Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
smooth / 2008-05-16 17:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Tydzien niby konczymy na plusie. Jak dla mnie znowu niezbyt udany. Nigdy nie byłem zwolennikem zbyt wczesnego ciecia strat ale mysle ze pora zweryfikowac i przemyslec pare inwestycji. Zaczynam powoli oswajac sie z porazką wiec może to dobry znak. Jak na razie mój powrót na GPW po kilkuletniej przerwie nie moge zaliczyc do udanych decyzji. Wróciłem w momencie najgorszym z mozliwych.
To tak troche wylałem swoje żale w Twoim kąciku, Kloszard. Zyczę udanego weekendu!
kloszard / 2008-05-16 22:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Smooth, mysle ze nie jest to taki zly moment- teraz mozna przebudowac portfel i zainwestowac w kilka obiecujacych i cenowo atrakcyjnych walorow....w kazdym razie najgorsze powinno byc za nami..a przed nami ...weekend :)
Pogodnego weekendu z rodzinką Smooth, wszystkim ciekawego, pogodnego czasu :)
smooth / 2008-05-17 02:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Pisząc zły moment miałem na mysli pazdziernik 2007. Nabrałem sie i myslałem ze juz jest po wszystkim jak WIG wzbił sie ponownie na szczyty. Co do tego czy teraz jest dobry moment. Patrząc wstecz, pare tygodni, czy miesiecy też sie myślało ze ten moment jest własnie wtedy. Rzeczywistosc okazała sie jednak odmienna. Tak samo teraz może jest dobry moment ale na wyjscie. Dzisiejsza sesja dała mi wiele do myslenia, a były gorsze. Mimo ze wzrostowa ale na prawde pokazała jak słaba teraz jes GPW. Czekamy na kapitał zagraniczny jak na zbawienie a on nie nadchodzi. Z naszych fundów kasa odpływa. Inwestorzy sie zniechecaja: ci wieksi i mniejsi a na lokacie czeka pewne 8%. Już sam nie wiem co jest gorsze. Czy spadki czy ten marazm. Pieniadze które inwestue nie sa az takie wielkie i nie sa mi teraz potrzebne Zastanawia mnie tylko jedno. A po co ja mam sie tak szarpac? Tylko, że ja to do jasnej ciasnej lubie. :) Ot takie inwestorskie rozterki po paru piwach. Pozdrawiam.
kloszard / 2008-05-18 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
nabralismy sie nie pierwszy i nie ostatni raz :-)...ja osobiscie w styczniu tego roku...oczywiscie zawsze z perspektywy czasu wyglada to inaczej.....
To o czym piszesz Smooth to w sumie fundamentalne kwestie dotyczace inwestowania:
- czy chce inwestowac...czy potrafie .....czy jestem w stanie zyc ze strata i jak duza.....;
co do obecnej sytuacji mysle, ze sa rodzynki, ktore dadza zarobic, natomiast kiedy z uwagi na brak kapitalu ??? kto wie.....
ludzie nauczyli sie ostatnio tylko zarabiac, wiec zejscie na ziemie bylo bardzo bolesne....:
jest kilka podstawowych prawd - banalnych, ale ich wielkosc nie polega na tym ze sa specjalnie odkrywcze, ale na tym, ze trzeba sie ich trzymac z zelazna konsekwencja, a z tym jako ludzie mam problem z powodu naszej natury:
- tnij szybko strate,
- pozwol rosnac zyskom,
- badz samodzielny w mysleniu i nie ulegaj emocjom;
trzeba tez pamietac, ze na 10 inwestycji srednio 6 jest nietrafionych.....
gdybym sam zawsze o tym pamietaj juz dawno bylbym bogaty :-)
smooth / 2008-05-18 19:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Podałes 3 zasady. Tak, one sa banalne. Są tez troche trywialne. To takie wyswiechtane, takie niby podstawy ale jakze wzgledne . Tnij szybko strate...hmm jak szybko? A skad wiadomo ze własnie nie tniesz w dołku? Pozwól rosnąc... hmm tak a ile? a skąd wiadmomo ze to nie własnie teraz moment na wyjscie? pytan i wątpliwosci można mnozyc wiele. Badz samodzielny w mysleniu, ale i nie zamykaj sie na opinie innych. Nie ulegaj emocjom......hmm, łatwo powiedziec ale tu pełna zdgoda.
Oczywiscie ze cos w nich jest ale jakze ciezko sie ich trzymac. Jak ciezko wyznaczyc te granice.
Dodam swoje które teraz przychodza mi na mysl.
1 Nigdy ale to nigdy nie inwestuj pieniedzy których nie mozesz stracic, którch bedzsz potrzebował
2 Nigdy ale to nigdy nie inwestuj pieniedzy pozyczonych
3 Nigdy ale to nigdy nie mysl i nie mów sobie: musze zarobić!

I jeszcze jedno. Czy ktos z Was moze powiedzec: Tak, ja potrafie inwestowac?
kloszard / 2008-05-18 20:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie dlatego, ze te zasady sa takie trywialne wiekszosc je ignoruje....i dlatego tak trudno zarabiac na gieldzie w dluzszym terminie, bo ciezko sie ich trzymac, gdyz dotykaja naszych emocji i poczucia bezpieczenstwa.....
wszyscy znaja haslo- kupuj, kiedy krew sie leje- ile stosuje to haslo? teraz wlasnie wiekszosc ludzi wychodzi z funduszy i wplaca na lokate.....
kloszard / 2008-05-18 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zasady, ktore podales sa wazne, co do :
-straty- kiedy ciac? dla mnie to jest 12-15% .....;
- rosnac- ile? proste- ile sie da :-)....naprawde...dla mnie jesli kurs w ciagu miesiaca urosl..trzymam...nastepny miesiac..dalej trzymam....nastepny miasiac- spadl o 5 % zaczynam sie przygladac mocniej...
dla mnie zasady nie sa wzgledne, sa proste i bezwzgledne- spada o 15% sprzedaje....rosnie-trzymam....nie ma tu nic wzglednego..
natomiast ta sa moje zasady, ktos moze miec inne, jesli uznaje je za skuteczne....
smooth / 2008-05-19 08:39 / portfel / Tysiącznik na forum
WItam,

Te procentowe zasady cięcia stosujesz od ceny pierwszego wejscia czy tez od ceny sredniej?
kloszard / 2008-05-19 09:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
od sredniej ceny;
smooth / 2008-05-18 20:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja jakos ciąc strat nie lubie. Pieniadze które wkładam na giełde to pieniadze które chciałbym wyciągna za kilka lat a moze i nawet dłużej. Nie mniej jednak nie cierpie jak widze ze po 1 dniu inwestycju mam -5% czy po paru miesiacach -20. Jakos to strasznie mnie boli. Zaczynam czuc sie niepewnie. Stad te rozterki. Rynek jaki mamy taki mamy i nie ma co z nim walczyc. Musi byc gorzej by mogło byc lepiej. Rozterki sa dobre. Zmuszaja do myslenia, analizowania i działania.
Tak na prawde to ja nigdy od rynku po dupie nie dostałem. Swoje juz zarobiłem moze wiec pora na nauke płynącą z porażki.
Fakt ze rynek przywyczaił nas do wzrostów wiec spadki bolą mocniej.
kloszard / 2008-05-18 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ja tez nie lubie ciac strat, ale wiem z dowswiadczenia, ze jak papier spadl o 12-15%, to znaczy ze w 8 na 10 przypadkow spadnie jeszcze mocniej.....oczywiscie wazny jest tez horyzont czasowy, bo korekta moze sie skonczyc i papier poszybuje wyzej, jesli jest w trendzie wzrostowym....dlatego tak malo ludzi obecnie inwestuje, bo nie ma pewnosci co do kierunku trendu....
Renumious / 2008-05-16 23:15 / portfel / "GPW Kmiot"
Głowy do góry...łikend przed nami...pogoda pewnie dopisze...
Miłej nocy...
kow@l / 2008-05-16 22:51 / Bywalec forum
Cześć Kloszard,
dlaczego juz nie pisujesz w kąciku Biga? Brak tam twojego głosu?

Pozdrawiam i głowa do góry, kiedyś będzie dobrze:-)
kloszard / 2008-05-16 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Kow@l,
hm..czemu nie pisze u Biga...to dobre pytanie, chyba jestem typem indywidualisty :-)
czasem tam zagladam....tak serio, to zycie inwestora to jednak zycie samotnika, jego sila tkwi w niezaleznym mysleniu i wlasnych sadach, trzeba polegac tylko na sobie....
glowa w gorze zawsze jest, w koncu prawdziwy inwestor podobno choc raz bankrutuje :)
pogodnego weekendu :-)
kow@l / 2008-05-16 23:14 / Bywalec forum
Dokładnie takiej odpowiedzi oczekiwałem!....Najwięcej mówi słowo "hm":-). Ja jakoś tez nie czuje potrzeby uzewnętrzniania sie,za to formum jest jak barometr i tak je traktuje. Od czasu do czasu pisuje jak tam bo na forum gł. to taki hałas, że troche mnie przytłacza.
Pozdraiwam cię

P.S. na rynku nie jest lekko.... i wiesz tak na prawdę to ja nie wiem jeszcze jak sie zarabia na giełdzie:-)Za to sporo sie uczę i wiem że kiedys wyjdzie mi to na dobre.

P.S. 2 Co do bankructwa..............hm....może nie zbankrutujemy!? Ile tej bessy jeszcze? rok? Nie wiem czy zauwazyłeś ale są spółki które umordowane w ostatnim czasie mocno rosną. Może to na forum gł. określali jako " zaniżanie przed odpałem" to jednak prawda?:-)

Miłego Weekendu!
kloszard / 2008-05-18 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jesli polknales bakcyla to nie ma zmiluj sie :-)
osobiscie wiem, co to jest duzy zarobek i rownie duza strata...traktuje gielde jako kuznie swojego charakteru:-) i krytycznego myslenia...a takze dystansu do pieniadza.....
kow@l / 2008-05-16 23:18 / Bywalec forum
trochę mi literek i słówek pozjadało! ale kontekst jest chyba jasny....jutro przeczytam i sprawdzę!
kloszard / 2008-05-16 09:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam slonecznie...ciag dalszy wynikow..trakcja nie zawiodla...ponar o dziwo zysk pokazal....poza tym bez rewelacji....
smooth / 2008-05-16 12:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc Klo,

Capital - raport fatalny. To jednak zdecydowanie nie czas na takie spółki.
kloszard / 2008-05-16 13:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth....nie da sie ukryc, ze kiepski....choc biorac pod uwage obecna wartosc capka to wiele powietrza do spadku nie widze...+ ich udzialy w innych spolkach sa o wiele wiecej warte....ale siedzenie w nim obecnie bez sensu....
smooth / 2008-05-16 14:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeżeli masz chwile rzuc prosze okiem na raport o2o. Mi sie wydaje w porządku, a nawet wiecej niż w porządku. Jaka jest Twoja opinia?
kloszard / 2008-05-16 14:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ogladalem, dla mnie sam raport jest dobry, natomiast samej spolki dobrze nie znam.... wykres wyglada na konsolidacje ....
smooth / 2008-05-16 14:46 / portfel / Tysiącznik na forum
dziękuje :)
smooth / 2008-05-16 14:50 / portfel / Tysiącznik na forum
heh .... dane zaskoczyły pozytywnie az GPW zgłupiała i postanowiła sie nimi nie intersowac. Poczekamy na te gorsze to sie zareaguje odpowiednio albo nawet ze zdwojoną siłą :)
kloszard / 2008-05-16 16:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
na to wyglada :-)
probuje rozgryzc co sie dzieje z ponarem i ni cholery tego nie rozumiem...najpierw myslalem, ze beda kiepskie wyniki i ktos duzy wychodzi za wszelka cene...byly jeszcze gierki akcjonariuszy, choc ich skala mnie przeraza mowiac szczerze ...ale wyglada, ze w firmie wszystko ok.....zeby tak zmasakrowac papier...teraz kazdy boi sie go jak ognia i moze o to chodzi....hm, dawno nie pamietam takiej sytuacji, na relpolu podobnie......
kloszard / 2008-05-15 14:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
swoją drogą to jest sztuka zeby tak zmasakrowac spolki jak ponar i relpol..naprawde trzeba miec talent....
kloszard / 2008-05-15 14:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Panowie .......robie przerwe z inwestycjami- wynikami jestem rozczarowany, uwazam ze w takich warunkach szanse na wzrosty sa bardzo male na maluchach z nielicznymi wyjatkami...nie ma dobrych wynikow i nie ma kapitalu, z funduszy pieniadz odplywa i tak bedzie moim zdaniem do konca roku....kryzys mial byc w usa a jest u nas...wlasnie spojrzalem na wykres relpolu- zjazd z 50 pln na 5 pln i po ogloszeniu dobrych wynikow stac go na 2%...
.....fundy beda pilnowaly wigu 20...koniec zludzen w tym kwartale a moze i roku...
jacekk_85 / 2008-05-15 14:14 / Bywalec forum
witaj Kloszard
Jestem tego samego zdania mimoże ze jestem mocno zapakowany w nasze MiSie. Bbi cap raport dobry a wzrostu nie ma. Mamy regularne obsuwy na MiSiach i nic nie jest w stanie tego powstrzymać. Nie ma popytu a raporty nają mały wpływ na kursy. Trzeba ratować to co zostało upłynniając powoli akcje. Wig 20 bedzie grany a reszta będzie się obsuwać. Minie przynajmniej 1-2 lata zanim sentyment się zmieni.

pozdrawiam
kloszard / 2008-05-15 14:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Jacek...
gielda nie konczy sie dzis i jutro....jeszcze beda okazje.....na razie przerwa konieczna, bo jest to bezproduktywne....a dlugoterminow to inwestwoac moge na gieldach takich jak amerykanska....u nas niestety wiaze sie to ze zbyt duzymi stratami...
pozdrowienia
kloszard / 2008-05-15 09:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ciech tez podal wyniki, ale na razie nie widze tam rewelacji...
Renumious / 2008-05-15 11:54 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,

zgoda, nie ma rewelacji, ale prognozy zdaje się były bardzo zbieżne, więc jest wystaczająco dobrze, a spółka sponiewierana porządnie została w trakcie spadków, do tego AT miłe oku
CGD marnie, a wiara była duża...
kloszard / 2008-05-15 13:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Ren...mnie sie ogolnie nie podobaja wyniki...oddalem cale cgd i troche ferrum.....przestalem wierzyc w te spolki....
kloszard / 2008-05-15 09:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam...wyniki..taak, zgadzam sie bez rewelacji...cgd gdzies mocno traci pieniadze, bo przychody urosly znacznie, a zysk netto leciutko....ogolnie jedynie branza IT zaskakuje pozytywnie...bbicap podal wyniki- znaczny wzrost zysku netto, trzeba sie doczytac na czym jeszcze...
kloszard / 2008-05-14 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zgodnie z przewidywaniami duze spolki rosna.....male leza i sie nie ruszaja....Renu co do ciechu to at wyglada obiecujaco, jesli wyniki kwartalne beda dobre i pojawia sie obroty to pojedziemy w gore....
kloszard / 2008-05-14 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry wszystkim..piekny sloneczny dzien sie zapowiada....
Renumious / 2008-05-14 09:52 / portfel / "GPW Kmiot"
dzień dobry...dzień piękny, otwarcie "simpatyczne"
kloszard / 2008-05-14 10:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Ren...jesli chodzi o IT to betacom podal bardzo dobre wyniki, co jest podwojnym zaskoczeniem, bo z reguly byli kiepscy...trzeba sprawdzic, czy to jednorazowy wybryk, czy moze jakas trwalsza zmiana....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-14 11:27
Witam Panow,paliwa ciagna qpw,banki slabo...za to Lesio cieszy.....jutro okolo 10-11 rano
bede sie przebijal przez Wawe,ten gosc co bedzie machal reka zza szyby samochodu
to bede-Ja:-).....Klo,jutro wyniki cgd,jakies przeczucia?
smooth / 2008-05-14 23:10 / portfel / Tysiącznik na forum
no i dupa blada z csg panowie. Ja tam sie mało znam ale rapotr nie powala. Przychodami zaskoczyli ale nic poza tym.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-14 23:21
wlasnie rowniez przejrzalem.....no coz,mogloby byc lepiej:-(
smooth / 2008-05-15 09:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Ferrum tez nie ma czym sie pochwialić za bardzo moim zdaniem.
kloszard / 2008-05-14 11:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witaj Al...pkn ciagnie ladnie......pko bp dla mnie ok, codziennie spokojnie do gory....cgd wyniki..hm..poniewaz mam w porfelu licze na dobre :-)
Al, gosc ktory Ci odmacha to bede ja :)
Renumious / 2008-05-14 13:04 / portfel / "GPW Kmiot"
ja tez pomacham a co...;)

co do PKN to jestem dobrej myśli, co do wspomnianego Ciecha to wyniki w tym roku powinny być bardzo dobre a spółka dostała po tyłku solidnie w czasie spadków...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-14 23:13
Renu,machaj chusteczka abym mogl rozroznic kto jest kto:-)
kloszard / 2008-05-13 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu dzien dobry cos pozne wczoraj :)
Renumious / 2008-05-13 13:01 / portfel / "GPW Kmiot"
witam wszystkich,

Klo, późno bo cały dzień "łazikowaliśmy" z małym...faaaajnie było :)

a na GPW nuda az zeby trzeszczą...
Miałeś o Ciechu coś "ciechnąć"...:)
kloszard / 2008-05-13 13:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu....to faktycznie super,,,,pewnie nie bylo problemow ze spaniem malenstwa :-)
wlasnie nuda....ciech- kurcze, fakt mialem cos napisac...do jutrac skrobne, choc serca brak przyznaje sie...
Renumious / 2008-05-13 13:28 / portfel / "GPW Kmiot"
Nie ma musu...ja też serca ostatnio nie mam, zmuszam się do jakichś "połebkowych" analiz. Ciech na razie technicznie wygląda interesująco...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-13 16:43
Witaj Renu.....ciesze sie ,ze synek ma sie dobrze,niech sie dotlenia:-)pozdr.
Renumious / 2008-05-13 20:16 / portfel / "GPW Kmiot"
Al, dotlenia dotlenia i żona mi się i ja się
pozdrawiam również
smooth / 2008-05-13 21:02 / portfel / Tysiącznik na forum
łaż tak łaź, a potem doprowadzisz do takiej sytuacji jak my, ze w domu mała to juz spac nie chce w dzien. :) Jak nie ma dobrej pogody to zmuszony jestem do jezdzenia wózkiem po mieszkaniu :)

Niech sie trzyma zdrowo rodzinka. Pozdrawiam.

Klo, jak widzisz sytuacje na capitalu bo mi sie cos zdaje ze ktos tam wywala jak tylko skoczy pare groszy?
kloszard / 2008-05-14 09:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
cpe bez obrotu, jutro wyniki, wiec sie pewnie wyjasni, w ktora strone jedziemy...pozdrowienia..
kloszard / 2008-05-13 09:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam wszystkich...Al wiesz cos, kiedy cpenergia moze zaczac przynosic zyski- maja coraz wiecej zlecen....wydawalo mi sie, ze pisales o niej...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-13 10:01
Witam z ranka....troszke przestalem sledzic cp,chodz mam na uwadze....nie oczekoje
zyskow wczesniej niz 3 kw....wszedl tam powarzny fundusz po 6.70 ,Bala wywalal akcje capitala w celu dokupienia cp...info odnosnie zakupu Lg od pgnig nie bardzo sie podoba....kazdy liczy na kontakty z bracmi zza wschodniej granicy....acha,przemyslalem
sprawe ,zostawie ferrum :-)
kloszard / 2008-05-13 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al mialem na mysli ostatnie infa o malych stacjach gazu skroplonego,,,,,zakup lg od pging to dla mnie tez sredni pomysl......ferrum mysle ze bedzie dobrze :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-13 12:52
....nie kojarze mosze szczerze przyznac,ostatnio info. ze spolki plynie spora ilosc...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-13 12:53
mam pytanko:skad bierze sie niewiara w Lcc?...kolegow...
kloszard / 2008-05-13 14:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
skreslilem developerow i budowlanke ze swojej listy na razie...zreszta niewiara u mnie ogolna Al :-).....zaczalem za to w banki wierzyc...podoba mi sie wykres...chyba kupie millenium i pko bp....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-13 16:45
Ja trzymam bzwbk oraz zakupiony wczoraj pko.....co do budowlanki,wierze w Lcc
kloszard / 2008-05-13 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
lcc pewnie jest najlepszym wyborem z budowlanki, bo po pierwsze nie ma zarobionych, po drugie lcc duzo buduje biurowcow, a tu dalej jest hossa...
ogolnie uwazam, ze zle sie dzieje z uwagi na coraz mocniejszego zlotego- export siada, nasze rzeczy sa coraz drozsze, to samo dotyczy nieruchomosci, a przeciez rynek nieruchomosci w europie wlasnie zaczyna korekte wieloletniej hossy....
Renumious / 2008-05-12 20:38 / portfel / "GPW Kmiot"
Dzień dobry i dobranoc...;)
kloszard / 2008-05-12 13:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
synthos- reaktywacja....
kloszard / 2008-05-12 08:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania poranne dla wszystkich....weekend rowerowo-tenisowy....pieknie i slonecznie...
smooth / 2008-05-12 13:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Syntek troche poprawił mi humor dziś. Zaczyna ciekawie wygladac na wykresie. Oby tylko rynek sie dołaczył choc troche, a bedzie dobrze.
kloszard / 2008-05-12 13:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Smooth hej...cieszy, ze rynek docenia dobre wyniki wreszcie....obroty tez solidne....powinno byc dobrze :)
barabaszek / 2008-05-12 12:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie i forumowicze.Są narażeni na ryzyko kursowe ale jak przeczytasz linka którego podałem odnośnie ostatniego komunikatu,zobaczysz ,że w umowie znaczącej pojawił się już zapis odnośnie zmiany ceny produktu w razie właśnie zawirowań dolar/złotówka.Pozdrawiam serdecznie.
kloszard / 2008-05-12 13:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku witaj ..cytowalem prezesa, ktory w liscie wspomina dalej o ryzyku....ale zaczynaja sie zabezpieczac....to dobrze..pozdrowienia....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-12 15:42
Witam wszystkich.....zajrzalem do domciu sprawdzic koncowke sesji....syntek kwitnie...
zakupilem troszke pekao,dzis ostatni dzien przyznania dewidendy,prawie 10 zeta a wyniki
rowniez b.dobre...
kloszard / 2008-05-12 16:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al....witaj...pekao tak, to dobry ruch....ja na razie obserwuje....chyba czas na sygnity dla mnie...
barabaszek / 2008-05-11 21:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie i forumowicze.Co do HTLStrefy...budują własną szlifiernię igieł co spowoduje wzrost zysków...z spadkiem wartości dolara poradzili sobie bardzo dobrze i od razu nauczyli się tej lekcji zmieniając umowy z dolarowych na euro w znacznym procencie a ,że uczą się szybko ....http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=2&_OID=43&_Lang=pl&_RowID=1000491&category=11,36,31,32,33&_CheckSum=-1397344668 ...zwróć uwagę na treść komunikatu....w czasie spadków Prezes opublikował list otwarty do inwestorów odnośnie sytuacji spółki jej pozycji na światowym rynku nakłuwaczy bezpiecznych i prosił inwestorów o opanowanie emocji i wiarę w firmę ....wyjaśnił drogę rozwoju firmy jasno i klarownie......w tej chwili na rynku z moich wszystkich spółek uważam tą spółkę za najlepszą moją lokatę kapitału i tak jak pisałem wcześniej w miarę środków będę dokupował ten walor.Postaram się znaleźć gdzieś ten list od Prezesa do inwestorów ponieważ tam były przedstawione wyniki spółki jasno i klarownie(linka do niego podawałem na Bigowym forum).Pozdrawiam serdecznie
kloszard / 2008-05-12 08:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku witaj i dzieki....mimo, ze sa dalej wystawieni na ryzyko walutowe to faktycznie na razie dobrze tym zarzadzaja....ciekawa spolka...pozdrowienia
barabaszek / 2008-05-11 21:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Podaję linka do listu Prezesa Czarneckiego ...myślę ,że warto go uważnie przeczytać....
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=159378&_DocID=318713&_Site=ESPI&_CheckSum=-1511617863
kloszard / 2008-05-09 19:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pieknie Ren !
wygrales lutownice, nagrode przeslemy pocztą :-)
aha, ostatnio list z otwocka szedl do wawy 2 tygodnie, wiec to moze potrwac ....
:-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy