Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kazumi"

Komentarze do portfela "kazumi"

Wyświetlaj:
dodge / 2012-10-25 22:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz

Widze, że wsiadłeś znowu w Sytnhosa. A ja dzisiaj z bólem serca, ale jednak pozbyłem się PXM. Od kilku dni kurs jedzie tyłkiem w okolicy wsparcia na poziomie 0,61-0,62. Dzisiaj dla takiego jak ja zawodnika pojawiła się idealna szansa (wybicie do poziomu 0,66) na wyplucie z portfela tej spółki. Niewielka strata skonsumowała częściowo wcześniejszy zysk ze Skotana. Jutro nie będę miał możliwości obserwowania na bieżąco kursu, więc odpuściłem sobie już dzisiaj, tym bardziej, że nie planuję obejmowania PP tej spółki :). Dzisiaj wsparcie na 0,61-0,62 zostało ponownie wybronione i w wąskim kanale kurs podszedł pod opór 0,67. Jutro zobaczymy co dalej. Mnie w sumie to już obecnie nie interesuje. Tym bardziej, że jutro - jak pisałem - mnie przy notowaniach nie będzie. Teraz będę szukał kolejnej rybki do złowienia czekając na dalszy ruch rynku, którego kierunek został obrany we wtorek. Niestety mój wariant wskazany u Ciułacza nie został zrealizowany i mieliśmy wybicie dołem z tego kilkutygodniowego prostokąta. Myślę, że idziemy na 2250-2260 na WIGU. Jednym słowem spadki - wg mnie - jeszcze przed nami.

Dobrego weekendu :)
kazumi / 2012-10-25 23:50 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio
odpuściłem sobie już dzisiaj, tym bardziej, że nie planuję obejmowania PP tej spółki :)
ano właśnie..oprócz drukowania dla innych (wierzycieli, inwestora itd.) spółka zamierza wydrukować też ,,trochę" dla dotychczasowych akcjonariuszy..jak się to wszystko uda to dołączy do spółek których liczba akcji jest podawana w mld :-) zerknąłem, że dzień pp wypada na koniec tego miesiąca a skoro nie zamierzasz dokapitalizowywać spółki to nie dziwne, iż już teraz szukałeś momentu na wyjście, w szczególności, że podobnie jak u mnie nie zawsze jest czas żeby w dzień zerkać na notowania..
Pozdrawiam, dobrego weekendu :-)
dodge / 2012-10-25 22:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
... a tak przy okazji info dot. Hydrobudowy ...

Syndyk Hydrobudowy odstępuje od umowy na wykonanie stadionu w Białymstoku

Na razie nie wiadomo, jak to wpłynie na budowę stadionu miejskiego w Białymstoku, ale faktem jest, że syndyk masy upadłości spółki Hydrobudowa Polska złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy z miastem dotyczącej tej inwestycji.

Umowa została podpisana w maju, gdy Hydrobudowa wygrała przetarg na dokończenie budowy. Jednak później spółka ogłosiła upadłość i nastąpiła zmiana lidera kontraktu - teraz jest to hiszpański OHL, ale w konsorcjum nadal jest Hydrobudowa. Syndyk przeprowadzający upadłość likwidacyjną poinformował, że odstąpił od umowy na budowę stadionu miejskiego oraz od 11 innych kontraktów w kraju.

Jak to wpłynie na inwestycję w Białymstoku? Urzędnicy analizują sytuację. Być może więcej będzie wiadomo w piatek (26.10). (ew/kjs)


źródło: Polskie Radio Białystok


... tak to się u nas buduje stadion Kaz ...
kazumi / 2012-10-26 00:14 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
skoro nastąpiła upadłość likwidacyjna to nie dziwi, że syndyk odstępuje od umów zawartych przez spółkę jak jeszcze działała
Jak to wpłynie na inwestycję w Białymstoku?

skoro byli w konsorcjum i w związku z tym mieli jakieś zobowiązania a teraz ich nie ma to ktoś tą ,,działkę" musi od nich przejąć co zapewne będzie się wiązało z poszukiwaniami, negocjacjami itd. o ile nie z ogłoszeniem przetargu..to wszystko może skutkować kolejnymi opóźnieniami w harmonogramie..
tak to się u nas buduje stadion

napiszę ogólnie co mi się z nowymi stadionami w Polsce kojarzy..jak ja tak patrzę na te stadiony które już zostały wybudowane i na poziom niektórych, z rzadka oglądanych, meczów Ekstraklasy to w mojej głowie rodzi się myśl: spora część tych kopaczy nie zasługuje by grać na takich obiektach..kibice, poza jakimiś chyba jednostkowymi obecnie wybrykami, owszem zasługują, ale część tych kopaczy to na pewno nie..taka mnie, i nie tylko, nachodzi nieraz myśl i na tym zakończę wywód piłkarski ;-)
kazumi / 2012-10-24 10:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
Wziąłem z deka SNS..liczę, że te wahania będą utrzymane o przynajmniej jeszcze jedno ;-)
kazumi / 2012-10-25 12:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
te wahania będą utrzymane
wahnęło się sporo w dół..tak na moje oko to padło bardzo ważne wsparcie na 5,30 zł w związku z tym wielu inwestorom puściły SL i nerwy z tego powodu kurs zaliczył dość gwałtowny zjazd wyznaczając na tą chwilę minimum sesyjne na 5,11 zł..jeśli podaż w najbliższym czasie (dziś i następne sesje) dalej nie będzie odpuszczać to najbliższe wsparcie gdzie powinna się rozegrać większa walka widziałbym w psychologicznej barierze 5 zł..dla byków najlepiej byłoby gdyby kurs wrócił powyżej 5,30 zł..wolumen wzmożony tak więc walka trwa..
u2mart / 2012-10-25 19:16 / Tysiącznik na forum
Cześć :-) Nabyłem wczoraj po 5.30 i dzisiejszy wolumen i świeczka z takim cieniem cieszy. W ogóle to kupę lat. Kazumi czy ja dobrze pamiętam kilka lat temu ze skyeurope czy jak tej spółce było to była historia z Tobą ???? Pozdrawiam
kazumi / 2012-10-25 23:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć U2mart :-)..
W ogóle to kupę lat.

a no..chyba na lata to można przeliczać, bo z tego co pamiętam to kojarzę Cię z inwestycji w fundusze inwestycyjne a to już dawno było..coś chyba nawet razem braliśmy z dobrym skutkiem..
czy ja dobrze pamiętam kilka lat temu ze skyeurope
tak miałem taką spółkę..i to całkiem sporo..pamiętam - spółka była notowana zarówno w Warszawie jak i Wiedniu co dodawało kolorytu, bo trzeba było śledzić zachowanie kursu na dwóch giełdach..spółka miała kłopoty finansowe, ale były robione starania dot. pozyskania inwestora.. sprzedałem z zyskiem a w krótkim odstępie czasu zarząd ogłosił upadłość, notowania na jakiś czas zawieszono, później chyba wznowiono, ale co zrozumiałe na niskich poziomach, aż w końcu akcje przestały być notowane na warszawskim parkiecie..miałem wtedy trochę farta, bo gdybym nie popchnął w rynek mógłbym dostać strasznie bolesną lekcję na początku bezpośredniego inwestowania w akcje..
po 5.30 i dzisiejszy wolumen i świeczka z takim cieniem cieszy
tak jak wspomniałem w południe
dla byków najlepiej byłoby gdyby kurs wrócił powyżej 5,30 zł
tak się stało i to szybko dzięki czemu, moim zdaniem, silny sygnał sprzedaży wygenerowany przedpołudniowym zejściem poniżej 5,30 zł został przez kupujących na koniec sesji zanegowany..teraz obóz byków ma za zadanie powalczyć przynajmniej o ustabilizowanie notowań w okolicach zbliżonych do dzisiejszego zamknięcia..
Pozdrawiam
u2mart / 2012-10-27 00:34 / Tysiącznik na forum
Z tym sky europe pamiętam. Byłem wtedy jeszcze w Londynie, rano zobaczyłem po 9 obrót na tej spółce i Ci napisałem, że to będzie twój dzień po był niezły odpał, ale wiadomo co było wcześniej i później , pzdr
dodge / 2012-10-11 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór Kazumi

Zacytuję siebie i odnotuję obecność swoją u Ciebie :)



W poniedziałek pozbyłem się Skotana. Jak kiedyś wspominałem obecnie gram na krótkie i średnie terminy. Skotana trzymałem od połowy sierpnia, więc przyszedł czas na powiedzenie sobie "do zobaczenia". Co prawda liczyłem, że dojdzie do 5,15 - ale jak było widać miał już problemy do liźnięta tego poziomu.Zadyszkę złapał.

Dzisiaj nabyłem Polimex'a. W mojej ocenie przy obecnym poziomie powinno dojść do odbicia i rozpoczęcia nowej drogi. Z długoletniej perspektywy liczonej od 2007 r. to kurs co prawda nadal jest zamknięty w kanale spadkowym. Do górnego ograniczenia tego kanału pozostaje jeszcze ponad 300 % i to można uznać za plus :). Wracając do dzisiejszej historii notowań, to widzę, że kurs wstrzymał spadki na wsparciu linii ostatniej fali wzrostowej. Dodatkowym atutem jest również to, że zatrzymanie nastąpiło na poziomie 45 dniowej średniej. Prawdopodobieństwo odbicia wydaje się być duże. Na to właśnie dzisiaj zagrałem.


Przede wszystkim jednak gratuluję fantastycznych typów w konkursie. Rangi tym samym gratuluje również.

Pozdrawiam
kazumi / 2012-10-17 00:30 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór Dodinio
odnotuję obecność swoją u Ciebie :)

cieszę się z Twojej obecności..ja aktualnie jestem w stanie po spożyciu co było zaplanowane wcześniej z okazji ,,meczu jesieni''..spożywanie nie mogło być przerwane z tak błahego powodu jak nie odbycie się meczu ;-)..ale nie o tym w zasadzie chciałem a powyższe to ewentualne usprawiedliwienie gdybym jakieś głupoty napisał..
obecność swoją
dopiero teraz odpisuje bo z kolei moja obecność jest ograniczona z pewnych względów niezależnych ode mnie, ale mam nadzieję że to się niedługo zmieni..
Przede wszystkim jednak gratuluję fantastycznych typów w konkursie.
no dziękuję..każdy sobie przyjął swoją strategię dot. tej zabawy..moja się w zasadzie sprawdzała do tej pory..muszę przyznać, że ta zabawa daje okazję poznawania spółek, którymi wcześniej nie byłem zainteresowany i to jest na pewno plus..krótko mówiąc: coś sobie uszczknę dla siebie z tego konkursu i poszerzę horyzonty..a kubki, koszulki, rangi, bycie w finale czy zwyciężanie to tylko miły dodatek ;-)
Pozdrawiam
kazumi / 2012-09-18 00:35 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
pozwolisz, że tu czasami popiszę?

hehe..rozumiem, że pytasz z grzeczności, bo przecież znasz odpowiedź..ale również z grzeczności odpowiem: TAK !!! :-)
Młodego prowadzam na Aikido.
łoł..nie znam tej sztuki walki za bardzo..tyle co kiedyś widziałem pokaz na żywo: chwytają, zakładają dźwignie i obalają przeciwnika..wyglądało całkiem fajnie, choć bardziej na coś w stylu ,,tańca-obalańca" niż walki ;-)..na pewno style chwytane nie skutkują tyloma siniakami co uderzano-kopane a gibkość ciała musi być na odpowiednim poziomie..
a jakie są wrażenia Młodego ? a i Twoje zdanie, bo jak zakładam przypatrywałeś się treningom ?
Pozdrawiam
dodge / 2012-09-18 19:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Młody jest w grupie 5-7 latków obecnie. Dużo mają ćwiczeń takich na trenowanie gibkości i ogólnej sprawności fizycznej. Przewroty zwykłe i przez ramię, ćwiczenia na łapanie równowagi, zapasy na zasadzie siłowania się z przeciwnikiem, teraz będą ćwiczenia ze skakanką. W wolnej chwili dzieciaki trenują wspinanie się po linie zawieszonej na suficie. Jakieś tam jeszcze ćwiczenia dochodzą, ale słabo się znam na tym. W każdym bądź razie wszystko na koordynację ruchową i gibkość. Takie podstawy do dalszych już treningów. Do tego trener wpaja im ducha walki z własnymi słabościami. Nie każde dziecko wykonuje bowiem polecania, bo nie potrafią. Niektóre się poddają i nie chcą próbować powtórzenia ćwiczenia. Rezygnacji z prób wykonania ćwiczenia trener nie toleruje, więc ciągle opowiada im historie o przezwyciężaniu słabości i systematycznym ćwiczeniu, dzięki czemu w końcu osiągną cel i nauczą się wykonania ćwiczenia. Do tego są zabawy sportowe, które mają wpajać ducha rywalizacji, ale też i są takie gdzie istotne jest współdziałanie w grupie i hamowanie egoizmu. Mi się podoba, a Młody o niczym innym nie mówi tylko ciągle o Aikido :)
kazumi / 2012-09-19 01:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Mi się podoba
to ważne, bo to Ty decydujesz czy coś jest dla Niego dobre czy nie..
a Młody o niczym innym nie mówi tylko ciągle o Aikido :)
tzn., że już się wciągnął..tyle co wiem z kyoku to taka ,,miłość" potrafi trwać latami..a i są tacy najbardziej wytrwali którzy od małego do starego potrafią ćwiczyć w dojo i czerpać z tego satysfakcje..a także korzyści duchowe i fizyczne, bo pieniędzy jak wiadomo to w takich sportach nie ma raczej nawet dla najlepszych zawodników..ewentualnie Ci prowadzący kluby i siedzący wysoko w organizacjach mają szansę połączyć pracę i pasję..może z czasem się zastanów jak Młodego ,,zarazić" piłką kopaną to jak będzie dobry to będziesz czuł dumę jak strzeli dla Jagi a i może nie zapomni kto go na treningi zapisał i z dobrego kontraktu coś odpali hehe
Najgorszym jest - tak mi się wydaje - działanie pod dyktando impulsu, bez głębszej analizy swojego przyszłego ruchu na giełdzie.

to fakt..ryzyko popełnienia błędu inwestycyjnego jest większe gdy impuls decyduje o transakcjach inwestora..
Pozdr.
dodge / 2012-09-17 21:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bipromet - zastanawiam się. Niby wyszła z formowanej flagi, ale zaraz napotka 200 sesyjną, która faluje nad kursem. Potencjał wzrostów wydaje się być kuszący na tyle, że być może warto zaryzykować? Byle by nie dużą kasą, bo obroty nie za wielkie na tej spółce.

P.S. Kaz - Młodego prowadzam na Aikido.
smooth / 2012-09-17 22:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Niedawno miałem i sprzedałem. Teraz poczekam aż narysują prawie ramie ładnego orgr. Pozdr.
dodge / 2012-09-17 22:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Niedawno miałem i sprzedałem. Teraz poczekam aż narysują prawie ramie ładnego orgr. Pozdr.


Wezmę pod uwagę. Dzięki Irek

Pozdr.
smooth / 2012-09-17 22:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Oczywiscie mogę sie nie doczekać bo jest to prognoza raczej życzeniowa :)
dodge / 2012-09-17 20:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam

Kaz - pozwolisz, że tu czasami popiszę?

A więc ... dzisiaj wiele nie popiszę. Zaznaczę tylko, że rodzina jest najważniejsza, a na potwierdzenie tych słów wkleję link do artykułu:

http://www.gf24.pl/9522/poreczenie-brata

===========

No może jak już przy chemii jesteśmy ... W ubiegłym tygodniu przyglądałem się wykresowi Polic i nie kupiłem ich. Dzisiaj ładnie urósł ten papier. Dzisiaj - jeśli się bawić w to co by było gdyby - to sprzedałbym go. Tak z ostrożności, wynikającej z faktu, że górna część dzisiejszej świecy dotarła do linii oporu nakreślonej przez połączenie szczytów z 2008 i 2011 r. Na początku sierpnia tego roku była próba pobicia tego oporu i zakończyła się ona korektą. Dzisiaj ponownie dotarliśmy do tego oporu, tyle, że na nieco niższych cenowo poziomach niż w sierpniu. Jestem ciekaw czy byki okażą się na tyle silne w najbliższych dniach, aby pokonać ten wyznaczony poziom. Ja - jako, że ostatnio inwestuję wyłącznie z perspektywą krótkoterminową - jak napisałem wyżej - z ostrożności sprzedałbym Police.

Pozdr.
dodge / 2012-09-18 19:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Police - przez większość sesji wydawało się, że realizowany jest scenariusz, o którym wczoraj wspomniałem. Ostatnie dwadzieścia minut zdecydowało o tym, że kurs przebił ten opór, o którym wczoraj wspominałem. Z racji tego, że trwało to raptem 20 minut trudno oceniać, czy to jest już trwały trend. Tak myślę.

Biprometu nie kupowałem, a i czasu na giełdę nie było zbyt wiele. W związku z tym i ruchów gwałtownych podyktowanych emocjami nie czyniłem. Najgorszym jest - tak mi się wydaje - działanie pod dyktando impulsu, bez głębszej analizy swojego przyszłego ruchu na giełdzie.

Pozdr.
Redakcja forum / 2012-09-06 06:41 / Administracja forum
Zapraszamy do głosowania na ulubiony portfel na Forum Money.pl. Doceń wspaniałych autorów portfeli, którzy cierpliwie i z powodzeniem dzielą się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dla zwycięzcy piękny portfel. Dla biorących udział w głosowaniu - 20 koszulek.
Prosimy o wypowiedź w temacie:
http://www.money.pl/forum/najlepszy-portfel---nasz-konkurs-dla-was-t3325169.html
Redakcja forum / 2012-09-06 06:41 / Administracja forum
Zapraszamy do głosowania na ulubiony portfel na Forum Money.pl. Doceń wspaniałych autorów portfeli, którzy cierpliwie i z powodzeniem dzielą się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dla zwycięzcy piękny portfel. Dla biorących udział w głosowaniu - 20 koszulek.
Prosimy o wypowiedź w temacie:
http://www.money.pl/forum/najlepszy-portfel---nasz-konkurs-dla-was-t3325169.html
kazumi / 2012-08-28 22:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://finanse.wp.pl/kat,134314,title,Nawet-nie-wiesz-ze-korzystasz-z-parabanku,wid,14876095,wiadomosc.html
------------
jak widać niektórym różnych pomysłów jak wyciągnąć kaskę od ludzi nie brakuje..myślę, że mocne rozdmuchanie sprawy AG sprawi iż wielu trzy razy się zastanowi zanim powierzy swoje oszczędności firmom obiecującym ,,gruszki na wierzbie"..i to będzie ten plusik wałowania tego tematu przez media
kazumi / 2012-08-27 21:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.parkiet.com/artykul/32,1278418-Ekonomisci-ostrzegaja-przed-skutkami-najconalizacji-OFE.html
-------
aha..na razie być może to tylko ,,plotka" z tym pomysłem rządu dot. upaństwowienia OFE, ale decydenci na pewno uważnie nasłuchują pojawiających opinii ekonomistów..już kiedyś pisałem, że takie rozwiązanie jest możliwe, bo lawinowo rosnący dług publiczny będzie coraz trudniejszy do obsłużenia..jeśli do tego dojdzie kryzys gospodarczy w Polsce i u naszych partnerów handlowych rząd będzie musiał szukać nowych pomysłów na poradzenie sobie z trudną sytuacją..można przeprowadzać reformy, ale to trudne ;-) można podnosić podatki, można ciąć wydatki, ale to decyzje niepopularne które dość szybko odczują na swej skórze obywatele, co będzie musiało skutkować spadkami słupków poparcia..czy nacjonalizację OFE odczuje społeczeństwo ? przeciętny Kowalski to raczej nie, a jeśli już to nie od razu..toteż wyrażałem opinię i ją podtrzymuję, iż pieniądze będące w OFE są łakomym kąskiem dla polityków na rozwiązywanie kryzysowych problemów..a jak pokazuje przykład węgierski nacjonalizacja OFE jest do zrobienia..
pożyjemy zobaczymy czy temat z czasem będzie kiełkował..na razie pewne jest tylko jedno: na reformie emerytalnej z 99 r. sporo zarobiły same OFE które przez długie lata na dzień dobry pobierały 7% od wpłacanego im kapitału plus opłaty za zarządzanie, aktualnie prowizje są m stopniowo zmniejszane..o ich wynikach nic nie będę pisał, bo przecież to są inwestycje długoterminowe toteż nie ma co wspominać że bessa zżerała im całkowicie długoletnie ,,zyski"..

.

kazumi / 2012-08-27 11:04 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
Na portalach związanych z tematyką giełdową co jakiś czas pojawiają się artykuły zawierające krytykę podnoszoną przez biura maklerskie/maklerów na decyzję GPW o wydłużeniu czasu trwania sesji z początkiem 2011 r..maklerzy negując tę decyzją chcą, aby decydenci wrócili do stanu z przed stycznia 2011 r., tj. notowania ciągłe 9.00-16.10..wysuwają różne argumenty..ale wiadomo, że chodzi im przede wszystkim o zwiększone koszty funkcjonowania biura..
Myślę, że dycyzja GPW była trafna - daje więcej czasu na zerknięcie na notowania i dokonanie graczom/inwestorom mającym zawody nie powiązanie z giełdą..no i oczywiście notowania praktycznie pokrywają się z naszym głównym przewodnikiem europejskim DAX-em oraz dłużej zakrywają się z handlem akcjami na amerykańskim parkiecie..przy końcówce notowań ciągłych o 16.10 pamiętam jak wielokrotnie amerykańscy gracze potrafili ,,oszukać" naszych spekulantów co do kierunku sesji :)
Macie jakieś zdanie na ten temat ? :)
Pozdrawiam
dodge / 2012-08-27 14:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Kazumi

Na opisaną sytuację patrzę przez wspomniane przez Ciebie dwa aspekty:

- mam więcej czasu na zerknięcie na notowania ( nie jestem inwestorem mającym zawód powiązany z giełdą)
- notowania praktycznie pokrywają się z DAX-em oraz dłużej zakrywają się z handlem akcjami na amerykańskim parkiecie

Patrząc przez w/w pryzmat pozytywnie oceniam dokonane zmiany.

Pozdr.
kazumi / 2012-08-27 21:53 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio
Miło Cię widzieć, mam nadzieję że wszystko u Ciebie OK..
Pozdrawiam serdecznie
dodge / 2012-08-28 21:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Życie na swojej fali przynosi czasami dobre dni, czasami gorsze. Generalnie wszystko OK :). A u Ciebie? Powróciłeś do treningów?

Pozdrawiam równie serdecznie.
kazumi / 2012-08-28 22:34 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
A u Ciebie?

generalnie po staremu i podobne jak u Ciebie
Życie na swojej fali przynosi czasami dobre dni, czasami gorsze.
:-)
Powróciłeś do treningów?
nie..dałem się na spokój na amen :-)..ale chodzę sobie regularnie na basen, troszkę ćwiczę mięśnie na ile mogę także jakiś strasznie zastały jeśli chodzi o aktywność fizyczną nie jestem..a Ty biegasz jeszcze ?
Pozdrawiam
dodge / 2012-08-29 08:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

..a Ty biegasz jeszcze ?


Biegam. Jeśli coś mi tam skrzypi, albo boli to zwyczajnie przez pewien okres daje sobie na luz i zamiast biegu aplikuje sobie marsz -trochę wydłużając wówczas trasę. Poza tym z synem jeszcze - poza czasami wspólnymi przebieżkami - latam za piłką albo pod koszem. Cieszy mnie przede wszystkim to, że dzieci moje same lgną do sportu. Nie muszę ich na siłę wyganiać. Także również zastały nie jestem jeśli chodzi o aktywność fizyczną.

Pozdr.
kazumi / 2012-08-29 10:13 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
jeśli coś mi tam skrzypi, albo boli to zwyczajnie przez pewien okres daje sobie na luz i zamiast biegu aplikuje sobie marsz -

jeśli pobolewa lub skrzypi dłużej to można spróbować pobrać ogólnie dostępnych suplementów diety na stawy - najlepiej tych z wieloma składnikami..
Cieszy mnie przede wszystkim to, że dzieci moje same lgną do sportu.
no i fajnie..
Pozdr.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy