Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
kloszard / 2008-09-19 09:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witam wszystkich....czyli nie stopy a nowy plan ratunkowy- korekta przyszla, pytanie co dalej.....hm...
smooth / 2008-09-19 10:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Na razie mają plan a do realizacji jeszcze daleko. I kto za to zapłaci? Pan, pani, społeczeństwo. Ja już qwa płace !!! :)
kloszard / 2008-09-19 14:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
niektorzy dostaja bonusy. jak byly szef meril....tak sie zastanawiam, czy w usa jest mozliwa rewolucja...
czyli ze spoleczenstwo sie wqrwia na establishment finansowy.....
za to chciejstwo i brak odpowiedzialnosci....
hmmm....
Al badziew rosnie....ale popatrz na jego obroty a na te na stalku....
to jednak badziew :-))))
smooth / 2008-09-19 15:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Przecietny amerykanin z kredytem na karku jest przyparty do muru i mysle ze sie nawet cieszy ze ten który mu go wcisnał wyraża teraz chec pomocy. Tak oto jak to nazwałes establishment finansowy wyjdzie na bohatera. Jak to w socjalizmie - system sam se stwarza problemy by potem z nimi bohatersko walczyc.
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-19 15:03
obserwuje gniota,badziew ma sie rozumiec...na stx poszla peta 1 mln po 1.93....zakupilem
dzis bbd po 0.51 ale cos zerkam i chyba bylo to pochopne
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-19 15:34
dolozylem jeszcze petrola po 150
kloszard / 2008-09-19 15:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
u mnie tylko stalek na tapecie.....czuje go...
a badziew dla mnie nieodgadniony....w ogole nie czuje na nim DT.....
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-19 13:51
Witam Panow,co to sie porobilo na tych rynkach:-))nawet badziew rosnie..
smooth / 2008-09-19 14:37 / portfel / Tysiącznik na forum
wywaliłes o2o, bo mnie co raz bardziej wnerwia?
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-19 15:01
wywalilem pare dni po info odnosnie skupu,bylo pewne ,pierw gora pozniej dol i rozpoczete
powolne zbieranie...
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 22:58
Roman dowcipnis...http://gielda.onet.pl/90,1827867,komunikaty.html?S=&sektor=0
smooth / 2008-09-18 23:18 / portfel / Tysiącznik na forum
hehe, to poszaleją :)
kloszard / 2008-09-19 09:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
:-)
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 22:44
Zerkam sobie na bioton,wyglada jakby najorsze mial za soba,nawet grubasy przestaly
szastac wyzbywajac sie akcji,a kijanek chetnych do zakupow coraz wiecej....niskie
obroty swiadcza pozytywnie o kumulowanym walorze.....0.36 raczej juz nie zobaczymy
kloszard / 2008-09-19 09:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zgadzam sie Al....krauze odszedl i zlotowka najmocniejsze ma za soba....
aczkolwiek nie wiem, czy biotek tani jest...hm...jakas analiza madra by sie przydala....
kloszard / 2008-09-18 13:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...jest taka szansa ze tow.Ernest skorzysta na kryzysie z uwagi na synergie we wlasnych spolkach...
.....i ze jego badziew przejmie jakies aktywa po niskiej cenie...
wtedy bedzie to juz wielki badziew :-)
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 14:17
powiem Ci stary,ze gosc jest szmaciarz,skupowac getin to potrafi ,zapowiedzi odnosnie
badziewia jakos cicho....majac tyle kasy nie postepowalbym w ten sposob,to pewne.
dodalem do obserwowanych alme ,gtc,...kupilem troszke imp 2.13,orco 50% dol w ciagu tyg.
...w kaciku marfiego szpecom wychodzi dolek bessy na 34k i pomiedzy 2030-2070 pk
trzymam kciuki
kloszard / 2008-09-18 14:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...zgadzam sie Al.....dal ciala....
poza tym ...to ciekawe dla mnie ...obserwuje lcc i widze celowe dolowanie kursu....hm....
ja na razie nie kupuje.....impex jest zbierany, ale jak zwykle dolem....
orco-hm...to pokazuje panike, wiec jakies przesilenie powinno byc....
tylko co w srednim terminie....
dzis produkcja przemyslowa w polsce slaba....hm....
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 14:46
bardzo delikatnie sie wyrazasz....mowi sie bydle nie czlowiek;-))niedawno poszlo 50 k po 1.50 coz ja biedny mam poczac?:-)) szkoda,ze tak malo pchnolem ostatnio ,25 gr na sztuce
zawsze cos,troszke ocalilem tak sobie wmawiam na pocieszenie.
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 14:49
acha,zebym kupil to chyba 1.20 mosze zobaczyc,albo mocne zbieranie na obrotach
,czego wogole nie biore pod uwage
kloszard / 2008-09-18 16:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sam kilka razy dostalem w plecy.....ale to dolowanie mnie intryguje...baardzo sie staraja zeby bylo tanio....hm.....
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 16:50
myslisz,ze zobaczymy cene podana powyzej?
barabaszek / 2008-09-18 17:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie.Może dołują i ogłoszą skup akcji własnych?Pozdrawiam.
kloszard / 2008-09-18 20:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al hipoteza Barabaszka jest calkiem prawdopodobna...
pozdrowienia serdeczne Barabaszku :-)
barabaszek / 2008-09-21 14:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i kącikowców.Patrząc ze strony czysto finansowej(po Leszku nie spodziewałbym się jak już wiemy nic innego jak twarde zarabianie mamony obojętnie z której strony jak na własnych inwestorach to jeszcze lepiej) czas wydawałby się do tego idealny ...proces trochę trwa ale akurat po zakończeniu powinniśmy być w fazie akumulacji na GPW więc byłby to strzał w dziesiątkę....a postępowanie Leszka jako biznesmana jest na 6+ więc myślę sobie nie powinien przepuścić takiej okazji...a jako człowiek...hmm ...bez komentarza.Pozdrawiam serdecznie.
kloszard / 2008-09-18 12:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
albo armageddon ...albo dno jest blisko....
wolalbym to drugie bo jednak troche akcji mam :-)
smooth / 2008-09-18 14:26 / portfel / Tysiącznik na forum
hej,

I w tym nie jestes sam :)
Mi wychodzi dno w okolicach 1800. Czytelnie to widac na miesiecznych kreskach.
Polecam przyjżenie sie SSI na NC.
kloszard / 2008-09-18 14:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hej Smooth.
Ssi obserwuje tez....tylko obrot znikomy...
co do dna....zobaczymy......
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 16:54
stalem w kolejce po 0.30 od dlugiego czasu,przedwczoraj wycofalem zlecenie przed sesja
po info .odnosnie wprowadzenia 10 mln sztuk po 0.01,ale spolka ciekawa,reakcji negatywnej nie zauwarzylem...
smooth / 2008-09-18 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Od dłuższego czasu sie jej przyglądam. Pare nowych kontraktów popodpisywali przewyzszajcych w sumie wartośc przychodów z zeszłego roku. Poza tym wizja przejscia na rynek główny w niedługim czasie. Tez sie troche przeraziłem tą emisją ale jak widac nic złego sie na razi nie dzieje.
Fajnie ze odpusciłes bo ja sie niedawno ustawiłem na 0,3 takze jednego mniej w kolejce. :)
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 17:23
you welcome:-) postawisz browca i bedzie git:-),chodz nie obiecuje ,ze nie wroce
w kolejke,babcia stojaca za mna po ssi opowie o mlodziencu ktory wyskoczyl na chwile
zakupic bochenek chleba,wiec prosze sie nie rozpychac lokciami!:-)....wiem o przejsciu
na rynek glowny oraz emisji dla wasko po 0.40...jako stojacy z "boku" powiedz co myslisz
o "badziewiu" ...jak patrze co robia spoki ktore przebily dolki rozum mowi ,pchnij kolejna partie ,niech swinie sie ciesza .
smooth / 2008-09-18 20:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie obserwuje na razie tego waloru, aczkolwiek kiedys mnie interesował i dobrze ze mu odpusciłem po aferze, celowej z resztą uważam. Tak patrze na wykres i jak rynek pozwoli to bedzie odbicie. 1,20 zgodnie z trendem jednak moim zdaniem zaliczy conajmniej. Jak na razie przebite wsparcie na 1,55.
Co do ernesta to predzej czy później skupował bedzie i to on tu rozdaje karty, znaczone z resztą, jak to w szulerni.
Na longterm moim zdaniem spółka na bank da zarobic ale swoje musi dostac za waly na kursie choc i tak juz zdołowana. Popytaj Jarga u Biga. On zdaje sie zorientowany bardzo w tej spółce. Ja to sie mało znam ale miło ze zapytałes.
kloszard / 2008-09-18 10:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry....ociepla sie....wig20 na plusie....pozdrowienia dla wszystkich...
kloszard / 2008-09-18 10:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al... strzal w polnord dobry ...gratki :-)
ciekawe czy pomoglo info ze Krauze sie wycofuje.....
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-18 12:12
Witaj,sam nie kupilem poldka,chodz sie przymierzalem,ojciec nabyl przedwczoraj,takiemu to dobrze:-))
kloszard / 2008-09-18 12:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al..i dobrze, ze zarobil..w takich czasach szczegolnie sie nalezy....
trzeba miec tytanowe cochones :)
kloszard / 2008-09-17 18:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wprawdzie kazda bessa jest inna, ale ta na pewno sie mocno wyroznia- to co mialo sie stac rok temu w usa stalo sie dopiero obecnie......banki zaczely upadac i laczyc sie ...szkoda ze tak pozno.....caly rok stracony....
kloszard / 2008-09-17 09:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
AIG uratowane...co nie znaczy ze cos fundamentalnie sie zmienilo- nadal mamy kryzys finansowy i nie uslyszalem jednego sensownego zdania jak go rozwiazac strukturalnie...co oznacza, ze na gieldach nie bedzie dluzszego odbicia....
smooth / 2008-09-17 12:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj,

Mam troche oszczednosci w GBP. Myslisz gospodarzu ze to juz pora na zamiane na dolarka?
kloszard / 2008-09-17 12:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth....mysle, ze tak.....jesli po takich zawirowaniach dolar sie umacnia to znaczy ze najgorsze ma za soba....inna sprawa czy bedzie rosl- mysle, ze nie tak predko....
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-17 16:44
Witam Panow,zerknolem wlasnie na blommberga,trzeba przyznac ,ze maja jazdy na
upadajacych bankach....nie znam czasow kiedy rzadzil elektrim,podobno nie bez kozery
nazywany- cesarzem.....hmm....polnord,zszedl na minima,wyskok z 44,na 57 i gdyby
nie cofniecie wig20 pokusilbym sie stwierdzic ,ze zobaczymy 70 zeta....ktos zaczol
zbierac i pilnuje kursu(Rysio?)polecam uwadze,nie naganiam:-))no nic obserwacji
ciag dalszy.....
kloszard / 2008-09-17 18:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...elektrim to jak dzis jankeskie firmy finansowe :-)
pamietam go....ale nigdy nie wchodzilem na dluzej niz DT :)
polnord ...hm...poczekam na 40 pln .....
kloszard / 2008-09-16 16:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mleko wreszcie sie wylalo...po ponad roku od łatania dziur i podpierania patykiem przewrocilo sie....poniewaz mamy globalną wioske przewrocilo sie wszedzie....jest chaos i panika w jednym....arogancja ludzi na szczytach finansjery jest naprawde zadziwiająca- lehman nie chcial w sierpniu sprzedac sie koreanskiemu bankowi...zamiast tego po 3 tygodniach zbankrutowal....teraz AIG musi stawic czola globalnej panice....nikt nie mowi, ze jest tanio....FED tez milczy....
kloszard / 2008-09-16 12:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
panika, koniec swiata...hm....moze....ale na razie mozemy pogdybac co sie moze stac- ropa kolo 90 $, wiec presja inflacyjna spada.....wiec FED obniza stopy%...to powoduje krotkie, dynamiczne odbicie.... nastepuja jeszcze 2, 3 duze transakcje konsolidacyjne na rynku finansowym i niepewnosc tez spada.....bezrobocie w usa wprawdzie jeszcze bedzie roslo, ale nieruchomosci w ciagu kilku miesiecy powinny odbic.....tyle gdybania....moze juz sachs dzis spowoduje duzy ruch swoimi wynikami....
kloszard / 2008-09-16 14:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sachs spowoduje....spory ruch w dol, poniewaz wyniki kiepskie oglosil....wiec spadamy dalej....
barabaszek / 2008-09-16 17:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu...o dziwo kiepskie wyniki Sachsa spowodowały ruch w górę ...oczywiście do końca notowań jeszcze szmat czasu ale ja juz dzisiaj naliczyłem dwa pukania o 1200 na S&P ,dla przynajmniej jakiegoś odreagowania i ochłodzenia emocji te pieniążki z Rosji by się teraz bardzo przydały u Janków jak i u Nas.Pozdrowienia serdeczne.
kloszard / 2008-09-16 17:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszku....hm...moim zdaniem to plotki o bailuocie AIG podniosly kursy....na razie jest bardzo źle .....awersja do ryzyka ogromna.....
najgorsze, ze trwa to od ponad roku- jak o tym pomysle, to wydaje mi sie, ze kursy w usa sa stanowczo za wysoko.....nie widze swiatelka w tunelu....pozdrowienia tez bardzo serdeczne.....
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-16 17:28
Witam Panow.....znowu zagranica Nas oszukala w koncowce sesji,qpw dostalo z u-botta.:-(
kloszard / 2008-09-16 17:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
cze Al.....jak zwykle boimy sie o usa bardziej niz sami jankesi :-)...
i to trwa juz ponad rok......naprawde niezle.....
smooth / 2008-09-16 15:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam po urlopie,

Ale sie narobiło jak mnie nie było. Tylko na troche Was zostawic i prosze.

Skąd u Ciebie ta nadzieja ze nieruchomosci w stanach znajdą w krótce dno? Ogladałem wczoraj fajny repotraz z USA. W Virgini staja całe osady pustych domów, piekne nowe osiedla domków. Nikt tego nie chce nawet o 40% taniej niz przed rokiem, a może nikogo nie stac a kredyta nikt juz nie da tak łatwo.
Nadziei coraz mniej ale jeszcze moim zdaniem za duzo.
kloszard / 2008-09-16 15:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth...nie pilnowales i sru :-)
skad nadzieja pytasz.....hm....powoli w kilku stanach ceny sie stabilizuja.... ropa, inflacja spadaja....ceny wrocily do poziomow sprzed bańki.....jesli bezrobocie nie wzrosnie zbyt mocno bedzie tworzylo sie dno...jesli nie...hm....bedzie recesja na calego, co oczywiscie nie jest wykluczone.....ale za duzo kasy czeka jak dla mnie w fundach.... z drugiej strony takiego kryzysu nie bylo od bardzo dawna, wiec kto wie......
kloszard / 2008-09-16 10:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zima idzie..ocieplenie klimatu moze jest, ale chlodniej sie zrobilo.....hm.
...zostalo jeszcze AIG, WAmu....moze citi....dzis wyniki sachsa, ktore tez cos powiedza....powitania wszystkim....
kloszard / 2008-09-16 11:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
o wachowii jeszcze zapomnialem....
kloszard / 2008-09-15 09:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry.....wreszcie cos zaczyna sie dziac.....na takie bankrutctwa czekalem.....moze powietrze zacznie sie przejasniac....na razie zgodnie z przypuszczeniami testujemy minima...
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-15 14:20
Powitac gospodarza w nie ciekawym dniu gieldowym....
kloszard / 2008-09-12 10:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
lato odchodzi ....czemu tak krotko bylo...gielda papierniczo-warzywna w agonalnym letargu....
weekend oj chlodny bedzie...na szczescie impreza weselna sie szykuje i skutecznie rozgrzeje dusze i ciala....
kloszard / 2008-09-11 14:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
deszczowo dzis....gpw jak zwykle.....jankesi tez jak zwykle....wszystkim dobrego popoludnia....
al_capponi / 86.3.33.* / 2008-09-11 15:51
witam gpspodarza....zapewniam,ze na wyspach jest zimniej,ledwo co dotarlem i juz kropi:-((
...zachowanie syfka nad wyraz dobre ,malutkie obroty ,moze szykuje sie wybicie?marzyc
kazdy moze jeden lepiej drugi gorzej:-))) oczywiscie badziewiem zostanie.....na forum glownym pisza co jakis czas o jutrzni,30.11 maja skorygowac raport,leci w dol jak kamien
w wode ,akcji nie duzo ,latwo wywindowac,obserwuje.
kloszard / 2008-09-11 16:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al....no to mnie pocieszyles troche, ze masz gorzej :-)
tak ..badziew nie chce juz spadac....az dziwne :-)
smooth nielog / 89.230.120.* / 2008-09-10 17:40
Witam,

Polska to jednak goscinny kraj. :) Pogode mam wspaniała jak w Hiszpanii. :)
Gieldowo mam wszystko teraz w nosie aczkolwiek na notowania rzucam okiem.
Aha... decyzja zapadła. Za około miesiąc wracam z rodzinką na stałe do Polski.

pozdrowienia!
kloszard / 2008-09-10 18:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
To mozemy juz powitac z powrotem w ojczyźnie :-)
pogoda bardzo urokliwa....
a gpw...coz, nie jest to pogoda dla bogaczy :-)
pozdrowienia Smooth...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy