Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Kambodza"

Komentarze do portfela "Kambodza"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2011-12-24 15:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu i Gościom twoim: wszystkiego najlepszego na te Święta, Bożego Narodzenia od Ciułacza ! ! !
aqua vitae / 2011-12-24 11:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
spokojnych świąt Kam i wszystkiego dobrego
Kambodza / 2011-12-24 11:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dziękuję bardzo za życzenia i Wszystkim również tego samego życze oraz Waszym Rodzinom:)

Ps. Smo jest to bardzo prawdopodobne ale już nie w takiej ilości:)
smooth / 2011-12-24 09:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Oby EEX wrócił do Twojego portfela.:)
Pogodnych Świąt życze!
Kresowiak / 2011-12-23 23:00 / portfel / Bywalec forum
Wszystkiego najlepszego z racji Świąt Bożego Narodzenia Tobie Darku oraz Twym Bliskim!
dodge / 2011-12-23 22:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darku spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Wszystkiego dobrego!
mari40 / 2011-12-23 22:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie
Niech aniołek Cię mocno ode mnie uściśnie
I złoży serdeczne życzenia z okazji:
Świąt Bożego Narodzenia!

Wszystkiego najlepszego Tobie Darku i Twoim bliskim :)
needle / 2011-06-01 10:22 / Bez rangi
no i widzę, że Twój papier sie trzyma drogi...:-)
martwi mnie tylko, że nie uwzględniłeś dywersyfikacji, jako zabezpieczenia inwestycji, bo trudno tą niedoróbke z NC tak nazwać:/
Kambodza / 2011-06-08 15:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Igła:)
Trzyma się trzyma, pewnie kołom września lub trochę później znowu 100% odpali w gorę bo ona tak ma:)

Ta moja niedoróbka z NC to jednorazowa przygoda, liczę na wyjście pod lock upy a konkretnie spekuła wyniesie wysoko i opylę.
A że spółka słaba to fakt niezaprzeczalny i tylko spekuła może mi pomóc i właśnie na to licze a jak wyjdzie to zobaczymy.

Dziekuje Ci bardzo za koment i pozdrawiam serdecznie
needle / 2011-12-23 10:41 / Bez rangi
i nadal mogę napisać to samo...
...ale teraz to ważniejsze, bo spadki były...


ale czy jeszcze masz Ekoexport...bo nie widzę w portfelu?

pozdrawiam i
Zdrowych Świąt

IGła
Ciułacz / 2011-04-23 23:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołego Alleluja !!! od Ciułacza
pietroo / 2011-04-23 22:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych.

Pozdrawiam
aqua vitae / 2011-04-23 20:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zdrowia Przyjacielu :))
mari40 / 2011-04-23 17:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołej zabawy w lany poniedziałek życzy Mari :)))
Kambodza / 2011-04-23 19:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dziękuje Mari:)
Tobie również życze miłych, radosnych Świąt w gronie Rodzinki i mokrego Dyngusa:)
Pozdrówka serdeczna dla Ciebie:)
Thai / 2011-04-23 15:20 / Bez rangi
Darku
Skladam serdeczne zyczenia Wielkanocne – udanych, pogodnych, rodzinnych Swiat
Radosci, spokoju i zdrowia… wszystkiego naj od Thai :) Swiatecznie pozdrawiam serdecznie
Kambodza / 2011-04-23 16:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dziękuje Izunia:)
Ode mnie również życzonka przesyłam Tobie Radosnych Świąt , mokrego Dyngusa i samych pomyślności:)
Pozdrówka serdeczna
dodge / 2011-04-22 22:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek

Wesołych Świąt Wielkanocnych. Oby podczas następnych świąt w 2012 Ekuś Twój był królem megawzrostów :) Tego życząc pozdrawiam serdecznie.
Kambodza / 2011-04-23 16:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dziękuje Maćku:)
Ja Tobie również życzę Wesołych i radosnych Świąt oraz mokrego Dyngusa:) a co do inwestycji to niech będą bardzo udane:)
Pozdrówka serdeczna
needle / 2011-02-21 11:03 / Bez rangi
ja właśnie w sprawie ===>portfela
chciałem Ci napisać, że jak spółka wchodzi na rynek główny ze słabszego, to najczęściej rośnie pod to wejście
często zdaża się, że warto ją sprzedać w kulminacyjnym punkcie, choć najprawdopodobnie nie zawsze, bo bywa, ze spekuła ja niesie wyżej
niestety nie mogłem napisac Ci tego wówczas, bo siadła mi karta graficzna i okres był newralgiczny...a później zapomniałem

czy warto sprzedawać teraz...?
widzę, że spółka -tak jak mowiłeś- zaczyna przynosić coraz lepsze wyniki, jeśli tendencja się utrzyma możesz dobrze na tym wyjśc trzymając papier dłużej
...ale jeśli nie...?

zajrzyj do mojego portfela, gdzie wpisałem kilka spółek, które zawiodły inwestorów na przestrzeni lat; stąd można wyciągnąc wniosek, że nie wolno sie w spółce zakochiwać "choćby nie wiem co"

...ale ja tam jednej jestem wierny;-)

miłego dnia
życzy
IGła
Kambodza / 2011-02-22 20:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Igła:)
Uwierz mi, że póki co nie ma żadnych oznak żeby coś miało pójść źle a wręcz przeciwnie a tak jak Zarząd podchodzi do interesu oraz inwestorów to pierwszy raz widze. Fakt, że za długo nie inwestuje jeszcze ale już też nie krótko;)
A trzeba pamiętać, że ta spółka dopiero zaczyna się rozwijać i mają opatentowany najlepszy produkt z tej branży na świecie i cały czas pracują w swoim labolatorium nad coraz to nowymi i lepszymi frakcjami mikrosfery.
Ale oczywiście zajrze do Ciebie i poczytam Twoje propozycje.
I musze jeszcze jedno Ci powiedzieć, że naprawde z każdym takim nowym dla mnie zdarzeniem np pp czy przejście z nc na gpw sporo się ucze i zapamiętuje tą nauke głównie z powodu malejącego przez to zysku teoretycznego - jak to móią nauka kosztuje:)
Pozdrówka Igła
needle / 2011-02-23 12:36 / Bez rangi
każdy z nas się uczy i nie nauczy sie do końca nigdy, ale rzeczywiście lepiej tą wiedzę pogłębiać
zajrzałem ponownie, bo przeglądałem raport...i tak pomyślałem czy nie lepszym rozwiązaniem było sprzedanie papieru i odkupienie jak sie skorygował...?
głównie o to mi chodziło
podatek płacisz, to fakt, ale zarabiasz znacznie więcej!
odnośnie najlepszych produktow w branży to rzeczywiście jest to rzecz warta uwagi, ale i takie firmy miewają kłopoty; ba nawet monopoliści czasami mają straty (vide TPSA)

najlepszego
I.
Kambodza / 2011-02-23 20:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zgadzam się, że było by dużo lepiej sprzedać i odkupić po korekcie ale zawsze jest to ryzyko że nagle coś się pojawi i kurs ucieknie a to jes mój fundusz powierniczy na najbliższe lata, tak traktuje tą inwestycje. Jesli bym zaczał sprzedawać od 9 i kupowac np przy 6.5 to bym zarobił ok 100k w krótkim czasie ale nie robie tego i chyba na tej spółce nie zrobie.
Co do TPSA to trzeba pamiętać że ich straty w sporej mierze wzieły się z tego że ludzie zaczeli odchodzić od tel. stacjonarnych i przeszli na komórki. Mam tak ja jak i naprawde spora ilość moich znajomych, gdyby nie komórki to by się mieli ciągle ok.
A nikt póki co nie wynalazł nic lepszego niż mikrosfera (któa ciągle przez Ekosława jest udoskonalana) i dodatkowo ma to jeszcze znaczenie pozytywne ekologiczne ponieważ są to "odpady" które w różnego rodzaju procesach stają się bardzo dobrym produktem.
Polecam obejrzeć Ci dzisiejszy wywiad Prezesa Dziedzica w TVN CNBC gdzie Prezes powiedział, że cały planowany zysk może być już osiągnięty w I połowie 2011 roku a w drugim znacznie jeszcze zwiększą produkcje co przełoży się oczywiście na zysk.
Pozdrówka serdeczna Igła
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy