Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
kloszard / 2008-03-14 09:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam Panowie...wlasnie zobaczylem ze jednak cos nie chcemy rosnac :-)....Al...info z 1971 roku....historia lubi sie powtarzac :)......wszystko na razie zgodnie z prognozami....ci, ktorzy wieszcza wzrosty i bicie rekordow jeszcze beda musieli poczekac..kryzys sie nie skonczyl, recesja jeszcze nie przetrawiona, fundamenty w usa sa slabe....azja...nie jestesmy samotna wyspa.....
barabaszek / 2008-03-14 11:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie!Cały czas jednak czekam ,że się pomylisz :-))).Pozdrawiam serdecznie.
kloszard / 2008-03-14 11:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku pamietaj ze w usa nie widac konca kryzysu....japonia dno....azja mocna korekta....bez oznak poczatku konca kryzysu finansowego w usa nie bedzie zadnych dluzszych wzrostow...moze jeszcze warto wspomniec o recesji i inflacji u jankesow....
kloszard / 2008-03-14 11:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszku...tez czekam :-).......kiedys napisalem ze wieksze wzrosty czekaja nas w 2 polowie roku...i na to dalej sie zanosi, jesli optymistycznie usa zaczna wychodzic z kryzysu...jesli....na razie jednak scenariusz zaklada czekanie, bo sytuacja jest niestabilna, mozliwe sprawdzenie minimum, a mizerne obroty utrudniaja wyjscie.....pozdrowienia
kloszard / 2008-03-14 09:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
co ja taki niegrzeczny jestem z rana...oczywiscie witamy Panie baardzo goraco :)......przy okazji zapraszam na Pilsko na narty- swietne warunki narciarskie, swiezy snieg, pusto.....zapraszam bezinteresownie, gdyby ktgos pytal, bo to nie moja gora :-)
Renumious / 2008-03-14 10:50 / portfel / "GPW Kmiot"
Klo...ty szowistyczna...;)

zaproszenie na narty traktuje jako czarny humor...a nie złośliwość z Twojej strony... Mi syn w każdej chwili na świat może przyjść na litość boską ! ;)
Co do wieszczenia rekordów...:)
kloszard / 2008-03-14 11:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu..sorry, jestem w urlopowym nastroju, a Ty przeciez ..no sorry :)..jakies ruchy cos sie dzieje ????
napisz gdyby cos....
Renumious / 2008-03-14 11:26 / portfel / "GPW Kmiot"
Przyjmuje "sorry" ;)
ruchy są, ale niestety niespecjalnie obiecujące...chyba się to skończy wszystko "wykurzeniem" malucha...oczywiscie nie omieszkam się pochwalić jak już bedzie po wszystkim :)
kloszard / 2008-03-14 11:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wykurzanie teraz jest zdecydowanie dominujace..jakos maluchy sie nie kwapia z wyjsciem :)
Renumious / 2008-03-14 11:44 / portfel / "GPW Kmiot"
szczególnie jak maluch nie taki maluch, wg wyliczeń ma 4,2 kg, tylko po kim on taki to ja nie wiem...:)
kloszard / 2008-03-14 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
4,2....wow...moze to blizniaki :)
smooth / 2008-03-14 12:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie,

Gratuluje Renumious i mam nadzieje w niedługim czasie pogratulowac jeszcze raz. Wiesz juz jaka płeć maleństwa? Ja przezywałem to 5 miesiecy temu. Mała wzieła nas z zaskoczenia 2 tygodnie wczesniej. Chyba tak nalepiej i poszło jak z płatka. Dobrze ze moja kobitka juz od paru miesiecy wczesniej miała torby spakowane:)

Koloszard, nawet nie wiesz z jaką checia bym do Ciebie dołączył. Z resztą o moim zamiłowaniu do białego szaleństwa juz napisałem niżej. Baw sie dobrze, a wiem ze to zabawa przednia.
Pozdrawiam
Renumious / 2008-03-14 13:24 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Smooth,
przede wszystkim gratulacje. Mocno Was męczy w nocy?

Mam nadzieję że niebawem będzie okazja do drugich gratulacji a za pierwsze dziękuję.
To jest chłopiec, Wiktor. Też miał nas wziąć z zaskoczenia, ale termin już minął i nic...Torby spakowane od 2 miechów, rzeczywiście to ważne bo różnie bywa.

A tak a propos wypoczynku to ja nigdy nie jeździłem na nartach, na desce też nie...kiedy w końcu muszę spróbować...
smooth / 2008-03-14 14:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzieki za gratki. Z nocami to róznie bywa. Raz spi całą noc, a raz budzi sie co 3 godziny gotowa do zabawy. Ja profilaktycznie, niechcący zaspiam w salonie na kanapie.:)

Narty - musisz spróbowac. Nauczyłem w swojej historii pare osób. Teraz wszyscy jeżdzą ale beze mnie :)
Renumious / 2008-03-14 14:18 / portfel / "GPW Kmiot"
sprytnie...co do tej kanapy ;)

co do nart, to chyba się w końcu skuszę najbliższej zimy...mały już bedzie gotów na wojaże...jak znajomi nie będą w stanie wybrac sie z nami i nas podszkolić odezwę się :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-14 14:33
Mnie rowniez nigdy nie bylo po drodze z nartami....najblirzszej zimy zamierzam to naprawic...
kloszard / 2008-03-14 12:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth....gratulacje ..jak mala ma na imie?
co do bialego szalenstwa to sam jestem zaskoczony takimi warunkami...moze za rok dasz rade :) ...deska czy boazerie preferujesz ? :)
smooth / 2008-03-14 12:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Mała ma na imię Hania.
Co do warunków to rzeczywiscie ostatnimy laty na polskich stokach ze sniegiem kiepsko. Ja narciarski konsrewatysta wiec boazeria. Próbowałem na desce, nawet troche załapałem ale nie podoba mi sie brak komfortu swobodengo ruchu.
Na pilsku chyba byłem, choc pewny nie jestem. Ostatnimy laty jednak wybierałem słowackie lub czeskie stoki jednak i tym wiele brakuje do alpejskich warunków. Co do kosztów to bywa róznie ale fajniej jest płacic za na prawde dobrą usługe.
Teraz jestem na wsypach. Jest tu pare górek ale sniegu nie ma, a jak jest to i nawet sztuczny szybko spłynie po deszczach. Byłem pare razy pod dachem ale nie ma to jak swierze mroźne powietrze, piekne górskie zimowe widoki i ta przestrzen. Czasami mysle ze własnie dlatego tak lubie ten sport. Uwielbiam usiąsć gdzieś na szczycie i po prostu podziwac przyrode.
Ehh... sie rozmarzyłem a my tu do szczytów mamy jakies 1100pkt.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-14 14:20
Gratki odnosnie coreczki:-) Jak cos to daj znac mam dla niej odpowiedni material genetyczny
...chlopakow na Swat:-)pozdr.
Renumious / 2008-03-14 14:23 / portfel / "GPW Kmiot"
mój co prawda będzie mlodszy ale chętnie postawie go w szranki i konkury ;)
smooth / 2008-03-14 14:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Pogadamy za około 20 lat. A Wy juz od dziś do roboty, na posag zarabiać!
smooth / 2008-03-14 14:38 / portfel / Tysiącznik na forum
chociaż nie, to chyba ja do tej roboty jednak. Sie zakreciłem z wrazenia:)
kloszard / 2008-03-14 13:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Hania..ladnie :)...tez u mnie boazeria na nogach...deske probuje na razie...njchetniej wybieram dolomiy wloskie, ale teraz brak czasu na dalszy wyjazd....co do kosztow to przy tej cenie € to spokojnie...tam naprawde podziwiamy przyrode z wysoka..:)
mamy fajne noclegi kolo ortisei gdzie jezdzimy czesto...masz racje ze przestrzen, powietrze i widoki...przyroda i nic wiecej :)
Renumious / 2008-03-14 14:26 / portfel / "GPW Kmiot"
a propos boazerii...Klo, a nie myślałeś żeby pojeździć na prawdziwych nartach? ;)
smooth / 2008-03-14 14:31 / portfel / Tysiącznik na forum
hehehe, dobre :)
Renumious / 2008-03-14 13:26 / portfel / "GPW Kmiot"
Hanka, no proszę, nasza przyjaciółka w październiku 2007 też powiła Hanie...:)
co do obcowania z przyrodą, pozostaje mi Lasek Kabacki póki co :)
kloszard / 2008-03-14 13:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu...wlasnie w niedziele bylem tam na spacerze, wczesniej pizza w - solo far niente czy cos w tym rodzaju :)....
Renumious / 2008-03-14 14:13 / portfel / "GPW Kmiot"
jestem tam co łikend, od strony Józefosławia, pusto, głucho, naprawdę można się wyciszyć...
a propos pizzy...jak tam dieta i fitness?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-13 10:38
Rezerwa Federalna opóźnia dzień rozrachunku
Wersja oryginalna: The Fed is delaying the day of reckoning
W roku 1971, gdy dolar był słaby i tracił na wartości, amerykański Minister Skarbu John
Connally, w swojej sławnej wypowiedzi, poinformował resztę świata, że dolar amerykański
jest "naszą walutą ale waszym problemem".
więcej:
http://ft.onet.pl/11,7603,rezerwa_federalna_opoznia_dzien_rozrachunku,artykul.html

dobry kubus:-)
Renumious / 2008-03-13 10:51 / portfel / "GPW Kmiot"
Al, w najbliższym czasie będzie się jeszcze działo...ja ciągle mam wrażenie ze czeka nas kolejne informacyjne trzęsienie...
barabaszek / 2008-03-12 15:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Taki stop na Hawe to nie jest przypadek....proszę o komentarz.Pozdrawiam
Renumious / 2008-03-12 19:03 / portfel / "GPW Kmiot"
Barabaszku, osobiście nie przywiązywałbym wagi do takich pojawiających się zleceń.
Oczywiście nie jest to przypadek...najprawdopodobniej ;)
Renumious / 2008-03-12 13:07 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam...
ale jakoś cicho i głucho ;)
kloszard / 2008-03-12 16:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witajcie Panowie..jakos brak euforii u nas widze :)
na razie ciesze sie zjazdami,dzis sypalo sniegiem u gory...gielda chyba nie ucieknie :)
smooth / 2008-03-12 21:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Boże jak Ci zazdroszcze. Tu gdzie mieszkam sniegu jak na lekarstwo a narciarstwo ta moja pasja. Byłem w tym roku troche w Alpach ale jak dla mnie te kilka dni na stoku to stanowczo za mało.

Pozdrawiam i baw sie dobrze.
smooth / 2008-03-12 13:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć,

Czekanie na 14.30 :-)
kloszard / 2008-03-11 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak patrze dzis na DJ....hm...tak...niech od razu urosnie 600 pkt....co za bzdety....Barabaszku nie ma na razie dla mnie fundamentalnej zmiany na parkietach..zachowanie dzisiejsze dj tylko mnie w tym upewnia....a nasza gpw...Renu ponizej wlasciwie pisze....takie rodzynki jak armata, centek czy msz ciesza, ale nie zmieniaja obrazu calego rynku..wykresy maja jeszcze sporo do udowodnienia...pozdro
barabaszek / 2008-03-12 15:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!Dziękuję za komentarz jak widać na razie jest pół na pół...czyli krótkie odreagowanie i później spadek indeksów...ciężko się znaleźć w tej huśtawce.Pozdrawiam
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-11 14:19
Klo..ale kicha z ksiazka...wlasnie rozmawialem z ojcem....ksiazka odnosnie grup krwi zostala napisana przez jakiegos Amerykanca,bylem przekonany ,ze te info od ojca pochodza z ksiazki"czy 150 lat...sorka.
kloszard / 2008-03-11 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al ..to troche mi ulzylo..bo myslalem ze juz dziury w pamieci sie robia :-)
pozdro
magda_kasperska / 2008-03-11 17:10
witam
Pozwolę się wtrącić. Wydaje mi się, ze ta ksiażka to
Gotuj Zgodnie Ze Swoją Grupą Krwi - Dr Peter J. D`Adamo , Catherine Whitney
Lubię Was czytać od czasu do czasu

pozdarwiam
Renumious / 2008-03-11 19:05 / portfel / "GPW Kmiot"
Dzięki za tytuł...poszukam na allegro jakiegoś ultrataniego egzemplarza ;)
Pozdrawiam Pierwiastek Żeński...
kloszard / 2008-03-11 18:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Magda, milo ze wpadlas :) i dzieki za ksiazke :)

pozdrowienia....pozdrawiam wszystkich ze slonecznego pilska..w korbielowie jeszcze jezdzimy na nartach :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-11 18:03
dzieki wielkie ,tatus mi troszke zagmatwal z ta ksiazka:-)...pozdrawiam
Renumious / 2008-03-11 10:30 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam Panów,

jeszcze słowo o Hałwie...
W ciągu najblizszych dwóch tygodni na GPW pojawi sie sporo akcji zakupionych po 1,05 PLN. Szansa na dalsze wzrosty jest minimalna, moim zdaniem cena "zleci" do ok. 2 PLN.
barabaszek / 2008-03-11 12:43 / portfel / Tysiącznik na forum
To by było fatalnie przyznaję...oby się Twój scenariusz nie spełnił.Pozdrawiam
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-11 13:33
Witajcie Towarzysze,

nie do konca Renu,zeby wykupic po 1.05 mosialem miec pp ,ktore kosztowalo na zamkmnieciu cos kolo34 zeta....wiec 34 zeta + 20 x 1.05...lacznie daje 55 zeta,czyli 2.75 sztuka....acha ,przeczytalem ,ze jakis fundusz Cypryjski objol w zapisie prawie 10 mln akcji
nie majac wczesniej ani jednej.....takie fundy nie zakupuja akcji dlugoterminowo,nie ma
co sie oszukiwac...nie zejdzie ponizej 3.50 czyba,ze ktos bedzie chcial tego,ale przeciez
ta spolka ma byc"pompowana" cala spekola o tym wie:-)) wiec wszystko moze sie zdarzyc,lacznie z niedlugim rozpoczeciem podbijania ceny aby otwarcie pda bylo wysokie....
Renumious / 2008-03-11 13:53 / portfel / "GPW Kmiot"
są jeszcze akcje dla pracowników...sporo tego i te miałem na myśli...
co do obliczeń to wszystko się zgadza...obstaję przy 2 PLN...tyle że zgadzam się że wszystko może się zdarzyć :)
barabaszek / 2008-03-10 23:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie i forumowicze.
Renumious...hmm w innych okolicznościach przyrody zgodziłbym się z Toba w 100% bo np.WIG20 chodził ostatnio po pasku USA z zegarmistrzowską dokładnością...ale dzisiejsza sesja była totalnie różna...jutrzejsza ...hmm może zaskoczyć....napiszcie swoje spostrzeżenia na temat dzisiejszej sesji ciekaw jestem Waszej opinii.Pozdrawiam
Renumious / 2008-03-11 12:52 / portfel / "GPW Kmiot"
Barabaszek, zauważ że nasz rynek często zachowywał się odmiennie od zagranicy w odniesieniu do pojedyńczych sesji. Moim zdaniem w sytuacji krótkoterminowej nie ma zadnych symptomów zmiany rysującego się trendu.
WIG20 w ciągu ost. 30 dni spadł o ponad 2%, FTSE o niecałe 2%, DJI o ponad 4%, Węgry o przeszło 6%.
Obroty od początku roku są coraz niższe. Moim zdaniem mamy rysujący się trend spadkowy z otwarciem luki bessy 10 stycznia na wykresie WIG będącej równocześnie przebiciem linii wsparcia wyrysowanej począwszy od marca 2003 (na WIG20 dolny knot swiecy z sesji poprzedzającej sięgnał otwarcia z 10 stycznia ). Myślę, że jak skoczą obroty i otrzymamy wzrost na sesji wbrew spadkom w USA można zacząć mówić o rozdzieleniu sie naszych parkietów, póki co płyniemy z prądem...
barabaszek / 2008-03-11 16:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!Dzisiaj dalej z prądem ale chyba Nas to nie martwi prawda?Pozdrawiam
Renumious / 2008-03-11 19:02 / portfel / "GPW Kmiot"
:)
dzisiaj mieliśmy zależność im większy parkiet tym wzrosty bardziej umiarkowane...ale zawsze wzrosty...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-10 16:00
hejka Klo...mam nadzieje,ze stany sa swiadome jak mosi sie zakonczyc sesja u Nich...
Czy Lcc skazane jest na sukces,pytam w terminie paroletnim,Panowie...
kloszard / 2008-03-10 16:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jankesi...zobaczymy....lcc powinno byc drozsze pod koniec roku...tak mysle....
Renumious / 2008-03-10 16:55 / portfel / "GPW Kmiot"
Hej,

LCC bedzie droższe na koniec roku, ale czy droższe od poziomu aktualnego ? ;) a kto to wie...
Jankesi...a kto to wie? ;)

Teraz pewne jest tylko to że jutro czeka nas kolejna sesja...;)
Żartowniś ze mnie...;)
kloszard / 2008-03-10 17:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zartownis....to prawda :).....jesli chodzi o lcc..to mysle, ze bedzie drozsze od poziomu obecnego, choc na razie totalna porazka....
co do pewnosci jutrzejszej sesji..hm...wystarszy awaria IT i zadnej sesji nie bedzie :-)
Renumious / 2008-03-10 17:05 / portfel / "GPW Kmiot"
Klo, i tu mnie masz z ta awarią...w takim razie śmierć ....smierć jest pewna...;)
kloszard / 2008-03-10 17:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
i podatki :-)
smooth / 2008-03-10 16:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie,

Powiem Wam ze po dzisiejszej sesji ja już głupiałem do reszty.

pozdrawiam
Renumious / 2008-03-10 17:03 / portfel / "GPW Kmiot"
myślę ze przebieg dzisisiejszej sesji jest zgodny ze scenariuszem który rysował Klo gdzieś poniżej...a który i mnie wydaje się prawdopodobny...odbicie które wleje w serca inwestorów nadzieje ze mamy koniec spadków (czyt. koniec bessy) a następnie spadki poniżej styczniowych minimów...
przy okazji mamy porzadny wzrost na WIG20 przy spadającym KGHM i nikłe obroty na maluchach kórych indeks dzisiaj zakończył pod kreską...
kloszard / 2008-03-10 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth....to oznaka przesilenia...inwestorzy sa zdezorientowani....wystarszy znac kierunek nastepnego ruchu :)
smooth / 2008-03-10 17:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Przyznam ze liczyłem dzis na wzrosty ale nie na ponad 2% na wig20 przed fixingiem. Czy inwestorzy uznali ze własnie kupuja w dołku? To dlaczego nie robili zakupów na szerokim rynku? Cos tu zalatuje jąkąś sciemą. A przy takich obrotach o fałszowanie rzeczywistosci nie trudno. Jak USA dzis sie nie oprze spadkom widze u nas jutro kolor buraczkowy albo nawet buraczany:)
Renumious / 2008-03-10 22:58 / portfel / "GPW Kmiot"
jak widać spadek nastąpił, niemały zresztą...
mimo wszystko miłej nocy Panowie :)
kloszard / 2008-03-10 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jak sam napisales- zalatuje tu sciema....mysle, ze po zeszlotygodniowych spadkach rynek byl wyprzedany mocno, wiec fundusze nie mialy probelmy zeby zrobic maly face liftnig....zakupow na szerokim rynku jeszcze dlugo nie bedzie widac...bo kryzys w usa sie nie skonczyl...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-10 09:18
tytul:"czy mozna zyc 150 lat?"...autor:Michal Tombak....koszt 29.90
Renumious / 2008-03-10 10:34 / portfel / "GPW Kmiot"
Dzięki...a przy okazji witam Panów...
obroty znowu nedzne...
kloszard / 2008-03-10 13:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania Renu...nedzne..poza tym nie moglem sie zalogowac....
kloszard / 2008-03-10 09:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...rozbawiles mnie....mam ta ksiazke...nie pamietalem ze tam jest dieta krwista...
al-capponi / 89.228.42.* / 2008-03-10 09:44
krwista...hmm
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-10 09:51
ojciec mi podal tylul dzis z ranca
kloszard / 2008-03-10 10:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
rozbawiles, bo czlowiek czyta u oglada tyle rzeczy, a pozniej wiekszosc zapomina....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-08 11:06
Klo....z tego co zrozumilalem to chcesz zlapac mase ,stosoj ilosc powtorzen ktora podalem
,zaczynasz od 8-9 ruchow ....zaszla mala pomylka odnosnie kto ma nadwage a komu trzeba padrzucic pare kilosow....cos to pytaj...
kloszard / 2008-03-08 11:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al, Renu to chyba mam wszystko...jedynie bedzie problem ze sztanga bo cwicze sam w domu, ale moze w takim razie bede robil wychodne na silke raz w tygodniu...tytul ksiazki krwistej tez chetnie wezme...dzieki Panowie i uciekam piekny dzien za oknem ...
Renumious / 2008-03-08 14:08 / portfel / "GPW Kmiot"
Powodzenia...z tymi wypadami na siłkę to proponuję częśćiej, jednak nie ma to jak porządna "pakiernia" :)
al_cappomi / 89.228.42.* / 2008-03-08 14:17
jestem tego samego zdania co Renu..oplacilem od razu 160 zeta na 3-rzy miechy karnet...
lepiej pocwiczyc w domu niz wcale,choc nic nie zastapi prawdziwej silowni....
dzis odworze dzieciaki do tesciow ...mosze isc do kina na "lejdis", szefowej zarzadzila....
Renumious / 2008-03-07 23:13 / portfel / "GPW Kmiot"
Ja już się pożegnam, bo Ciało Kuliste zaczyna nocną aktywnośc i podotrzymuje jej towarzystwa.
Miłego łikenda...co tam spadki w USA...wiosna idzie ;)
kloszard / 2008-03-07 23:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie wiosna :) tez uciekam dobranoc Panom...Al dzieki za diete..i czekam na system Weidera :-)
kloszard / 2008-03-07 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zrobilo sie dietetycznie i medycznie...Al moj ociec stosuje diete 'krwista'....hm,musze sprawdzic jaka mam grupe krwi :).....Renu co do coli to masz racje, mnie to tez przeraza ...hm cole odpuszcze ale bez pizzy nie dam rady sorry :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 23:28
jezeli bedziecie chcieli to podam tytul i autora ksiazki odnosnie grup krwi.....
Renumious / 2008-03-07 23:30 / portfel / "GPW Kmiot"
poproszę :)

nie ma mnie...tak tylko przypadkiem zajrzałem :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 23:33
23.30 trzeba sie rozejrzec na jakism filmem na dobranoc...jutro podam,przekrece do rodzicow ,widzialem ja pare tyg.temu..masz jak w banku...
Renumious / 2008-03-07 23:08 / portfel / "GPW Kmiot"
przynajmniej jesteś szczery :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 23:38
szczery dotyczy udania sie na film czy ksiazki
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 23:39
ooo to bylo do Klo,cos "tryby" nie zaskakuja
kloszard / 2008-03-07 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu ale mi zrobiles jadlospis :)dzieki...
Renumious / 2008-03-07 22:21 / portfel / "GPW Kmiot"
AL widzę dołozył tyle samo...robi się nam kulturystycznie...kulturalnie już było (i jest oczywiście) ;)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 22:32
jest tu jeszcze ktos ?
kloszard / 2008-03-07 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jestem Al :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 22:53
ok,tylko jakie bylo pyt?.cos nie czaje bazy
kloszard / 2008-03-07 23:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
z tymi powtorzeniami....
kloszard / 2008-03-07 23:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
system weidera?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 23:26
zawsze po dlurzszej przerwie lub zacznyajac dopiero powinoo sie go stosowac...
rzecz polega na tym aby robic na karzdym treningu wszystkie partie ciala...ma to na celu
ogolne wzmocnienie organizmu,przygotowanie do ciezszego wysilku...
Opisze Ci moj pierwszy dzien w fitnes.
rozgrzewka,nastepnie 3 serie na lawce plaskiej ,pozniej 2 serie rospietek(koniec klaty)
nastepnie 3 serie sciagania drarzka za glowe,jezeli takiego nie masz stan z boku laweczki
jedna reke opierasz o jej brzeg,druga oposzczasz bezwladnie do samego dolu
zachowujac prosty kregoslup (w poziomie).....oposzczasz hantle wzdlurz ciala prosto w dol,pozwoj plecom sie rozciagnac ,podnosisz hantle do gory i zaczynasz kolejny ruch...
robisz takie 3 serie nastepnie przykladowo 2 wioslowanie ,czyli sciaganie linki do brzucha...barki 4 serje wyciskania w gore wystarczy czy to sztanga czy hantlami...biceps
to samo 4-5 serii max podnoszenie sztangi stojac...triceps zlap sztanhe na laweczce poziomej wasko,czyli miej odleglosc okolo 15 cm pomiedzy dlonmi,wyciskacz jak normalnie klate....nogi 5 serie przysiadow...tak powinenes cwiczyc ze 2 miechy 3-4 razy w tyg....system ten slurzy ciaglemu atakowi na miesnie,dziala zareczam...jezeli zbudowales jakas sylwetke w ciagu powiedzmy 2 lat i przestaniesz cwiczyc...pewnego dnia wracac
do fitnes ,odbudowanie tej samej sylwekti zajmie Ci max.polowe czasu,miesnie maja
niesamowita pamiec....John Weider wielokrotny mistrz swiata w kulturystyce...
Renumious / 2008-03-07 23:30 / portfel / "GPW Kmiot"
ile powtórzeń w serii poleca Pan Weider?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 23:37
system weidera zaleca 4-5 serii na partie ,ale za to ze sztanga ,hantle...nie maszynki,linki....
ta sama zasada co podczas budowania masy zaczynasz od 8-9 ruchow i w dol do 6...
oczywiscie obowiazuje progress czyli dokladanie ciezaru chocby po troszku przy kazdrj klejnej serii...
kloszard / 2008-03-07 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Panowie spokojnego weekendu ...ide zbijac, rozciagac, ubijac i wyciskac :)
Renumious / 2008-03-07 21:34 / portfel / "GPW Kmiot"
Spokojnego, i nie przecholuj, conajmniej 15 powtórzeń i kończąc musisz mieć zapas 2-3 powtórzeń...
ale się niegiełdowo zrobiło ;)
kloszard / 2008-03-07 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...Al cos pisal o 6-8 powtorzeniach ....mozemy to jakos uzgodnic?
faktycznie niegieldowo...tak jak gielda :)
Renumious / 2008-03-07 22:12 / portfel / "GPW Kmiot"
tak, pod warunkiem że jesteś juz w trakcie reżimu treningowego od 2-3 miechów, bo jak zaczynasz poważne treningi lepiej zrobić 3-4 tygodnie wprowadzenia...własnie te 15 powtórzeń w serii, 3-4 serie i 2-3 cwiczenia na jedną partię...to moja rada
al-capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 22:14
momencik ide na maszka....rob system weidera przez pierwsze 2-3 miechy ,zaraz wytlumacze ...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy