracam do gry ;) póki co w tym tygodniu będę konwertować środki z pracowniczego programu z fundu gwarantowanego do akcji, tylko zastanawiam się jeszcze czy szeroki rynek czy MIŚ
Kambodza / 2012-02-13 21:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja póki co tylko MIŚ:)
Ged / 2012-02-13 14:51 / Tysiącznik na forum
i na siłkę wróciłem po 4 mcach przerwy :)
Kambodza / 2012-02-13 15:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja miałem iśc dzisiaj pierwszy raz po przerwie ale jestem na urlopie a na siłkę mam blisko z pracy więc powrót przeniesiony w czasie:)
Ged / 2012-02-13 14:03 / Tysiącznik na forum
baardzo ostrożny pakiecik 300 szt cedc po 17.81 zakupiony na spekulację
Kambodza / 2012-02-13 14:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A ja dokupiłem Monnari:) Na Midku się nie chcę odgrywać, zostawiam tą spółkę w cholerę:) Dokupiłem jeszcze Depa trochę i już więcej nie mogę bo przekroczę próg a nie mam zamiaru się nigdzie zgłąszać jako udziałowiec:)

Później umieszczę w portfolio.

CEDC i DSS też dobrze latające spółki są. Dzisiaj bardziej odpalił akurat DSS ale CEDC też będzie miał swój dzień:)

Mój Guru mówi że póki co raczej nie ma się czego bać i można kupowac akcyjki a na korektach jak najbardzie trzeba:)
Ged / 2012-02-13 14:49 / Tysiącznik na forum
czołem :)

tylko tej korekty jakoś nie widać :)

jak patrze na małe i średnie, to ..uj mnie strzela, jak wszystko porosło. w dodatku na koniec grudnia zmiast kupować, to sprzedałem kgh. ale mialem wtedy tak głowę rozpieprzoną, że nie kontrolowałem sytuacji. teraz trzeba coś ze straganem powalczyć :)
Kambodza / 2012-02-13 15:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej:)

Właśnie o to chodzi że korekty nie widać a wszystko rośnie:)

MIS naprawdę ładnie idą bo W20 ostatnio słabawo. Jak sobie pomyśle, że wywaliłem IDM po 1,2x i sam go jeszcze koledze polecałem i on trzyma do tej pory to mnie nagły .... strzela:) nie z zazdrości oczywiście a z tego że się wyleszczyłem bo się bałem po prostu:) przez ten duży spadek na straganie co i Eko poleciło konkretnie sie wystraszyłem bo pierwszy raz zobaczyłem jak momentalnie kuźwa wszystko spada:)
Ged / 2012-02-13 16:09 / Tysiącznik na forum
idm, eex, kov, kgh od momenu jak sprzedałem po 106 - wszystko poszło :/
Ged / 2012-02-12 08:47 / Tysiącznik na forum
z gatunku "egzotyka giełdowa"
http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/strategie/krauze-znow-drukuje,23596,1

:)
kwiatek... / 2012-02-12 09:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ged Ty lepiej powiedz jakie masz kwity w portofillo:)
Kambodza / 2012-02-12 10:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki:)

Może to i kiedyś odpali ale ile on do tej pory z ludzi kasy wyciągnie to głowa mała
Ged / 2012-02-10 12:38 / Tysiącznik na forum
mam nadzieję Kam, że pogoniłeś tego midasa z kilka dni temu.. :/
kwiatek... / 2012-02-10 14:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj miał chyba wywalać....No chyba ze pp obejmie?
Kambodza / 2012-02-10 18:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie Chłopaki:)

Niestety wywaliłem dopiero dzisiaj i skasowałem niezłą stratę. Miałem 2 dni wycięte z życiorysu bo miałem kontrolę z PARP-u i co zajrzałem to była masakra i miałem nadzieję że ostatniego dnia odbiję żeby wstydu nie było:) ale nie odbiło.
Wchodze w Monnari:)

I ciekawa sesja na Depie dzisiaj bo wcześniej nie widziałem na nim sesji przy dużym obrocie parktycznie kurs w miejscu - to dla mnie zagwozdka.
Ma ktoś jakies pomysły?
kwiatek... / 2012-02-10 18:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kam dzisiaj ktoś ładnie w Depa strzelił po 0,25pln ale niestety podaż zasypała popyt:(Po ile Midaska puściłeś?
Kambodza / 2012-02-10 19:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
midasa tak jak w potfolio:)

A co do Depa to wlaśnie ciekawe zachowanie, będę musiał przejrzeć transakcje i zobaczyć czy więcej było wywalania czy brania.
Pierwszy raz widziałem na nim taką sesję i jestem ciekaw co to poprzedza.
Kambodza / 2012-02-10 18:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeśli z Monnari mi nie wyjdzie to robię przerwę
kwiatek... / 2012-02-10 18:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co Cię Kam skłoniło do kupna Monnari przecież to był bankrut a Ty raczej nie tykasz takich spółek?
Kambodza / 2012-02-10 19:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
hmm dobre pytanie:)

Ryzyko jest oczywiście ale 29 wyniki za 4q i mają być dobre, oczekiwanie na info o nowym inwestorze (najpóźniej mniej więcej do połowy marca info) pokazali już nową kolekcję wiosna-lato, pozamykali nierentowne sklepy i pootwierali w innych lokalizacjach oraz samo zachowanie kursu bo wygląda mocno.
Nie ukrywam, że jak podrośnie trochę to może wywalę tak aby tylko odrobić stratę z Midka i Optyka. W sumie na Midku wcześniej zarobiłem ale tego nie biorę pod uwagę bo liczy się obecna strata:)Ale możliwe że zostane na dłużej jesli sytuacja będzie się pomyślnie rozwijac bo spółka na dnie.

Reszta kasy pójdzie w mocne fundamentalnie spółki tylko zdała by się jakaś korekcina ale większe od dzisiejszej mimo iż trochę spółki dzisiaj poleciały
kwiatek... / 2012-02-10 19:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dokładnie mógłby idm się cofnąć na jakieś 1,50pln chętnie pewnie byś dokupił:)
kwiatek... / 2012-02-10 19:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja obecnie na New Connect jestem także ruchy mam bardzo ograniczone ...Zobaczymy czy Alumast dostanie odszkodowanie jeśli tak to konkret poleci do góry....
kwiatek... / 2012-02-07 23:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dokładnie kam idm ma moc tylko pytanie czy nie za wysoko już jest?
Ged / 2012-02-07 15:46 / Tysiącznik na forum
Kam, będzie coś z tego midasa? bo zastanawiam się, czy nie kupić małego pakieciku na poprawę samopoczucia :)
Kambodza / 2012-02-07 18:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
cholera wie:) ZMidasem nic nie wiadomo. Ja czy będzie strata czy zysk to w piątek wywalam. ale jak obserwujesz notowania to możesz spróbować i najwyżej 3 grosze wyżej wywalić - dzisiaj można tak było obrócić ze 3 razy ale na tej spółce ryzyko jest cały czas. Ja się przyglądam Hawe i IDM-owi mimo wszystko bo ma moc.
Ja póki co czerwień w portfelu ale samopoczucie mam dobre bo niedługo powinno znowu dobrze:)
Ged / 2012-02-07 18:47 / Tysiącznik na forum
idm - straszna masakra jak to idzie, fakt :)

trochę kupiłem pgnig, ale baardzo symbolicznie - zobacz, ma odwrotną korelację z w20, nawet zabawnie to wygląda. a jakaś korekta powinna wpaść.

z egzotyki zerkam na bomi - bardzo duże wolumeny, jedno towarzystwo sypie, a kurs w miarę się trzyma.

tak przy okazji - nie wiem czy zerkasz jeszcze na eex, czy nie chcesz sie wkurzać :) ale prezesowi komornik jakies akcje sprzedał i dziś wyglądało jakby je biedny odkupił :)
Kambodza / 2012-02-07 19:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he zerkam na EEX jak najbardziej ale póki co nic nie czytam:) miałbym 50% więcej zarobku ale trudno, nie ma co rozpamiętywać. Przy korekcie odkupię ale nie więcej niż 10k:) tylko póki co korekty ani widu ani słychu:)
Bomi się nie przyglądałem, wrzuce do obserwowanych i może coś z tego będzie:)
amelian nl / 77.112.14.* / 2012-02-05 18:40

Jak ktoś chce mogę zapodać link do długiego tekstu ale wg mnie wyjątkowo dobrze pokazującego co się dzieje na rynkach

hmmm...raczej w wolnej chwili skupiam się na nauce AT i pomału zaczynam wyznawać zasadę że ceny dyskontują wszystko ;) i apropos - zamieszczę tutaj (a już kiedyś wklejałam główne zasady AT) na pewno przyda się wszystkim którzy wpadną na wątek ;)

Zasady AT wg Murphiego

1. Dokonuj transakcji zgodnie z kierunkiem trendu średnioterminowego
2. Podczas trendu wzrostowego kupuj na zniżkach, a podczas trendu spadkowego sprzedawaj na zwyżkach
3. Nie ograniczaj zysków, lecz straty
4. Zawsze posługuj się liniami obrony dla ograniczenia strat
5. Nie działaj impulsywnie, miej zawsze plan
6. Planuj swoją pracę i pracuj nad swym planem
7. Posługuj się zasadami zarządzania pieniędzmi
8. Stosuj dywersyfikację, ale bez przesady
9. Przyjmuj relację zysku do ryzyka wynoszącego przynajmniej 3 do 1
10. Kiedy powiększasz zajmowane już pozycje, przestrzegaj następujących wskazówek:
a. Każda kolejna partia powinna być mniejsza od poprzedniej
b. Powiększaj wyłącznie pozycje przynoszące zysk
c. Nigdy nie powiększaj pozycji przynoszących straty
d. Dostosuj linie obrony do progu zyskowności
11. Nie wyrzucaj dobrych pieniędzy w ślad za straconymi
12. Najpierw zamykaj pozycje przynoszące straty, dopiero po nich pozycje przynoszące zyski
13. Poza transakcjami dokonywanymi na bardzo krótką metę podejmuj decyzje z dala od rynku, najlepiej wówczas, gdy notowania są już zakończone
14. Zaczynaj od perspektywy długoterminowej i stopniowo ją skracaj
15. Wykorzystuj wykresy krótkoterminowe dla zwiększenia precyzji w ustalaniu momentu zawarcia transakcji
16. Najpierw naucz się zawierać transakcje o dłuższej perspektywie, a dopiero potem próbuj swych sił w transakcjach dokonywanych w ramach jednej sesji
17. Staraj się nie zwracać uwagi na to, co mówią inni, nie traktuj zbyt poważnie tego, co pisze się w prasie finansowej
18. Naucz się akceptować fakt, że jesteś w mniejszości. Jeśli masz rację, większość nie będzie się z tobą zgadzać
19. Analiza techniczna jest pewną umiejętnością, która zwiększa się wraz z nabywanym doświadczeniem i pogłębianiem wiedzy. Nie przestawaj się uczyć
20. Ujmuj rzeczy prosto, to, co bardziej skomplikowane, nie zawsze jest lepsze.
Kambodza / 2012-02-05 18:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
hmm tamto też się opiera na AT:)

Dzięki za wrzutkę, zawsze i mnie będzie szybko znaleźć:)
amelian nl / 77.112.14.* / 2012-02-05 18:51
Proszę :) dodam jeszcze, że te zasady oprawione w ramkę zawiesiłam na ścianie ;)
Kambodza / 2012-02-05 18:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
e Ty wariatka jesteś to wiemy więc nikogo to raczej nie zdziwi;)
amelian nl / 77.112.14.* / 2012-02-05 16:55

Obserwuj też Hawe (przynajmniej ja tak robię) mimo iż dużo urosło powinno dać jeszcze ładnie zarobić:)

czy dużo urosło to rzecz względna, tak na moje oko od sierpnia 2009 przebywa w konsolidacji a wiadomo im konsola dłuższa tym większe wybicie...dołem lub górą. Wszystko wskazuje na to że w przypadku HWE bardziej prawdopodobne jest to drugie...znaczący opór widzę w okolicach 4,47 - 4,53 i jeśli to zostanie wybite to papier można brać śmiało :) dodatkowo uwagę zwracają historycznie wysokie obroty od połowy listopada 2011, tak więc zapatrywania pozytywne, no ale one nie tylko na jeden papierek obecnie ;)

Pozdro z zamarzniętych kresów wschodnich ;)
Kambodza / 2012-02-05 17:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dodam tylko jeszcze że w Hawe wchodzi uciekinier z IDM z całkime ładnym portfelem jak się mówi na mieście:) Obroty są naprawdę ładne co nie ukrywam również spowodowało że w piątek odważyłem się wejśc na krótko ale nie omieszkam wejśc jeszcze raz i to nawet na troszkę dłużej:)

Pozdówka Amelka:)
amelian nl / 77.112.14.* / 2012-02-05 17:26

wejśc na krótko

to mi się kojarzy raczej z grą na spadki...

omieszkam wejśc jeszcze raz i to nawet na troszkę dłużej:)

słusznie :) ja ciągle jeszcze obserwuję UCG z tym, że trójkąt się tam wyrysował czyli dalsze spadki...
Kambodza / 2012-02-05 17:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

UCG

nawet nie wiem co to jest za spółka:)
amelian nl / 77.112.14.* / 2012-02-05 17:35
Unicredit :)
Kambodza / 2012-02-05 17:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a widzisz:)
ja się nie przyglądałem temu ale może kiedyś nadejdzie ta chwila i kuknę:)Póki co jednk banki omijam z daleka:)
amelian nl / 77.112.14.* / 2012-02-05 17:49
ja zaczynam przyglądać się bankom mimo wszystko...i w ogóle do straganu wracam jak tylko sesja się skończy i zdam wszystko co mi zostało to do tematu GPW powracam na całego :) już czas ;)))
Kambodza / 2012-02-05 17:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja jeszcze czekam na jedną sporawą korektę a później myślę, że przed wyborami w USA jak z tego co słyszałem chyba zawsze bywało łodpał w górę:) Obama nie pozwoli sobie na spadki bo wtedy pewnie by przegrał wybory a i dane będą chociażby fałszowane żeby tylko wszyscy mówili że w Usa jest już git:) Stopy procentowe utrzymane na 0-ym poziomie i wróciła chęć na ryzyko.

Jak ktoś chce mogę zapodać link do długiego tekstu ale wg mnie wyjątkowo dobrze pokazującego co się dzieje na rynkach
Ged / 2012-02-05 18:58 / Tysiącznik na forum
dawaj do poczytania :)
Kambodza / 2012-02-05 07:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Midas wzięty ponownie ale na króko. PP nie obejmuję ale patrząc na obroty w ostatnich dwóch sesjach liczę na wzrost jednak pamiętać należy że ta spółka jest mega spekulacyjna.
Boli ciągle sprzedany IDM po 1,2x a już jest tyle wyżej.
Licze na korekte na Hawe i odkupienie niżej
Ged / 2012-02-05 13:18 / Tysiącznik na forum
czołem!
chyba zacznę się przyglądać Twoim ruchom, bo mnie palce świerzbią do zakupów :)

pozdrowienia niedzielne :)
Kambodza / 2012-02-05 13:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Ged:)

Ostatnio nie zapeszając całkiem nieźle mi idzie:) mam jednak poblem z wybraniem dobrego momentu na sprzedaż - vide Midas:) zwłaszcza że jakąś część później odkupiłem deczko drożej:) I odpuściłem miedziaka bo jest zbyt niebezpieczny:)

Moi dwaj góru piszą że możliwa korektakoniec przyszłego - początek następnego tygodnia i znowu w górę ale zobaczymy:)
Obserwuj też Hawe (przynajmniej ja tak robię) mimo iż dużo urosło powinno dać jeszcze ładnie zarobić:)

Pozdrówka:)
Kambodza / 2012-02-05 13:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

góru


OMG ale żenujący błąd:) Guru ofkors:)
Kambodza / 2012-02-05 13:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i żeby było śmieszniej obaj mówią to samo:)
Ged / 2012-02-05 14:00 / Tysiącznik na forum
dzięki :)

ostatnio dostałem po łapach i chyba dlatego trzymam sie z daleka. hawe oglądałem, ale faktycznie urosło już nieźle. podobnie jak cdred :)

zobaczymy jak się to potoczy - chętniej przyjąłbym mocne spadki niż wzrosty ale tak to jest jak się nie ma papierów :)
Kambodza / 2012-02-05 14:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
sporo spółek już sporo urosło dlatego wejście już jest obarczone sporym ryzykiem jakiegoś spadku ale trzeba ryzykować i najwyżej stopa ustawić:) ja ryzykuje:)
Też dostałem po łapach na miedziaku i dlatego również niby ryzykuje ale staram się je zmniejszać rzadko zostająć na noc z akcjami:) teraz jednak zostałem nawet na weekend:)
dodge / 2011-12-30 20:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darku

Wszystkiego dobrego w 2012 roku. Zdrowia i spokoju na każdy dzień. Trzymaj się mocno i realizuj swoje marzenia. Pozdrawiam.
bebe-nielogo / 213.238.118.* / 2011-12-25 01:13
Kambodza...
wiele...wiele należy się zdystansować, do pewnych "momentów" niezaprzeczlnych...- weobec czego, ślę Ci i Twoim bliskim życzenia :

Wszystkiego co najlepsze z okazji ŚWIĄT BOŻEGO-NARODZENIA...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy