Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
smooth / 2008-05-09 16:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Po całym tygodniu spodziewałem sie duzo wiecej. Niestety maluchy zawodzą, szczególnie zawiodłem sie w tym tygodniu na PPWK. Miałem tu nadzieje na wieksze oderagowanie ale jednak zachował sie jak reszta miśków. SWiG posciągniety mocna na fiksie dzis i juz 2 raz od miesiaca znajduje tuż pod linia trendu. Tym razem jednak mamy 3 białe swiece prz y oporze. Dalej jednak bez obrotu to wrózymy z fusów.

Weekend przednami. Ja mam goscia z Polski. Babcia przyleciała do mojej małej. Także weekend z tesciową przede mna. Bedzie dobrze :) Pogodnego weekendu!
kloszard / 2008-05-09 17:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak jak pisalem juz wiele razy- nie wiem, co mogloby podniesc obroty i indeksy....trend jest trend niestety....
Wszystkiego dobrego Smooth :)
wszystkim pogodnego weekendu !
smooth / 2008-05-09 20:10 / portfel / Tysiącznik na forum
jednak jakis progres obrotów w tym tygodniu mielismy. Trzeba to zapisac na plus. Jakos sie trzeba pocieszyc :)
ppprzemo / 2008-05-09 17:31 / Uznany Gracz Giełdowy
nie wiem, co mogloby podniesc obroty
ja wiem psze pana - pisał o tym niejaki Marks :-)
kloszard / 2008-05-09 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Marksa..hm nie znam:-)
pozdro
kloszard / 2008-05-09 11:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam...weekend za pasem, wiec po co komus akcje.....
Renumious / 2008-05-09 11:37 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,
dzisiaj późno jakoś z powitaniami...czyżby ciężka noc? ;)
kloszard / 2008-05-09 12:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Wiesz Ren zastanawiam sie nad rynkiem...i coraz bardziej mam wrazenie ze jesli ma byc w ogole dluzszy wzrost to bedzie on dopiero w 3 kwartale...,oprocz kilku spolek rynek raczej nie istnieje.....na swiecie kryzys finansowy jeszcze sie bedzie ciagnal miesiacami...inflacja....
kloszard / 2008-05-09 11:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Ren...bylem na tzw miescie, a poniewaz piatek, azja w dol + ciag dalszy kryzysu w firmach finansowych- AIG, wiec spodziewalem sie kichy...cieszylem sie sloncem porannym :-)
jak podaz sie obudzi bedziem spadac....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-09 12:54
Witam Panow...zaliczony przedpoludniowy obchod osiedla ze starszym synem....jakies plany na najblirzsze dni?
kloszard / 2008-05-09 15:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al....u mnie tez plener, pewnie rower i tenis, moze basen tez sie zmiesci...w miedzyczasie wykanczam mieszkanie, wiec troche jezdzenia po wawie po kraniki, dywaniki i inne duperele :-)....,
Renumious / 2008-05-09 13:29 / portfel / "GPW Kmiot"
Klo, co do sytuacji na rynku musi to trochę potrwać, ja też obstawiam 3 kwartał na jakieś żwawsze ruchy

Al, jak pogoda dopisze to tylko plener...:)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-09 15:28
wogole nie wiem o co chodzi z bzwbk,w formie pozytywnej....moze wybrali sobie walor
aby pomoc bronic wig20?..hmm...nie przychodzi nic innego na mysl....
Klo,niektorym to sie powodzi fiu,fiu:-)
kloszard / 2008-05-09 15:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wig 20...tez mysle, ze bronia kursu.....poza tym od szczytu naprawde duzo stracil.....co do powodzenia to hm....na pewno nie na gieldzie ostatnio :-)
barabaszek / 2008-05-08 20:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam dzień dobry.HTL dalej cieszy oko...Kloszardzie wspomnisz moje słowa jak uruchomią swoją szlifiernię zobaczysz jak się to będzie miało do zysków firmy.Pozdrawiam wszystkich.
kloszard / 2008-05-08 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku jak tak dobrze znasz tą firmę napisz coś wiecej, jestem bardzo ciekawy- co to za szlifiernia, ile moze wzrosnac zysk? jak to sie stalo ze udalo im sie wypracowac zyski przy takiej cenie $?
....dzieki i pozdrowienia...
dzis kolastyna podala wyniki- dobre, tak jak pisalem kiedys musza sie rozwijac, dobrze by bylo, zeby podali cel emisji.....
kloszard / 2008-05-08 15:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tylko duze spolki z wyjatkami sie licza....najwazniejsza plynnosc w niepewnych czasach, ktore potrwaja jeszcze co najmniej do nastepnego odczytu PKB usa za 2kw....
kloszard / 2008-05-08 15:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie dostalem analize rynku z noble bank...juz nie trabia, ze akcje tanie, ze polska gospodarka silna kupowac itp....zapowiadaja jedynie korekte wzrostową głównego trendu he he....i to nie ze wzgledu na fundamenty, tylko na lepszą sytuację na zachodzie....czyli tak bardzo zmienily sie fundamenty w polsce przez 3 miesiace, bo wtedy trabili ze taniej nie bedzie.....tyle sa warte analizy fachowcow....niby fachowcow trzeba raczej dodac....
smooth / 2008-05-08 15:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Co to sie klapach dzieje?
kloszard / 2008-05-08 15:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
nowa emisja wisi....Witaj Smooth...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-08 15:54
wyglada na wywalanie,mozna bylo sie przejechac ...zerkalem na nie aby odkupic,jezeli
info odnosnie emisji sie potwierdzi,zapominam o spolce...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-08 15:55
ktos ciagnie kurs bzwbk :-)
kloszard / 2008-05-08 16:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
prawda..zamienilem na noble bank, ktory miali zaskakujaco dobre wyniki...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-08 16:38
najpierw byl wywiad z preziem lcc,nastepnie chifem getin holding,zapowiada zwiekszenie
zaangarzowania w noble...hm....ktos patronowal dzisiejszy kurs na bzwbk:-)
kloszard / 2008-05-08 14:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zerkam na hyperion..zaczyna lepiej at wygladac, obroty wzrosly....no i dobra spolka :-)
kloszard / 2008-05-08 09:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witam wszystkich...htl rzadzi.....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-08 10:15
Dzien dobry.....htl rules ,przy takim $ ,fakt
kloszard / 2008-05-08 10:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al witaj...ciekawe jak to zrobili....trzeba sie wczytac dokladniej w raport....jak dolar zacznie rosnac to moze byc szybkie 100% na akcji....brak konkurencji z tej branzy na gpw i maly ff....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-08 10:41
zgadza sie,"niedawno "czytalem o podpisanym kontrakcie z firma Bayer....co mowi at?
jezeli bedzie zjazd na wigach zapewne zakupie 2-3 k niech lerzy.....okolice 5 zeta ktore niedawno byly praktycznie poza zasiegiem,ladnie zakupiles z ranka:)....zerkam na biotka
od paru dni,na fali wzrostowej wigu20 pomaszeruje up bez wzgledu na wyniki....
kloszard / 2008-05-08 11:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
biotek moga podciagnac w okolice 0,84 ale w dluzsze wzrosty nie wierze....htl lepsza pod tym wzgledem dla mnie....
kloszard / 2008-05-08 11:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
rano dzis za 6.11, nie ma tak dobrze ze za 5 :-)
AT- na dziennych mocne wykupienie, moze byc kilkudniowa konsolidacja, ale przy malym ff roznie moze byc...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-08 11:56
nie zauwarzylem polcolorit w portfelu.....w koncu pokazali zyski,mozna sie przyjrzec,ciekawe
jak tam kasa z emisji....kiedys bylo info,ze zamierzaja budowac fabryke na Ukrainie lub Ruskich,cos ktos kojarzy?
kloszard / 2008-05-08 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
nie sprawdzalem- kupilem jak htl- mocno zdolowane i wyniki zaskakujaco dobre.....raczej na krotko, choc htl bede mocno obserwowal...to moze byc hit, sczegolnie jak $ zacznie rosnac....
Renumious / 2008-05-07 15:58 / portfel / "GPW Kmiot"
Ewidentnie zielona sesja z przyzwoitym obrotem...no proszę. Jak za dawnych dobrych czasów :)
kloszard / 2008-05-07 16:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
to prawda..ewidentnie ruch na dobrych papierach- bre, bzwbk....+maluchy z niespodziewniae dobrymi wynikami jak htl.......czekamy co dalej....
barabaszek / 2008-05-07 23:39 / portfel / Tysiącznik na forum
:-)))...Witam wszystkich ...już czas temu pisałem i namawiałem na tą spółeczkę...wierzę w nią bardzo mocno a i co pisałem już wcześniej bardzo podoba mi się postawa współzałożyciela w postaci Prezia ...Pozdrawiam serdecznie.
PS...do kolekcji dołączyły również Kolasia z moją mam nadzieję cały czas perełką czyli Igroupem (warto się przypatrzeć w dyskusji o branży IT)
kloszard / 2008-05-08 09:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszek....co do htl to faktycznie niespodzianka, bo slaby dolar nie dawal nadziei na dobre wyniki.....spolka najgorsze chyba ma za soba...co do kolastyny to moze sezonowo urosnac, ale brak tam mocnego akcjonariusza....
kloszard / 2008-05-07 09:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wiosenne i sloneczne powitanie poranne wszystkim
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-07 10:30
Dzien dobry,pozwolime sobie zajrzec koledze do portfela....bzwbk,htl ucieklo,dotarlem
do domciu dopiero teraz....sluszne wybory :-).....wiosno przybywaj:-)
kloszard / 2008-05-07 10:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al....wiosna wiosna...aaaaaaaaaaaa!
:-)
smooth / 2008-05-07 13:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Was,

U mnie lato. Szkociny do pracy nie chca chodzic bo za gorąco. Wszystkie łążą czerwone jak indeksy w styczniu. :)
kloszard / 2008-05-07 17:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hej Smooth,
za goraco w styczniu...hm...co bedzie w lipcu :-)
kloszard / 2008-05-07 17:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mialo byc za goraco w maju...hm..skad misie wzial styczen...
smooth / 2008-05-07 21:21 / portfel / Tysiącznik na forum
jak to co? w lipcu bedzie wiało i lało :)
Renumious / 2008-05-07 10:40 / portfel / "GPW Kmiot"
Dzień dobry...

HTL na fali rzeczywiście...oby więcej spółek zaczęło spacer na północ...ale to raczej mżonki :)

Pogoda piękna...hejhej...
kloszard / 2008-05-07 10:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Ren hejka...mżonki- mrożonki..ale marzyc trzeba :)
rosnac mi GPW !!!!!!!!!!!
:-))))))
Renumious / 2008-05-07 11:04 / portfel / "GPW Kmiot"
Obroty całkiem całkiem dzisiaj...więc może bardziej mrożonki jednak ;)
acha...chciałem spytać co Panowie sądzą o spółce Ciech...?
kloszard / 2008-05-07 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...dawno sie nie przygladalem....zerkne i napisze cos do jutra...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-07 11:16
Witaj Renu,
mialem napisac ,ze wyglada ciekawie...jak najbardziej na-tak
kloszard / 2008-05-06 17:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
czas na wiosne...do jutra...
choc przez ostatnie miesiace to w sumie dzien swistaka :)
kloszard / 2008-05-06 16:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pisalem juz kilka razy, ze bez swiatelka w tunelu na rynku nieruchomosci w usa nie bedzie wzrostow...teraz nie sadze zeby to cos zmienilo na naszym rynku nawet jesli takie swiatelko sie pojawi...powiem szczerze, ze nie wiem, co moze spowodowac choc krotkoterminowy trend wzrostowy na gpw....czesc dobrych papierow warto powoli akumulowac, ale absolutnie nie spodziewac sie szybkich zyskow....
kloszard / 2008-05-06 09:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak sie zastanawiam i dochodze do wniosku, ze akcje popularne na roznych forach moga sluzyc jako calkiem dobry antywskaznik- ponar i inne famy czy relpole, lccrop, armata, troche csg i ferrum...ppwk....bbicap......trakcja.......hm......trzeba szukac poza tlumem...
smooth / 2008-05-06 12:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc,

No to mi pojechałes po rajtuzach.:)
Renumious / 2008-05-06 14:02 / portfel / "GPW Kmiot"
Klo,
spółki spoza celownika zawsze były w cenie.
Kiedy wszyscy się cieszyli z przyzwoitych zysków na akcjach z WIG20 czy MIDWIG, rekordy zysków biły spółki cześto spoza indeksów...
Myślę, że już dzisiaj warto szukać spółek o któych nikt nie mówi...kiedyś wspominaliśmy o branży IT...tutaj jest mnóstwo spółek o których wielu nawet w ogóle nie słyszało ;)
kloszard / 2008-05-06 14:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak....IT w wiekszosci zachowuje sie stabilnie z tendencją wzrostową ....choc przy tych obrotach ...hm...
kloszard / 2008-05-06 13:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth,
po rajtuzach...hm...czyli chlodno jeszcze w glasgow :-)
kloszard / 2008-05-06 09:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
słoneczne dzien dobry :-))
Renumious / 2008-05-06 13:50 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,
pogoda znowu wyśmienita, a na GPW nudy, chociaż w moim portfelu zielono, to jakoś ta zieleń mało cieszy :)
kloszard / 2008-05-06 13:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Hej Ren,
taK...zielen za oknem bardziej spektakularna :)
kloszard / 2008-05-05 17:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sesja wzrostowa...czyli glownie na wig20....reszta bez zmian, czyli kiszonka...obecnie gpw to jedna z najslabszych gield ....co moze szczegolnie rozczarowac w kontekscie trabienia o atrakcyjnosci polskiej gospodarki, gieldy, emerging markets itp......coz, pozostaje cieszyc sie urokami kwitnacej natury.....
Renumious / 2008-05-05 17:56 / portfel / "GPW Kmiot"
zawsze to kiszonka z której musi nastąpić wybicie...prędzej czy później, oczywiście kierunek jest nieznany ;)
Na razie niepewność bierze górę i wielu trzyma sie z dala od transakcji...
Cieszmy się urokami natury a jak! :)
smooth / 2008-05-05 18:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Otóż to renu... ja uważam ze byki maja coraz wiecej argumentów. Jedyne co hamuje to strach. Nauka nie poszła w las i ludki juz wiedzą ze na giełdzie to sie nie tylko zarabia. Świat nam odjezdza a my czekamy na sygnał. Jakoś nie uwierze ze nie bedziemy gonic. Dziś indeks ISM - usługi: 52,0 (prog. 49,5). Poniżej 50 to podbno recesja. Pamietam przy ostatnim odczyciejak było właśnie poniżej 50 była jazda w dól. Dlaczego teraz nie ma byc w góre?

Własnie wróciłem znad oceanu. Łeb mnie boli. Chyba z nadmiaru tlenu.:)
kloszard / 2008-05-05 18:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tego zazdroszcze....spacery po plazy to moj najlepszy wypoczynek...bylem niedawno w irlandii i zaskoczyly mnie dlugie piaszczyste plaze....do tego puste....
jakie masz u siebie Smooth?
smooth / 2008-05-05 18:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Niedaleko Glasgow sa raczej piaszczyste i szerokie w zależności od pływów. Dzis niestety nie były puste bo dzis wolne. Dalej jednak można zobaczyc cudowne klify.
Glasgow jest okropne ale za to szkocja poza miastem jest urocza.
kloszard / 2008-05-05 13:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
nawet lepsze od oczekiwanych wyniki pkb w usa oraz spore wzrosty na swiecie nie zmotywowaly gpw do mocniejszego ruchu w gore....lekkie ozywienie, ale dalej bez wiekszego znaczenia dla przyszlosci ....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy