Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
kloszard / 2008-03-07 16:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
kolejny tydzien za nami...sytuacja powoli acz systematycznie pogarsza sie z uwagi na sytuacje w usa...podane dzis info dotyczace zatrudnienia dobitnie pokazuja, ze recesja w usa to stan faktyczny i zanim bedzie lepiej najpierw bedzie gorzej...w takiej sytuacji szansa na odbicie w gpw jest bliska zero...oczywiscie ktos moze powiedziec, ze to moze byc powod do wzrostow...tylko ze praktycznie codziennie pojawia sie jakies info, ktore skutecznie gasi kupujacych.....
Renumious / 2008-03-07 21:40 / portfel / "GPW Kmiot"
... dopóki są tacy co mogą powiedzieć że może być powód do wzrostów bo "cośtam" będziemy spadać ;)
mam wrażenie że kolejny wysyp trupów z szafy wciąż przed nami
kloszard / 2008-03-07 14:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jankesi zaskoczyli..niestety negatywnie....jedyna pociecha ze juz piatek...przed nami testowanie minimow ostatnich ... na to wychodzi....
Renumious / 2008-03-07 21:16 / portfel / "GPW Kmiot"
...i całe szczęscie...:)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 21:37
i Ty ,Brutusie przeciwko mnie?:-)
Renumious / 2008-03-07 22:00 / portfel / "GPW Kmiot"
ja nic do Ciebie nie mam, to rynek ;D
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 15:14
ale skopali syntka ,cofnol sie 25% ....zblirza sie czas zakupow...
kloszard / 2008-03-07 15:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al...hm..pewnie tak...ale czekam na panike..bez niej nic nie kupuje....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 15:38
bzwbk 150 zeta ,bre 340 ostatni dolek mial 360 pare...niezle sie dzieje..
smooth / 2008-03-07 16:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie,

Dodam jeszcze PKN, Lotos.... też poniżej styczniowych dołków.
Renumious / 2008-03-07 21:55 / portfel / "GPW Kmiot"
a ja jeszcze raz wytrajkocze że bessa to bicie rekordów minimów...nigdy nie wiadomo czy już tanio czy dopiero będzie...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 21:52
jakos nie mam"ciagotek"do pkn,blirzszy memu sercu jest lotos :-))ponizej dolkow jest gtc,
sniezka,swiecie i .t.d
kloszard / 2008-03-07 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
GTC po splitach wiec u niego z tymi dolkami to troche inaczej....,
kloszard / 2008-03-07 17:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth....mysle ze jest jeszcze kilka ..biotek...agora w okolicach ....pozdro
kloszard / 2008-03-07 14:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Panowie jeszcze w sprawie klaty wariata...jakies sugestie dotyczace diety...
Renumious / 2008-03-07 21:33 / portfel / "GPW Kmiot"
najłatwiej jest zacząć od absolutnego wykluczenia następujących produktów...pamiętam że wspominałeś o pewnym balaście zalegającym na ciele ;)

- biały ryż i makaron precz!
- ograniczyć ilośc ziemniaków, o frytkach zapomnieć
- kajzerki, biały chleb i pieczywo tostowe białe wypad
- żadnych słodyczy
- żadnej pizzy, hamburgerów i mięsa z obfitą panierką
- cola, pepsi i inne cudowne trunki do zlewu, ograniczyć spożycie gazowanej wody
- zastąpić piwo winem i nie przesadzać z ilością alkoholu wypijanego na raz ;)
- ograniczyć spożycie warzyw strączkwowych jak groch czy fasola

Co i jak jeść:
5 posiłków dziennie i ost. posiłek na dwie godziny przed snem
Szczególnie obfite powinno byc śniadanie i obiad (byle nie późny)
Dozwolone "żarcie":
- ryby ( poza tymi najtłustszymi jak węgorz), najlepiej delikatnie smażone, gotowane lub na parze
- chude mięso czyli wołowina czy drób
- jajka
- jogurt naturalny, chude mleko
- owoce (np banany) i warzywa ( za wyjątkiem strączkowych), orzechy, rodzynki ( w niewielkiej ilości)
- oliwa (łyżka stołowa rano i zamiast oleju jeśli to możliwe)
- chudy twaróg
- kasza owsiana, gryczana, płatki owsiane, ( w żadnym wypadku nestlowskich produktów, nawet light)
- duuużo wody niegazowanej, słyszałem że np żywiec zdrój to straszny badziew, najlepiej szklanka raz na godzine, podczas treningu obowiązkowo ( ja zwykle wypijam 1,5 litra)
- chleb razowy (prawdziwy a nie barwiony karmelem zwykły biały), bułki razowe, makaron razowy, ryż brązowy

Uff, mam nadzieję ze Al coś uzupełni...ważna jest dyscyplina, żadnego podjadania, żadnych wyjątków :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 22:12
jestem...wogole wrocilem od tesciow niedawno,dzieci poszly lulu,wiec mam labe na calego,micha sie cieszy jak dziecku:-))
co do diet:bardzo warzne jest pytanie jaka grupe krwi posiadasz:Ja naprzyklad mam B...
osoby z tej grupy powiiny jesc duzo:baraniny,dziczyzny,indyka a preewszystkim cielecine...
ryby:fladra,makrela,pstrag..za to nie wolno jest krewetek...kurczaka,gesi,szynki,wieprzowiny..
pic:chude mleko jogurty,sery:wiejski,owczy,feta,mozarellla,jajka...
mojej grupie krwi zakazane jest jedzenie margaryny,oleju slonecznikowego,rzepakowego
za to jak najbardziej oliwa z oliwek...
jezeli masz grupe B jedz soja,fasole,owsianke,otreby owsa...nie powinno sie jesc platkow kukurydzianych,kaszy jeczmiennej..chleby dla grupyB-razowy,ogolnie ciemny,chleb pytlowy
,jasny zapomnij ....owoce,warzywa:buraki,marchew,kalafior,seler,a przed wszstkim
kapustke kiszona...za to nie wolno pomodorow,rzodkiewki(ogolnie jest niezdrowa )
i kukurydzy...jedz ananasy,banany,sliwki,jablka a przed wszystkim zurawine ...bardzo zdrowa,ogolnie dla wszzytkich grup krwi... zalecane picie miety,szalwi,..unikaj podbialu,pomidorow,sokow z niego,ketchupu...oczywiscie to co dobre dla grupy krwi B
nie bardzo slurzy grupie A i odwrotnie ...grupa A ogolnie jest grupa miesna w przeciwienstwie do A tam nalezy wcinac kurczaki .i.t.d.
ogolnie wszystko co napisal Renu...jest dobrze,pij mnostwo wody niegazowanej...
Ja zrozumialem ,ze chcesz zlapac masy...Renu powyzej pisze o paru kg do zrzucenia,chyba lekko sie zamieszalem ...
za zamieszczony tekst biore calkowita odpowiedzialnosc:-)
Renumious / 2008-03-07 22:18 / portfel / "GPW Kmiot"
prezentujesz widze Al szkołe diety pod grupe krwi...jest to dość ciekawe, z badaniami naukowymi na ten temat dość blado, ale być może ma to sens...
co do łapania kilogramów czy zrzucania zbędnych to kwestia jest przy ustawianiu ilości węglowodanów do białka...tutaj trochę dłuższy wymagający szczegółowych informacji temat...chyba już dzisiaj nie dam rady
ja zrozumiałem że Klo ma cosik do gubienia, ale może to właśnie Ty masz Al :D
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 22:31
znam diete,co wolno a czego nie...wcale mnie to nie pezeszkodzilo wypic pare k coca coli
,zjedzeniu nie mnie hamburgerow,pizzy:-)
Renumious / 2008-03-07 22:33 / portfel / "GPW Kmiot"
w końcu byłeś tam gdzie "te rzeczy" rosną na drzewach ;)
ja wczoraj jadłem pizze...żona nie wytrzymała i zamówiła...ja krótko protestowałem :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 22:42
od kiedy wrocilem nie jadlem ani jednej pizzy,hamburgera,frytek....zostala mi przypadlosc
do pepsi,ograniczam jak moge..od wczoraj:-)
Renumious / 2008-03-07 22:45 / portfel / "GPW Kmiot"
kiedyś trzeba zacząć...życzę wytrwałości...
a tak swoją drogą a propos pepsi, czy coli...
najdroższa marka świata to Coca-Cola, marka napoju gazowanego, barwionego na brązowo którego jedynym walorem jest to że świetnie sprawdza się jako odrdzawiacz...nie uważasz że to przerażające?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 22:52
wiem,jestem calkowicie tego swiadomy....ale czyz zycie nie kaze cieszyc sie wlasnie
tymi drobnymi rzeczami?szukac przyjemnosci podczas mijania dni podobnych do wczoraj....
jestem troszke ten-tego wiec nie wiem czy zrozumiesz moje przeslanie..
ps.ide po herbatke z cytryna
Renumious / 2008-03-07 23:06 / portfel / "GPW Kmiot"
zgadzam się, ale dlaczego od razu truć się na życzenie speców od marketingu tej potwornej marki? :)
barabaszek / 2008-03-07 10:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Kloszarda i kącikowców.Rozumiem Kloszardzie,że nie jesteś przekonany tak jak Big odnośnie dzisiejszej obrony na JD?Pozdrawiam
kloszard / 2008-03-07 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszku...hm...nie wiem czy DJ bedzie dzis broniony...warren buffet kiedys powiedzial, ze nigdy nie zarobil pieniedzy prognozujac kursy,,,,on po prostu kupuje aktrakcyjne spolki po atrakcyjnych cenach nie patrzac na wykresy....jesli ktos widzi atrakcyjne akcje po atrakcyjnych cenach powinien kupowac...z punktu widzenia AT nie widze zadnego powodu do kupna akcji obecnie z kilkoma wyjatkami jak armata....kryzys finansowy w usa sie nie skonczyl i nie widac zadnego objawu jego konca, a bez tego nie widze szansy dluzszego odreagowania...pozdro
kloszard / 2008-03-07 09:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry...kolejny dzien swistaka...Al dzieki za opis ciwczen, zamiast dt moze pojde zbijac :)
Renumious / 2008-03-07 10:01 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam,

brak popytu, brak obrotów i niedźwiadków dobry dzień...
obroty na WIG mogą zmylić bo na KERNEL poszedł mega baton, rzadko spotykany na maluchach , prawie 200 baniek przeszło z rąk do rąk...
kloszard / 2008-03-07 10:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
cze Renu...kernel hm...trzeba sprawdzic...na razie nieduze spadki, wodospad moze sie zaczac po danych z rynku pracy 14.30...w usa..jakos nie wydaje mi sie ze moga byc dobre...chcialbym sie mylic...
Renumious / 2008-03-07 11:57 / portfel / "GPW Kmiot"
teraz tylko bardzo niespodziewane info mogłoby spowodować silniejszy ruch na północ...
a propos Kernela to dzieje się tam sporo, a spółka z AT wygląda imponująco...
kloszard / 2008-03-06 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al , dzieki wsio zrozumiale, jedna rzecz tylko- miesnie zebate...co to ???
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 20:56
zbijasz sie:-)))
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 10:27
tak jak dopisal Renu ponizej ,mozna robic klatke lerzac glowa w dol....miesnie zebate sa usytuowane na dole klatki piersiowej i roschodza sie na boki ciala....opisane przenoszenie
hantli za glowe w znaczacy sposub rozbudowywuje klate oraz jej pojemnosc ....
cwiczac glowa w dol wyrabia sie" podciecie "klaty ,cwiczenie raczej dla osob min.sredniozawansowaych ...duzo warzniejsze to lawka plaska oraz skoska...
kloszard / 2008-03-07 10:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Panowie dzieki...nie wiedzialem ze przenoszenie jest takie wazne...hm...
Renumious / 2008-03-07 13:17 / portfel / "GPW Kmiot"
w przypadku tak rozległych mięsni jak klatka bardzo ważne jest urozmaicenie ćwiczeń...przenoszenie jest jednym z ciekawszych ćwiczeń dodatkowych, np Arnie to ćwiczenie cenił bardzo wysoko i chyba przyczynił się do jego spopularyzowania...
kokar / 82.139.42.* / 2008-03-07 14:59
Ja przenoszenie ceniłem bardzo,dawno nie cwiczyłem bo miałem kontuzje barku ale przypomnieliscie mi wiec chyba powróce,zobacze jak bark reaguje.Ogółem cwiczenie bardzo dobre poza miesniami klatki dobrze wyrabia miesnie najszersze grzbietu,ogólnie dobrze dorzezbia.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-07 15:13
ja jestem po pierwszym treningu od 10 lat....beda jutro zakwasy,to pewne..
kloszard / 2008-03-06 16:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie przeczytalem ze point planuje emisje...hm...to bym dzis calosc wywalil....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 17:30
mosialem wyskoczyc na chwilke z domu...Klo...co chcesz abym wytlumaczyl ,cwiczenia na klate?serje ,chcesz jakies dobre cwiczenie na pojemnosc pluc,co za tym idzie wieksza
klata ,jak u wariata:-)
kloszard / 2008-03-06 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
klata jak u wariata ..dokladnie :) jakis zestaw .serie...super serie ...cos skutecznego...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 19:27
od czego tu zaczac...zasada nr.1 ...aby cos roslo mosi miec czas na regeneracje....kiedy zaczynalem cwiczyc robilem kazda partie ciala 2 razy w tyg.,a to blad....po jakims czasie okazalo sie ,ze zaczyna sprawiac mi trudnosc robienie serji tym samym ciezarem ....
wtedy sie przeziebilem ....pare dni pozniej napuchlem jak bania...wniosek:organizm mosi odpoczywac...dotyczy to kazdej partii ciala ,wyjatkiem sa lydki,ktore ciezko jest skatowac..
.kazda czesc ciala powinno sie cwiczyc raz w tyg.klatka 4-5 cwiczen max ilosc serii lacznie nie powinna przekroczyc 20,to samo dotyczy sie najszerszego grzbietu czyli plecow..
barki:4 cwiczenia po 4 serie +kaptury(stoisz prosto,w kazdej rece po hantli,lekko ugiete w lokciach,unosisz i przytrzymujesz ) dotyczy sie to kazdego cwiczenia szybko podnosisz
,wypychasz,powoli opuszczasz....biceps,triceps 3-4 cwiczenia max 15 serii sa to male partie ciala w zupelnosci wystarczy....mistrz Polski w kultyrystyce robi ilosci serii na dane partie ciala mniej wiecej tyle co powyrzej podalem....
najlepiej laczyc :1 dzien klatka,biceps,2 plecy.3-wolny,4 barki,triceps,5 nogi,6,7 odpoczynek...
co do klaty:pierwsze cwiczenie :lawka prosta 4 serie ,zawsze rob progrss czyli po kazdej serii dokladaj ciezar ,przy czy zmniejszac ilosc powtorzen....np.zaczynasz 50 kg -8-9 ruchow nie rob wiecej ,dolorz np 3-5 kg 7ruchow i t d ale nie mniej niz 6....kiedy robisz wiecej ruchow to wtedy idzie na "rzezbe" jezeli mniej niz 6 -sile...po tym zrob opuszczanie
jezeli np.zakonczysz 4-ta serie na 65 kg to wtedy doloz 20 kg i wykonoj tylko opuszczanie
,ktos mosi stanac za Toba ...Ty opuszczasz powoli ,osoba staojaca za lawka wyciaga sztange ku gorze przy malej pomocy Twojej jezeli mu ciezko(bardzo dobre cwiczenie na sile),.progress stosoj zawsze bez wzgledu co cwiczysz ,lacznie z zajobem:-))miesnie sie przyzwyczaja i wprowadza to stagnacje ,tak samo jak powinno sie zmieniac cwiczenia co 2-3 m-ce...np.zamiast sztangi przy klacie urzyj na skosce hantelek...rob zawsze cwiczenie roziagajace czyli rozpietki,zapewne wiesz o czym mowie....dobrym cwiczeniem na pojemnosc pluc a zarazem miesnie zebate jest przenoszenie hantli za glowe...polrz sie na lawce moze byc wzdlurz lub jeszcze lepiej wszerz ,aby lopatki byly na lawce...zlap ja wewnarz hantli obu rekoma ,ugnij lekko lokcie okolo 5% ,przenos za glowe az do calkowitego rozciagnieca ,ta sama zasada oposzczasz powoli w miare szybki ruch ku gorze....pozycja wyjscowa dla hantli to mniej wiecej splot sloneczny....oposzczajac wciagasz powietrze wydech na podnoszeniu...
nie wiem co napisac ,moze spodziewales sie jakiegos cudownego leku ,ale takowego nie ma ..pierw lawka pozioma,pozniej skos ,nastepnie rozpietki lerzac na lawce,na koncu
wspomnane przenoszenie za glowe....takie cos wystarczy w zupelnosci ....
jak cos Klo to pytaj ,wytlumacze ,staraj sie odseparowac dana partie ciala ktora cwiczysz
w danym dniu...kto pyta nie bladzi ...
Renumious / 2008-03-07 10:09 / portfel / "GPW Kmiot"
gwoli uzupełnienia...
wspominałeś o problemach z klatką. Masz problem z ogólną masą klaty czy wyraźnie odstaje któraś z częsci klatki, a może chodziło Ci o mała siłę.
Jeśli chodzi o ogólną masę to Al podał wszystko co trzeba,
co do np słabych dolnych partii klatki ćwiczenie na ławeczce głową w dół i spinanie podczas ćwiczeń własnie tej partii daje dobre efekty kąt nie powinien być więskzy niż jakieś 30 stopni), czyli warto własnie klatkę zaczynac od takiego ustawienia ławeczki, w przypadku słabej górnej częsci klatki warto zaczynać serią na ławeczce złamanej do góry...tylko uważaj na kąt...mi pasowało ok.35 stopni zwykle, przy wyższych kątach zaczynają działać naramienne a nie o to chodzi...to jest kwestia wyczucia.
Bardzo ważne jest żeby tak dobierać ciężar przy ćwiczeniach klatki na złamanej ławeczce żeby móc dobrze kontrolować spinanie danej partii klatki...dobrze wykonane ćwiczenia powinny uwidocznić się w "zakwasach" danej częsci klatki...:)
kloszard / 2008-03-06 16:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
temat troche poboczny choc nie do konca...media i fora rozpisuja sie na temat cen surowcow i ropy..tymczasem od 2-3 lat urosly o wiele wiecej ceny soi, kukurydzy, pszenicy...i biorac pod uwage apetyty w chinach i indiach oraz idiotyczne pomysly produkcji ethanolu to mamy trend rosnacy na kilka lat..jesli jeszcze nalozy sie na to jakas kleska ekologiczna i zmiany klimatyczne to moze byc nieciekawie...
kloszard / 2008-03-06 14:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Panowie bylem na miescie....widze stopy bez zmian....co do pointa Al to przynajmniej 50% bym wywalil dzis.....jesli chodzi o lifting to mam laweczke lamana, dugi gryf i hantle, kolka rozne do 15 kg wagi....
kloszard / 2008-03-06 15:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
na pointa sie ustawilem ale Al nie chce oddac :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 15:41
...chce ,tylko za malo placisz,skapcze:-)) hehe
o hantelkach sporo pisania,wiec wstrzymajmy sie do zakonczenia sesji...
..pointa nie ruszylem ,palec na enterze...
Renumious / 2008-03-06 15:50 / portfel / "GPW Kmiot"
twardy jesteś, ja bym pewnie już wywalał, przynajmniej większość papiera, i zawsze w dobre, Klo'we ręce ;)
Co do zaleceń treningowych to rzeczywiście potrzeba trochę więcej czasu...bo nie spodziewałem się masz tyle sprzętu :)

Co do pointa grzeja go ostro...ja jednak tylko popatrze...
kloszard / 2008-03-06 15:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
2, 74 ....ja bym wcisnal :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 15:52
nie ma czym dzielic mam niecale 5 k i pp jezeli chcialbym je wykupic(cena 2.50)..
ostatnio wywalilem msz a ja zostalem z papierem...raz na wozie ,raz...
kloszard / 2008-03-06 09:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzien dobry....dzis pewnie bez zmian...o 14.30 ECB zdecyduje, czy obnizyc stopy....ciekawe czy bedzie zaskoczenie i obnizka.....
Renumious / 2008-03-06 09:42 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,

nudy ciąg dalszy...ECB obstawiam że zaskoczy...
kloszard / 2008-03-06 10:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu...ja obstawiam ze stopy bez zmian...
pietroo / 2008-03-06 09:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
widzę, że kupiłeś spekulacyjnie Hawe, nie boisz się?
kloszard / 2008-03-06 10:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Pietro...hm..szczerze to troche sie boje :).....tak naprawde to teraz nie powinno sie inwestowac...zbyt duze ryzyko w ogole...no ale kazdy ma jakies wady:)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 10:13
dzien dobry Panom....od dzis jestem pelnoprawnym bezrobotnym Reczpospolitej Polskiej...
sky pofrunol 8%+ tylko chetnych do sprzedarzy po kursie wczorajszego zamkniecia
nie brakuje,czy to nie dziwne?
kloszard / 2008-03-06 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al...gratulacje :) szampan bedzie?
a swoja droga- jak to obecnie wyglada jesli chodzi o zasilek?
co do sky to mysle, ze jakies dno uklepie jesli sie ma odbic...czy to dziwne...hm. cala gielda taka...takie millenium co wyczynia...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 11:04
zasilek?zapewne chodzi o ten dla bezrobotnych...nie wiem ,nie pytalem ...
kloszard / 2008-03-06 11:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
szkoda ....wiesz, jak tak dalej gpw bedzie sie zachowywala to chyba sie dowiem :)
a;_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 11:25
Na razie mam za co zyc,niech bardziej potrzebujacy ustawia sie w kolejce....od jutra zapisuje sie na silownie ,bedzie drugi Arni :-)) ..napisalem u Renu pare slow o poincie ,kosztowal wtedy 2.15 ,teraz 2.25 ,rosnie i to nie koniec podrozy...bralem po 2.50 okolo i 1.70 czyli dopiero wyszedlem na + malutki ....jedna z moich"satelitowych"spolek tak sobie je nazywam,z racji nieduzego kapitalu..
kloszard / 2008-03-06 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
silownia..fajny pomysl... kiedys biegalem na silke, teraz tylko brzuszki w domu i hantle...pamietaj o rozciaganiu mnie skrocily sie sciegna, bo za malo sie rozciagalem, teraz musze nadrabiac...
Renumious / 2008-03-06 12:04 / portfel / "GPW Kmiot"
Al, a propos siłowni pamiętaj że 50% sukcesu to dieta :)
w razie czego służe poradami :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 12:21
wlasnie zamierzam ja wprowadzic od dzisiaj,dlatego jajeczka na twardo ,sniadanko gotowe......te pare k wypitych coli zrobilo swoje...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 12:18
dzieki,bede pamietal...cwiczylem kiedys tz.10 lat temu dosc ostro...mosze pierw zrzucic pare kilo,upaslem sie za kierownica ...przy wzroscie 191cm warze 109:-((...tak to jest jak jedynym wysilkiem ostatnich lat bylo wejscie po schodach z zakupami ....cwiczylem na silowni z mistrzem Polski a wicemistrzem europy Mariuszem Slusarzem....zalatwial Nam
aminokwasy weidera 3000 zelowe,rozpuszczaja sie w ciagu 15 min kazda zawiera 3g czystego bialka....znam wszystko kreatyny,hmb ,elkatnityna,cla i tak dalej....przywiozlem
ze stanow pare odzywek bialkowych 90% ...na razie nic nie dotykam,nie ma takiej potreby
,moze l-kartityne przed latem ,aby wygladac jako tako...znam cwiczenia na kazda partie ciala co i ile czy na rzezbe ,masy lub sile....na razie zamierzam robic system weidera czyli
wszystkie partie ciala na jednym treningu po 4-5 serii tylko mosza to byc cwiczenia ze sztanga nie zadne linki...
Renumious / 2008-03-06 12:23 / portfel / "GPW Kmiot"
ja się tu oferuje z poradami a ty weteran jesteś...powodzenia w takim razie...dodam że ja własnie też zamierzam wrócić po 3 latach przerwy...w domu tylko od czasu do czasu tak jak Klo, hantle i takie tam...
jeśli chodzi o warunki fizyczne to ja jestem po drugiej stronie bieguna, karnityne znam z nazwy ;)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 12:33
karnityna jest to najlepszy srodek na przyrost masy ciala...zatrzymuje wode w organizmie...
cykl trwa 4-5 tyg.z czego polowe dawki bierzesz w ciagu pierwszego tygodnia,mosi wstrzasnac :-) bralem 2 razy ,dziala,tylko trzeba umiec ja rospisac ....piszac najlepsza
mialem na mysl legalne srodki nie sterydy...
Renumious / 2008-03-06 12:52 / portfel / "GPW Kmiot"
masz na myśli kreatyne chyba :)
nawet mam jeszcze resztkę na półce kuchennej.
Sterydy to coś czego nigdy nie tknę...za dużo widziałem :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 13:05
oczywisce,masz racje,kreatyna...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 13:10
sterydy to syf,widzialem jak chlopaki ktore sie przeziebily 2 tyg 10 kg down...a myslisz,ze od czego kulturysci maja tak do przodu wypchniete brzuchy?od brania gowna porosly wnetrznosci Ich watroby sa wieksze od Naszych glow:-))
kloszard / 2008-03-06 12:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Panowie, to z takim doswiadczeniem jak Al i Renu zakladamy siec silowni i fitness!!!

bierzemy duze kredyty ...wprowadzamy spolke na NC i ...jestesmy bogaci :-)))))))))))))))))))
Al to faktycznie masz z czego miesnie robic.... bo ja tez 191 cm, ale wagowo jeszcze spokojnie- 92 kg...w takim razie pytanko Panowie o klatke piersiowa..jakies ciekawe cwiczenia bo ze wszystkich partii ta u mnie najbardziej potrzebuje wzrostu :-)
Renumious / 2008-03-06 12:37 / portfel / "GPW Kmiot"
Klo, co do sieci siłowni to szczerze mówiąc kiedyś nawet coś takiego chodziło mi po głowie, ale cóż...nie urodziłem się przedsiębiorcą...
A propos klaty to pytanie jakie masz możliwości sprzętowe? ławeczka jest? jesli tak to czy łamana czy prosta? i zakres obciążen jakimi dysponujesz w hantlach i dropsach :D
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 12:46
pierw z innej beczki:bioton konczy korekcje?...lzps raport miodzio ,podali przychody za ostani miesiac ,jak zejdzie ponizej 8 zeta biore...
Renumious / 2008-03-06 13:35 / portfel / "GPW Kmiot"
...bioton to raczej jeszcze da nura, dzisiaj to raczej korekta ost. spadku...ale kto to moze wiedzieć na pewno.
LZPS to interesująca spółka ale trochę za gorąco tam jest jak dla mnie
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 13:48
point 2.70 mam dylemat czy sprzedawac...hm...biot ma opor na 0.83 nastepny jest .077.
Renumious / 2008-03-06 13:53 / portfel / "GPW Kmiot"
ja bym pchał na najbliższych widłach, ale kto wie gdzie dociągną...ja sie upieram ze to toora II ;)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 14:09
ja Ci dam tore II,nie rospoznajesz spolek fundamentalych:-))...polna ucieka,mialem ja ze
3 razy ,czekaja ludzie na pp ,wyniki ok,zobacz sobie c/z,w/k na pewno do niej wroce...
zeszla na 20 zeta i w tydzien podciagneli do 30 ,znowu sposcili w celu zebrania materialu...
dzis kolejne zbieranie...
Renumious / 2008-03-06 14:18 / portfel / "GPW Kmiot"
niech będzie nie jest to toora fundamentalnie li tylko mentalnie ;)
co do wskaźników c/z i innych to ja na dzień dzisiejszy tak bardzo tym sobie głowy nie zaprzątam, jest to dla mnie mało miarodajne w tych dziwnych czasach
Polna na AT wyglada jak niebezpieczne narzędzie które może mocno skaleczyć...:)
ale wszystkie scenariusze są mozliwe...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 14:10
....gospodarz zaginol...lub zbiera pointa,tak ..Klo zostales rozszyfrowany:-)
Renumious / 2008-03-06 14:19 / portfel / "GPW Kmiot"
ja myślę że on daje rekomendacje własnie składając zlecenie kupna walorów rekomendowanych, zresztą Ciebie też o to podejrzewam ;D
kloszard / 2008-03-05 22:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al co do piwka ostatnio jestem fanem tylko pszennego...najlepiej z minibrowarow...pycha :)
leon - swietne kino, jean reno klasyka :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-05 22:55
wlasnie skonczylem ogladac mecz realu madryt z roma ....a mnie brakowalo warki strong
,chodz to juz nie ta sama,hm a moze gust sie zmienil....
ta spoko filmek ,klasyka..hm..."pulp fiction","polowanie na czerwony pazdziernik","las vegas parano",(do herbal pierwsza klasa) z Johnem Deepem i oczywiscie "rejs"....
wlasnie leciala reklama .....piatek godz 20 spoko filmek z Angelina J.i Bradem P...."pan i pani smith"
kloszard / 2008-03-06 10:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Las vegas parano- hm.. z deppem- nie kojarze..o czym to bylo?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-06 12:41
jak deep jedzie razem z gosciem ktorego nazywa prawnik,brodaty,ciemna karnacja
sledzic wyscigi na pustyni...film jest tak poschizowany,ze szok,do przypalenia normalnie matrix...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-05 23:04
wlasnie zaczolem "kod dostepu" z Travolta na tvn...kiedys go ogladalem
,nawet niezle filmek...udaje sie na zaslurzony spoczynek ...pod kolderke:-)))dobranoc.
kloszard / 2008-03-05 22:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku odnosnie wejscia pda hawe..to jest ponad 100 mln akcji jesli dobrze pamietam....hm...gdyby byly fundusze zainteresowane to bylby to dla nich dobry moment do wejscia...spolka robi sie plynna...mnie osobiscie podoba sie rynek na ktorym dziala hawe....finansowo tez sobie dobrze radza....mysle, ze zmieni sie samo zachowanie hałki, bo przy takiej płynnosci nie bedzie mozna juz jej tak krecic....proste przelozenie o ktorym pisze Al kaze spodziewac sie spadku przy wejsciu...i tez osobiscie tak bym obstawial w czasie pierwszych kilku sesji...ale potem moze byc roznie...na pewno bedzie ciekawie, bo sama spolka nie ma odpowiednikow na gpw :-)
kloszard / 2008-03-05 17:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Sesja,ktora nie zmienia sytuacji....niewielka aktywnosc pozwala przy malych obrotach windowac indeksy....
Renumious / 2008-03-05 16:11 / portfel / "GPW Kmiot"
Sky Europe...hmmm...czyta nas ktoś "życzliwy" ? ;)
kloszard / 2008-03-05 17:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
co masz na mysli Renu ?
Renumious / 2008-03-05 20:45 / portfel / "GPW Kmiot"
tuż po wymianie naszych postów ktoś zakupił pakiecik windując cene o 5% ;)
kloszard / 2008-03-05 15:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
przegladajac fora internetowe drobnych inwestorow niewiele jest rekomendacji dotyczacych spolek IT, tymczasem wiekszosc z nich bardzo dobrze poradzila sobie z ostatnimi spadkami....maja dobre fundamenty....wiec brak popularnosci pozwala wierzyc, ze beda rosly....
Renumious / 2008-03-05 16:01 / portfel / "GPW Kmiot"
znowu nie sposób się z Tobą niezgodzić ;) IT to jedna z najbardziej zapomnianych branż... zapomnianych też przez niedźwiadki...dobry portfel na longa (oczywiście to przyszłość) moim zdaniem musi zawierać spółki/ę z tej branży...od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem dokładniejszej analizy spółek z tej branzy...twój post to kolejny impuls :)
kloszard / 2008-03-05 16:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sie ciesze :-)....przegladalem techmexa i talex...wygladaja solidnie....
Renumious / 2008-03-05 16:13 / portfel / "GPW Kmiot"
Talex znam dośc dobrze i to bardzo ciekawy kąsek...poza tym wykres tej spółki nijak nie przypomina statystycznego wykresu Misia za ost. 12 miesięcy...wręcz imponująca siła tego papiera :)
Renumious / 2008-03-05 16:02 / portfel / "GPW Kmiot"
branży branży...ale się zapetliłem ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy