Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
kloszard / 2008-04-04 13:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
czesc 2 odslony- skupie lcc.......jestem mentalnie przygotowany....
ale szopki....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-04 13:54
Zakup dzisiejszy robiony z "dusza na ramieniu", teraz tylko polnoc ,wsiadac, pasy zamykac i.t.d. reszte spiewki nie pamietam...a jak dane beda dobre ,to...
barabaszek / 2008-04-04 12:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Kloszarda i forumowiczów...Kolastynka oj tak juz w tamtym roku zwróciłem na tę spółkę uwagę,bardzo fajnie i dynamicznie rozwijająca się firma (połączenia,rozszerzenie gamy produktów o segment chemii użytkowej)...no i co tu dużo mówić...zyski przedstawia,zyski....jak tylko środki pozwolą będę tak jak wcześniej zapowiadałemzwiekszał swoje zaangażowanie i to poważnie w HTL Strefa ponieważ wiąże z tą spółką duze nadzieje.Pozdrawiam wszystkich.
kloszard / 2008-04-04 12:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszku...o kolastynie pisalem bardziej od strony at...branza na pewno perspektywiczna, ale takze nieslychanie konkurencyjna...nie wiem do konca, jaka maja strategie- musza sie albo szybko dynamicznie rozwinac, albo sprzedac, bo dzialaja na rynku, gdzie dominuja giganci...w innym wypadku beda musieli grac tylko cena, a to droga donikad...HTL- hm...oni chyba zyja z exportu? czy przy tym trendzie zlotowki to nie problem dla nich?
barabaszek / 2008-04-04 14:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Najnowsze dane ze spółki pokazały zmianę umów ograniczając w znaczący sposób rozliczenie dolarowe...a i poczynione przez nich zakupy w tamtym roku bedą stawiac firmę jako czołową w tej branży na świecie...i w przyszłym roku ma ruszyc ich własna szlifiernia (koszta produkcji znacznie zmaleją co bedzie miało wymierny wynik finansowy).Pozdrawiam
barabaszek / 2008-04-04 14:30 / portfel / Tysiącznik na forum
A co do Kolastyny...trzeba mieć na uwadze,że właśnie ich dokonania były przy już istniejącym konkurencyjnym rynku ...tak więc myślę,że może być juz tylko lepiej :-))
kloszard / 2008-04-04 08:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry....wczorajsza nerwowa sesja udowodnila jeszcze raz, ze w usa nie jest dobrze...byki zawiedzione sa pewnie....hm....to jest rok uczacy cierpliwosci....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-04 10:37
Witaj Klo....
Wypowiedzi "moznych tego swiata" nie dodaja optymizmu inwestorom...obserwuje klapy ktore sie korekca,chyba sie skusze...na ponarze info...moim zdaniem sa to ostatnie podrygi
ponizej 5 zeta,niech tylko grubasy zakoncza doladunek...
Renumious / 2008-04-04 11:25 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam Panów,

oj nie dodają...
Al, no własnie...Klapy...:)
kloszard / 2008-04-04 11:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al..na wypowiedzi moznych patrze mocno podejrzliwie- kazdy chce cos powiedziec, zeby sie pokazac...PR- greenspan w poniedzialek mowi, ze recesja, a we wtorek ze nie ma recesji .....
co nie zmienia faktu, ze banki daly d...w usa, ale dlatego tyle sie trabi o recesjl, zeby odwrocic uwage....kapitalizm tak, ale tylko wtedy, kiedy wall street zarabia...zenada....
ponar- wiesz, nie wiem, z tymi polaczeniami w polskim wydaniu to niezla komedia jest...poza tym jak ponar podaje ile mu rosna przychody, to chcialbym zobaczyc tez ile zyski
kolastyna zaczyna dobrze wygladac,,,,
Renumious / 2008-04-04 11:27 / portfel / "GPW Kmiot"
Klo :)
Kolastynka to dobra jest dziewczynka, zaczyna się na niej ruch wyraźnie, od kilku tygodni czekałem na to, kiedyś sporo na niej zarobiłem i liczę na powtórkę :)
Renumious / 2008-04-04 11:28 / portfel / "GPW Kmiot"
acha, jeszcze PEP, co sądzicie?
kloszard / 2008-04-04 12:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Pep- jestem na tak....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-04 12:26
Jest info na pepie....rowniez jestem na tak.....tylko nie wiem czy to juz czas kupowac...kupilem
lcc po 3.06 szalony rzec by mozna,ustawilem na nim stopa...klapy zdolowali ,od niedawna
zaczely cos drgac ku gorze,moga sie bardziej cofnac ,obserwuje....za wczesniej wziolem cersanit ,wiedzialem,ze dolek jest na 25.50 cos mnie podkusilo...zapewne wybroni jak za ostatnim razem ,nie to ,ze naganiam:-)
kloszard / 2008-04-04 12:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mysle, ze na pep juz czas...Al ja czest robie falstart dlatego na poczatek wchodze niewielkim kwota docelowa...cersanit..hm..moze.....zobaczymy czy wybroni :-))))
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-04 13:13
..Inaczej sobie tego nie wyobrarzam....mina by zrzedla.
kloszard / 2008-04-04 13:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
czyli na pep juz czas, ale poniewaz czesto robie falstart to nie czas :-)
taaaaa.....dobrze ze juz weekend he he...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-04 13:24
Jakies podejrzane ruchy na instalu k,raport mieli ladny..
kloszard / 2008-04-04 13:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
technicznie tez dobrze....obserwuje go .....
kloszard / 2008-04-03 14:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku....popatrz na dzisiejsza sesje....rosnie niecale 30% spolek....to uklad prawie idealny jak w bessie...zobatrz na dzisijesze dane z usa....to nie jest czas na dlugie wzrosty....jankesi sa krotkoterminowo wykupieni i po takich danych beda spadac...
beda spolki mocne jak ferrum czy kable.....tak sie dzieje w kazdej bessie.....
co do spolek amerykanskich mam troche rozeznanie mozemy popisac sobie....pozdro
barabaszek / 2008-04-03 19:08 / portfel / Tysiącznik na forum
O jakich danych piszesz Kloszardzie? ISM powyżej oczekiwań np.co jak mi się wydaje po braniu z dołka trochę indeksy podniosło w USA oczywiście notowania jeszcze się nie zakończyły ale jakiegoś zjazdu się raczej nie należy spodziewać więc hmm powinno być systematycznie do góry tak mi się wydaje.Pozdrawiam
barabaszek / 2008-04-03 19:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Co do spółeczek Kloszardzie potrzebuję znaleźć firmę z tamtego rynku o dużym potencjale z branży o której pisałem..jak miałbyś ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami byłbym wdzięczny ja ze swojej strony poczytam o tych spółkach ale ten rynek jest mi wogle nie znany przyznaję tak więc potrwa to trochę :-))...chciałbym dokonać w niedalekiej przyszłości zakupu tak na longa...Dziękuję za chęć pomocy.
kloszard / 2008-04-03 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku przez weekend zbiore co mam....na razie mam troche apple kupione kolo 121-126 - docelowa cena kolo 190 $.....z branz, o ktorej piszesz na razie nic nie mam- to branze wprawdzie perspektywiczne, ale mocno ryzykowne...postaram sie to w sposob kompleksowy przedstawic...co do danych chodzilo mi o bezrobocie- kiepsko, sa to dane i tak dla mnie zanizone....pzdr
barabaszek / 2008-04-03 23:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Bezrobocie wzrosło to fakt....ale giełda na razie przyjęła to ze spokojem....przeważyły dobre wieści o tym ,że wydają kase he he ...samo życie Kloszardzie...I dziękuję Ci bardzo za poświęcenie czasu w mojej sprawie...Pozdrawiam serdecznie.
kloszard / 2008-04-02 16:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zgodnie z prognoza szalu zakupow nie bylo u nas, chociaz zdarzaly sie oczywiscie wyjatki...fanom lcc gratki :-) ....jednak zapowiedzi i zaklinania pana cz. podzialaly....niektore spolki zaczynaja ciekawie juz wygladac...hm...
kloszard / 2008-04-02 17:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu, co do lcc....gdyby nie ten tekst z czarneckim, to nie mialbym watpliwosci...a tak...hm...dobrze, ze cala budowlanka sie rusza, wiec jest to bardziej wiarygodne...
,ja bede sie trzymal stalka, 'czuje' ten papier, a lcc juz tyle razy dal mi w d... ...
brrrrrr :-)...wezme na jakims spadku, na razie pakuje sie ferrum....
barabaszek / 2008-04-03 00:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Kloszardzie nigdy nie taiłem,że bardzo sobie cenię Twoje zdanie...uważam,że Twoja niedźwiedzia skóra pozwala na jasne ocenianie sytuacji...nie mniej zauważ ,że ilość spółek w Twoim portfelu pozwala na poluzowanie niedźwiedzich wypowiedzi (chyba :-))))...bez złośliwości to piszę i jak zwykle z podziwem dla Twojej konsekwentnej postawy w inwestowaniu.Pozdrawiam serdecznie.
kloszard / 2008-04-03 10:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania wszystkim...Barabaszku....nigdy nie bylem calkiem niedzwiedzi...natomiast dalej nie ukrywam, ze sytuacja w usa mnie niepokoi....wiele spolek nie zmienilo cen od kilku miesiecy....handlowac trzeba, zeby krew krazyla i nawet w bessie sie zarabia, ale dlugoterminowo wiele sie nie zmienilo....
kloszard / 2008-04-03 10:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
poza tym dalej wieksza czescia jestem w gotowce....a ilosc sie zmienia dynamicznie :-)...pozdrowienia
barabaszek / 2008-04-03 11:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie...lubię to Twoje mocno wyważone stanowisko :-))...pewnie dlatego,ze ja jestem bardziej dynamiczny i skłonny do ryzyka he he...dlatego też zawsze śledzę Twoje wypowiedzi dla równowagi i staram się znaleźć jakiś "złoty środek".Pozdrawiam
barabaszek / 2008-04-03 11:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Kloszardzie jak się czujesz w znajomości spółek z giełdy amerykańskiej?Będę chciał za niedługo wejść na tamten rynek i kupić akcje spółki z indeksu czystych technologi i rozwiązań ekologicznych...czysta woda ,odnawialne źródła energii...moze Al coś bliżej bedzie wiedział.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-03 11:42
Dzien dobry wszystkim...Barabaszku nie pomoge w tej kwestii,sledzilem ogolnie Nyse....
nigdy nie robilem na niej zakupow....oddalem czesc msz...ojciec mial racje oddajac ponar
po 5 zeta ,eh ja glupi:) dziad sie cofa...
kloszard / 2008-04-02 09:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-02 09:51
...Dzien dobry:-)...us za duzo urosl,Houston mamy problem...
kloszard / 2008-04-02 09:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...wiem...hm...duzo zalezy od dzisiejszych wynikow...z drugiej strony brak euforii u nas daja szanse na dluzsze, bardziej stabilne wzrosty...
Renumious / 2008-04-02 12:39 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam ponownie...
USA dało czadu, zgadzam się że to dość niewdzięczna, niepokojąca sytuacja, ale własnie dlatego może to dać w efekcie wzrosty na naszym rynku, zresztą ten wzrost dzisiaj mamy, obroty całkiem całkiem na zakonczeniu mogą być
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-02 15:03
Zwiekszone ruchy na ferrum,dawno takowych nie bylo...
kloszard / 2008-04-02 15:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ferrum....czekamy na winde w gore :-)... Al ..lccc juz ponad 3 pln :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-02 15:27
Nie spuszczam Go z oka:-).3.20
Renumious / 2008-04-02 17:26 / portfel / "GPW Kmiot"
Obroty dzisiaj już całkiem całkiem, ale oczekiwania chyba jednak po wczorajszej sesji były większe stąd "Duzi" udali się na południe...cóż...jak zwykle kontrarianie wygrywają :)
Co do LCC to już można kupować trzymając się AT, następny opór to moim zdaniem 3.50 PLN, jak przebije droga do ceny emisyjnej będzie otwarta...
ja zapoluję na niego rano...zobaczymy
Co do ferrum coś tam się dzieje...chyba czas powoli wsiadać...
kloszard / 2008-04-01 18:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mamy nowy kwartal i chec do wzrostow....mimo naplywajacych negatywnych informacji z rynku finansowego, nowych strat rynki sa wyprzedane i chca rosnac.....strach i niepewnosc u nas tez sklaniaja do tezy, ze krotkoterminowo bedziemy rosli....w dluzszym terminie brak przeslanek do zmiany trendu...
Renumious / 2008-04-01 21:58 / portfel / "GPW Kmiot"
Silny wzrost za oceanem powinien dać impuls do silnego ruchu na północ, również przypuszczam że krótkoterminowo...
kloszard / 2008-04-01 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm..czy bedzie u nas silny wzrost....lepiej gdyby DJ rosl kilka dni z rzedu, takie jednodniowe wzrosty smierdza....malo kto w nie wierzy....
Renumious / 2008-04-02 12:37 / portfel / "GPW Kmiot"
zgadzam się i być może właśnie dlatego możemy urosnąć, znowu rynek zachowa się wbrew oczekiwaniom szerszej publiczności :)
kloszard / 2008-04-01 09:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry....jak nie jankesi to europa....kryzys finansowy nie zniknie szybko...
Renumious / 2008-04-01 09:31 / portfel / "GPW Kmiot"
Dzień dobry,
Klo, tak miało być...niedźwiedziej skóry nie zrzuca się z dnia na dzień ;)
Jeszcze parę trupków w szafie jest najpewniej...
Wczoraj czytałem wyciąg z raportu niemieckiego nadzoru finansowego...430 mld dolarów strat z powodu zawirowań na rynku hipotecznym na całym świecie...robi wrażenie ta liczba
kloszard / 2008-04-01 09:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu....z dnia na dzien hm...zaraz rok minie :-)
tak, kwota spora, natomiast najwiekszy problem to brak zaufania do systemu finansowego na swiecie....tu nie chodzi o recesje czy besse, ale brak wiarygodnosci....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-01 12:53
Witam..cos slabo poczyna qpw... optymistycznie wciarz patrze w okresie 2-3 tygodni..
...armata sie cofa,licze na zakup w okolicach 2.05 chodz roznie to moze byc ...ponizej 2?..
smooth niezalogowany / 194.176.105.* / 2008-04-02 10:51
KIedys mowilem ze wezme ponownie Armate jak wróci na 2,15. Zmienilem zdanie i wzialem po 2,30 i kolejny raz za zmiany w mojej strategii dostaje po dupie :). I bardzo dobrze mi tak. Moze sie w koncu naucze byc konsekwentnym.

Pozdrawiam
barabaszek / 2008-04-03 00:14 / portfel / Tysiącznik na forum
A ja choć nie mam już Armaty (musiałem szybko upłynnić w niefortunnym momencie ale na lekkim zarobku) powiem Ci ,że nie sądzę ,że źle zrobiłeś...walor będzie sie jeszcze trochę ciągnął ale nie za długo i myślę,ze będziesz zadowolony tylko nie uciekaj za wcześnie ;-))).Pozdrawiam.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-02 11:40
Mam wrzarzenie ,ze bedzie taniej...moge sie przeciez mylic.pozdr.
kloszard / 2008-04-01 13:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al....hm, zobaczymy, na razie strachliwie do gory....w kwietniu dane i wyniki w usa wskaza kierunek, dzis zreszta tez sa...co do armaty ....nowa emisja w tle...hm..at tez nie zachwyca...ciekawsze jest dla mnie ppwk...
kloszard / 2008-03-31 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sesja bez przelomu...obroty nie porazaja, widac chec do zakupow i jednoczesnie podaz na pewnych poziomach..wiec przeciaganie liny trwa....oczywiscie rytm wybija DJ, natomiast widac, ze papiery sa w mocnych rekach....hm...znowu maly punkt dla bykow...
Renumious / 2008-03-31 20:46 / portfel / "GPW Kmiot"
powoli zbliżamy się na WIG'u do linii średnioterminowego oporu...:)
kloszard / 2008-03-31 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie...Dobry wieczor Renu...ciezko bedzie...po tym weekendzie zaczolem sie sklaniac do tezy, ze jednak nie przebijemy teraz...
kloszard / 2008-03-31 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ameryka mi smierdzi, a bez niej nie urosniemy...pewnie tez nie spadniemy mocno....moze maluchy jak lapy beda rosly, ale w szerszy rynek nie wierze....
kloszard / 2008-03-31 09:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania wszystkim, pieknie wiosennie za oknem
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-31 10:45
Powitac Wacpanow...pogoda w sam raz aby zabrac dzieciaki na spacer,co zaraz uczynie...
Oby US nie zrobily psikusa ,wciarz jestem niepoprawnym optymistom na najblirzsze tygodnie....klapy wciarz niemozliwe:-) acha,czy ktos ma pojecie jaki skrot ma walor?probowalem dostac sie na forum onetu i nic:-( wpisywalem znt.....i t.d. nie robi...
Renumious / 2008-03-31 10:49 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam...ach wiosna pełną gębą...szybko robię swoje i też spadam na spacer :)

co do klap skrótu nie znam...szukaj a znajdziesz ;)
barabaszek / 2008-03-31 16:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam dzień dobry...ładnie się zielenić zaczął Twój portfelik Kloszardzie...gratki...Al co powiesz o Próchniku :-)).Pozdrawiam serdecznie.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-31 20:05
Pieknie skoczyl,gratki....Ja nie kupilem..
kloszard / 2008-03-31 17:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszku...hm..zielen niepewna w tych czasach, chyba ze za oknem :-)
prochnik....przestalem wierzyc w fundamenty te spolki, dopoki nie ma jasnej strategii, zarzadu...zmienili wiceprezia, gosc jest z branzy, ale szczegolow nie znam... PPWK dla mnie lepiej wyglada...pozdrowienia
kloszard / 2008-03-28 16:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
koniec tygodnia....z lekkim wskazaniem dla bykow, w przyszlym tygodniu zmiana czasu i sporo info z gospodarki oraz nowy kwartal....ostroznosc moim zdaniem dalej w cenie....spokojnego weekendu wszystkim zycze
Renumious / 2008-03-28 14:33 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam Panów,
właśnie wróciłem ze szpitala z małym. pierwsze kontrolne badanie zakonczyło się sukcesem. mały przybiera na wadze, żona w skowronkach :)
Pogoda piękna, jutro zaliczymy pierwszy spacer, dzisiaj robimy werandowanie całą rodzinką :)
Sytuacja na GPW nijaka szerokorynkowo, natomiast na moich spółkach w końcu wiosennie, zielono...
dzisiaj postanowiłem trochę poruszać się na parkiecie, dokonałem też porządków w portfelu wirtualnym bo ost. nie było czasu żeby aktualizować dane na bieżąco.
Skusiłem się na mały pakiecik wspomnianego niżej LSI rano i proszę jak ładnie idzie :)
Nie wypuszczę go za szybko. Z takich nowicjuszy na na GPW to Nepentes wygląda ciekawie, przygladaliście się tej spółce?
smooth nielogo / 194.176.105.* / 2008-03-31 10:24
Zdrówko malenstwa najwazniejsze. Wiem jak to cieszy.
Ja dalej zablokowany.
Pozdrawiam
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-28 16:28
Witaj Renu...
Oby zdrowko dopisywalo,reszta sie jakos ulorzy:-)
kloszard / 2008-03-28 15:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu,
rodzinka zdrowa to najlepsze wiesci :-)
zabawne, bo dzis spojrzalem na nepentes rano....fundamentalnie dobra spolka i spokojnie sobie rosnie..tylko te obroty znowu..hm...szeroki rynek bez zmian..dzis kopneli ponara..hm....na razie wychodzi ze zarabia sie tam gdzie nie ma obrotow i male z fundamentem spolki- nepentes, lsi, lapy, helio.....
kloszard / 2008-03-28 15:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zapomnialem dodac bmpag :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-28 16:34
Dla mnie sesja udana,wierze w kontynuacje wzrostow....wpadl spory pakiecik sanwila po 10 gr , zdziwiony oraz zadowolony:-)...stx zakupiony w koncowce sesji...cersanit nie odbil:-(
kloszard / 2008-03-28 16:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
gratki :)
kloszard / 2008-03-28 11:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...ladny weekend sie szykuje, wiosenny...sloneczny...wreszcie....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-28 12:04
...Wreszcie...wczoraj po sesji zabralem starszego syna na spacer a pozniej siedzial kolejna
godzine na placu zabaw...niedawno wyprawilem moja druga polowe z dzieciakami do tesciowej...jakies 40 min.z buta...zapowiada sie naprawde ladna pogoda:-)
kloszard / 2008-03-28 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
super :)..wreszcie czas na dlugie spacery i rowery....
z polki gieldowej..spolka lsi soft - od dawna jestem fanem tej spolki i prosze jak pieknie rosnie...szkoda tylko, ze obroty niewielkie i wlasnie to mnie oniesmiela przed kupnem,....dotyczy wiekszej ilosci akcji...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-28 12:29
Mialem Lsi i to calkiem niedawno...zakupione cos kolo 8.90 oddane tydzien pozniej z niewielkim zyskiem...ale ladnie rosnie ..mialbym 25%...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-28 12:41
Sprawdzielm z ciekawosci...zakup zrobilem 18 I po 8.50 sprzedalem 60 gr wyzej 4.II...
jagby nie patrzec calkiem niezly zysk w obecnych czasach....przy rosnacych wigach
moze isc w gore pomimo ostatnich wzrostow...widze comarch w portfelu,rowniez uwarzam
ze,spolka szoruje dolek od jakiegos czasu...mysle,ze szykuje sie wybicie,wbrew pozrorom
,potrafi czasami zaskoczyc(w sensie pozytywnym)...
kloszard / 2008-03-28 12:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ja mam problem z obrotami. na wiekszosci spolkach.......problem z wyjsciem sie pojawia....hm...trzeba zmienic strategie i wchodzic mniejszym kapitalem....
kloszard / 2008-03-28 08:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry wszystkim...Barabaszek.....szansa jest...bardziej stawiam na bujanie w ciagu nastepnych tygodni....
smooth nielogo / 194.176.105.* / 2008-03-28 10:14
Witam,

Nie moge dodawac komentarzy z mojego komputera w domu. Zablokowali mnie czy jak? Pisalem do nich ale bez odzewu. Czy ktos poradzi co zrobic? Teraz pisze z pracy wiec pewnie sie doda.
Aha, caly czas tu jestem i Was czytam.
Pozdrawiam
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-28 10:43
Ave niezalogowani...zdarzalo sie,ze mialem ten sam problem...od jakiegos czasu spokoj...
kloszard / 2008-03-28 10:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth...raczej mala szansa, ze Ci zablokowali...moze sprobuj na innego nicka sie zalogowac....powodzenia :-)
smooth nielogo / 194.176.105.* / 2008-03-31 10:27
W ogole nie moge dodawac komentarzy z mojego komputera, przez zadna przegladarke. Wylogowanie, nowy nick nic nie pomaga. Ewidentnie zablokowali IP.

Pozdrawiam
barabaszek / 2008-03-28 09:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie i forumowicze.Mówiąc bujanie masz na myśli rozumiem przechyły w obie strony czyli spadkowo-wzrostowo....no miejmy nadzieję ,że popyt będzie duży i się ruszy.Miłego dzionka
kloszard / 2008-03-28 09:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
miejmy )
pozdro
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-28 10:41
Dzien dobry Panom....
barabaszek / 2008-03-27 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Jutro ciekawy dzień się zapowiada...jeśli skończymy na plusach (korekcić się pewnie będzie) to może być zapowiedź do czegoś więcej niż tylko krótkotrwałego pospolitego ruszenia :-))...co sądzisz Kloszardzie?Dzisiaj był popyt na szerokim rynku i to dobrze wróży na przyszłość...oby... kilka tygodni wzrostów sprawiłoby wielką radość.
barabaszek / 2008-03-27 23:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Właśnie przeczytałem ...ARMATURA KRAKÓW S.A. Złożenie wniosku do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. to ponad 56mln nowych akcji na GPW w przyszłości.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy