Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
kloszard / 2008-04-11 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
coz mozna napisac...dzisiejsze wyniki GE i reakcja gpw nie pozostawia zludzen....jak pisalem ostatnio jest szansa na wzrosty jesli.....tego jesli nie bylo dzis.....pogodnego weekendu wszystkim ....zrobilem dzis na rowerze 70 km...dumny jestem :-)
Renumious / 2008-04-11 20:01 / portfel / "GPW Kmiot"
No, gratulacje, dobry dystans...
co do zbliżających się inf...ja jakieś nadzieje mam, nie może być tylko źle i źle...jakiś promyk musi się pojawić...zobaczymy...
kloszard / 2008-04-11 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu gdybym nie mial nadziei to juz dawno bym wywalil, wylaczyl laptopa i ...poczekal na lepsze czasy...a dzis WIG20 zrobil prawie -4%....no comments....
dla mnie niezly dystans jak na poczatek sezonu, ale du.....prawie mi odpadla, chyba musze zrobic upgrade siodła....z tym zawsze jakis problem jest....
smooth / 2008-04-14 12:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Upgrade siodła niewiele pomoże. Trenowac tyłek trzeba i tyle. To zawsze działa.
Jak na początek sezonu 70 km to strasznie duzo, przynajmniej jak dla mnie. Nie dziwne wiec, że teraz boli :)

pozdrawiam
kloszard / 2008-04-14 13:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dla mnie tez :-)....Witaj Smooth....no coz, bedziemy trenowali siedzenie :-)
barabaszek / 2008-04-12 19:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie i forumowicze.Jak to ktoś napisał u Biga i co również zauważyłem spółki z MiS poradziły sobie w tej sytuacji bardzo dobrze...i skłaniałbym się bardziej ku temu ,że znaczne obniżki tych właśnie walorów byłyby sygnałem jakiejś znowu dłużej trwającej korekty...pomimo takiej reakcji giełdy w piątek (mam na myśli USA) nastroje inwestorów poprawiły się tam,więc nie powinno być najgorzej...oczywiście czujność nie zaszkodzi ..Pozdrawiam.
kloszard / 2008-04-14 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku,,,MiS dalej sa w trendzie spadkowym...i sa dzis nizej niz w piatek...pozdrowienia
kloszard / 2008-04-11 14:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Panowie, kupa od czasu do czasu nie zawadzi..w koncu nic co ludzkie ...:-)
Renu ten pomysl z klata dobry jest :)
wlasnie zrobilem 35 km..wracam i co widze...ech dobrze ze weekend...
smooth / 2008-04-11 19:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie,

Znowu mogę dodawać komentarze. Jednak byłem zablokowany ( nie wiem dlaczego bo nic nie narozrabiałem). Zmienilem dostawce internetu i działa.
Widzę kloszard ze procent akcji rosnie w Twoim portfelu. Mam nadzieje ze wrózy to cos dobrego. :)

Pozdrawiam
kloszard / 2008-04-11 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth..to dobrze, ze juz dziala :)....co do porfela to chcialbym.... jeszcze rano wygladalo ok, ale GE obrocilo w pył nadzieje....w przyszlym tygodniu duzo informacji....to ze bedzie nerwowo brzmi juz nudnie.....ale nudnie na pewno nie bedzie....gotowka znowu w cenie...
kloszard / 2008-04-11 09:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam wszystkich...
Renumious / 2008-04-11 11:02 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam Panów i Panie,

szlag...spóźniłem się na otwarcie i trakcja i odjechała widzę...:)
Klo, a propos jeszcze sytuacji na gpw to mam podobne odczucia ze shortterm winien dać wzrosty...przerzuciłem nawet trochę funda na akcyjny...
jak tam klata? :)
kloszard / 2008-04-11 11:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu..witaj..wlasnie sprawdzalem u Ciebie czy zyjesz...rozumiem, ze obowiazki domowe :-) i fajnie...co do klaty he he ..musze sie przyznac, ze nieopatrznie zainwestowalem w dobry rower....i odlecialem, tak mi sie dobrze jezdzi...wiec nie wiem czy klata nie poczeka na jesien i deszczowe dni...w trakcje wskoczylem w biegu, ale mysle ze jeszcze bedzie okazja....
Renumious / 2008-04-11 11:36 / portfel / "GPW Kmiot"
oj, obowiązki...dzisiaj trochę dał nam czadu w nocy gdyż nie mógł pozbyć się ciężkiego balastu zalegającego w jego trzewiach :) łyżeczka przygotowanej wody pomogła...Al może masz jakieś inne sposoby? :)
co do roweru to zamierzam inaugurować sezon jutro...super sprawa, szkoda że nie ma jakiejś przystawki do roweru która umozliwiałaby ćwiczenia siłowe na klatkę ;)
ale że nieopatrznie zainwestowałeś w dobry? to chyba nie rozumiem ;)
co do trakcji to zahaczyłem się po 5.25, inne zlecenia, niżej, nie weszły...jak ma rosnąć to zarobię i tak...
acha...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-11 12:14
Hejka Renu...long time ....przegotowana woda to najbardziej popularny sposob....moj starszy
mial problemy z wyprorznianiem ,aplikowalismy Mu czopek glicerynowy jak bylo "goraco"...
Renumious / 2008-04-11 13:13 / portfel / "GPW Kmiot"
Al, a czopki to nie raczej na "zatwardzenie", mój ma problem z usunięciem balastu o normalnej konsystencji...kurcze, co ja piszę ;) o kupach w Klo'wym portfelu...wybacz Klo
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-11 13:34
Piszac powyrzej mialem na mysli dwie rozne przypadlosci....Klo tryska tolerancyjnoscia:-)
przynajmniej takie odnosze wrarzenie...
kloszard / 2008-04-11 10:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Zońka witaj....cieszymy... sie tym bardziej, ze kobiety do nas rzadko wpadaja :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-11 10:11
Powitac z ranka.....co do rangi kontraktu odnosnie ferrum to lekko przesadzilem :)....
trakcja-owacja Nam odjerzdrza....0 14.30 prezio spoleczki ma byc w cnbc...
kloszard / 2008-04-11 10:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al ...czesc...wskoczylem dzis...powiem szczerze ze do konca nie mam ich obrazu finansowego....zobaczymy....kontrakt robi wrazenie...maly ff...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-11 12:07
Ladnie Klo sie zapakowales ,moze zejdzie to sie dolacze,na razie stoje z boku...ustawilem zakup msx na 5 zeta ,watpliwa sprawa ...
kloszard / 2008-04-11 14:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
przy takich wynikach GE spokojnie zejdzie....jankesi nie dadza nam spokoju...
kloszard / 2008-04-10 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sesja o zadziwiajaco niskich obrotach.........wydaje sie, ze scenariusz o dluzszym ruchu w gore ma szanse sie udac....jest szansa....
jesli...oczywiscie jesli jankesom uda sie uciec spod noza.....czyli wyniki okaza sie lepsze od bardzo niskich oczekiwan, rynek domow pokaze jakies swiatelko w tunelu...inflacja nie podskoczy....rzad usa zaskoczy kolejnym planem ratujacycm...duzo tych jesli....a $ codziennie notuje kolejne minima....slabosc tej waluty w polaczeniu z sila zlotowki daje porazajace rezultaty... tuz za $ funt angielski....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-10 21:43
Ogladalem dzis "rynki dla zuchwalych",zapowiadali wizyte prezesa Trakcji jutro o 14.30
,zobaczymy co ciekawego powie,coraz glosniej sie robi o walorze....info na ferrum sporego
kalibru,zobaczymy jak jutro zachowa sie kurs....ciekawy mecz na tvp2....kibicuje Hiszpanom.
kloszard / 2008-04-10 22:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
trakcja podala info o duzym kontrakcie... obroty ostatnio jak zwykle wyprzedzily info....ta społa moze byc hiciorem....maly ff....nie ma historii notowan...ferrum troche malizna, ale dobrze, ze cos sie dzieje...
kloszard / 2008-04-10 08:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry...wiosenny deszcz za oknem...na gieldach niezmiennie tendencje spadkowe...kryzys finansowy zadomowil sie na dobre...u nas pieniadze odplywaja z OFE...w takich warunkach wzrosty, jesli sa lub beda dotycza waskiej grupy spolek-akumulacja powolna, niespieszna....najblizsza przyszlosc i tak zostanie wyznaczona przez wyniki spolek w usa....dlugoterminowo caly czas pozostaję sceptyczny co do calego rynku...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-10 10:39
Dzien dobry...jade za chwile obejrzec telefony komorkowe,chicalbym zalorzyc interek do
laptopa ,moze ktos ma jakies sugestie ktore pomoga w wyborze.Kupilem enapu ,niedlugo
pp wiec powinni podciagnac kursik ....
kloszard / 2008-04-10 11:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...ja mam w plusie net...jest ok...
Renumious / 2008-04-10 12:08 / portfel / "GPW Kmiot"
witam,

ja również i też polecam:)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-10 12:30
Ale jestem"sierota" ...zapomnialem zapytac o interek.Telefon juz chyba wiem ktory wybiore...
Podajcie Panowie cene i predkosc za ta przyjemnosc .Wlasnie zjadlem kebab ktory warzyl
na oko ze 2 kg:)
kloszard / 2008-04-10 12:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mam w plusie za 60 pln 1 giga predkosc realna 3,6 mbit/s.....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-10 13:38
ok,dzieki za info
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-10 16:42
Uff jakos sie udalo ,ktos wyciagnol Lcc ...ja zrobilem to samo na ferrum,nie mosicie dziekowac:-),to tylko 1.5% ale przy wiekszej ilosci akcji...juz pare razy zaobserwowalem
probe przeciwstawienia sie grubasom wyciagajac pkc podczas fixa...no nic, zapewne
dolacze to tej zabawy zanim nie zredukuje waloru...nie po 9 zeta do cholery jasnej:-).
kloszard / 2008-04-10 16:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
lcc ...hm...jak wyciagali dzis msx, pieknie spekula pociagnela, szacunek...ferrum ....hm tez sie schylilem dzis
kloszard / 2008-04-09 12:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
na trakcji obroty..pakiety...Al miales cos przygotowac o niej :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-09 12:43
Juz mialem przygotowane no ten tego ,kurde zapomnialem .. mosze wyjsc:-)
kloszard / 2008-04-09 14:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wracaj ...trakcja odjezdza :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-09 14:41
....Juz jestem,bylem z mlodszym na konsultacjach,zamiast raczkowac wybral czolganie.
Zalecane cwiczenia wzmacniajace miesnie brzucha....obserwowalem dzis trakcje,odjechala.planowalem zakup w okolicach 4.30-40 ,ale widocznie nie dla psa ,kielbasa:-).zakup sanwilu po 10 gr...syntek lipa,wystawilem pare walorow do redukcji lacznie z ferrum ,spolka dobra ale "motlochy" nie pozwola na spektakularne wzrosty,zwiekszone obroty moglyby przyciagnac "ulice" co spowodoje problemy w utrzymaniu waloru w "rydzach"....czas pokarze kto mial racje (pierw trzeba sprzedac )
kloszard / 2008-04-09 14:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
to bedziesz mial partnera do cwiczen :)
trakcje jeszcze wezmiemy taniej...co do ferrum to wykres ma jeszcze troche do wybicia...ja trzymam ....ciezkie czasy i trzeba miec mocny papier....skakanie jest obecnie bardzo meczace dla mnie...ja sie okrakiem wykrecam z synthos...
kloszard / 2008-04-09 09:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry...
Renumious / 2008-04-09 09:32 / portfel / "GPW Kmiot"
witam...
ciekaw jestem dzisiejszej sesji jak mało kiedy :)
kloszard / 2008-04-09 09:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu...hm... nie wiem..., bez oznak przesilenia kryzysu finansowego nic sie nie stanie..moze jak citi zamknie deal.... podaz sie cofnela...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-09 11:36
Witajcie ,
zapowiada sie coraz ciekawiej ,czyzby przymiarki do wybicia gora....Lcc szaleju sie najadl :-)
kloszard / 2008-04-09 12:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...lcc niezle, stalek niezle, centek..synthos niestety za wczesnie kupiony, chyba wywale...wybicie dla mnie jeszcze nie teraz...greenspan sie zdecydowal wreszcie, ze jest recesja w usa...
Renumious / 2008-04-09 11:23 / portfel / "GPW Kmiot"
rynek nie chce spadać...hmmm...
kloszard / 2008-04-08 17:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
no wiec nadzieje na wiekszy ruch w gore skonczyly sie na razie..teraz podazamy do wsparc....kryzys finansowy w usa...takie zastygle sesje to ladne tlo dla takich efektow jak dzis na optimusie...kolejna marka obok prochnika, ktora tonie w odmętach złego zarządzania i braku strategii powiązanych z walką o władze w spółce...
kloszard / 2008-04-08 10:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
gospodarka w.brytanii wchodzi na sciezke usa- ceny domow po okolo 10-letniej hossie zmienily trend...gospodarstwa domowe jeszcze bardziej zadluzone niz w usa....gdyby nie kraje rozwijajace stara europa cienko by piszczala....
Renumious / 2008-04-08 12:15 / portfel / "GPW Kmiot"
cześć Klo,

takiego info prędzej czy później można się było spodziewać...
mamy kolejny powód do tego żeby szerszy rynek podążał na południe.
kloszard / 2008-04-08 13:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu..to prawda...teraz czekamy na raport jankeskich domow z kartonu o 16...swoja droga przy takich tendencjach europejskich i coraz mocniejszej zlotowce nieruchmosci w polsce robia sie coraz drozsze...a sentyment na rynku coraz gorszy....
Renumious / 2008-04-08 18:38 / portfel / "GPW Kmiot"
Klo,
odwrót inwestorów od rynku nieruchomości w kraju trwa, w tej chwili już tylko droższe apartamenty w takich rejonach jak śląsk i bardzo eksluzywne w pozostałych dużuych aglomaeracjach są na celowniku,
oczywiście klientela zza granicy bierze w PLNach...:)
kloszard / 2008-04-08 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
...zagranica...hm..w wawie zagranica kupowala wczesniej, teraz raczej sprzedaje, a coraz drozszy zloty daje coraz wiekszy zysk w euro :-)
Renumious / 2008-04-08 21:37 / portfel / "GPW Kmiot"
zagranica sprzedaje teraz lokale z półki średniej i niższej, co do waluty to pozostaje problem tego że większość banków pożycza w złotówkach a tylko indeksuje to kursem np CHF czy Euro...
kloszard / 2008-04-08 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mialem na mysli to, ze sprzedaja w zlotowkach, a wymieniaja na euro...i z reguly kupowali za gotowke....
Renumious / 2008-04-09 09:32 / portfel / "GPW Kmiot"
tak, wiem...też bym tak chciał ;)
wczoraj powyższego posta małżonka mi za wczesnie zaenterowała :)
kloszard / 2008-04-08 09:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien zimny...deszcz....gpw w kierunku zachodnim, czyli poludniowym...,
kloszard / 2008-04-08 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku, co do spolek z branzy energii i wody...zrobilem wieczorny przeglad i powiem szczerze, ze obecnie jednak nie mam specjalnych rekomendacji - te zwiazane z energia solarna sa albo drogie, albo maja klopoty z poddostawcami....jesli chodzi o wodne jakos nic specjalnie obecnie mi nie pasuje....bede drazyl temat, ale pamietaj, ze w usa jest to modna branza od 2-3 lat, wiec mocna wyciagnieta .....moze jeszcze cos ze spolek dzialajacych na rynku chinskim...hm...jak cos znajde napisze....
kloszard / 2008-04-07 18:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sesja spokojna....lekko w gore....to dobrze.....akumulacja...
kloszard / 2008-04-07 09:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry...zapowiada sie mocno handlowy dzien....i dobrze...gratki dla Roberta, pojechal swietnie....za oknem tajemniczy swiat za mgłą...
Renumious / 2008-04-07 11:43 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,

na razie GPW łaskawe dla inwestorów siedzących na akcjach i to mnie cieszy...
Pogoda piękna...ja niestety obowiązki zawodowe do 14tej a później huzia na spacer...

Życzę wiosennych barw w portfelach ;)
barabaszek / 2008-04-07 10:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie oj tak...będzie dużo wahań tak myślę...Udanego dnia.
barabaszek / 2008-04-07 10:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeżli twoja decyzja co do LCC urzeczywistniła się choć nie widzę tego w portfelu to powinien on juz dzisiaj przynosić Ci zyski tak więc gratki ....i Tobie również Al :-))
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-07 12:47
Witaj Barabaszku...gratki rowniez.
kloszard / 2008-04-07 10:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszku, lcc jest od dzis w portfelu, na razie na zielono :-).......pozdrowienia
barabaszek / 2008-04-07 10:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Twój portfel piękny zieloniutki ...gratki Kloszardzie.
kloszard / 2008-04-07 10:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku...po drodze byly duze straty na bbic i lcc...i kilka mniejszych ....
mam nadzieje, ze wszystkim nam sie zazieleni :)
barabaszek / 2008-04-07 11:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Coś wiem na ten temat :-))..ale pomalutku idzie ku lepszemu.Mówiłeś coś,że masz typy na firmy o których rozmawialiśmy na dłuzsze inwestowanie w energię...Bigu podał mi kilka Q-cells,Solon,Solarworld,ABB...dodasz coś od siebie?
kloszard / 2008-04-07 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku dzis wieczorem na pewno napisze..na razie piekna pogoda, zakupy na dzis zrobione, uciekam na rower :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-07 13:07
Witam wszystkich....
kloszard / 2008-04-04 16:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzis mozna pochwalic gpw.....zachowala sie lepiej niz sie spodziewalem w odpowiedzi na slabe wyniki z usa...czesc papierow ladnie sie wybija...mam nadzieje, ze najgorsze za nami..pogodnego weekendu zycze wszystkim
barabaszek / 2008-04-04 17:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Pogodnego weekendu Kloszardzie.
smooth / 2008-04-11 19:22 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze jeden test
barabaszek / 2008-04-04 16:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Kloszardzie zobacz co siędzieje na Kolastynie na końcówce sesji...obroty nie wskazywałyby na taką chęć nabycia tego papieru :-))).Pozdrawiam
kloszard / 2008-04-04 16:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pisalem juz dzis o niej...gratki :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy