Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
kloszard / 2008-11-13 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ladnie pojechali dzis....w usa tez niezla szulernia :-)
ppprzemo / 2008-11-14 09:28 / Uznany Gracz Giełdowy
Tyle, że nie na fixie. A swoją drogą miło było popatrzeć wczoraj na ten atak :-)
kloszard / 2008-11-13 09:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
powitania....lecim lecim....
spacery spacery, nie pamietam tak urokliwego listopada....
swiat caly czas w dlugiej bolesnej wedrowce......
smooth / 2008-11-13 13:04 / portfel / Tysiącznik na forum
hej,

Janki dadza odpowiedz dzis odbijajac sie od wsparc. Taki mam plan :)
A my wspinamy sie dzis po tej drabinie bez szczebli :)
al_capponi / 81.159.41.* / 2008-11-13 13:08
Powitac,
zgadza sie,jak janki przelamia wsparcie to poleca ladnych pare%,pozostalem rynki w slad za nimi...jak w piosence.."zawsze trzeba miec nadzieje,nawet jak juz nie ma nic..."lalala
kloszard / 2008-11-13 13:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witajcie....ja osobiscie obstawiam zjazd....
choc oczywiscie chcialbym sie mylic.....
smooth / 2008-11-13 15:12 / portfel / Tysiącznik na forum
ciekawe jak dzis fix wyjdzie koledze z londynu :)
Renumious / 2008-11-13 20:18 / portfel / "GPW Kmiot"
Elo chłopaki i dziewczęta,

US & A wciąż blisko zera, czyli jest szansa że jednak zjazdu nie będzie, chyba że dzisiaj Fixator za oceanem się zabawi ;)
kloszard / 2008-11-12 09:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witam....lekkie zamglenie...poza tym teraz bedziemy nacjonalizowali producentow samochodow w usa...
za chwile wlascicieli sieci handlowych....
kto nastepny?
hm...na pewno ktos chetny sie znajdzie....
spojrzalem na sygnity...nie powiem, zaskoczony troche bylem....
kloszard / 2008-11-12 09:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mam- kasyna, nastepne powinny byc kasyna......
Renumious / 2008-11-12 10:43 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,

no i po długim łikendzie, a tak miło było...
Sygnity wydaje się ciekawym kąskiem, na przyszłość oczywiście
Co przemysłu motoryzacyjnego to ten kryzys być może wywoła rewolucję i spowoduje że ta branża znajdzie się na całkiem nowym torze, kto wie, może w końcu producenci naprawdę zaczną się starać stworzyć pojazdy oszczędne i tanie kosztem luksusu i osiągów, bo ja np chetnie kupiłbym taki samochód. Podobno jakaś firma hiszpańska produkuje superlekkie miejskie elektryczne samochodziki których cena wypada poniżej 20 tyś PLN, słyszeliście coś o tym?
Na razie jednak jak widzę wszystko wraca do normy :)
kloszard / 2008-11-12 11:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witaj Ren,
wszystko w normie :-)
wiesz ja jestem fanem dobrej komunikacji miejskiej...berlin, tokio,....samochod w miescie po prostu nie ma uzasadnienia....
o samochodzie hiszpanskim elektr. nie slyszalem...o norweskim tak i nawet widzialem, ale drozszy niz 20 tys....
mial podobny projekt ruszyc w polsce, ale jakos ucichlo....
al_capponi / 81.159.45.* / 2008-11-12 14:37
Witam Panow,posiadam pare znaczkow ,ktos moze zbiera,orientuje sie jak zyskiwaly na wartosci przez ostatnie lata,(oczywiscie zalezy od serii i t.d). bardziej chodzi o tendencje na rynku filatelistycznym..
needle / 2008-11-15 11:57 / Bez rangi
o to musisz zapytać na giełdach filatelistycznych, zaprzyjaźnionych kolekcjonerach i sklepach branżowych
dopiero wypadkowa z tych trzech miejsc da jaką-taką odpowiadź
nie sądzę, aby była to jakaś szczególnie dobra inwestycja i aby teraz był boom na znaczki;

PS 1 mam ponad 20 klaserów;-)
PS 2 prędzej złote monety, lub takie o niskich nakładach

IGła
kloszard / 2008-11-12 17:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witaj al...nie mam pojecia nie siedze w filatelistyce....
Renumious / 2008-11-12 20:01 / portfel / "GPW Kmiot"
Hejka Al, znaczki...kiedyś w dzieciństwie przeglądałem klaser ojca i to było wielkie przeżycie, ale bakcyl pozostawił mnie w spokoju, więc ja też nie pomogę :)
Klo, co do komunikacji miejskiej to jak najbardziej się zgadzam, ale przyznasz że w Wawie z tym różnie, szczególnie brak tramwajów w wielu miejscach i uboga nitka metra oraz brak pasów dla autobusów to chyba największe bolączki...
kloszard / 2008-11-12 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Ren...wawa to wies....duza wprawdzie ale jednak wieś....i tak bardzo jak ją lubię tak bardzo widze jej zacofany transport...brak obwodnicy..metra porzadnego.. wspanialy dworzec centralny itp....
dodatkowo widze ile zmienia sie w innych czesciach pieknej polski....i tym bardziej to boli.....
.
kloszard / 2008-11-07 15:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
andrew jak zwykle nie zawiodl...i zaloze sie ze jeszcze wroci :-))))))))))
nowaa43 / 2008-11-07 16:29 / Idalia
ja sie nie założę :)

dzień się kończy lepiej niż myślałam
miłego weekendu kloszardzie i Twoim gosciom też...
kloszard / 2008-11-07 17:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
szkoda :)
dzieki Nowa i pogodnego weekendu takze :)
wszystkim dobrego, niektorzy pewnie przedluzonego weekendu...wiec jeszcze lepiej :-)
al_capponi / 86.152.150.* / 2008-11-07 17:25
tak,moglo byc znacznie gorzej,wyszlo calkiem niezle :-) Dobrego weekendu dla wszystkich:-))
....nawet badziew nie spada,wrecz przeciwnie
kloszard / 2008-11-07 13:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
kiepskie z niemiec dzis.....pewnie te z 14.30 tez beda kiepskie....
ford tragiczne dane....mowie wam, ze amerykanie jeszcze zaczna sie przesiadac do autobusow i pociagow- to dopiero bedzie rewolucja.....
kloszard / 2008-11-07 14:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
no i sa kiepskie....ciekawe czy az tak kiepskie byly wliczone w cene...biorac pod uwage rewizje w dol za poprzedni miesiac mysle ze nie.....spadamy....
dobrze ze weekend :)
kloszard / 2008-11-07 12:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
my tu gadu- gadu, a zapomniani bohaterowie rosna- ponar na przyklad....
krzysiek29 / 2008-11-07 09:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam. Tak zapytam co sie dzieje z STX wyniki niezle firma z przyszloscia a jakos taki przyczajony TYGRYS-:)pozdr
kloszard / 2008-11-07 10:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Krzysiek....a powiedz ktora spolka zachowuje sie dobrze oprocz trakcji i htl......pieniadze plyna na lokaty....nikt rozsadny nie inwestuje teraz w akcje....
w usa jest dramat.....
a jak zbankrutuja tam GM...ford....chrysler....to masz ponad 2 mln ludzi na bruku zwiazanych z biznesem samochodowym- jesli toyota ma njagorsze wyniki od 18 lat, to zaraz zacznie wojne cenowa i ktos bedzie musial odpasc,zgadnij kto.....pz
krzysiek29 / 2008-11-07 10:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystko sie zgadza. Powoli zostaja wprowadzane nowe samochody roznego rodzaju hybrydy i tu widze przyszlosc to napedzi rynek samochodowy.Sam pomysl jak wszystko sie zmieni jak sie uspokoi to inwestycje rusza jak rakieta kasy na rynku jest masa glownie to banki ucierpialy a teraz jest poklosie i odbije sie na wszystkich segmentach gospodarki. Na wykresach mamy ORGR, futures odbily sie jak to mawia anonim od lini smieci VIX rowniez sie odbil od lini wzynaczajacej kontynuacje spadkow
al_capponi / 86.159.42.* / 2008-11-07 11:18
Witam Panow....najpierw Jedrek Golota rozniesie przeciwnika za 2 h,pozniej za otrzymane $
wykupi udzialy upadajacych krezusow i zaczniemy hosse:-)) tak,tak inaczej byc nie moze:-))
kloszard / 2008-11-07 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al witaj....nie wiem co brales ale widze ze mocne :-)).....
a jedrek jak dobre.....wino ....ten facet naprawde mnie zadziwia......
smooth / 2008-11-07 12:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Jedrek póki jeszcze moze musi zarobic pare groszy bo chyba nic innego jak lanie po mordach nie potrafi a zyc z czegos trzeba.
al_capponi / 86.159.42.* / 2008-11-07 12:27
jak wygra,nastepnym przeciwnikiem bedzie potwor walujew (mozliwe przekrecenie nazwiska),osoba lubiaca poezje:-)
nowaa43 / 2008-11-07 12:47 / Idalia
witam, w tym sęk, że Jędrek chyba za bardzo tego nie lubi..
dobrą ma pracę nóg :))
Big napisał że się nimi ładnie nakrywa..
pozdr
smooth / 2008-11-07 14:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Właśnie chyba o to tu chodzi. Jakby to lubił to może by cos niego było. A tak na ring, czek w łape i w nogi... :)

Andrew, Andrew, Andrew !!!
kloszard / 2008-11-07 13:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
gdyby jeszcze to potrafil byloby niezle :-)....
pozdr...
smooth / 2008-11-07 14:10 / portfel / Tysiącznik na forum
ważne ze ktos chce mu za to zapłacić :)
nowaa43 / 2008-11-07 14:26 / Idalia
ale nawet na moje babskie oko to widać, że waleczny to on nie jest
z drugiej strony sie nie dziwię jak czasem zobaczę tych zawodników to uciekłabym i bez czeku:))
smooth / 2008-11-07 15:24 / portfel / Tysiącznik na forum
już jest po wszystkiemu.... jak zwykle.
nowaa43 / 2008-11-07 15:55 / Idalia
coś stałego w tym niepewnym świecie:-)

trochę spóźnione ale szczere życzenia dla Kasi
- to już ponad tydzień chyba
najlepszego dla wszystkich:)
kloszard / 2008-11-07 11:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Krzysiek mysle, ze duzo ludzi nie do konca czuje obecne zmiany w usa....
usa przez wiele lat bylo w objeciach poteznego lobby samochodowego, ktore obecnie zbankrutowalo....zauwaz, ze buffet od kilku lat zwieksza zaangazowanie w kolej, a buffet inwestuje zawsze na ponad 10 lat....
mysle, ze ameryka zacznie sie mocniej zmieniac.....ludzie sa zmeczeni kupowaniem....zakupami....bedzie sie rozwijal transport miejski....bedzie sporo zmian....
dlatego rynki sie tak zachowuja, bo niepewnosc jest ogromna....


hm...mysle ze usa


moze sie odbije ale to bedzie zwykla korekta....na jakis wiekszy ruch trzeba bedzie poczekac...musi zaczac spadac u nas % lokat.....pieniadz musi zaczac wracac na gielde.....
kloszard / 2008-11-06 13:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
po decyzji BOE nie widze innego wyjscia jak pierwszą obnizke u nas w listopadzie....i dobrze...,,
al_capponi / 86.159.42.* / 2008-11-06 13:44
nasze anale przebakuja o potrzebie obnizki stop ,dobrym infem jest zmiana strzalek,przynajmniej na dzis:-)
smooth / 2008-11-06 13:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja już nic nie rozumiem. W europie stopy obnizaja a w reakcji na to nagle nasza waluta traci do nich na wartosci. Funt obnizka o 1,5 pkt i wystrzał o 2% na złotym. NIe kumam.
kloszard / 2008-11-06 14:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
czuja ze u nas tez bedzie obnizka.,,,nie jedna...i pewnie nasi beda musieli szybciej obnizac....
kloszard / 2008-11-06 09:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
powitania....
smooth / 2008-11-06 12:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc,

Znowu niewesoło sie robi. Ja juz nawet nie czytam dlaczego. Nie chce mi sie już. Zaczynam sie przyzwyczajac :)
al_capponi / 86.159.42.* / 2008-11-06 12:44
Witam Panow,zgadza sie jest nieciekawie,rano bylismy blisko aby odwrocic strzalki w odpowiednim kierunku,niestety szansa zostala zmarnowa:-( ...raport stx calkiem,calkiem
kloszard / 2008-11-06 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zwala w europie przed obnizką stop....w usa urosli ostatnio zbyt mocno....kiepskie dane zewszad...kasa nie krazy, bankowcy przyznaja....w banku mozesz dostac ponad 9% na lokacie....jeszcze jakis powod zeby inwestowac w akcje by sie znalazl :-)
a raport stx niezly....
kloszard / 2008-11-05 15:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al...ameryka ma przed soba najciezsze 3-4 lata od 2 wojny swiatowej....olbrzymi deficyt.....
brak oszczednosci....ostatnia hossa byla na kredyt.....
.mysle ze czas uczyc sie chinskiego...
:-)
al_capponi / 86.156.71.* / 2008-11-05 16:37
chinskiego?hm znam troche ruskiego i niemieckiego,biednemu zawsze wiatr w oczy kole:-((......czytales info odnosnie impexu? ciezko to idzie,zaczynam sie denerwowac,nie wspominaja o drugiej perle-stx,standardowo jakas k...a mosiala zwalic kurs podczas fixa
inaczej dzien stracony.....dobrego
kloszard / 2008-11-05 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al..tu nie bedzie szybkich wzrostow....to bedzie wyciskanie...kapital jest w lokatach....to bedzie trwalo...
al_capponi / 86.156.71.* / 2008-11-05 19:31
ledwo co zaczelo rosnac a chca juz korekcic:)) ....po przebytym kursie spadochroniarskim
z 4000 na 1500 wg20 coz znaczy kolejne kilkaset pk , Nas nie zlamia:-)))...... wracajac na powaznie do jezykow ,nie chcialbym aby Nasze przyszle pokolenia mowily po rosyjsku,kto Nas obroni ,ot cala prawda....dlatego popieram plany budowy bazy na terenie Polski..
kloszard / 2008-11-05 09:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
powitania... świat za mgłą dzis...wczoraj uczcilismy wygraną Obamy....dzis odpoczynek....
kloszard / 2008-11-05 10:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wkleilem ponizej tekst A.Adamca....bo uwazam ze pisze sensownie....zeby pokazac, jak nisko upadlismy :-)....i jako kolejny dowod ze inwestowanie jest nielatwe- bo ilu jest w stanie kupic dzis, zakopac i zapomniec na 3 lata...

"-To pewnie i akcje były tanie pod koniec 2004 r.? A jakże! Współczynnik cena/zysk sięgnął swojego minimum od 1998 r. i wynosił na koniec 2004 r.... 17,1 dla szerokiego rynku. Rekordowo niski, prawda? Śmiesznie to brzmi przy obecnym wskaźniku na wysokości niespełna 9. Co musiałoby się stać z zyskami firm giełdowych (ceteris paribus), aby wskaźnik ten sięgnął 17. Ile lat spowolnienia, czy nawet recesji?

Czy to oznacza, że ceny akcji nie mogą spaść niżej? Absolutnie wcale tego nie oznacza. Natomiast jest to bardzo cenna informacja w odniesieniu do potencjału przyszłej hossy. Jej skali, dynamiki. Z tych danych wynika, że i w tym zakresie możemy za kilka lat mówić o bezprecedensowych wydarzeniach. Trochę to obecnie wygląda na „bajki o żelaznym wilku”. Ale jeśli inwestor przetrwał na rynku kryzys rosyjski, widział - obok monitora z notowaniami giełdowymi - walące się w gruzy wieże WTC, doświadczył smaku szalonego roku 1994 i mimo wszystko pozostał na rynku giełdowym, to wie, że nadmierne skupienie na bieżących wydarzeniach (a utrata zdolności do patrzenia w dłuższej perspektywie) czasami bardzo drogo kosztuje. Tego właśnie uczy historia, giełdowych wzlotów i upadków.
smooth / 2008-11-05 10:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj,

Fakt, przetrzymać nie łatwo w takich zawieruchach. Sam nie wiem jakbym sie zachwał przy ostanich dołkach. Wczesniej juz zacząłem odpuszczac a co by bylo na 1500. Los sprawił ze nie miałem dostepu do notowan ale moze byc nizej i co? Łatwo sie mówi o 1200 na poziomach 1900, gorzej juz jak to rzeczywiscie sie stanie. Kto z nas wierzył (wtedy jakby sie wydawało oszołomom) tym którzy mówili o dzisiejszych poziomach jak w20 miał powiedzmy 3100 - ja nie. Jak na razie jestesmy jeszcze w bardzo długoterminowym trendzie wzrostowym. Jak postąpimy gdy sie z niego wybijemy dołem? Bedzie jeszcze taniej niz było pare tyg temu. Cięzka sprawa dla ludzkiej psychiki i rozumu.
al_capponi / 86.156.71.* / 2008-11-05 15:03
Witam Panow.....doczekalismy sie pierwszego czarnego ktory zasiadzie na tronie.lud zdecydowal,bliski wschod kipi z radosci,swiat potrzebuje potegi militarnej przed ktora
inni czoc beda niepokoj ,twarda reka wskazana,Obamo,nie badz mieczakiem:-)))
smooth / 2008-11-04 09:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

To co, niech wygra ten co hosse załatwi a przynajmniej sensowne odbicie:). Na razie jak spojrzeć od X 2008 takiego nie zauważam. Troche to nienormalne ze lecimy jak kamien. Nawet żadnej pułapki nie było.
kloszard / 2008-11-04 09:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry...
hej Smooth...hm...-nienormalny swiat...hooo, za pieniadze mord....-kiedys dawno pewien zespol tak spiewal....kto zgadnie jaki....wygra lutownice :-)
smooth / 2008-11-04 10:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Smierć Kliniczna... lutownica akurat sie przyda :))
kloszard / 2008-11-04 11:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jaka szybkosc i precyzja...gratulacje ..nagrode wyslemy pocztą :-)
al_capponi / 81.159.169.* / 2008-11-04 11:10
ok podaje adres...oxford.....:-)
al_capponi / 81.159.169.* / 2008-11-04 09:59
Powitac Panow:-).....muzy nie kojarze:-(
krzysiek29 / 2008-11-04 11:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Cos zarzuce ciekawego dzis albo jutro moze byc piekne info na CPE odnosnie tego,ze Cpe przejmuje kontrakty od Pgnig w polaczeniu z raportem moze byc ciekawie to taka mala zmianka.
kloszard / 2008-11-04 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Krzysiek...dzieki :-)
myslisz ze beda mieli juz zysk...na razie spolka perspektywiczna...zysk potrzebny do dluzszych wzrostow....i chyba emisja w tle....
krzysiek29 / 2008-11-04 11:26 / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze tak a dodatkowo do kasy wpadnie 22mln za ta fabryke w Chrzanowie szkoda ze nic nie slychac o Rosji i Turcji tam przeciez rowniez dzialaja
Renumious / 2008-11-04 10:06 / portfel / "GPW Kmiot"
Powitać powitać...
Smooth pułapek było bez liku, ale Ty się już tak łatwo nie nabierasz może :)
Dzięki za życzenia zdrowia, chyba podziałało bo już trochę lepiej ze mną.
Dzisiaj cały świat lampi się na USA...czy Panowie macie jakieś sympatie i w ogóle jakowymś zainteresowaniem tamtejsze wybory traktujecie?
smooth / 2008-11-04 12:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Miałem na mysli odbicie rzedu 40-50%. A że sie bym na nią nabrał widac po moim portfelu bo te mniejsze tez mnie zrobiły na cacy. :)
A ja nie wierze politokom - to tez z piosenki :)
kloszard / 2008-11-04 16:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wiem z ktorej, ale bez nagrody nie powiem - nie oplaca sie :-)
smooth / 2008-11-04 16:13 / portfel / Tysiącznik na forum
to za łatwe na nagrode ..... :))
kloszard / 2008-11-04 17:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
to moze chociaz dyplom :-)
al_capponi / 81.159.169.* / 2008-11-04 11:09
moim zdaniem lepiej aby wygral obama,republikanie to swita patrzaca tylko na swoich....
zerkam na syfka,moze czas wrocic do niego,stoi przed oporem(0.73) jak koledzy sie zapatruja?
kloszard / 2008-11-04 11:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
syfka nie ruszam....ale ja ostatnio w ogole jestem niegieldowy mocno :-)
Ren dla mnie tez obama lepszy, ale bez duzych oczekiwan...zobaczymy co pokaze....licze na duze inwestycje strukturalne w usa, to moze pomoc gospodarce....
Renumious / 2008-11-03 19:20 / portfel / "GPW Kmiot"
Dobry wieczór,

wciąż LC Corps na językach, ciekaw jestem jakie będą dalsze losy spółki,
Panowie, to koniec korekty i wracamy do spadków czy początek odwrotu? ja mam wrażenie że spadków jeszcze nie koniec, choćby obroty przy tych wzrostach marne, ale obym się mylił.
półprzytomny ostatnio leżę, jakieś paskudztwo mnie dopadło i puścić nie chce. Żona też nie bardzo, mały ma katar, ech, te nasze organiczne ciała ;) Kompletnie nie mam głowy do czegokolwiek, na notowania tylko okiem rzucam i to ledwo...
Pozdrawiam
kloszard / 2008-11-03 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Ren...zdrowia, zdrowia..czas faktycznie chorobowy obecnie...co do rynku to nie mam zludzen, choc mysle, ze jeszcze przez chwile pojdziemy w gore....
z drugiej strony takie spolki jak lcc sa wyceniane jak bankruci....stx......kiedy kupowac jak nie tak nisko....
najwazniejsze ze nie ma paniki...finansowanie wraca na rynki....dluzszy spokoj potrzebny...
wiec pewnie jeszcze bedzie testowanie dna....potem boczniak....zreszta i tak zycie pokaze :-)..
al_capponi / 81.156.219.* / 2008-11-03 20:29
Witaj Renu,zycze zdrowka dla calej rodzinki:-)))))
kloszard / 2008-11-03 09:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witam....
smooth / 2008-11-03 09:21 / portfel / Tysiącznik na forum
cześć,

http://stooq.pl/n/?f=204096
kloszard / 2008-11-03 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hej Smooth,
tak czytalem....hm...wyprowadzamy straty ze spolki chyba :-)
moze nawet lcc pochwali sie zyskiem ze sprzedazy udzialow he he....
al_capponi / 81.156.219.* / 2008-11-03 14:47
:-)
Powitac Panow..
kloszard / 2008-11-03 18:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hej Al..jak tam jakies decyzje....mini czy cos innego...
al_capponi / 81.156.219.* / 2008-11-03 20:28
hm...no wlasnie,jakby to ujac....czekam co rynek zrobi ,jak bedzie korekta wzrostowa to
jeszcze poodpoczywam,jezeli nie zaczniemy rosnac zostaje mini ,wszelkie plany odnosnie
pojscia na swoje bede mosial zawiesic do odwolania........spapralem sprawe z kopexem
,czemu nie bralem ponizej 10 zeta:-( zobaczymy jutro...stx mnie drarzni...
kloszard / 2008-11-03 22:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
stx...zobaczymy co wyniki pokaza....
kloszard / 2008-10-31 08:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
powitania...w ciagy tygdnia 14% up na wig 20...piatek...hm..jakos odpowiedz nasuwa sie sama co do dzisiejszego dnia...
al_capponi / 81.76.8.* / 2008-10-31 08:41
Dzien dobry,nie spodziewam sie szalu zakupow;;
czemu ma slurzyc to info?.hmm...
http://pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=3b603c4d-b57c-493e-a63a-433d70a15da4&open=sec
kloszard / 2008-10-31 09:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...wszyscy wiemu czemu.....
Ernest sobie nagrabil.....zbiera plony...
a moze faktycznie chce zebrac tanio swoj plon ;-)
al_capponi / 81.76.8.* / 2008-10-31 18:57
oj,nalezy mu sie w*********,bez watpienia:-) ,Roman cos lepiej zaczol zbierac,zapewne
sie dolacze.....na m/s spolkach obroty zanikaja,ile z nich przekroczylo obrot 1 mln zl 30-40?
,moze jeszcze nie dzis czy pol roku ale przyjdzie czas,ze pojdziemy ku lepszemu :-)
dobrego weekendu dla wszystkich..
kloszard / 2008-10-31 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dobrego :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy