Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
z_brzeszczot / 2008-03-27 20:34 / Leszcz uliczny
Witaj.

Widzę dyskusję o klapach.... obserwowałem je pilnie, czekałem...
Dziś w pracy miałem mniej czasu niż normalnie na śledzenie i kurza stopa, odjechały beze mnie....

Ale ja nie o tym chciałem. Wiem, że masz MSZ i mamy podobnie zdanie co do tej spółki, jednak chciałbym poznać Twoją opinię na jeden nurtujący mnie nieco temat: intensywne zakupy Zbycha. Pytanko brzmi: czy nie widzisz w tym przypadkiem jakichś zagrożeń?

pozdrawiam
brzeszczot
kloszard / 2008-03-27 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jeszcze nie jedna spolka odjedzie he he :)
kloszard / 2008-03-27 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Brzeszczot,
powiem Ci szczerze ze widze ...wprawdzie wyniki sa, at wyglada niezle, ale ten ciagly skup....moze ma jakies zobowiazania wobec funduszy, ktore w koncu uratowaly kiedys msz....i ma trzymac kurs, a presja jest na rynku, widac chociazby po wywiadzie z czarnym...ja osobiscie czekam na wyniki z nowych biznesow, czyli drogowego i energii odnawialnych....
chyba trzeba byc po prostu czujnym... w koncu ryzyko musi byc :)
pozdrowienia
barabaszek / 2008-03-27 21:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Klapy ...hmm to dla mnie spółka której nie mogę rozgryźć powiem szczerze ale mogą jeszcze zaszaleć mają co odrabiać jak dobrze pamiętam ich emisje.Pozdrawiam
kloszard / 2008-03-27 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez slabo znam..dlatego mnie tez odjechala...
z_brzeszczot / 2008-03-27 22:19 / Leszcz uliczny
o zobowiązaniach nie pomyślałem... sądziłem, że zostały załatwione gotówkowo tudzież emisją wierzycielską. Zresztą lwią część tejże emisji zgarnął Zbychu, bo faktycznie wcześniej groszem sypał dla ratowania spółki (chwała mu za to)

Ja raczej, podobnie jak niektórzy najbardziej obawiałem się wykupu i ewakuacji z GPW - może zbyt przesadnym optymistą jestem?

A co do klap - młody "produkt", jakieś pół roku na GPW. Dwukrotnie udawało mi się na nim krótkoterminowo ładnie przejechać parę pięterek w górę. Teraz też czułem, że ten moment już blisko. A mogłem na otwarciu łyknąć:) Nieważne - lekcja. I jak piszesz - jeszcze niejedna i nieraz odjedzie:) Niemniej jeśli chcesz polecam Twojej uwadze, tym bardziej, że wkrótce rozstrzygnięcie istotnego przetargu na naprawę wagonów, w którym Łapy nie są bez szans, o ile polityka nie zagra roli...
kloszard / 2008-03-27 22:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzieki ..bede sie lapom przygladal.....choc nie ukrywam wole starsze produkty :-)
co do ewakuacji z gieldy msz.....hm...to trudne pytanie, mysle, ze jest rownie duzo za jak i przeciw ..... z psychologicznego punktu widzenia obstawiam, ze opachowi bardziej zalezy na dumie i chwale, niz na jeszcze wiekszym porfelu.....mogl chyba zwinac sie wczesniej....ale calkowicie nie mozna tego wykluczyc.....
z_brzeszczot / 2008-03-27 22:46 / Leszcz uliczny

z psychologicznego punktu widzenia
obstawiam, ze opachowi bardziej zalezy na dumie i chwale, niz na jeszcze
wiekszym porfelu....


Ma pełne i zasłużone prawo do tychże...
Pocieszyłeś mnie:) Idę po piwko i niech MSZ rośnie ku chwale Opacha i naszych portfeli :)
kloszard / 2008-03-27 14:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sluchajcie, moze jak lcc dal sygnal do dluszych spadkow, to teraz da sygnal do wzrostow :-)
a klapy faktycznie rzadza, piekne wybicie :)
Renumious / 2008-03-27 16:04 / portfel / "GPW Kmiot"
AL, klapy...gratuluję...a ktoś tam gdzieś marudził ze nie ma nosa i w ogóle ;)

co do lcc to na razie do potw. trendu wzrostowego trochę brakuje ;)

ja bym chciał wzrosty Klo, ale nadal marnie to widzę, zobaczymy...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 16:33
dzieki....potraktowalem ja jako satelite...nastepnym razem jak sie cofnie trzeba bedzie pomyslec o wiekszym zakupie...
kloszard / 2008-03-27 16:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
lcc....dla mnie spekula az strach...i ten wywiad-buuu....co do rynku, to biore caly czas pod uwage mocniejsze zejscie, jesli pojawia sie kolejne trupy w usa, natomiast cieszy wieksza chec u nas do zakupow,,,
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 16:31
zakupilem cersanit po 27.02 ....co do klap ,normalnie gitara:-)zakupione po 71 zeta jakies 2 tyg temu ...msz nie ma checi rosnac....ferrum hamuja lobuzy....Lcc nie sprzedalem ...o2o
ladnie poszedl ...widze,ze nie chcecie sie dolaczyc do zakupow odnosnie bmpag....blad,wypomne:-)..General rzadzi na parkiecie ,przebil 100 zeta...czas dla rodzinki...
dobrego dnia zycze...
kloszard / 2008-03-27 16:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
gratki Al...ferrum stopa brutalnego zrobili dzis fakt..co do bmpag...hm, moze sie skusze, ale tylko na szybka pilke....mysle, ze za chwile capital sie wybije....no i sky :-)
pogodnego dnia
kloszard / 2008-03-27 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu jesli chodzi o at i trupy- FED ma umozliwic finansowanie takze bankom inwestycyjnym....inne gieldy wschodzace trzymaja sie mocno....oznaki dna widac na rynku nieruchomosci w usa( spoki budowlane rosna tam od po roku).....zaczyna wygladac to lepiej....a ryzyko musi byc, bo inaczej sie nie zarabia :-).....powoli akumuluje, jesli w 2 polowie roku maja byc wzrosty.....
Renumious / 2008-03-27 16:13 / portfel / "GPW Kmiot"
rzeczywiście rysują się powoli fundamenty pod odbicie, ja też obstawiam wzrosty od drugiego półrocza...dzisiaj uświadomiłem sobie, cwaniak ze mnie, że zacyznamy własnie drugi kwartał ;)
kloszard / 2008-03-27 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam wszystkich...coz za otwarcie...za oknem zima, ale na gieldzie wiosna....
Renumious / 2008-03-27 10:39 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,

na otwarciu handluje drobnica, na zamknięciu Panowie z Cygarami ;)
a tak poważnie, czyżbym wyczuwał w Tobie optymizm?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 11:05
Witam Panow...Lcc cieszy ,jest wywiad Lesia na pb....moja srednia to 3.34 wiec jeszcze troche brakuje ...morda sie cieszy z powodu wzrostow ..tego mi trzeba bylo....pozdr.
Renumious / 2008-03-27 11:16 / portfel / "GPW Kmiot"
Hej Al,
nareszcie mogę chwilę popisać :)
co do LCC to czytalem trochę i wygląda to dziwnie dla mnie...osobiście zalecałbym dużą ostrożność :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 12:24
Witaj Renu....ciesze sie ,ze wszystko w porzadku u Ciebie....maly daje rodzicom wycisk?
czy na razie luzik...w kazdym badz razie nic Cie nie ominie,badz pewny:-)
Renumious / 2008-03-27 14:25 / portfel / "GPW Kmiot"
Na razie Mały chodzi jak szwajcarski zegarek, spi, je, spi, je...:)

ale nie licze ze tak będzie zawsze :)
kloszard / 2008-03-27 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu, jak tam malenstwo?
jak tu nie byc optymistą- lcc :-)
a tak powaznie....hm...czuje zniecierpliwienie popytu i zwalanie kursow w celu ubijania....poza tym czekalem na taką sesje jak dzis, kiedy bylo zaskoczenie z rana....zobaczymy, technicznie coraz lepiej to wyglada....
Renumious / 2008-03-27 11:13 / portfel / "GPW Kmiot"
Mały jest bomba, chociaż na pewno mi jest trochę łatwiej niż małżonce która musi go zaopatrywać swoim ciałem w życiodajne mleko :)
Wczoraj w chwili wolnego czasu rzuciłem okiem na AT i rzeczywiście wygląda to dośc intrygująco...tyle, że AT padnie jak fundamenty znowu wurzucą kolejnego trupka...Nadal pozostaję po niedźwiedziej stronie...
Jak tam "pakowanie" no i dieta ? :)
kloszard / 2008-03-27 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
to fajnie ze maly sie rozwija :)
co do pakowania to zaczalem klate robic- to zawsze byla moja slaba strona, reszta jest ok...wiec zaczne na wiosne...
, na razie diety nie stosuje, bo zima wrocila i mam zapasy jeszcze :-)
co do lcc- nie podoba mi sie ten wzrost szczerze....wywalilbym dzis gdybym mial.....
barabaszek / 2008-03-27 11:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Pesymiści!!!Trzeba się cieszyć z tego co jest i patrzeć w przyszłość...pokonaliśmy dzisiaj ważny opór na WIG-20 także popyt jest ....Dzień dobry wszystkim i pozdrawiam.
kloszard / 2008-03-27 11:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszku....powyzej wcale nie jestem pesymista, ale takich zagran jak na lcc nie lubie...i zapowiedzi czarneckiego....srednie to jest....zreszta sam czarnecki powiedzial, ze wiekszym optymista byl kilka miesiecy temu....rynek finansowy choruje...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 12:21
Barabaszku,rowniez mam pare zlotych do odrobienia...na razie trzymam ,jak sie cofnie to
trudno a jesli obierze Polnoc ,bedziemy opowiadac potomnym:-))
barabaszek / 2008-03-27 13:03 / portfel / Tysiącznik na forum
I tak nam ....:-)) .Pozdrawiam
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 13:12
Jak dla mnie to strach sprzedac....jak spadnie 10% trudno...ale jezeli sprzedaz i jutro bedzie to samo co dzis ,czy odkupisz wtedy?...spekola sie laduje...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 13:14
tylko jeszcze dodam,ze klapy sa zabojcze:-)
kloszard / 2008-03-26 15:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jednak gorsze dane z rynku nieruchomosci...to nie bedzie sprzyjalo wzrostom w najblizszych dniach....
Renumious / 2008-03-26 13:53 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam Panów,

mam małą przerwę od obowiązków domowych...
Pozdrawiam i do zobaczenia od nast. tygodnia częściej :)
kloszard / 2008-03-26 14:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu witaj...fajnie ze wpadles, rozumiem, ze pracy moc teraz :-)
3maj sie :)
kloszard / 2008-03-26 13:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al, jak mozesz mowic ze slabo dzis na gpw, zobacz co sie dzieje na lccorp :-)
co do bmpag to jest notowany w niemczech i to skutecznie hamuje wzrosty, co nie znaczy, ze nie zrobi korekty....action dobra spolka, ale nie znam, przeczytalem, ze prezio odszedl...co do karkosika to chyba szkoda slow....kopnac moga, zdechly kot ciut podskoczy ...
kloszard / 2008-03-26 09:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry wszystkim....dzis dalszy ciag'macania', przewiduje marazm, o 15 sprzedaz domow nowych w usa....obstawiam wynik ciut lepszy od oczekiwan...
barabaszek / 2008-03-26 09:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie i forumowicze.To dobrze,może poniesie Nas to trochę na fali dobrych wiadomości...przydałoby się oj przydało.Pozdrawiam
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-26 10:25
Witam Panow....ta,czekamy na dane...sanwil raczej nie wpadnie do koszyczka....zmniejsza sie ilosc chetnych do sprzedarzy po 10gr cos mi mowi aby kupowac,tylko po 9 juz nie chca oddawac:-(
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-26 10:29
pieknie,wlasnie wymietli po 10 gr , ciezkie zycie inwestora podnioslem sie na 10 gr
kloszard / 2008-03-26 10:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al, Barabaszek...stalek coraz lepiej technicznie wyglada...gdybym tylko wierzyl, ze potrafia zarabiac pieniadze....jak widze, co robia z autostrada do krakowa, to....
ale pewnie trzeba bedzie kupic....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-26 11:13
Lcc przelamalo 2.60 jak sie nie pogorszy sytuacja to technicznie droga otwarta na 2.80-90
..kupilem spolke"satelite" arterie...
barabaszek / 2008-03-26 11:59 / portfel / Tysiącznik na forum
KGHM też ruszyło...mam walor...w tej cenie grzech było nie wziąć :-)))
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-26 12:45
Podoba mi sie action ,mialem go kiedys,szczyt 33 zeta ..za marzec .zarobili o 150% wiecej r/r...minusem jest mala liczba akcji ...zrobili pare przejec ,nastepne byly zapowiadane...moze
warto przyjerzec sie blirzej...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-26 12:51
Ja to tylko o tych spolkach..:-)...moim zdaniem zbierany jest Bmpag ,zszedl do 5.40 ostatno dolek byl na 6 zeta,robi drugie dno...czytalem nawet na glownym forum ciekawe info.
odnosnie wprowadzenia jakies spolki na qpw przez Bm...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-26 12:59
A tak wogole to smutno sie cos zrobilo:-(....na chumorek podam info przeczytane na gancie...
Synek dostal 150 k akcji w formie darowizny od prezia Konopki,ciekawe czy bedzie sypal.........ladnie kurs zwalili ..
....pewnie Niebrzydowski gryzie paznokcie...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-26 13:05
ogolnie dzis slabo na qpw ...ale jakas magiczna reka wyciaga spolki Karkosika...
skotan,midas,krezus .....juz sie nie szczypia pojedynczo....moze ludzie sie nie kapna...:-))))
kloszard / 2008-03-25 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
i znowu mamy malego pecha, bo brak sesji w piatek nie pozwolil na pelne skorzystanie ze wzrostow w usa, a dzis trzeba uwazac, bo przeciez bedzie korekta u jankesow...hm...mala iskierka nadziei w usa sie pojawila, bo przy spadku cen nieruchomosci wzrosla sprzedaz, wiec wyglada to na zlapanie pewnego punktu rownowagi...
kloszard / 2008-03-25 10:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry po swietach..zeby swietowac trzeba miec zdrowie :)....wiec teraz lekka dieta i wracamy do zycia..i do gieldy...gratulujemy R.Kubicy....jankesi zaczeli optymistycznie...u nas na razie szalu nie ma, ale cieszmy sie z tego co jest....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-25 10:38
Witaj Klo...zakladam,ze zlapales przez swieta pare kilo ktore chciales ,po co chodzic na
silownie :-)....dane odnosnie domow ewidentnie pomogly gieldom,zobaczymy na jak dlugo...
wig 20 up ,male standardowo na koncu peletonu...ferrum cieszy,oby nie zapeszyc...klapy nabieraja rozmachu,zaczynam je lubic:-)
kloszard / 2008-03-25 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al..tak, domy w usa daly nadzieje, jak zwykle tam gdzie krew sie leje mozna najwiecej zarobic- spolki developerskie w usa mocno wzrosly od 6 miesiecy...na ferrum wykres daj sporo oczekiwan :)....klapy faktycznie ciekawie sie zachowuja...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-25 11:12
Zerkam na zachowanie kursu drozapolu,to juz nie ta sama spolka co 2 m-ce temu....ktos
zbiera,spadac nie chce ,ewidentnie zmienilo sie podejscie do waloru...
kloszard / 2008-03-25 11:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
masz racje, natomiast nie wiem, jakie sa spodziewane wyniki..ostatnie byly fatalne....dzis zreszta chyba juz koniec handlowania...ten strach do kupowania daje nadzieje na dluzsze wzrosty w 2 polowie roku ;-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-25 12:06
zatwierdzili na walnym skup akcji 10% po 8 zeta bodajrze....ustawilem sie w kolejce po sanwil-pda:-)
kloszard / 2008-03-25 12:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
o skupie wiem, to stabilizuje kurs, ale czy go podniesie....hm....sanwil- powodzenia :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-20 20:37
Wesolych Swiat Klo,zdrowka przede wszystkim :-)
kloszard / 2008-03-20 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al spokojnych i zdrowka :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-20 20:35
Podoba mi sie wypowiedz jednego forumowicza,niby takie oczywiste ale czy na pewno?

jak tak czytam te posty to dam wam prostą radę, którą staram się stosowac, a kiedy jej
nie zastosuję, przewaznie wtopa:
Albo jestem idiotą, albo nie jestem. Jeśli nie jestem, to kupuje albo w dołku albo w
trendzie wzrostowym. W pierwszym przyp. mozna nie trafić w 10tke, ale zakładamy, ze jest
prawie dziesiatka i dajemy sobie ew. 5% luzu.No to jeśli spadnie ponizej, to znaczy ze to
nie dolek i trza natychmiast sprzedawac, bo jak nawet dolek bylby na - 6% i zacznie
rosnac, to zaraz odkupimy i zarobimy...
w drugim przyp. istnieje ryzyko, ze trend własnie sie skonczył i wlazimy na gorce. jesli
zatem nie rosnie, a przeciwnie zaczyna spadac, to choduuuu...bo jak to przystanek tylko
czy mala korekta, to sie odkupi i i tak zarobi, a jesli szczyt, to ucieklismy. jesli tego
nie robię, jestem idiotą i tracę kasę lub zostaje inwestorem dłuuugoterminowym...))) Ale
po co kisic w czyms kapitał, ajk co innego moze urosnie...
tak wiec bezwzglednie stop-strata bo inaczej kiepsko...
kloszard / 2008-03-20 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
swieta prawda, ale fakt nie zawsze czlowiek ja stosuje :-)
Renumious / 2008-03-22 10:16 / portfel / "GPW Kmiot"
prawda to prawda li tylko prawda ;)
kloszard / 2008-03-20 16:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
koniec tego dobrego..swieta przed nami, ...mala przerwa sie wszystkim przyda...wszystkim zycze spokojnych, pogodnych swiat. :)
kloszard / 2008-03-20 16:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wiosna na lcc...jak juz wszyscy zaczeli watpic, to nagle :-)....ciekawe na jak dlugo starczy mu sily....i wiedzmy tez pokazuja sile...
kloszard / 2008-03-20 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry wszystkim....za oknem proszy ....a skyeurope startuje, z malym opoznieniem, ale jednak poleci :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-20 11:57
Witaj Klo...u mnie wczoraj padal snieg,dzis znacznie lepiej...zerkam na sky. z ktorej strony nie
spojrzec to nie wyglada na zbieranie materialu...kiedys wystartuje ,jak wszystko zreszta..
kloszard / 2008-03-20 12:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...u mnie tez slonce za oknem...jesli chodzi o sky to dla mnie ma przez soba korekte wzrostowa..jakies 30%....i to stanie sie za chwile...rynek dla mnie przez nastepne 2 miesiace nic nie zrobi...tak to widze przynajmniej...oczywiscie wielki brat wskaze droge...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-20 14:47
gdzie te wiedzmy...obiecali show,walke tytanow,armie wylaniajace sie zza wzgorz ...co za czasy ,juz nawet na to nie mozna liczyc:-)...
kloszard / 2008-03-20 15:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
co te wiedzmy wyprawiaja z lcc :-)....ferrum coraz lepiej wyglada na miesiecznych wskaznikach....
kloszard / 2008-03-20 15:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
poczekajmy jeszcze chwile..dajmy im szanse :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-20 15:36
obydwa walory dzis ciesza ,zobaczymy koncowke...kupilem troche syntka po 1.01
kloszard / 2008-03-20 16:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
syntek....powiem Ci ze troche slabszy jest niz podejrzewalem....zobaczymy...na razie widoczne przegrupowanie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy