Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
kloszard / 2008-05-05 09:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
kilka dni majowki przynioslo na swiecie spore wzrosty z uwagi na lepsze wyniki w usa...oferta polsatu ze spora redukcja, wiec czesc pieniedzy powinno wrocic....mam nadzieje na powolna akumulacje, aczkolwiek maluchy raczej beda slamazarne na razie, tak mi sie wydaje....
kloszard / 2008-05-05 08:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania pomajowe....przyroda wspaniale kwitnie takze w gorach....a nasza gpw..coz....
Renumious / 2008-05-05 09:05 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,

to o GPW nie mówmy i porozpływajmy się na cudem wiosny :)
kloszard / 2008-05-05 09:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu,
tak zrobmy bo przyroda naprawde rozbuchana;
gpw- i tak nie ma o czym mowic :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-05-05 09:23
Witam Gwardie Gpw....weekend zlecial rach-ciach,szkoda....jestem zauroczony miejscem
wypoczynku,kwadrans jazdy samochodem aby znalezc sie w centrum Bialegostoku...
wioska,ptaszki,staw za domem ogromna jarda do pogrania w pilke..hm...sa propozycje
,byc moze znalazlem miejsce spoczynku na dlurzej.....
kloszard / 2008-05-05 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al witaj..to sa bardzo urokliwe tereny...na spoczynek dluzszy jak najbardziej :-)
smooth / 2008-05-05 09:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie wczasowicze,

Wszyscy liczą na mocny ruch w góre, a wiadomo co sie może wydazyc jak wszyscy mysla tak samo :)
Za to dzis u mnie dzien wolny od pracy. Nawet nie wem co swietują, chyba wiosne lub maj.
A ja w robocie na GPW. Ja to w ogóle nie mam wolnego :)
kloszard / 2008-05-05 09:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Hej Smooth,
nie wszyscy :)..ale powolna akumulacja na czesci walorow pewnie tak....
co do wolnego...popilnujemy dzis my gpw, mozesz swietowac :)
i pic...no wlasnie-Szkoci maja jakies swoje marki piwa? innych trunkow?
smooth / 2008-05-05 11:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Heh, no tak, zapomniałem o naszym grubasku:)

Co do szkockiego piwa to nie jest mi znana jakas specjalna marka. Pełno tu lokalnych browarów. W Glasgow jest to Tennents - okropne. Ogolnie wiekszosc piw to tzw sikaczki słabiutkie. Ostatnio podano mi w knajpce piwo z lodem :) Carling to tez chyba szkockie.
Czesto kupuje jakies własnie takie lokalne browary do spróbowania. Jednak jak tylko widze na półce Zywca to zawsze pakuje do koszyka.
Oprócz tego to znana "szkocka". Whiskey wbrew pozorom nie jest tu tania. Ogolnie kupisz wszyskie marki ale za to duzo jest malutkich destylarni, gdzie cie z checia zaproszą i poczestują. Fajna sprawa..http://www.scotchwhisky.net/distilleries/
Takie szkockie marki to Grant, czy Glenfiddich. W Glasgow to chyba Goose.
Ja natomiast ostatnio odkryłem chyab irlandzkiego Bushmila - rewelacja.
Cidry - to taki jabłkowy napój akoholowy, bardzo popularny tu . Ma tylko do 6 % a w smaku przypomina dobrego, takiego z wyzszej półki polskiego jabolka.
Buckfas, który odpowiada za demoralizacje szkockiej dzieciarni. Taniuski jabol. Dzieciory robia zawody na najszybsze oproznienie butelki i wrzucaja to na youtube. 45 sekund to jakis ostatni rekord. Nie próbowałem i nie zamierzam :)
kloszard / 2008-05-05 11:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
cidry znam i lubie.........bushmill tez mi smakuje....zywca odstawilem ostatnio, choc kiedys bylem jego wielkim fanem- za bardzo masowy sie zrobil i jakos nie czuje smaku....
teraz frater i faustus....paulaner....pszeniczne rzadza u mnie :-)
smooth / 2008-05-05 11:31 / portfel / Tysiącznik na forum
zagladnąłem do twojego portfela. cos ci sie z pulawami pogmatwało z cena.
kloszard / 2008-05-05 12:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
przestawilem cene z iloscia...juz ok...dzieki :-)
Renumious / 2008-04-29 19:54 / portfel / "GPW Kmiot"
Dobry wieczór Panowie i Panie...
i dobranoc.... ( ach to słodkie ojcostwo ;) )
kloszard / 2008-04-29 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu slodkich snow:-)
u mnie pakowanie i wczesny wyjazd w gory....juz sie ciesze :-)
smooth / 2008-04-29 20:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozazdrościć. Tu gdzie mieszkam nie istnieje cos takiego jak długi majowy weekend.

Życzę dużo słońca. Baw sie dobrze.
kloszard / 2008-04-29 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzieki Smooth:)
....z ciekawosci..za ktorą granica przebywasz....?
smooth / 2008-04-30 12:32 / portfel / Tysiącznik na forum
UK, Szkocja, Glasgow.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-30 13:58
Witam Panow,brrr zimno na dworze...Smooth ,pod koniec maja bede w oxfordzie
,przypilnoj pogody,pliss:-)
smooth / 2008-04-30 14:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Moge przypilnowac tylko jak wiesz niewiele tu to da :) Wczoraj poszedłem z córa na spacer do parku. Piekne słonce swieciło. Po 15 min spaceru spieprzałem bo zaczeło sypac gradem. Zdyszany wpadłem do domu a gdy zasiadłem w przed kompem znów wyszło piekne słonce :). Pociesze Cie ze tu jest podobno gorzej pod wzgledem pogody niz na południu wyspy. Parasola juz tez nie uzywam. Nie ma sensu przy tych wiatrach. Nie zlicze juz tych połamanych. :)
smooth / 2008-04-30 14:10 / portfel / Tysiącznik na forum
aha gratulacje za syntka :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-30 15:02
szczerze mowiac zakupiona ilosc nie powala ....oczywiscie zycze wzrostow...ferrum jakby
chcial....Karko odgrzewa kotly....jak obstawiacie stopy wieczorne?,moj typ-pozostawia na niezmienionym poziomie....
smooth / 2008-04-30 15:30 / portfel / Tysiącznik na forum
według progoz -25pkt
kloszard / 2008-04-29 16:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zamiast kacika gieldowego robi sie pogodowy...wiec obficie pada obecnie w wawie...zielono wszedzie....oprocz gpw .....konsolidacja trwa juz 3 miesiace....final blisko....
wasylienko / 2008-04-29 16:48 / portfel / Utracjusz giełdowy
a jaki final jeśli można spytać? bardzom ciekaw... ;]
kloszard / 2008-04-29 17:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
finał konsolidacji....w ktorą stronę pojedzie winda z inwestorami....przyszlosc trendu w perspektywie sredniotemrinowej...
smooth / 2008-04-29 10:03 / portfel / Tysiącznik na forum
To dzis ja Was przywitam pierwszy. Dzien Dobry!

Ja tam nie oczekuje dzis wiecej niz wczoraj. GPW powoli sie pakuje i wyjezdza odpoczywac. Przyda sie jej, bedzie miala czas na przemyslenia. Ile papierow wezmie ze soba? Ile postanowi zostawic? .
kloszard / 2008-04-29 10:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry....szykuje sie imponujaca sesja...wybywam ....
smooth / 2008-04-29 10:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc,

Wyprzedziles mnie o minutke :)
kloszard / 2008-04-29 11:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hejka..timing is everything :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-29 13:29
Witam,wrocilem do domciu sprawdzic jakie dane poplyna z US,trzymam kciuki :-)
zakupilem bzwbk po 160,dzis ostatni dzien przyznania calych 3 zeta-darmowych,jak
w micie o ameryce,tam kasa lerzy na ulicy...
kloszard / 2008-04-29 14:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witaj Al...3pln piechotą nie chodzi, szczegolnie obecnie...
kloszard / 2008-04-28 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dobry wieczor wszystkim ...dzien w terenie....i dobrze, bo gpw na urlopie.....my boczniakiem leniwym jak mis panda....cierpliwosc jest cnotą....
kloszard / 2008-04-28 12:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ostatnie wzrosty, tak jak dzisiejsze zreszta nie maja zadnego znaczenia- obroty sladowe a rosnie niewiele ponad 50% spolek....a rosna glownie te ktore ostatnio mocno spadly jak PPWK czy skyeurope....
kloszard / 2008-04-28 11:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
surowce, ropa...ale ludzie potrzebuja najbardziej zywnosci....w usa pojawil sie ruch przydomowych ogrodkow, gdzie zamiast wygolonego trawnika rosna pomidory, karczochy i marchewka... w san francisco problemy z ryzem w restauracjach...czesc krajow ogranicza export zywnosci.....
to znak czasu...
2 trendy wzrostowe, a mianowicie cen zywnosci i energii beda moim zdaniem kontynuowane....
jest szansa, ze kasza bedzie bardziej popularna i dobrze, bo zdrowa i tania :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-28 12:33
Witajcie ,zajrzalem do domciu sprawdzic jak sobie poczynaja indexy....jedyne co zaobserwowalem to wzmorzony ruch na syntku.....reszta jak widac.
smooth / 2008-04-28 12:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

O matko ale wizja, a ja kaszy nie lubie.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-28 15:12
pojawily sie obroty na syntku,wszedlem profilaktycznie po 0.96
smooth / 2008-04-28 16:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Gartuluje decyzji. Ja niesty cene wjescia mam nieco wyższą :) Widze ze można na Was liczyc. Może koledzy sie dołączą? Czy ja naganiam? A gdziez tam:)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-28 16:44
trzeba sobie pomagac:-)...a teraz koparka,grabki w dlon i wymarsz na plac zabawa...
wpadl jeszcze o2o,chyba obral droge polnocna...do poczytania....
smooth / 2008-04-28 16:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Ferrum trzymasz? Ilosc transakcji na nim porazająca.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-28 20:19
trzymam,bez przesady,ponizej 9 zeta to juz grabierz,najtaniej sprzedalem po 9.19 ....uwarzam to za niska cene ,tylko pozostaje jedno pytanie...kiedy urosnie,jak maluchy rusza powiedzmycgd zrobi 30% na 8 zeta,o2o z 4.50 na 6 zeta,syntek i .t.d. czy masz pewnosc ,ze ferrum ruszy?kiedys,pewnego dnia pofrunie,grubasow stac na czekanie... prym w portfelu wiedzie cgd oraz Lcc ktorym zamierzam pogrywac podczas nadarzajacych sie okazji .pozdrowka
smooth / 2008-04-28 21:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Myślac podobnie - co ferrum zrobi jak maluchy rusza ale w dół? Ostatnio na spadkach trzymało sie dobrze. A że trend mamy jaki mamy, myśle nadal ze papier dobry na te czasy.
Patrząc na at wyglada dobrze. Potrzebne jest tylko wyjscie powyzej 10 zł co otworzy nam droge na 12, może 15. A przy dobrej sytuacji na rynku dyszka jest spokojnie do zrobienia a potem to juz.....:)
Renumious / 2008-04-28 12:30 / portfel / "GPW Kmiot"
bardzo dobrze, bardzo dobrze, Amerykanie schudną chyba ze w międzyczasie jakiś geniusz z MIT albo innego harvardu wynajdzie krzew hamburgerowy i warzywo którego bulwy będą zawierać keczup ;)
kloszard / 2008-04-28 12:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
nie zdziwilbym sie, gdyby czesc amerykanow byla przekonana, ze juz tak jest :-)
Renumious / 2008-04-28 13:31 / portfel / "GPW Kmiot"
och, ależ to złośliwe ;)
kloszard / 2008-04-28 12:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hej...tez nie lubilem...
ale teraz wiem, ze jest pyszna :-)
kloszard / 2008-04-28 11:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zaryzykuje stwierdzenie, ze ciecie stop FED bedzie ostatnim w tym roku, gdyz rownie duzym ryzykiem dla jankesow jak recesja jest inflacja....tani $ dolar bije w ceny ropy i import do usa bijac w inflacje.....na to nakladaja sie rosnace ceny zywnosci, ktore maja spory rajd przed soba.... ....hossa na rynku surowcow z powodu zmiany trendu na dolarze moze sie zakonczyc juz za chwile....
kloszard / 2008-04-28 11:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mowiac jeszcze o inflacji.... ECB nie obnizy stop, gdyz w europie walka z inflacja byla zawsze priorytetem, czy nam sie to podoba czy nie....
kloszard / 2008-04-28 09:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ceny ropy nie chca spadac...trabienie o spekulantach jest zabawne..ropa jeszcze dlugo pozostanie strategicznym, cennym produktem w obliczu pedzacego swiata i zalewanego betonem i nowymi drogami swiatem rozwijajacym ...znacznych zloz nie przybywa...dlatego nie widac przeslanek dla zmiany trendu w najblizszym czasie, chyba ze nastapi znaczne umocnienie dolara....
ppprzemo / 2008-04-28 11:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Klo,
dla mnie otwartą kwestią jest punkt równowagi pomiędzy kursem dolara a poziomem, na którym opłacalne stanie się sięganie do znanych ale trudnych złóż. Ropy jest sporo ale nie wszędzie opłaca się ją wydobywać...
kloszard / 2008-04-28 11:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Hej Przemo,
nie wiem, czy da sie taki punkt dokladnie wyznaczyc biorac pod uwage rosnace koszty w przygotowanie takich inwestycji...niezaleznie od tego na pewno beda one rosly a nie spadaly- ostatnie odkrycia zloz u wybrzezy brazylii zawieraly info o znacznej ich glebokosci i nie spotkalem sie jeszcze z zadnym wyliczeniem kosztow....
kloszard / 2008-04-28 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wiosenne dzien dobry....Robert pnie sie na szczyt....gpw jeszcze wyczekuje....
smooth / 2008-04-28 12:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Robert? Możesz jasnie bo nie łapie?
kloszard / 2008-04-28 12:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
kubica ...robert kubica..juz 3 generalnej klasyfikacji formuly 1...myslalem ze teraz tylko jeden robert...jak kiedys papiez... tez byl jeden :-)
Renumious / 2008-04-28 10:53 / portfel / "GPW Kmiot"
zielone powitania Klo...
na GPW na razie też przewaga tego koloru, ale co z tego jak z rąk do rąk przeszło 150 mln PLNków z czego połowa prawie to Pko i Tpsao ;)

Ja piórkuję jaka nudaaaa
kloszard / 2008-04-28 11:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witaj Renu....nie dziwota, majowka pelną gębą...przy takich obrocikach mozna z gieldą zrobić wiele przy niewielkim nakładzie środkow....
kalot / 2008-04-27 22:27 / portfel / Tysiącznik na forum
tak zajrzałem i się zastanawiam, czy stalexport to przyszłościowa inwestycja
iczywiście nie chodzi mi o 20 lat, a raczej o półtora góra dwa lata
kloszard / 2008-04-28 09:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Kalot...stx to firma z potencjalem i duzym akcjonariuszem....w polsce do wybudowania tysiace drog...pytaniem pozostaje, czy glowny akcjonariusz bedzie rozwijal firme, czy traktowal tylko jako narzedzie do produkcji zyskow dla siebie...
kloszard / 2008-04-25 16:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
coz ..bez rozstrzygniec....jankesi pod oporami, my tez....
do zakupow nie motywuje dodatkowo dluzszy majowy tydzien...pogodnego weekendu wszystkim, zapowiada sie pogodowo, wiec na majowke kto zyw :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-25 16:29
Ja juz w butach,wybywam,dobrego weekendu dla wszystkich:-)))
Renumious / 2008-04-25 18:48 / portfel / "GPW Kmiot"
Dobrego, słonecznego i beztroskiego ;)
kloszard / 2008-04-25 13:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al, bmg dal info, ze chce wyplacic 0,10 € /akcje -to sporo przy obecnej cenie...
ciekawe, czy to jakos wplynie na zainteresowanie ...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-25 13:51
mam troche kupionego w oklicach 5.40 ,nie dobieram,k2 nie wzbudza zainteresowania...
u mnie przed wszystkim lcc i cgd graja glowne skrzypce,druga kategoria to ppwk,ponar
,ferrum,stx.....wziolem polimex po 6.31 ale to sporo krotszy czas realizacji,chialbym dobrac
o2o,ponar ,bzwbk jak wig 20 da sygnal kupna...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy